Full Oyun

Torrent Oyun indir
OYUN ÇEKİLİŞİ BU AKŞAM 19:30'DA (18.10.2015) YAŞANAN GECİKME İÇİN KUSURA BAKMAYIN.

&

Kırık Link Bildirim Merkezi!

&

FullOyun'daki faaliyetler

Üst kısımdaki arama ile daha detaylı ve isabetli arama yapabilirsiniz..

Geri git   Full Oyun > Bilgisayar Oyunu İndir > Fps (First Person Shooter)

Fps (First Person Shooter) Fps (First Person Shooter)(Crysis,FarCry,Call Of Duty...)

Cevapla

 

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 16-09-2010, 14:30   #1 (permalink)
Konu Sahibi
Max Payne
Acemi Üye
Yasal UyarıFullOyun
Bağımlılık Yapabilir!
 
Max Payne - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Bilgiler
Üyelik tarihi: Mar 2008
Bulunduğu yer: Istanbul
Mesajlar: 11.116
Konular: 2895
Yaş: 53
Karizma
Rep Gücü : 1453
Rep Puanı : 156470051
Rep Seviyesi : Max Payne has a reputation beyond reputeMax Payne has a reputation beyond reputeMax Payne has a reputation beyond reputeMax Payne has a reputation beyond reputeMax Payne has a reputation beyond reputeMax Payne has a reputation beyond reputeMax Payne has a reputation beyond reputeMax Payne has a reputation beyond reputeMax Payne has a reputation beyond reputeMax Payne has a reputation beyond reputeMax Payne has a reputation beyond repute
Beğeniler
Aldığı Beğeni: 611
Beğendikleri: 197
Oyun Birinciliklerim Tournaments Won: 1

Standart Company Of Heroes - Full indir - Full Download - Full Yükle - Full Oyun indir - Full Oyun Download - Full Oyun Yükle


: -
: www.fulloyun.com
: Mevcut
: http://www.fulloyun.com/f21/company-...-keygen-56222/
: Sanal Sürücü
: Max Payne
: 5 (1 GB)
: Daemon Tool's İndirmek için Tıklayın.

II. Dünya savaşı konusu bazı oyunseverler açısından birbirinin benzeri onlarca kopya oyundan oluşan ve artık yavaş yavaş albenisini kaybetmiş bir tema gibi görünse de henüz oyun çevreleri konunun potansiyelinin tam anlamıyla kullanılamadığını düşünüyor olmalı ki hala yeni örnekler üretilmeye devam ediliyor. Genellikle FPS türüne odaklanan tema'ya bu kez saygıdeğer firma Relic, farklı bir yönden, olaylara büyük resimden bakmaya çalışıyor. Company of Heroes bu yüzden farklı bir strateji oyunu. Bu yüzden diğer örneklerinin aksine birinci kişi kamerasından edinmeye çalıştığınız psikoloji ve atmosferden farklı ve doğru bir bakış açısına sahip. II. Dünya savaşında yaşananlar bireysel niteliklerin ötesinde toplumsal anlamlarda taşıyan aynı zamanda günümüz toplumunda da derin etkilere sahip olaylar.

Company of Heroes'u diğerlerinden ayıran bir diğer özelliği ise yapımcı firma faktörü, Relic şu ana dek çıkardığı yapımlarla ve oluşturduğu kendine has yaklaşımıyla her zaman takdirimi kazanmış bir firmadır. Homeworld gibi türüne çok farklı açılardan bakabilen yaratıcı fikirlere imza atmış bir firmadan II Dünya savaşı konusunda da sıradan bir yapım beklemiyordum. Nitekim yapımın aldığı notlar tür düşünüldüğünde şu ana dek verilmiş en yüksek notlar arasında yer alıyor. Gerçekten de son zamanların en iyi kurgulanmış RTS'siyle karşı karşıyayız.


ve cehennem kapılarını açtı...

Oyun özellikle sunum olarak düşünüldüğünde benzer örneklerinden bir hayli farklılaşıyor. Relic her zaman olduğu gibi yapımı güzel ara videolar ve görsellerle zenginleştirmiş. Relic'in özellikle kendi yapımlarında kullandığı Divx teknolojisi altyapısıyla hazırlanan ara videolar ve giriş videosu ve buradan oyuna geçiş gerçekten görmeye değer. Oyunun olağanüstü motoru sayesinde strateji oyunlarında görmeye pek alışık olmadığımız detaylar yapımcıya video ve oyun için görüntülerin harmanlanarak daha etkili bir anlatım olanağı sunmuş. Detaylı görseller sinematik kameralar eşliğinde her açıdan, her yakınlıkta olağanüstü bir deneyim sunuyor.


