Full Torrent Oyun indir - Powered by vBulletin                                                                                             "
Sayfa 1/49 1234567891011 ... SonSon
243 sonuçtan 1 ile 5 arası
 1. #1
  Status
  Offline
  Max Payne - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Acemi Üye
  Üyelik tarihi
  Mar 2008
  Yer
  Istanbul
  Yaş
  55
  Mesajlar
  10.957
  Konular
  2770
  Tecrübe Puanı
  1453
  Beğendim/Beğenmedim
  Received: 123/24
  Given: 110/1

  0 Not allowed! Not allowed!

  Standart Brothers in Arms: Hell's Highway - Full - indir  Sürüm Adı : Hell's Highway+
  Rar Şifresi : YOK
  Crack : http://www.fulloyun.com/f20/brothers...11-post202100/
  Dosya Türü : Sanal Sürücü
  Max Payne : Max Payne
  Part Sayısı : 7 (1 GB)
  Sanal Sürücü Programı : Daemon Tool's İndirmek için Tıklayın.


  İşlemci : 2.6 GHz dual-core (Intel Pentium D 925 için 3 GHz)
  Ram : 1 GB (2 GB önerilen)
  Ekran Kartı : 128 MB DirectX 9.0c(Shader Model 3.0) destekli, ATI RADEON X1600/1650/1950/HD 2000/3000 serisi ve NVIDIA
  GeForce 6800/7/8/9 serisi
  Sound Card : DirectX 9.0 ya da 10.0 destekli
  Sabit Disk Alanı : 8 GB
  [B]
  Kardeşler takımı ile tanışmamızdan bu güne kadar geçen süreye, bu süre içerisinde çıkan diğer yapımlara baktığımda görüyorum ki, beni gerçekten etkileyen başka bir taktik-savaş oyunu oynamamışım. Tamam Call of Duty 4 fazlasıyla başarılıydı , her duyguyu yansıtabilmişti biz oyunculara. Ama nedendir bilinmez, Brothers in Arms, dilimde çok daha farklı, tok bir tat bırakmıştı ki bunda yalnız olmadığımı düşünüyorum. Bunun kanıtı da şu anda yapım aşamasında olan ve büyük ihtimalle hikayeyi bitirecek olan Hell's Highway. Road to Hill 30 ve Earned in Blood'ın açtığı yoldan gelen bu yeni oyunumuzda nelerle karşılaşacağız bir göz atalım.

  Lider olmayı hiç istememiştim
  Geçmişin en unutulmaz ve kapsamlı operasyonlarından birinde görev alacağız bu sefer, Market Garden Operasyonu. 101. Hava Tümeni'ne dahil bir grubun lideri olarak, Matt Baker ismine bürünüyoruz tekrar, lider olmayı hiç seçmemiş olan liderimize. İlk oyundaki can dostumuz, ikinci oyunun kahramanı Joe "Red" Hartsock ve tanıdık birçok isim ile birlikte, bize verilen görevleri, en az kayıp ile tamamlamaya ve başarılı olmaya çalışacağız. Kardeşlik duygusunun belki de en üst safhalara taşınacağı, geri dönüşün olmayacağı bir yola sürükleniyoruz Hell's Highway ile, adından da anlaşılacağı gibi. Peki bu oyunu diğerlerinden ayıran özellikler ve yenilikler neler'
  İlk ekran görüntülerinin ve videolarının yayımlanmasından sonra dikkat çeken öncelikle teknik detaylar olmuştu.

  Unreal grafik motorunun son sürümünü kullanacak olan Hell's Highway, görsel açıdan hemcinslerinin gerisinde kalmamakta ısrarlı. Birçok oyunda da karşımıza çıkmış olan Unreal 3.0'ın neler yapabildiğini hepimiz çok iyi biliyoruz. Güzel bir optimizasyon ile birlikte ekranlarımızın bayram yerine dönmemesi için bir neden yok. Brothers in Arms'ın bu görselliğini destekleyen en önemli etken tabii ki çevre tasarımları. Gearbox'un titizlikle yürüttüğü bu süreci, serinin eski oyunlarını takip edenler çok iyi bileceklerdir. Hikayenin geçtiği mekanları önce fotoğraflayan, ardından gerçeğinden farksız bir şekilde sanal ortama aktaran yöntemleri sayesinde atmosferi kat ve kat arttırmayı planlıyorlar. Sesler konusunda gösterdikleri özeni zaten diğer iki oyundan fazlasıyla biliyoruz. Bu sefer çıtayı bir kademe daha yükselteceklerinden şüphemiz yok.

