Full Torrent Oyun indir - Powered by vBulletin                                                                                             "
Sayfa 1/80 123456789101151 ... SonSon
400 sonuçtan 1 ile 5 arası
 1. #1
  Status
  Offline
  Tomb Raider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  CEM
  Üyelik tarihi
  Mar 2008
  Yer
  İstanbul
  Yaş
  49
  Mesajlar
  25.778
  Konular
  2382
  Tecrübe Puanı
  1453
  Beğendim/Beğenmedim
  Received: 6/0
  Given: 0/0

  0 Not allowed! Not allowed!

  Standart Quake 4 - Full - Oyun indir - Download - Yükle

  Sürüm Adı : -
  Rar Şifresi : YOK
  Crack : Quake 4 - No Cd / DVD - Cdsiz Oynama - Crack
  Dosya Türü : Sanal Sürücü
  Max Payne : Max Payne
  Part Sayısı : 3 (1 GB)
  Sanal Sürücü Programı : Daemon Tool's İndirmek için Tıklayın.

  Quake PC’de ilk boy gösterdiğinde çok büyük beğeni toplamıştı fakat serinin şüphesizki en önemli oyunu, çıktığı tarihlerde grafikleri ile büyük beğeni toplayan Quake 2 olmuştur. Pixellerin sayıldığı grafikleri, yeni çıkan ekran kartlarının yeteneklerini arkasına alarak aşan ve çıktığı zamana göre oldukça iyi grafikler sunan Quake 2, sadece tek kişilik modu ile değil, multiplayer modu sayesindede çok konuşuldu ve yıllarca oynanıldı (halada oynanır). Daha sonra Quake 3: Arena oyun severler ile buluştu, fakat ismindende anlaşılacağı gibi oyunun tek kişilik modu yoktu ve tamamı ile Arena mantığı üzerinde kurulmuştu. Multiplayer oyunlar arasında Quake 3’te büyük bir yer etti ve çok oynandı fakat oyuncular Quake 2’deki hikayenin devamını istemiyor değillerdi. Basit olarak, Strogg ismi verilen saldırgan bir koloni ırkına karşı verilen mücadelenin işlendiği Quake serisinin son halkası olan Quake 4 nihayet bizlerle.

  Konu
  Strogg ırkı oldukça tehlikeli ve saldırgan bir ırktır, önlerine çıkan herşeyi sadece yoketmekle kalmayan bu ırk, organic canlılarıda yarı-makinelere dönüştürüp yanlarına katmaktadırlar. Bir askerin tek başına Strogg’ların defansif gücünü aşıp liderleri Makron’un yoketmesinden sonra, Strogglar hızlı bir şekilde toparlanmaya ve kendilerine daha güçlü bir lider yaratmaya çalışmaktadırlar (Quake 2’deki hikaye işte buradan devam ediyor).

  Rhino isimli özel bir ekibin üyesi olan Matthew Kane (oyunda yönettiğimiz karakterimiz), Strogg tehditine karşı yapılan ikinci saldırıda yer alan bir askerdir. Askerlerin kuvvetli saldırı güçleri ile dayanıklı Strogg savunma güçleri arasındaki destansı savaşın ardından donanma güçlerinin en büyük gemilerinden birisi gezegene iniş yapmayı başarır. Hikayenin buraya kadar Quake 2’den pek farklı olmadığını ve Strogg’lara karşı bir asker ve ekibinin verdiği mücadelenin işlendiğini herhalde anlamışsınızdır, fakat olaylar asıl bu noktadan sonra değişik bir boyut kazanıyor.

  Donanmanın gezegene inmesinden sonra, Kane dahil diğer tüm askerlere tekrar görevleri dağıtılır ve Strogg’ların ana üssüne düzenlenecek çok tehlikeli bir operasyonda yer almak üzere görevlendirilirler, bu görev sırasında Kane, Strogg’lar tarafından yakalanır ve onlardan birisi haline getirilmek üzere makinelere bağlanır. Vücudu kısmen Strogg’lar gibi makineleştirilen fakat tamamen onlardan biri haline gelmeden kurtarılan Kane’in sahip olduğu yeni yetenekler savaşa değişik bir boyut kazandırır.