Oyuna başlamadan oyuncuların oynanış, kontrol ve stratejiler konusunda bilgilendirilmesini ve deneyim kazanmasını amaçlayan oldukça iyi bir eğitim "Tutorial" bölümü bulunuyor. Her ne kadar oyun temelde standart strateji oynanışına sahip olsa da birimlerin özellikleri, strateji oluşturma ve oyunun doğasına oyuncunun alışması adına bu kısma asıl aksiyona geçmeden önce göz gezdirmekte fayda var.


Gelelim Campaign seçeneğine .Yüklemenin ardından oyuna aslında oldukça tanıdık bir yerden, Omaho Beach çıkarmasıyla başlıyoruz. Bu bölümdeki ilk hedefimiz kıyı şeridindeki tel örgülere kadar belirli bir sayıdaki askerimizi ulaştırabilmek. Bu görevi yerine getirirken askerlerinizi otomatik silah ateşinden mümkün olduğu kadar koruyarak ilerletmek gerekiyor. Tel örgülere yeterli sayıda asker geldikten sonra tel örgüleri aşmak üzere "Engineers" birimlerinizi tel örgüye ulaştırıp tel örgünün havaya uçmasını sağlıyorsunuz. Oyundaki görev anlayışı sadece karşıdaki düşmanı yok etmek üzerine kurulu değil. Zaman zaman şehirleri ele geçirmeniz, şehri savunmanız ya da konvoylar korumanız gerekebiliyor. Görevler Birincil, İkincil ve ekstra olmak üzere 3 ana gurupta sınıflandırılıyor. Oyun oldukça hareketli yapısı sayesinde bölüm içerisinde de görevlerde yeni değişiklikler meydana gelebiliyor. Ayrıca Campaign modu için özel olarak düşünülmüş, belirli bir sayıda düşmanı belirli bir yöntemle yok etme, belirli bir sayıda birim üretme gibi ekstra görevler sayesinde her bölümde özel bir madalya kazanmak mümkün hale getirilmiş.

Oyunda birim üretimi ve destek güçleri için üç ana kaynak kullanıyoruz. Bunlar Manpower(Askeri birimlerin üretiminde için),Munitions(Nitelikli mühimmat ve silah üretimi için), Fuel(Araç ve tank üretimi için) Oyun içerisinde kaynak kullanımı ise bölgeler ve bölgelere özel kaynak noktalarının ele geçirilmesi ile kullanılabiliyor. Harita içerisinde bölgeleri ele geçirdikçe elde ettiğiniz kaynak oranı da artıyor. Bir bölgeden kaynak edinebilmek için bölgenin diğer kendi bölgelerinizle sınır bağlantısı olması gerekiyor. Ayrıca oyunda "Population Cap" olarak adlandırdığımız birim sınırlaması da elinizde bulundurduğunuz bölgelere göre belirleniyor..

Oyun içerisinde kullandığınız birimler savaştıkça tecrübe kazanıp rütbe ediniyorlar. Tecrübeli birimler güç, beceri, hız, tepki ve etkinlik olarak daha avantajlı oluyorlar. Ayrıca oyunda önceki bölümlerde kullandığınız ve tecrübe kazanmış (rütbeli) askerlerden ileriki bölümlerde de yararlanmak mümkün hale getirilmiş.

Toplam 15 bölümlük oldukça çeşitli ve uzun soluklu campaign modu zorluk ve aksiyon yönünden her türlü oyuncuyu kendisine bağlayacak nitelikleri barındırıyor. Oyunda bölümler ve görevler arasındaki videolar ve akıcı anlatım ve genele baktığımızdaki bütünlük hissi Campaign modunu tamamladığınızda size aklınızın bir köşesinde her zaman hatırlayacağınız II. Dünya savaşından bir dizi enstantane ve hatıra bırakacaktır. Sinematik anlatımın müthiş oynanabilirlik özellikleriyle bu denli harmanlanabildiği nadir örneklerden biri Company of Heroes. Örnek vermek gerekirse tankların ağır ateşi altında kalan bir grup piyadenin geri çekilirken içlerinden birini yaralanması ve diğerinin o yoğun ateşi yok sayarmışçasına ona koşması ve omzuna alıp onu güvenli bir alana götürmeye çalışması ve daha bunun gibi onlarca küçük detaylar oluşturulan bu dev bütünün yap-boz parçalarını oluşturuyor.