  Hell's Highway'in diğer göze çarpan yeniliği ise yönettiğimiz takımdaki değişiklikler. Hatırladığınız gibi Road to Hill 30 ve Earned in Blood'da kumandamız altındaki takımlar ikiye ayrılıyordu, 'Saldırı' ve 'Destek'. Şimdi ise bu iki gruba ek olarak takımımızda bazuka, ağır makineli ve hava desteği çağırma görevlerini üstlenen askerler de bulunacak. Matt Baker olarak istediğimiz hedefe, istediğimiz askeri yönlendirme yetkisine sahibiz. Tatmin olmadığımız takdirde ise bulduğumuz bir makineliyi yanımızda taşıyabilecek ve istediğimiz yere kurarak kendimiz kullanabileceğiz. Hava desteğinin de sınırlı veya belirli aralıklarda kullanılma olasılığı yüksek.(Call of Duty 4'de olduğu gibi). Emir verme sisteminde ise bir değişiklik olmayacak. Yine tek tuş ile kardeşlerimizi herhangi bir yere veya hedefe kolay bir şekilde yönlendirebileceğiz. Hedefe yapılan saldırıların etkileri de aynen korunacak. Yapılan ilk temasın sonucu düşmanın saklanmasını mecbur kılıp, ardından yanına giderek işini bitireceğiz. Tüm bunların ilk oyunlardan hatırladığımız kırmızı ve gri göstergeler ile ekrana yansıyacağını da hatırlatayım.

  Gears of War, Rainbow Six Vegas gibi yapımlardan alıştığımız 'Cover' sistemi de Hell's Highway'de karşımıza çıkacaklar arasında, yalnız ufak bir fark ile; Yaslandığımız yerlerin sağlamlığı ve dayanabilirliği. Bir duvar arkasına saklandığımızda mermilerden sorunsuz şekilde korunurken, herhangi bir nedenden parçalanabilecek tahta, saman yığını veya patlayabilecek bir varili seçtiğimizde daha da dikkatli olmamız gerekecek. Aynı şey düşmanlarımız için de geçerli olacak tabii ki. Çitler arkasındaki bir alman askerini öldürmemiz için artık kafasını çıkarmasını beklemek zorunda kalmayacağız. Yalnız GameSpot'un izlenim yazısında bu cover sistemi ile bazı ufak sorunların olduğu gözlenmiş. Özellikle saklandığımız yerden yaptığımız ani saldırılarda bazı hedef şaşırma veya nişan alamama eksiklikleri göze çarpıyormuş. Umarım bu sorunlar tam sürümde düzeltilir.

  Brothers in 'Arms'
  Hikaye açısından bu kadar zengin bir oyunun, atmosferi destekleyen yenilikler getirmesi tabii ki beklenilir bir şey. Bunlardan ilk göze çarpanı 'Brotherhood Moments' adı verilen 'Kardeşlik Anları'. Karakterimizi kontrol ettiğimiz sırada eğer bir arkadaşımız vurulursa, oynanış bir anda yavaşlayacak ve onu yakalayarak güvenli bir yere çekeceğiz. Bu tür anların çok sık olmaması da önemli tabii ki. Ama temelinde kardeşlik yatan bir temaya eklenebilecek en güzel detaylardan biri bence. Diğer bir yenilik ise takım arkadaşlarımızın hal ve tavırları. Hatırlarsanız eğer, serinin diğer oyunlarındaki gerek ara videolarda, gerekse oyun içinde, kendi aralarında ya da bizimle yaptıkları sohbetlerde, o anki psikolojilerini çok iyi şekilde yansıtabiliyorlardı. Hell's Highway'de ise, Gearbox'un dediğine göre bu özellik artık kusursuz bir şekilde işleyecek. Unreal grafik motorunun verdiği imkanlar doğrultusunda artık yüz ifadelerinden animasyonlarına kadar, o an neler hissettiklerini anlayabileceğiz. Road to Hill 30'de, Matt Baker'ın kaybettiği askerler için söylediklerini hatırlayanlar, bu anların ne kadar önemli olduğunu anlayacaktır. Bunların yanında, geçmişte yaşananların hatırlanacağı bazı anlık görüntüler, halisulasyonlar ve videolarla da zaman zaman karşılaşacağız.

