Full Torrent Oyun indir - Powered by vBulletin                                                                                             "
Sayfa 1/6 123456 SonSon
28 sonuçtan 1 ile 5 arası
 1. #1
  Status
  Offline
  Tomb Raider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  CEM
  Üyelik tarihi
  Mar 2008
  Yer
  İstanbul
  Yaş
  49
  Mesajlar
  25.778
  Konular
  2382
  Tecrübe Puanı
  1453
  Beğendim/Beğenmedim
  Received: 5/0
  Given: 0/0

  0 Not allowed! Not allowed!

  Standart Close Combat: First to Fight - 2005 - Full - Oyun indir - Download - Yükle

  Sürüm Adı : +
  Rar Şifresi : www.fulloyun.com
  Crack : Mevcut
  Dosya Türü : Sanal Sürücü
  Max Payne : Max Payne
  Part Sayısı : 2 (1 GB)
  Sanal Sürücü Programı : Daemon Tool's İndirmek için Tıklayın.

  Dünyadaki en güçlü orduların bile korktuğu, savaşmaya giderken ayaklarını sürüyerek gittiği iki çeşit zorlu savaş türü vardır. Bunlardan biri yoğun ormanlarda (Vietnam mesela) geçer. Bubi tuzakları, bitmek bilmeyen tünel ağları, değil düşmanı; on metre ileriyi bile görememek ve düşmanın her an her yerden çıkabileceği olasılığı asker için tam bir cehennemdir. Diğer savaş türü ise şehir savaşıdır. Her sokakta elinde roketatarıyla bekleyen bir düşman askeri, günlük devriyenizi son devriyeniz yapabilir. Kurulan barikatlarla kurtulma imkanınız olmayan bir pusuya çekilebilirsiniz. Tek endişeniz düşmanı vurmak değildir, sivilleri, kadınları ve çocukları da savaşın dışında tutmanız gerekir. Bazı yerlerde ise kadınlar ve çocuklar da ellerinde silahlarıyla tepenize biniverir. Boş gibi görünen bir sokak bir anda etrafınızı çeviren yüzlerce düşmanla dolabilir.

  Bunlarla ilgili tecrübesi bol olacak ki, Amerika bile bu tür çatışmaların muhtemel olduğu savaşlara pek girmemeye gayret gösterir. Çok uç durumlarda ise bu bölgelere kaybı en azda tutabilmek umuduyla en iyi askerlerini gönderir ülkeler. Mesela bu durumda Beyrut"un dar sokaklarına savaşmaya deniz piyadeleri gönderiyor "Dünyamızın Jandarması".

  Özgürlük İçin

  Efendim oyunumuzun adı Close Combat: First to Fight. Konumuz ise şöyle; Lübnan"ın siyasi istikrarı bozulmaktadır ve milis gruplarının iç çatışmaları yeraltından Beyrut sokaklarına çıkmıştır. Lübnan durumu kontrol altına almakta zorlanır ve Nato duruma hemen müdahale eder. Amerika da Nato gücü bünyesinde deniz piyadelerini "özgürlük için" Beyrut"a gönderir. Daha sonra Suriye"nin milis gruplarını desteklediği öğrenilir ve hatta Suriye de bizzat Beyrut"taki savaşa girer. Bizim maceramız da burada başlar. Bence konu ve atmosfer olarak çok birşey beklemeyin bu oyundan, sizin amacınız sadece milis ve militan vurmak.

  Oyunda dört kişilik bir deniz piyade hücum timini yönetiyoruz. Görevimiz, ekibimiz ile birlikte Beyrut"un cehennemvari sokaklarında görevden göreve koşup Lübnan"da barış ve özgürlüğün sağlanasına katkıda bulunmak. Şimdi ben ekip deyince siz Brothers In Arms ya da Republic Commando"daki gibi adamlarımıza emirler verip, taktiksel bir savaş deneyimi yaşayacağımızı düşündünüz değil mi? Aslında biraz olsa da taktik var oyunda. Nasıl mı? Şöyle:

  Oyun esnasında mouse"umuzun sağ tuşuyla "Radial Menu"muz karşımıza çıkıyor ve burada bulunduğumuz duruma da bağlı olarak çıkan komutları askerlerimize iletmek suretiyle taktik yapabiliyoruz. Örneğin; "Sen şuraya baskı ateşi aç", "Sen şurayı koru", "Şu odayı Takedown yöntemiyle alalım" gibi komutlarımız var verebileceğimiz. Peki bu komutlar ne işe yarıyor? Vallahi ne yalan söyleyeyim, "oda alma" dışında ben bu komutlardan kendime bir fayda sağlayamadım. Oda almada askerleriniz odaya hızla dalıp, her biri farklı bir pozisyonu ateş altına aldığı için düşmanınızı hemen etkisiz hale getirebiliyorsunuz. Bu da bir odaya girince eleğe dönmenize engel oluyor.