Yapım temelde tipik strateji oyunu oynanışına sahip olsa da oynanışa dair bazı yeni özellikler hemen göze çarpacaktır. Askeri birimlerin guruplar halinde kullanıldığı oyunda birimleri harita üzerinde konumlandırırken küçük noktacıklar yardımıyla birimlerimizi etraftaki her türlü nesneyi siper ya da korunak olarak kullanmasını sağlamak mümkün. Yapımcı biriminizin bulunduğu konuma ve alanın birime sağladığı korunaklık oranını birimin üzerinde küçük bir işaretle gösteriyor. Bu işaret açık alanda korunaksızken arkasında saklandığınız nesneye göre sarı, orta seviye ve yeşil (iyi seviye) korunduğunuzu bildiriyor. Ayrıca birimlerin üzerindeki işaretler çatışma esnasında birimin sağlık durumunu ve ne kadar saldırıya uğradığını gösteriyor. Birimleriniz ağır ateş altında ve korunaksız durumda destekten yoksunsalar, bir süre dayanıp daha sonra geri çekilip merkezinize kadar kaçabiliyorlar. Özellikle piyade birimlerini oyun içerisinde düşmanın kullandığı otomatik silahlar, anti-tank'lar, top gibi birçok silahı kullanma özelliğine sahipler.


Her bölümde ordunuzu oluşturmak ve destek kaynaklarından yararlanmak için bir merkez kurmanız gerekiyor. Company of Heroes'da yapım, onarım gibi teknik işleri "Engineers" adlı birlikler üstleniyorlar. Yapımda birimlerin üretimi ve geliştirilmesi için birçok bina'nın yanı sıra savaş alanında ektin bir biçimde kullanılabilen otomatik mg bataryaları, kum torbaları, mayınlar, dikenli teller gibi birçok savaş alanı gereci de kurulabiliyor. Ayrıca oyunda askeri birliklerinizin becerilerini ve niteliklerini geliştiren bir dizi upgrade seçeneği de yine unutulmamış.

Oyun içerisinde birliklerinize emirleri fare ve bir dizi arayüz düğmesini kullanarak veriyorsunuz. Tabiî ki klavye kısa yolları da unutulmamış. Oyun içi ara yüzün oldukça şık ve kullanışlı olduğunu söylemek mümkün. Yalnız burada küçük bir not olarak tankların kullanımına ilişin bazı farklılıklar olduğunu belirtelim. Tanklarınızın ön kısmındaki zırh yan ve arka kısımlarına daha güçlü olduğundan tankların arka kısımlarından darbe almalarını mümkün olduğunca engellemek gerekiyor. Bu yüzden hareket emri verdiğimiz sağ klik basılı tutularak tankın ne yöne bakacağı belirleniyor. Bu durum ayrıca otomatik MG'ler ve top bataryaları gibi yerleşime dayalı ünitelerde de önem arz ediyor.

Kontroller için bunlar dışında söylenecek ekstra bir şey olmasa da Relic'in stratejilerinde görmeye alışık olduğumuz (Ayrıca bkz. Homeworld, Warhammer 40k) "Tactical Overlay Map" hakkında birkaç şey söylemek gerekiyor. Bölüm haritasının tümünü ve birimlerin harita üzerinde nasıl konuşlandıklarını gösteren bu genel harita strateji üretmek ve uygulamak için oldukça kullanışlı. Ayrıca görev brifinglerini de bu harita yardımıyla almamız sağlanmış. Size tavsiyem özellikle işlerin biraz karışmaya başladığı ve baskı hissettiğiniz durumlarda oyunu "Pause" seçeneğiyle durdurup bu harita üzerinde değerlendirme yapmanız ve buna göre birimlerinizi konumlandırarak oyuna devam etmeniz çok birim kaybetmenizi engelleyecektir.