  Kane oyunun başlarında bir Strogg haline geliyor

  Kane’in artık Strogg’lara daha yakın olması, onların sistemlerini, alfabelerini ve tüm yeteneklerini bilerek daha önce ulaşılamayacak yerlere ulaşabilecek olması insanlığa Strogg’ları ve liderleri yeni Makron’u yoketmek için bir umut kazandırır.

  Yalnız asker?
  Quake 2’de tamamen tek başınıza korkunç Strogg’lara karşı nasıl savaştığınızı hatırlıyormusunuz? Artık bu kadar yanlız hissetmeyeceksiniz kendinizi, çünkü Quake 4’te tam anlamı ile büyük bir savaşın ortasında yer alıyorsunuz. Bazen yalnız kalsanızda, Rhino ekibinden veya diğer ekiplerden askerleri çevernizde görüyorsunuz ve bazende onlar ile beraber ilerliyorsunuz. Oyunda her FPS’de olduğu gibi hareket eden tüm düşmanlarınızı vurmak üzerine kurulu olsada yerine getirmeniz gereken bazı görevlerde olacak. (Örneğin doktora ihtiyaç duyan yaralı bir asker için sağlık askerini bulmak ve onu götürmeniz gereken noktaya ulaştırmak, yada kapalı bir kapıyı farklı bir yoldan ilerleyerek ekibiniz için açmak). Oyunu oynarken sadece ayak üzerindede ilerlemiyoruz, bazen konvoy araçlarının üzerlerindeki kuvvetli makineli tüfeklerin yada sabit saldırı cihazlarının arkasına geçebiliyorus ve ilerleyen bölümlerdede tank, robot gibi değişik araçları control edebiliyoruz. Bütün bunlar monoton olarak kabullenmiş Doom III’ün oynanışına renk ve eğlence katan etmenler. Yinede oyunun bazı büyük eksiklerini hissetmiyorsunuz diyemem. Öncelikle Matthew Kane’in bir Strogg’a dönüşmesinin senaryodan başka hiç bir şeye faydası olmayan bir olay olduğunu söylemeliyim. Strogg’a dönüşmenin getirdiği özelliklerin sadece bazı Strogg konuşmalarını ve yazılarını anlamak ile sınırlı olması (ve can/zırh limitinin 125’e yükselmesi) yerine Kane’e, onu güçlendirecek yeni özellikler verilerek oyun daha eğlenceli bir hale getirilebilirdi. Bunun haricinde Halo serisini seven birisi olarak çoğu oyunda olduğu gibi bu oyundada yakın mesafede düşmanlara silahın arkası ile vurmak gibi değişik hareketlerin koyulmaması beni üzdü. Doom III’te karşımızdakiler hep şeytani yaratıklar oldukları için böyle bir hareket aramamıştım ama Quake 4’te diğer askerlerin ve düşmanların yakın mesafede darbeler vurabilmeleri ve bizim vuramamamız bir eksiklik bence. Bir başka kişisel eleştrimde eski bir Quake sever olarak, Railgun hakkında olacak, nedenini bilmiyorum ama Railgun hiç o eski güçlü ve korkutucu hissi veremiyor. ?


  Grafik ve Ses
  Oyun zaten Doom III’ün grafik motorunu kullandığı için oldukça kaliteli grafiklere sahip diyebiliriz. Fakat Quake 4 genel olarak daha geniş ve açık alanlar içeren mekanlarda geçen bir oyun olduğu için, göze daha hoş gözüküyor bence, renkler çok daha çeşitlilik içeriyor ve en önemlisi karakter modelleri çok daha yumuşak ve gerçekçi. Doom III’teki tüm canavarlar ve karakterler plastik bir görünüme sahiplerdi, Quake 4’te kaplamalar güçlendirilerek ve modellerin hatları yumuşatılarak çok daha hoş ve gerçekçi modellemeler elde edilmiş, çevre içinde bu geçerli, fakat açık alanların fazlası ile düz ve detaysız olduklarıda bir gerçek. Oyun görsel olarak Doom III’ün 1-2 adım önünde olsada insanı çok fazla şaşırtacak bir yanı yok artık (Özelliklede Unreal 3 motorunun yapabileceklerini gördükten sonra) ama şimdilik tüm PC oyuncularını tatmin edebilecek düzeyde.
  Seslendirmeler oldukça güzel, özellikle savaş alanındaki bağrışmalar, askerlerin diyalogları ve telsiz konuşmaları tam bir savaş alanı hissini veriyor. Bazı Hollywood aktörlerinin seslendirme yapmaları tabiiki Quake 4 için büyük bir artı bu konuda. Açılış videosu ile başlayan oyun müzikleride oldukça hoş. Aksiyon sırasında çalan müziklerden tutun gerilim dolu ve karanlık atmosferlerde çalan müziklere kadar hepsi oyunu tamamlıyorlar. Fakat müzik konusundada daha fazla çeşit ile daha sinematik bir oyun sunulabilirdi diye düşünüyorum ben.