  Bildiğiniz gibi, birçok oyunda bizim en büyük yardımcımız bir harita, pusula ya da görevi gösteren herhangi bir işarettir. Hell's Highway'de aldığımız birçok görevde ne yazık ki artık bu göstergeler olmayacak. Tabii ki pusulamız yer alacak, ama gideceğimiz yerin kesin bir bilgisi elimizde bulunmayacak. Bunun yerine görev hakkında aldığımız sınırlı bilgileri toparlayacak, gitmemiz gereken yöne doğru ilerlerken, göreve yönelik herhangi bir işaret veya işaretleri arayacağız. Mesela karşılaştığımız bir evde yaşayan insanlara bir şey görüp görmediklerini sorabilecek, ve onların yardımları ile hedefe doğru ilerleyeceğiz. Ya da dikkatimizi çeken bir alman görevlisi, bir şeyi korumaya yönelik yerleştirilme ihtimali olan makineli silahlar ip ucu niteliğinde olacak. Etrafa serpiştirilmiş bu ufak detaylar, biz oyuncuları daha da fazla dikkatli olmaya yönelteceği bir gerçek.

  Yukarıda bahsettiğim yavaş çekimlerin bir örneğini düşmanlar üzerinde de görebileceğiz. Yaptığımız başarılı atışların hedef üzerindeki etkisini, oyunun belirlediği zamanlar dahilinde yavaş ve detaylandırılmış bir yakın çekim eşliğinde izleyebileceğiz. Yanlarında patlayan bir el bombasının etkisiyle havada uçuşan 3 alman askerinin o kızgınlık ve korku içeren yüz ifadelerini ne kadar iyi yansıtırlar bilemeyiz tabii ki, ama bilinen bir gerçek varsa bu da görüntülerin pek dost canlısı olmayacağı. Şiddetin serinin diğer oyunlarına nazaran arttığını belirten Gearbox, Hell's Highway'i hiçbir şekilde çocuklara önermiyor.

  Başka ertelenme olmasın...
  Yapım aşamasının bu kadar uzun sürmesi ve belirtilen ilk tarihten itibaren birkaç kez ertelenmesi, ister istemez bizleri Hell's Highway'e karşı soğutuyor. Belki bir baş yapıt olmayabilir, ama çok başarılı ve uzun süre adından söz ettirecek bir yapım olacağı kesin. Güzel optimize edilmiş, tatmin edici uzunlukta, yapay zekası 'yapay' olmayan, çoklu oyuncu modları ile ömrünü uzatmayı başarmış bir oyuna kim hayır diyebilir ki' Ağustosa kadar bir Play Station 3, Xbox 360 ya da sistem açısından sağlam bir PC edinmenizi öneriyorum, yoksa çok şey kaçırırsınız.


  Oyunun kurulu olduğu dizinin içerisinde ki \SumacGame\Config klasörünün içerisinde ki DefaultInput.ini dosyasını açın.
  [Engine.Console]
  ConsoleKey=
  TypeKey=
  MaxScrollbackSize=1024
  HistoryBot=-1
  Yazan komutu şu şekilde değiştirin:
  [Engine.Console]
  ConsoleKey=TAB
  TypeKey=TAB
  MaxScrollbackSize=1024
  HistoryBot=-1
  Değişimi yaptıktan sonra oyunun exe'sine tıkladığınızda karşınıza çıkacak olan pencereden YES butonuna basın yoksa hileler
  çalışmayacak. Oyun esnasında TAB tuşuna basarak konsolu açın ve aşağıdaki kodları girin. Unutmayın oyunda kullanılan bir tuşu
  bu göreve atamalısınız.
  god - Ölümsüzlük.
  godall - Tüm takım için ölümsüzlük.
  killenemies - Düşmanları öldür.
  fly - Uçmak.
  ghost - Duvardan geçmek.
  walk - Yürümek.
  allammo - Tam cephane.
  Amerikan Silahları
  Konsola şunu yazın: "givedataitem d_weapons.us.us_(silah adı)"
  Örneğin: givedataitem d_weapons.us.us_m1c_garand
  m1_rifle
  m1_carbine
  1928_tommy
  bar_m1918a2
  bazooka
  m1c_garand
  m3grease
  m1919a4
  thompson