Company of Heroes gerek Campaign modunda gerekse az sonra değineceğimiz Skirmish modunda oldukça zorlayıcı bir yapay zeka'ya sahip. AI özellikle Normal ve üzerindeki seviyelerde özellikle yeni başlayan oyuncular için oldukça zorlayıcı olacaktır. Düşmanlarınız genellikle zayıf olduğunuz yönlerden size saldırmak istiyorlar ayrıca birden fazla noktadan size saldırarak birliklerinizi bölmek yada bir yöne yoğunlaşıp sakin bölgelerinizi ele geçirmek gibi birçok stratejiyi aynı anda uygulayabiliyorlar. Bu yüzden arada bir oyunu pause modunda stratejinizi gözden geçirmek oldukça yararlı. Savaş sırasında özellikle zorluk seçeneği yüksek iken düşman sizden çok daha hızlı bir şekilde bölgeleri ele geçiriyor ve daha çok kaynak kullanarak daha hızlı gelişiyor. Böyle bir durumda piyadelere karşı durumunuzu koruyabilseniz de düşman tankları siz hazırlıklarınızı tamamlamadan üretilmeye başlanırsa oldukça sıkıntılı anlar yaşayabiliyorsunuz. Sonuç olarak AI'nin yeni başlayanlar için oldukça zorlayıcı olduğunu ve alışmanın biraz zaman aldığını söylemek mümkün.

Oyunda Campaign modu haricinde oynanılabilirlik süresini arttıran oldukça geniş ve kapsamlı Skirmish ve Multiplayer modları bulunuyor. Skirmish modunda PC'ye karşı oynarken, Multiplayer modlarında yerel ağ ve internet üzerinden gerçek rakiplerle karşı karşıya oynamak mümkün. Doğrusunu söylemek gerekirse oyunu online olarak gerçek rakiplerle oynamak AI'ye karşı oynamaktan daha kolay olabiliyor. Oyunda 2 ila 8 oyuncuya kadar oynamaya elverişli 16 farklı haritada Annihilation, Victory Point Control modu olmak üzere 2 ana oynanış tipi bulunuyor. Annihilation modu standart rakibi yok etme esasına dayanırken Victory Point Control ise harita üzerindeki anahtar noktaların kontrolüne dayanıyor. Bu modda başlangıçta her düşmana belirli bir puan veriliyor. Victory Point'leri elinizde tuttuğunuz sürece karşı tarafın puanı gittikçe düşüyor. Tabi ne kadar çok noktayı elinizde bulundurursanız puanın düşme hızı da o kadar artıyor. Puanın sıfırlanan taraf kaybediyor. Ancak yeni başlayan oyuncuların daha çok Annihilation modunda başlayıp sonra bu modu denemeleri daha akıllıca olacaktır. Zira AI'nin zekası ve birden çok noktada aynı anda saldırabilmesi oldukça zorlayıcı olabiliyor.


Company of Heroes grafikleri ve ses altyapısı düşünüldüğünde de sınıfının standartlarının oldukça üzerinde bir yapım. Görsel derinlik ve küçük detaylara verilen önem yapımcının oyun motoruyla istediği sinematik açıdan oldukça kaliteli ara görüntüler elde edebilmesine olanak tanımış. Bunun görsel bütünlük ve genel oynanışın korunarak başarılmış olması yapımcının ne kadar başarılı olduğunu kanıtlar nitelikte. Etrafınızdaki cisimler, askeri birimler, savaş alanı çevredeki bitkiler ve ağaçlar da gördüğünüz detaylar bu bütünlüğü pekiştiriyor. Ayrıca patlama, yıkılma ve parçalanma efektleri de kesinlikle görülmeye değer. Yapımda parçalanma efektleri de kesinlikle görmeye değer. Çevrenizdeki cisimlerin top ateşiyle zarar görmesini, elektrik tellerinin kopmasından, binaların çöküşüne, bahçe duvarlarının tanklar tarafından paramparça edilmesine kadar her türlü parçalanma detayı oyuna eklenmiş. Birimlerin hareketleri, küçük animasyonlarındaki detay seviyesi takdiri hak ediyor. Savaş esnasında birimlerinize neredeyse TPS türündeki kamera yakınlıklarından daha da yakın mesafelere yaklaşabiliyorsunuz ki, orada yaşananları bu yakınlıkta görmek gerçekten oldukça ilgi çekici. Örneğin, 3 kişiden oluşan topçu birliğinden bir kişinin elinde dürbünle düşmanı gözlemesi bir diğerinin top mermisini bataryaya yüklemesi ve sonuncu askerin hedef alıp topu ateşlemesi gibi birçok sahne gerçekten görmeye değer. Görsel altyapı dinamik ışıklandırma, patlama ve duman, sis efektleri teknolojinin el verdiği son ölçüde tamamlanmış.