  Bir de bazı durumlarda hava desteği ya da topçu ateşi isteyebiliyorsunuz. Bunların dışında kullandığınız komutlar ise ya işe yaramıyor, ya da askerleriniz tarafından yerine getirilemiyor. Mesela makinalı tüfekcinize bir yere baskı ateşi açmasını istediğinizde askerinizin "Göremiyorum!" tarzındaki cevabı sinir katsayınızı artırmakla kalmıyor, pek çok durumda düşman ateşiyle karşı karşıya kalıp, öldükten sonra madalya alan askerler kervanına katılmanıza da neden oluyor. Halbuki oyundaki tutorial"larda da görebileceğiniz gibi baskı ateşinin amacı düşmanı görüp vurmak değil, düşmanı saklanmaya itecek bir hedefsiz atış türü. Bu durumda askerinizin "Banane, göremiyorum!" diye mızmızlanması canınızı çok sıkıyor. Bunun gibi yerine getirilemeyen pek çok komut var oyunda malesef. Dört kişilik ekibimiz bu emirleri yerine getiremediği zaman işlevsiz hale geliyor. Sadece daha fazla ateş gücü sağlıyorlar ve inanın bana, hepsi de çok kötü nişancılar.

  Barış İçin

  Oyunumuzun grafikleri ise göze hoş geliyor. Özellikle şehir içindeki bina modellemeleri gayet güzel ve insana gerçekten savaşın içinde kalmış bir şehirde olduğunu hissettiriyor. Sizin askerleriniz de gayet detaylı modellenmişler. Ancak iş gölgelendirme ve diğer birimlerin modellemelerine gelince oyunumuz sınıfta kalıyor. Gölgelendirmelerde sık sık hatalarla karşılaşacaksınız. Mesela bir aracın gölgesi bir binanın balkonun altına ya da sizin askerlerinizden birinin gölgesi hiç küçülme olmadan onlarca metre uzağa düşebiliyor. Ayrıca düşman ve sivil modellemeleri de iyi değil. Fifa serisindeki taraftar felaketi gibi üç çeşit model görüyorsunuz yüzlerce asker ve sivile baktığınızda.

  Tabi günümüz shooter"larının olmazsa olmazlarından birisi de "Rag Doll". Bazı oyunlarda çok güzel ve layığıyla kullanıldı rag doll. Ancak aynı durum malesef burada söz konusu değil. Rag doll"da sık sık hatalarla karşılaşacaksınız. Düşman vurulup öldükten sonra eski Türk figüranları gibi pozisyon ve şekil değiştirecek, yere düşen bir silah plastikten yapılmışcasına bir kaç kere yükseğe sekip sonra yerde kalacak, bomba yiyen düşmanlar patlamanın geldiği yöne doğru savrulacaklar. Bunun gibi pek çok fizik hatası var oyunda.

  Bununla beraber sizin kendi karakterinizde de sorunlar var. Yönettiğiniz karakter leğen kemiği kırılmış gibi yürüyor ve birinci kişi perpektifinden oynadığınız için ve bazı durumlarda yürürken ateş açmak zorunda kalacağınız için bu kemik kırıklığı size bel ağrısından çok daha fazlasına mal olabiliyor. Bununla birlikte oyun bazı kablosuz mouse"larda sorun yaratıyor, mouse komutlarınızı almıyor ve bir süre sonra mouse"unuzla etrafa bakamıyorsunuz. Bu bel rahatsızlığı ve boyun tutukluğu da oyundan soğumanız için fazla bile geliyor.

  Hadi Oradan!

  Tabi Close Combat"ta hiç mi güzellik yok? Var tabi ki. Dediğim gibi grafiklerin gerçekten çok güzel olduğu kısımlar var. Silah modellemeleri ve kullanımı pek çok oyundakinden daha gerçekçi ve güzel. Rag doll da zaman zaman iyi işler çıkarıyor. Bununla birlikte bazı hedeflere ulaşmak için birden fazla yolunuz var. Mesela militanla dolu bir okul binasına kapıdan bodoslama girebileceğiniz gibi, yangın merdiveninden tırmanıp gizlice üst katlardan girip düşmanınızı şaşırtmanız da mümkün. Ancak bu seçeneklerin kullanıldığı yer çok az. İnsan daha fazla istiyor.

  Kardeşlik İçin!

