Full Torrent Oyun indir - Powered by vBulletin

"
Sayfa 1/5 12345 SonSon
22 sonuçtan 1 ile 5 arası
    Status
    Max Payne - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Acemi Üye
    Yer
    Istanbul
    Konular
    2905
    Tecrübe Puanı
    1453
    Beğendim/Beğenmedim
    Received: 101/14
    Given: 108/1

0 Not allowed! Not allowed!

Standart DMZ: North Korea - Full - Oyun indir - Download - Yükle

Sürüm Adı : -
    Rar Şifresi : www.fulloyun.com
    Crack : Mevcut
    Dosya Türü : Sanal Sürücü
    Max Payne : Max Payne
    Part Sayısı : 1 (1 GB)
    Sanal Sürücü Programı : Daemon Tool's İndirmek için Tıklayın.

Can sıkıntısına yapılan oyunlar Bölüm 1: North Korea

Nükleer silahla tehdit yapanlar, başkanı kaçıranlar, teröristler vs bu tip konulara oyuncu olarak alıştım Aslında alıştırdılar, çoğu zaman karşımıza çıkan Çerez lakaplı oyunlar bunu yaptı Neden yaptı? Bunu yapımcı arkadaşlara sormak lazım Adamların arada herhalde canları filan sıkılıyor Biraz programcılık, biraz çizim vs var Oturup baştan sağma bir şeyi yapıyorlar Bunu da klişe konuyla birleştirip bir de piyasaya sürüyorlar

Can sıkıntısına oyun yapımı

Son örnek olarak DMZ: North Korea verilebilir Vivendi çalışanları boş zamanlarını geçirmek için oturup programlama yapmışlar, sonra da sürmüşler dışarıya bu oyunu Kötü yapımları da ikiye ayırabiliriz aslında; kötünün kötüsü ve kötünün iyisi Bu gruplardan birine North Koreayı sokacak olursam Kötünün kötüsüne girecektir

Bir komandoyuz hopluyoruz ve uçuyoruz Genelde yapmamız gereken karşımıza çıkan adamları öldürmek ve görevi halletmek Ancak düşmanları öldürmek isterken Kek pozisyonuna girebiliriz Bunu en büyük örneği kontroller Fareye takla attıran Mouse ayarları insanı ufaktan çileden çıkartırken, daha sonrasında gelen emirlere geç itaat etme ciddi olarak sinir küpü edebilir Kontrollerin berbatlığı yanında bir de aradaki program hatalarını da ekleyelim tam olsun Duvara takılma, bir yerden başka yere geçememe, ölmeyen düşmanlar, birbirine girebilen binalar ve daha nicelerini North Korea sunuyor

Yok etme makinesi

Adamımız cidden bir kıyım makinesi Ancak kendi canını kıymakta tam bir usta Kontroller yüzüne zorluk çekerken, düşmanlar üstümüzde kurşunla ameliyat yapıyor Aslında yapay zekada bir numara yok Oyuncak askerleri bilirsiniz Karşınıza koyarsınız, öylece durur silahıyla beraber İşte düşman yapay zekası sadece bunu yapabiliyor, unutmadan bir de ateş etme yetenekleri var Hareket etmeleri filan tamamen hayal Sizi görüp mal gibi ateş ediyorlar Tabii ki bizim karakter kontrol özürlü olduğundan kaçamıyor ölüyoruz Aman ne güzel

Grafikler konusunda hakkını vereyim Crysise yakın bir çizgide gidiyor Aşmış modellemeler, kaplanmış çevreler, manyak ötesi fizik unsuru dersem inanmayın Ben bile kendime inanmıyorum ki bu konuda, siz nasıl inanacaksınız değil mi? Grafikler kötü Ama hiç değilse ana karakter üstünde azıcık uğraşılmış Kaplama kalitesi derseniz, bir adet kağıdı alıp buruşturun aynı şey Çünkü kaplama yok, her şey birbirine girmiş Zaten doku namına bir şey beklenmez Ana karakter dışındaki düşmanlar genetik klon Arada bari ayrı kıyafetleri var, böylece farklı olabiliyorlar Sesi arada duyar gibi oluyorum Ama her şey aynı şekilde Bunu bir kenara bırakıp, ufaktan bitiyorum