Görselliğin yanı sıra atmosferin en önemli anahtar noktalarından biri olan ses ve müzik altyapısı için de gerekli özenin gösterildiğini söylemek mümkün. Müzik altyapısı hafifçe arka planda size eşlik ederken çatışma sesleri ve bazen düşmanı beklerken hissettiğiniz o sessizliğin içerisinde kaybolan çevreden gelen sesler sizi bir çeşit hipnoz durumuna sokarken uzaktan gelen ilk top sesinin sizi dehşet içerisinde kendinize getiriyor. Tankların paletlerinin sesi şehirde yankılanırken bombardıman uçakları ortalığı cehenneme çeviriyor, o hengâmede askerlerin çığlıkları ve bağırışları da cabası. Özellikle güçlü bir çevresel ses sistemine sahip olan oyuncular için CoH kelimelerle anlatılamayacak kadar deneyim vaat ediyor. Oyun içerisinde gerek ara videolarda gerekse oyun içi görüntülerdeki seslendirmelerin oldukça iyi yapıldığını söylemek mümkün. Görsel altyapıda gösterilen sinematik yaklaşım ve özen ses altyapısına da yansımış. Oldukça net ve akıcı konuşmalar orta derecede İngilizce bilgisiyle anlaşılabilecek türden ve altyazılarla destekleniyor. Yapım genel olarak savaşın acı, yıkıcı teması üzerinde dursa da ara videolarda karşılaştığınız ve oyunun kavramsal yapısını bozmayan hafif mizah az da olsa oyuncuyu II. Dünya Savaşına farklı bir açıdan daha bakma şansı tanıyor. Sonuç olarak oyunun teknik altyapısının ve motorunun yapımı gelmiş geçmiş en iyi stratejilerden biri yaptığı tartışmasız bir gerçek.

Yapımın teknik altyapısı oyuna ilişkin sistem ihtiyaçlarını her ne kadar sade tutmayı başarmış olsa da iyi bir görsel deneyim için minimum sistem ihtiyaçlarının ötesinde bir sistem gerekiyor. Minimum sistem ihtiyaçları için sağ sütuna göz atabilirsiniz. Ancak iyi bir görsel deneyim için çift çekirdekli bir işlemci, en az 1 GB RAM ve iyi bir ekran kartı gerekiyor. Test sistemimiz yaşlı bir P4 2.8 HT, 1 GB RAM , 6600GT ve Audigy 2 konfigürasyonuma sahipti ve genel olarak orta-yüksek karışımı bir ayar setinde akıcı bir performans elde edebildik. Açıkçası oyunun özellikle Texture ayarlarını yüksek seviyeye çıkarmak için daha çok belleğe sahip (256 ve +) bir ekran kartı gerekiyor. Bunun dışında diğer ayarların performansa ölümcül bir etkisi yok. Strateji oyunları bildiğiniz gibi yüksek fps oranlarına ihtiyaç duymuyorlar. Yapımcılar "Performance Test" adında ve oyunu en akıcı biçimde oynamanız için küçük bir testi de yapıma eklemeyi unutmamışlar. Test en düşük, en yüksek ve ortalama kare sayısını hesaplayarak size olumlu yada olumsuz yönde tavsiyede bulunuyor. Bunun dışında yapımın toplamda 7.5 GB'a ulaşan ciddi bir HDD alanı gereksinimi var. Son olarak yapımın Windows Vista'da (RC1)güncel sürücülerle çalışabildiğini notlarımıza ekleyelim.