  Alman Silahları
  Konsola şunu yazın: "givedataitem d_weapons.de.de_(silah adı)"
  Örneğin: givedataitem d_weapons.de.de_mg42
  d43
  k98_rifle
  mg42
  mp40
  panzershreck
  stg44
  waltherp38  Kod:
  http://turbobit.net/bhm5i9o2kpqr/OYUN0040.part1.rar.html
  http://turbobit.net/5r0vdw9it9zj/OYUN0040.part2.rar.html
  http://turbobit.net/0snijr4y4gx0/OYUN0040.part3.rar.html
  http://turbobit.net/z9q1jrqqlgs0/OYUN0040.part4.rar.html
  http://turbobit.net/mja7srxy3sa5/OYUN0040.part5.rar.html
  http://turbobit.net/gne4gw1bqgzc/OYUN0040.part6.rar.html
  http://turbobit.net/cwxeu797rabt/OYUN0040.part7.rar.html
  Kod:
  http://tt.fulloyun.com/torrent/OYUN0040.rar
  Konu Tomb Raider tarafından (28-04-2010 Saat 01:11 ) değiştirilmiştir.

 2. #2
  Status
  Offline
  memocan27 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üye
  Üyelik tarihi
  Jul 2008
  Yer
  ANKARA İSTANBUL
  Yaş
  36
  Mesajlar
  163
  Konular
  8
  Tecrübe Puanı
  21475175
  Beğendim/Beğenmedim
  Received: 0/0
  Given: 0/0

  0 Not allowed! Not allowed!

  Standart

  dostumm oynu****** bakabılırsın harıka bı oyun dosylarda saglam ındır keyfını cıkar:D

 3. #3
  Status
  Offline
  Tomb Raider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  CEM
  Üyelik tarihi
  Mar 2008
  Yer
  İstanbul
  Yaş
  49
  Mesajlar
  25.778
  Konular
  2382
  Tecrübe Puanı
  1453
  Beğendim/Beğenmedim
  Received: 6/0
  Given: 0/0

  0 Not allowed! Not allowed!

  Standart

  Alıntı memocan27 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
  dostumm oynu****** bakabılırsın harıka bı oyun dosylarda saglam ındır keyfını cıkar:D
  Arkadaşım birincisi lütfen herhangi bir çeşit reklam uygulaması yapma,ikincisi ise diğer konuda linkeri yayınladıgında sana dogru düzgün konu aç yani resim - sistem gereksinimleri - oyun hakkında bilgi de dahil olmak üzere eklentilerde bulun konunu gerekli yere taşırım demiştim,ama sen sağlam olduğunu düşündüğün oyun için tek kare bile resim koymadan tek satır bile birşey yazmadan öksüz gibi bıraktın bu oyunu burda,dediklerimi yapmadığın sürece oyunu yerine taşımayı düşünmüyorum,resim vs. ekle taşıyım ve garantisini verdiğin oyunu uplaod yapıyım;)
  FİLEFACTORY LİNKLERİNE ULAŞMAK İÇİN DNS AYARLARINIZI AŞAĞIDAKİ DNS KODLARI İLE DEĞİŞTİRİNİZ

  156.154.70.22

  156.154.71.22


  ♦♦♦♦♦

  UYGUNSUZ GÖRDÜĞÜNÜZ VE DÜZENLENMESİ GEREKEN MESAJ YADA KONULARI AŞAĞIDAKİ ADRESE KONU ADRESİNİDE
  YAZARAK LÜTFEN BELİRTİN.

  DÜZENLENMESİ GEREKEN KONU YADA MESAJ ADRESİ İÇİN TIKLA

  ♦♦♦♦♦

  FORUM İÇERİSİNDE KIRIK LİNKE RASTLARSANIZ LÜTFEN AŞAĞIDAKİ ADRESTE BELİRTİN,UNUTMAYIN Kİ HER DAKİKA LİNKLERİ KONTROL ETMİYORUZ,YARDIMCI OLURSANIZ EN KISA ZAMANDA KIRIK LİNKLER YENİLENECEKTİR.