  Düşmanlarınız bile harika görünüyorlar, fakat çok uzun süre durupta incelemeyin

  Sonsöz
  Quake 4 gerçektende güzel bir oyun, fakat çıkmış olduğu dönem maalesef oyun standartlarının yükseldiği ve oyuncuların, oyunlardan çok daha fazla şeyler beklediği bir dönem. F.E.A.R. gibi yankı getiren bir oyun ile hemen hemen aynı zamanda çıkmasının yanı sıra, Xbox 360 ile Unreal 3 motoru gibi grafik canavarlarının sundukları görsel şovlar ile Quake 4’ün yaratacağı etkinin bir parka zedelendiğide doğru. Quake 4 şu anda içinde bulunduğumuz dönem için güzel ve etkileyici bir oyun fakat ben oyunun Xbox 360 versiyonundan aynı şekilde ümitli olduğumu söyleyemem çünkü Xbox 360’ta bu oyunda gördüğümüzden çok daha fazlasını sunacak isimler olacağı kesin. Doom III kadar sıkıcı ve monoton bir oynanışa sahip olmaması büyük bir artı fakat Quake II ve Quake III Arena’daki multiplayer modlarının hemen hemen hiç bir gelişme göstermeden aynı şekilde tekrar sunulmasıda multiplayer adına bir eksiklik maalesef. Her ne kadar Quake 4 çok gelişmiş bir grafik sistemine sahip olsada, bence Quake 2 çıktığı dönemde çok daha etkileyici bir haldeydi, bunu nedeni belkide daha öncedende dediğim gibi standartların yükselmesi ve aynı grafik motorunun Doom III gibi bir isim ile alışıldık hale gelmiş olmasıdır, fakat atmosfer olarak ben Quake 2’nin hala çok daha etkileyici ve derin bir oyun olduğuna inanıyorum, tabiiki bu benim kişisel izlenimim. Sonuç olarak Quake 4 kesinlikle herkesin denemesi gereken bir oyun, fakat kırk yılın başı FPS oyunu oynuyor ve mükemmellik istiyorsanız Half-Life 2 ve F.E.A.R gibi oyunlar hala ilk seçeceğiniz oyunlar olmalı, ama eğer bir FPS sever, ve daha önemlisi bir Quake sever iseniz, bu oyunu sakın kaçırmayın.  İşletim Sistemi: Windows 2000/XP
  İşlemci: Intel Pentium 4 2.0GHz veya AMD Athlon XP 2000
  RAM: 512 MB
  Ekran Kartı: 64 MB,3D
  HDD: 2.8 GB
  Ses Kartı: 16-bit

  Desteklenen ekran kartı chipsetleri:

  ATI® Radeon® 9700
  ATI® Radeon® 9800
  ATI® Radeon® X300
  ATI® Radeon® X550
  ATI® Radeon® X600
  ATI® Radeon® X700
  ATI® Radeon® X800
  ATI® Radeon® X850
  Nvidia® GeForce 3/TI Serisi
  Nvidia® GeForce 4/TI Serisi
  Nvidia® GeForce FX Serisi
  Nvidia® GeForce 6 Serisi
  Nvidia® GeForce 7 Serisi  Ctrl+Alt+Shift ve é tuşlarına aynı anda basarak konsolu açın ve aşağıdaki kodları yazın;