Sonuç olarak gerek oynanabilirliği, uzun ve kapsamlı senaryo modu ve çoklu oyuncu seçenekleriyle Company of Heroes günümüzün uzak ara en iyi strateji oyunudur demenin açıkçası hiçbir sakıncası yok. Grafik ve ses altyapısıyla yapım her oyun severin arşivinde baş köşede yer almayı hak ediyor. Açıkçası kapalı beta testinden, açık mp testine ve demosuna kadar takip edip sonunda ortaya çıkan yapımı görünce Relic'e olan saygım biraz daha arttı. Relic her zaman olduğu gibi mükemmel bir yapıma daha imza atarak bir kez daha bende dahil kimseyi hayal kırıklığına uğratmadı için sonsuz takdiri hak ediyor. II. Dünya Savaşından sıkılmış olabilirsiniz ama şu ana dek yapılmış en iyi WWII yapımına göz atmaya kesinlikle değer.İşletim Sistemi: Windows® XP / Vista
İşlemci: 2.0 Ghz Intel Pentium IV / equivalent / AMD Athlon XP
RAM: 512 MB
Ekran Kartı: 64 MB / Pixel Shader 1.1 Destekli
HDD: 6.5 GB


Oyun esnasında [Ctrl]+[Shift]+[~] ya da [Ctrl]+[Shift]+[@] basarak konsolu açın, Aşağıdaki kodları girin. [Ctrl]+[Shift]+[~] basarak tekrardan konsolu kapatabilirsiniz.

FOW_Toggle - Savaş sisi AÇIK/KAPALI

ee_bigheadmode(1) - Büyük kafalar AÇIK

ee_bigheadmode(0) - BÜyük kafalar KAPALI

taskbar_hide - Görev çubuğunu saklar

taskbar_show - Görev çubuğunu gösterir.

setsimrate(#) - Oyun hızı (#=Hız, 10=Normal)


Link Kodu:
http://turbobit.net/w0pyh0crqnm1/OYUN0969.part1.rar.html
http://turbobit.net/3vgr37vzuhvd/OYUN0969.part2.rar.html
http://turbobit.net/dcnckwn3r13v/OYUN0969.part3.rar.html
http://turbobit.net/hje8skupp89p/OYUN0969.part4.rar.html
http://turbobit.net/8n1d3nktue3u/OYUN0969.part5.rar.html
Link Kodu:
http://www.nitroflare.com/view/6506447B1EB9730/OYUN0969.part1.rar
http://www.nitroflare.com/view/537DCDF4EC2FBC2/OYUN0969.part2.rar
http://www.nitroflare.com/view/8C6FEAA2CDECF85/OYUN0969.part3.rar
http://www.nitroflare.com/view/F7AF22D861AC8B2/OYUN0969.part4.rar
http://www.nitroflare.com/view/14D4E14BFB3870C/OYUN0969.part5.rar


İmza

Tüm konuları malum takip edemiyorum o sebepten sorunlarınızı "Kırık link bildirim merkezine" iletiniz..

Rar ismi "OYUNXXXX" ile başlayan tüm partların yedeği mevcuttur. Diğer isimlerle başlayan oyun partlarının yedeği yoktur linkleri kontrol edip öyle indiriniz ve bu oyun konularını kırık link bildirim merkezine iletiniz..


Bilgi : FullOyun.com ve Camiası indirdiğiniz oyunların hiçbirine çalışma garantisi vermez. İndirip açamadığınız oyunlardan FullOyun.com ve Camiası sorumlu tutulamaz.

©Copyright FullOyun & Since 2003
█║▌│ █║▌ ║││█║█║

Max Payne isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Site Reklamları..
Alt 16-09-2010, 14:32   #2 (permalink)
Üye
Yasal UyarıFullOyun
Bağımlılık Yapabilir!
 
nazgal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Bilgiler
Üyelik tarihi: Jul 2010
Mesajlar: 564
Konular: 9
Yaş: 23
Karizma
Rep Gücü : 645
Rep Puanı : 42856
Rep Seviyesi : nazgal has a reputation beyond reputenazgal has a reputation beyond reputenazgal has a reputation beyond reputenazgal has a reputation beyond reputenazgal has a reputation beyond reputenazgal has a reputation beyond reputenazgal has a reputation beyond reputenazgal has a reputation beyond reputenazgal has a reputation beyond reputenazgal has a reputation beyond reputenazgal has a reputation beyond repute
Beğeniler
Aldığı Beğeni: 0
Beğendikleri: 0
Oyun Birinciliklerim
Standart Cevap: Company Of Heroes - Full indir - Full Download - Full Yükle - Full Oyun indir - Full Oyun Download - Full Oyun Yükle


ilk yorum benden saol admınım :D

nazgal isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Alt 16-09-2010, 14:33   #3 (permalink)
Üye
Yasal UyarıFullOyun
Bağımlılık Yapabilir!
 