  KIRIK LİNK İHBAR ADRESİ İÇİN TIKLA  ©Copyright FullOyun & Since 2003
  █║▌│ █║▌ ║││█║█║

 4. #4
  Status
  Offline
  memocan27 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üye
  Üyelik tarihi
  Jul 2008
  Yer
  ANKARA İSTANBUL
  Yaş
  36
  Mesajlar
  163
  Konular
  8
  Tecrübe Puanı
  21475175
  Beğendim/Beğenmedim
  Received: 0/0
  Given: 0/0

  0 Not allowed! Not allowed!

  Standart

  [Ubisoft, Gearbox Software tarafından geliştirilen 2. Dünya Savaşı konulu FPS oyunu Brothers in Arms: Hell's Highway'in sistem gereksinimlerini duyurdu.

  İşlemci : 2.6 GHz dual-core (Intel Pentium D 925 için 3 GHz)
  Ram : 1 GB (2 GB önerilen)
  Ekran Kartı : 128 MB DirectX 9.0c(Shader Model 3.0) destekli, ATI RADEON X1600/1650/1950/HD 2000/3000 serisi ve NVIDIA GeForce 6800/7/8/9 serisi
  Sound Card : DirectX 9.0 ya da 10.0 destekli
  Sabit Disk Alanı : 8 GB

  NOT:RESİM EKLEMEYI BECEREMEDIMMM

 5. #5
  Status
  Offline
  Tomb Raider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  CEM
  Üyelik tarihi
  Mar 2008
  Yer
  İstanbul
  Yaş
  49
  Mesajlar
  25.778
  Konular
  2382
  Tecrübe Puanı
  1453
  Beğendim/Beğenmedim
  Received: 6/0
  Given: 0/0

  0 Not allowed! Not allowed!

  Standart

  Şimdi oldu sanırım,açtığınız konular ancak bu şekilde olursa kaale alınacaktır.
  FİLEFACTORY LİNKLERİNE ULAŞMAK İÇİN DNS AYARLARINIZI AŞAĞIDAKİ DNS KODLARI İLE DEĞİŞTİRİNİZ

  156.154.70.22

  156.154.71.22


  ♦♦♦♦♦

  UYGUNSUZ GÖRDÜĞÜNÜZ VE DÜZENLENMESİ GEREKEN MESAJ YADA KONULARI AŞAĞIDAKİ ADRESE KONU ADRESİNİDE
  YAZARAK LÜTFEN BELİRTİN.

  DÜZENLENMESİ GEREKEN KONU YADA MESAJ ADRESİ İÇİN TIKLA

  ♦♦♦♦♦

  FORUM İÇERİSİNDE KIRIK LİNKE RASTLARSANIZ LÜTFEN AŞAĞIDAKİ ADRESTE BELİRTİN,UNUTMAYIN Kİ HER DAKİKA LİNKLERİ KONTROL ETMİYORUZ,YARDIMCI OLURSANIZ EN KISA ZAMANDA KIRIK LİNKLER YENİLENECEKTİR.

  KIRIK LİNK İHBAR ADRESİ İÇİN TIKLA  ©Copyright FullOyun & Since 2003
  █║▌│ █║▌ ║││█║█║

Sayfa 1/49 1234567891011 ... SonSon

Benzer Konular

 1. Brothers in Arms: Hell's Highway - No Cd / DVD - Cdsiz Oynama - Crack
  By Tomb Raider in forum Oyun Crackleri ve Patchleri
  Cevaplar: 24
  Son Mesaj: 19-10-2015, 20:10
 2. Brothers in Arms : Hell's HighWay
  By Britannic Bold in forum Oyun Müzikleri, Resimleri, Videoları
  Cevaplar: 11
  Son Mesaj: 17-06-2009, 10:41
 3. Brothers in Arms:Hell's Highway - İnceleme
  By nature in forum Oyun Anlatımları ve İncelemeleri
  Cevaplar: 2
  Son Mesaj: 03-04-2009, 16:51
 4. Cevaplar: 2
  Son Mesaj: 18-10-2008, 07:49
 5. Brothers in Arms:Hell's Highway X-BOX 360 [ön inceleme]
  By Max Payne in forum Oyun Anlatımları ve İncelemeleri
  Cevaplar: 2
  Son Mesaj: 12-07-2008, 23:13

Ziyaretçilerin arayarak bu sayfada buldukları

brothers in arm fulloyun.com

brothers in arms 2 hd yukleme

http:tt.fulloyun.comtorrentOYUN0040.rar torrent

Brother in arms oyunu icin gerwkli olan dosyolar

Bu Konudaki Etiketler

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •  

SEO by vBSEO 3.6.0

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100