  god - Ölümsüzlük
  noclip - Uçma
  notarget - Görünmezlik
  freeze - Herşey donar
  give all - Tüm silahlar ve cephane
  give ammo - Tüm cephane
  nextMap - Sonraki haritayı yükler
  give armor - Zırh'ı 125 yapar
  give keys - Tüm anahtarlar
  killmonsters - Tüm canavarları öldürür
  kill - İntihar
  quit - Oyundan çıkar
  com_showMemoryusage 1 - Kullanılan bellek miktarını gösterir
  com_showFPS 1 - FPS değerini gösterir
  com_allowconsole 1 - Ctrl+shift+alt ve é tuşu kombinasyonunu bir daha tekrarlamadan sadece é tuşuna bir kere basarak konsolu açmanızı sağlar
  Kod:
  http://turbobit.net/z21e3abk0z10/OYUN1093.part1.rar.html
  http://turbobit.net/172gu2qxb698/OYUN1093.part2.rar.html
  http://turbobit.net/qaga2d7ea238/OYUN1093.part3.rar.html
  Kod:
  http://www.nitroflare.com/view/36C1B5040BF9273/OYUN1093.part1.rar
  http://www.nitroflare.com/view/B891A47462CE28F/OYUN1093.part2.rar
  http://www.nitroflare.com/view/C4021FFA9CA788D/OYUN1093.part3.rar
  Konu Tomb Raider tarafından (28-04-2010 Saat 02:19 ) değiştirilmiştir.
  FİLEFACTORY LİNKLERİNE ULAŞMAK İÇİN DNS AYARLARINIZI AŞAĞIDAKİ DNS KODLARI İLE DEĞİŞTİRİNİZ

  156.154.70.22

  156.154.71.22


  ♦♦♦♦♦

  UYGUNSUZ GÖRDÜĞÜNÜZ VE DÜZENLENMESİ GEREKEN MESAJ YADA KONULARI AŞAĞIDAKİ ADRESE KONU ADRESİNİDE
  YAZARAK LÜTFEN BELİRTİN.

  DÜZENLENMESİ GEREKEN KONU YADA MESAJ ADRESİ İÇİN TIKLA

  ♦♦♦♦♦

  FORUM İÇERİSİNDE KIRIK LİNKE RASTLARSANIZ LÜTFEN AŞAĞIDAKİ ADRESTE BELİRTİN,UNUTMAYIN Kİ HER DAKİKA LİNKLERİ KONTROL ETMİYORUZ,YARDIMCI OLURSANIZ EN KISA ZAMANDA KIRIK LİNKLER YENİLENECEKTİR.

  KIRIK LİNK İHBAR ADRESİ İÇİN TIKLA  ©Copyright FullOyun & Since 2003
  █║▌│ █║▌ ║││█║█║

 2. #2
  semender44
  semender44 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  0 Not allowed! Not allowed!

  Standart

  teşekkürler

 3. #3
  Status
  Offline
  burakcan4545 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üye
  Üyelik tarihi
  Apr 2008
  Mesajlar
  42
  Konular
  0
  Tecrübe Puanı
  364
  Beğendim/Beğenmedim
  Received: 0/0
  Given: 0/0

  0 Not allowed! Not allowed!

  Standart

  muthis brseyyy

 4. #4
  baykannn
  baykannn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  0 Not allowed! Not allowed!

  Standart

  gusel

 5. #5
  fenerlim43
  fenerlim43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  0 Not allowed! Not allowed!

  Standart

  eyvallah dostum

Sayfa 1/80 123456789101151 ... SonSon

Benzer Konular

 1. Quake 1 - Full - Oyun indir - Download - Yükle
  By Max Payne in forum Fps (First Person Shooter)
  Cevaplar: 143
  Son Mesaj: 12-10-2016, 09:35
 2. Quake 2 - Full - Oyun indir - Download - Yükle
  By Tomb Raider in forum Fps (First Person Shooter)
  Cevaplar: 182
  Son Mesaj: 01-12-2015, 18:43
 3. Cevaplar: 98
  Son Mesaj: 07-05-2015, 18:43
 4. Enemy Territory: Quake Wars - Full - Oyun indir - Download - Yükle
  By Tomb Raider in forum Fps (First Person Shooter)
  Cevaplar: 98
  Son Mesaj: 28-02-2014, 17:00
 5. Quake III: Arena - Full - Oyun indir - Download - Yükle
  By Tomb Raider in forum Fps (First Person Shooter)
  Cevaplar: 663
  Son Mesaj: 19-01-2014, 18:08

Ziyaretçilerin arayarak bu sayfada buldukları

kod:http:turbobit.netz21e3abk0z10OYUN1093.part1.rar.html

Bu Konudaki Etiketler

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •  

SEO by vBSEO 3.6.0

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88