DodgeCharger - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Bilgiler
Üyelik tarihi: Jul 2010
Mesajlar: 121
Konular: 7
Yaş: 24
Karizma
Rep Gücü : 0
Rep Puanı : -209
Rep Seviyesi : DodgeCharger is infamous around these partsDodgeCharger is infamous around these partsDodgeCharger is infamous around these parts
Beğeniler
Aldığı Beğeni: 0
Beğendikleri: 0
Oyun Birinciliklerim
Standart Cevap: Company Of Heroes - Full indir - Full Download - Full Yükle - Full Oyun indir - Full Oyun Download - Full Oyun Yükle


Elinize sağlık çok güzel oyun

DodgeCharger isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Alt 16-09-2010, 14:33   #4 (permalink)
Üye
Yasal UyarıFullOyun
Bağımlılık Yapabilir!
 
qzer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Bilgiler
Üyelik tarihi: May 2009
Mesajlar: 15
Konular: 0
Karizma
Rep Gücü : 261
Rep Puanı : 2142
Rep Seviyesi : qzer has a reputation beyond reputeqzer has a reputation beyond reputeqzer has a reputation beyond reputeqzer has a reputation beyond reputeqzer has a reputation beyond reputeqzer has a reputation beyond reputeqzer has a reputation beyond reputeqzer has a reputation beyond reputeqzer has a reputation beyond reputeqzer has a reputation beyond reputeqzer has a reputation beyond repute
Beğeniler
Aldığı Beğeni: 0
Beğendikleri: 0
Oyun Birinciliklerim
Standart Cevap: Company Of Heroes - Full indir - Full Download - Full Yükle - Full Oyun indir - Full Oyun Download - Full Oyun Yükle


ild-k defa 3. yorum benden


bu oyun önceden çıkmamışmıydı :D

qzer isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Alt 16-09-2010, 14:34   #5 (permalink)
Üye
Yasal UyarıFullOyun
Bağımlılık Yapabilir!
Bilgiler
Üyelik tarihi: Jul 2010
Mesajlar: 3
Konular: 0
Yaş: 25
Karizma
Rep Gücü : 196
Rep Puanı : 1
Rep Seviyesi : Killing Kick is an unknown quantity at this point
Beğeniler
Aldığı Beğeni: 0
Beğendikleri: 0
Oyun Birinciliklerim
Standart Cevap: Company Of Heroes - Full indir - Full Download - Full Yükle - Full Oyun indir - Full Oyun Download - Full Oyun Yükle


eline sağlık adminim =)

Killing Kick isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Cevapla

Tags
company, download, full, heroes, indir, oyun, yükle

Seçenekler
Stil

Yetkileriniz

Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-KodlarıKapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık

Benzer Konular

Konu Konuyu Başlatan Forum Cevaplar Son Mesaj
Might & Magic Clash of Heroes - 2011 - Full indir - Full Download - Full Yükle - Full Oyun indir - Full Oyun Download - Full Oyun Yükle Max Payne Action-Survivor-RPG (3rd Person) 48 10-09-2015 21:08
Mystery Case Files 7: 13th Skull. Collectors Edition - 2010 - Full indir - Full Download - Full Yükle - Full Oyun indir - Full Oyun Download - Full Oy Max Payne Action-Survivor-RPG (3rd Person) 181 18-11-2014 20:37
Kings Bounty Crossworlds: Game of The Year Edition - 2011 - Full indir - Full Download - Full Yükle - Full Oyun indir - Full Oyun Download - Full Oyun Max Payne Action-Survivor-RPG (3rd Person) 87 18-11-2014 19:48
Atomic City Adventures: The Case of the Black Dragon - 2011 - Full indir - Full Download - Full Yükle - Full Oyun indir - Full Oyun Download - Full Oy Max Payne Action-Survivor-RPG (3rd Person) 65 18-11-2014 19:46
Achtung Panzer: Operation Star Volokonovka 1942 - 2012 - Full indir - Full Download - Full Yükle - Full Oyun indir - Full Oyun Download - Full Oyun Yü Max Payne Strateji (3D) 110 16-11-2013 22:55


Bütün Zaman Ayarları WEZ +2 olarak düzenlenmiştir. Şu Anki Saat: 08:06 .


Powered by vBulletin® Version 3.8.3
Copyright ©2000 - 2015, Jelsoft Enterprises Ltd.
SEO by vBSEO 3.6.0
www.FullOyun.com
Yandex.Metrica

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258