  Oyundaki olumlu özellikleri anlattığım paragrafın kısalığı size yeterince iyi bir fikir vermeli. Düşük sistem ihtiyaçları ve yer yer rastladığınız güzellikleri ile çerez niyetine bir taktik-fps oynamak istiyorsanız alabilirsiniz First to Fight"ı. Ancak daha sağlam birşeyler istiyorsanız, Brothers In Arms ya da Republic Commando"yu sildiyseniz tekrar yükleyip oynayın. Aradığınızı burada bulamama olasılığınız çok yüksek çünkü.


  Artılar: Hoş grafikler, hedeflere ulaşmak için birden çok yol var, ses ve modellemeler güzel.
  Eksiler: Geriye kalan hemen hemen herşey.  İşletim Sistemi: Windows 98/ME/2000/XP
  İşlemci: Pentium III 800 MHz
  RAM: 256 MB
  Ekran Kartı: GeForce or Radeon 7000


  Oyun sırasında ‘’~’’ tuşuna basarak konsolu açınn ve ‘’xenux’’ yazın bu islem sizin sagliniza % 10 iyilestirme yapacaktır.

  Kod:
  http://turbobit.net/7spngj6epo17/OYUN0959.part1.rar.html
  http://turbobit.net/5he7rox0mvui/OYUN0959.part2.rar.html
  Kod:
  http://tt.fulloyun.com/torrent/OYUN0959.rar
  Konu Tomb Raider tarafından (28-04-2010 Saat 01:06 ) değiştirilmiştir.
  FİLEFACTORY LİNKLERİNE ULAŞMAK İÇİN DNS AYARLARINIZI AŞAĞIDAKİ DNS KODLARI İLE DEĞİŞTİRİNİZ

  156.154.70.22

  156.154.71.22


  ♦♦♦♦♦

  UYGUNSUZ GÖRDÜĞÜNÜZ VE DÜZENLENMESİ GEREKEN MESAJ YADA KONULARI AŞAĞIDAKİ ADRESE KONU ADRESİNİDE
  YAZARAK LÜTFEN BELİRTİN.

  DÜZENLENMESİ GEREKEN KONU YADA MESAJ ADRESİ İÇİN TIKLA

  ♦♦♦♦♦

  FORUM İÇERİSİNDE KIRIK LİNKE RASTLARSANIZ LÜTFEN AŞAĞIDAKİ ADRESTE BELİRTİN,UNUTMAYIN Kİ HER DAKİKA LİNKLERİ KONTROL ETMİYORUZ,YARDIMCI OLURSANIZ EN KISA ZAMANDA KIRIK LİNKLER YENİLENECEKTİR.

  KIRIK LİNK İHBAR ADRESİ İÇİN TIKLA  ©Copyright FullOyun & Since 2003
  █║▌│ █║▌ ║││█║█║

 2. #2
  muratttt
  muratttt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  0 Not allowed! Not allowed!

  Standart

  süperr

 3. #3
  kanhan
  kanhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  0 Not allowed! Not allowed!

  Standart

  güzel paylaşım kardeşim hemen indiriyorum

 4. #4
  Status
  Offline
  Hard Poet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üye
  Üyelik tarihi
  Jun 2008
  Mesajlar
  1
  Konular
  0
  Tecrübe Puanı
  349
  Beğendim/Beğenmedim
  Received: 0/0
  Given: 0/0

  0 Not allowed! Not allowed!

  Standart

  teşekkürler...

 5. #5
  bsencan
  bsencan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  0 Not allowed! Not allowed!

  Standart Emeğine Sağlık

  Teşekkğrler

Sayfa 1/6 123456 SonSon

Benzer Konular

 1. Cevaplar: 103
  Son Mesaj: 07-02-2016, 00:09
 2. Cevaplar: 16
  Son Mesaj: 18-05-2015, 20:20
 3. Cevaplar: 96
  Son Mesaj: 12-06-2014, 05:09
 4. Terror Strike: Close Quarters Combat - Full - Oyun indir - Download - Yükle
  By Tomb Raider in forum Fps (First Person Shooter)
  Cevaplar: 37
  Son Mesaj: 27-01-2014, 04:52
 5. Close Combat: First to Fight - 2005 - Oyunun Yüklenmesi - Kurulumu - Resimli Anlatım - Yardım
  By AltınBaşak in forum Resimli Oyun Kurulumları - Diğer Resimli Anlatımlar
  Cevaplar: 3
  Son Mesaj: 08-05-2011, 03:36

Ziyaretçilerin arayarak bu sayfada buldukları

Henüz arama motoru araması yok!

Bu Konudaki Etiketler

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •  

SEO by vBSEO 3.6.0

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260