Full Torrent Oyun indir - Powered by vBulletin

"
Sayfa 1/25 1234567891011 ... SonSon
124 sonuçtan 1 ile 5 arası
    Status
    Max Payne - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Acemi Üye
    Yer
    Istanbul
    Konular
    2742
    Tecrübe Puanı
    1453
    Beğendim/Beğenmedim
    Received: 115/22
    Given: 108/1

0 Not allowed! Not allowed!

Standart Robocop - Full indir - Full Download - Full Yükle - Full Oyun indir - Full Oyun Download - Full Oyun Yükle

Sürüm Adı : İSTEK
    Rar Şifresi : www.fulloyun.com
    Crack : Mevcut
    Dosya Türü : Sanal Sürücü
    Max Payne : Max Payne
    Part Sayısı : 1 (1 GB)
    Sanal Sürücü Programı : Daemon Tool's İndirmek için Tıklayın.

Robocop'ı ilk ne zaman izledim hatırlamıyorum ama baya bir küçük olduğum garanti. Tabi ki o kafa ile eğlenceli gelmişti. Biraz büyüyüp serinin devamını izlemeye başlayınca iyice sarmıştı. Çekilen filmlerin ardından Robocop efsanesi öyle hemen bitmedi. Çizgi filmi ve dizisi de ekranlarda boy gösterdi. Ama son bir kaç yıldır kahramanımızdan hiç ses seda çıkmıyordu. Bu yapımcıların takıntısı mı var bilmiyorum ama sinema alemine çok düşkünler. Yapılan oyunlar ne kadar kötü olursa olsun hala yapılmaya devam ediliyor. Robocop'da bu kötü oyunlar biri maalesef. O kadar çok sevdiğim bir karaktere böyle bir oyun nasıl yapılmış, yapılmasına nasıl izin verilmiş hayret ediyorum.

Tutuklama modu, kafayı sıyırıp etrafı dağıtma modu

Robocop gibi bir karaktere oyun yaparsanız bu oyunda hazırlanması en kolay bölüm konu olur. İşte kahraman aşmış bir şeydir, şehirde yağmalama olur yallah oraya, başkan kaçırılır yallah oraya, merkezde donut biter yallah pastaneye vs. Konu hakkında daha fazla cümle kurmaya gerek yok. Siz tahtınızda otururken polis memuru geliyor görevinizi açıklıyor gidip herkesi öldürüyor, bir kısmını kurtarıyor, bir kısmını tutukluyor sonra da geri dönüyorsunuz.

Hani grafik, hani ses?

Sıra ile bir iyi bir kötü özellik vererek ilerleyeyim bu seferlik değişiklik olsun. Grafikler fazla abartılı olmadığından yüklemeler yaklaşık 3-4 saniye sürüyor. Buna karşılık farenin hızlı yada yavaş ilerlemesini sağlayan "sensivity" olayı olmadığından kafanıza göre ayar yapamıyorsunuz ve bu durum doğal olarak direk nişan almanızı zorlaştırıyor. Çevre öğeleri idare edecek şekilde hazırlanmış, özellikle camların kırılması güzel olmuş bunun yanında patlama efekti berbat. Hem görüntü açısından bir şeye benzemezken hem de alet kasılıyor. Karakterlerin modellemeleri gerçekten özensiz ve kötü, istediğiniz zaman save yapamıyorsunuz, paso ilerleyip adam öldürüyorsunuz başka hiç bir aksiyon yok. Evet farkındayım hem kötü yönlerinden bahsettim şu son cümlemde ama söyleyecek başka iyi yön kalmadı. Ha aklıma geldi çok eski sistemlerde bile çalışıyor ve günümüzde en az 1GB yer kaplayan oyunların aksine 400MB gibi ufak bir meblağda yükleme yapıyor. Eğer kafayı yiyip hırs ile başına oturursanız bitirmeniz 1-2 saatinizi alıyor. Grafiklerin yanında ses olarak da hiç bir özelliği bulunmuyor. Zaten oyun bir kaç silah sesinden oluşuyor desem hiçte abartmış olmam.

Son Sözler:

Robocop gibi bir karakter için böyle bir oyun yapılması gerçekten çok kötü. Hele hele yakın zamanda çıkan X-Men 2 bile bundan daha iyi idi. Şimdiye kadar gördüğüm en kötü sinema/oyun çevirisi. Çevrede bu kadar iyi oyunlar varken kendisinden söz ettirebilecek hiç bir özelliği yok.

İşletim Sistemi: Windows 95/98/ME/2000/XP
    İşlemci: Pentium II 450
    RAM: 64 Mb
    HDD: 350 MB

Ölümsüzlük - BEST KEPT SECRET (pause yapıp yazılacak)

Kod:
    http://turbobit.net/svaihs4qt5ck/OYUN1109.rar.html
    Kod:
    http://www.nitroflare.com/view/2D067450D810E2B/OYUN1109.rar

KIRIK LİNK BİLDİR!

Rar ismi "OYUNXXXX" ile başlayan tüm partların yedeği mevcuttur. Diğer isimlerle başlayan oyun partlarının yedeği yoktur linkleri kontrol edip öyle indiriniz ve bu oyun konularını kırık link bildirim merkezine iletiniz..

ÖNEMLİ NOT : Şuan sadece Turbobit ve Torrent yüklemesi yapıyoruz. Nitroflare veya başka bir siteden kırılan linkleri yenilemiyoruz. Premium alırken ona göre davranın lütfen..!

ÖNEMLİ NOT 2 : Bazı oyunlarda "bit" farklılıkları olabilir. Lütfen oyunu indirmeden önce oyunun 32bit mi 64bit mi olduğunu araştırın. Sisteminiz 32bit ise 64bit olan oyunları çalıştırmaz. Veya sisteminiz 64bit ise 32bit olan oyunları çalıştırmaz. Sitemizde yer alan sistem bilgilerinde bu bilgi yer almayabilir. O sebepten araştırın indirin. Bilginize.

Bilgi : FullOyun.com ve Camiası indirdiğiniz oyunların hiçbirine çalışma garantisi vermez. İndirip açamadığınız oyunlardan FullOyun.com ve Camiası sorumlu tutulamaz.

©Copyright FullOyun & Since 2003
    █║▌│ █║▌ ║││█║█║

Status
    Byrad - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Üye
    Konular
    1
    Tecrübe Puanı
    343
    Beğendim/Beğenmedim
    Received: 0/0
    Given: 0/0

Standart Cevap: Robocop - Full indir - Full Download - Full Yükle - Full Oyun indir - Full Oyun Download - Full Oyun Yükle

Ellerine sağlık. :) İster istemez bi an nerden nereye dedim grafiklere bakınca robocop şuanki teknolojide geliştirilirse gayet güzel olacağından şüpesizim

Status
    muratcan1905 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Üye
    Konular
    31
    Tecrübe Puanı
    589
    Beğendim/Beğenmedim

Standart Cevap: Robocop - Full indir - Full Download - Full Yükle - Full Oyun indir - Full Oyun Download - Full Oyun Yükle

Değişik bir oyun teşekkürler

Status
    Sonny32 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Üye
    Yer
    İstanbul-Turkey
    Konular
    33
    Tecrübe Puanı
    4005
    Beğendim/Beğenmedim

Çok Eski bir oyun aslında ama oynamayanlar içinse tavsiye ederim Teşekkürler

Status
    yektalebit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Üye
    Konular
    0
    Tecrübe Puanı
    280
    Beğendim/Beğenmedim

az daha yetişiyormuşum ilk yoruma :) tşk admin

Sayfa 1/25 1234567891011 ... SonSon