Kurtuldum

Single Playerı adam gibi olmayan oyunun Multiplayerı hiç olmaz Sadece tek kişi çat pat oynamaya kalkışır Ancak arada artılar var North Koreanın en güzel yanı hiç şüphesiz kısa olması ve kolay bir şekilde bilgisayardan silinebilmesi Birde günümüz yapımlarının GBlık deliklerine karşın 800 MB gibi ufak bir alanı kaplıyor Aksiyon isterim, aksiyon delisiyim diyene denemesi bedava, onun dışında boş verin gitsin ..

İşletim Sistemi: Windows® 2000/XP
    İşlemci: Pentium® 4 or AMD® Athlon™ 1.8 GHz
    RAM: 256 Mb
    HDD: 800 Mb
    Ekran Kartı: 64 Mb (ATI® Radeon® 8500 or NVIDIA® GeForce® 3 Ti 200)

YOK

Kod:
    http://turbobit.net/r7hjdnrh139a/OYUN1216.rar.html
    Kod:
    http://www.nitroflare.com/view/1AB1A8CB393917A/OYUN1216.rar

KIRIK LİNK BİLDİR!

Rar ismi "OYUNXXXX" ile başlayan tüm partların yedeği mevcuttur. Diğer isimlerle başlayan oyun partlarının yedeği yoktur linkleri kontrol edip öyle indiriniz ve bu oyun konularını kırık link bildirim merkezine iletiniz..

ÖNEMLİ NOT : Şuan sadece Turbobit ve Torrent yüklemesi yapıyoruz. Nitroflare veya başka bir siteden kırılan linkleri yenilemiyoruz. Premium alırken ona göre davranın lütfen..!

ÖNEMLİ NOT 2 : Bazı oyunlarda "bit" farklılıkları olabilir. Lütfen oyunu indirmeden önce oyunun 32bit mi 64bit mi olduğunu araştırın. Sisteminiz 32bit ise 64bit olan oyunları çalıştırmaz. Veya sisteminiz 64bit ise 32bit olan oyunları çalıştırmaz. Sitemizde yer alan sistem bilgilerinde bu bilgi yer almayabilir. O sebepten araştırın indirin. Bilginize.

Bilgi : FullOyun.com ve Camiası indirdiğiniz oyunların hiçbirine çalışma garantisi vermez. İndirip açamadığınız oyunlardan FullOyun.com ve Camiası sorumlu tutulamaz.

©Copyright FullOyun & Since 2003
    █║▌│ █║▌ ║││█║█║

Status
    Serious - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    FO Bağımlısı
    Yer
    Ғυℓℓσчυη ¢iтч
    Konular
    85
    Tecrübe Puanı
    8394
    Beğendim/Beğenmedim
    Received: 0/0
    Given: 0/0

saoll
    bana ulaşmak isterseniz Serious - Özel Mesaj gönder

Status
    qLadγaтöя - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Üye
    Konular
    4
    Tecrübe Puanı
    21475130
    Beğendim/Beğenmedim

Standart Cevap: DMZ: North Korea

Teşekkürler

Status
    Xovier - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Üye
    Konular
    39
    Tecrübe Puanı
    21475142
    Beğendim/Beğenmedim

Cevap: DMZ: North Korea

Sağolasın Teşekkürler.. :)
    "Forum Kuralları"na Uymayanlar İkaz Edilmeden Siteden Uzaklaştırılacaktır..!(Süreli/Süresiz)

Sorularınızı "Özel Mesaj" Yöntemi Yerine Forum Üzerinden Sorunuz.

Oyun Partlarını ''Oyun Bilgileri'' altında bulunan ''Linkleri Göster'' butonuna tıklayarak görebilirsiniz.

█║▌│ █║▌ ║││█║█║
    © Copyright FullOyun... 2003-2008 ®

Status
    karali111 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Üye
    Konular
    0
    Tecrübe Puanı
    321
    Beğendim/Beğenmedim

Standart Cevap: DMZ: North Korea

saolasın max payne

Sayfa 1/5 12345 SonSon