Full Torrent Oyun indir - Powered by vBulletin

"
Sayfa 7/10 İlkİlk 12345678910 SonSon
48 sonuçtan 31 ile 35 arası
    Status
    Max Payne - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Acemi Üye
    Yer
    Istanbul
    Konular
    2742
    Tecrübe Puanı
    1453
    Beğendim/Beğenmedim
    Received: 121/24
    Given: 108/1

0 Not allowed! Not allowed!

Standart Cevap: Tom Clancy's Rainbow Six Siege + v1.1 Update Crack- CODEX - TORRENT - TURBOBIT Full indir

Alıntı Scarface01 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Denedim aynı hata çıktı kurarken bir yerde hatamı yaptım acaba

Alttaki dosyayı indirip rardan çıkarın. Rardan çıkardığınız dosyada "svcpack" klasörüne girin. Ordaki aio-runtimes 'e tıklayın. Açılan pencerede hepsi seçili olacak şekilde "install" tuşuna basın. Bu işlem 15-20 dk sürer. Bu programın amacı pcnizde eksik ya da eski olan eklentileri yüklemek. Bunu deneyip sonra oyuna girin ve tekrardan dönüş yapın.

TIKLA İNDİR

KIRIK LİNK BİLDİR!

Rar ismi "OYUNXXXX" ile başlayan tüm partların yedeği mevcuttur. Diğer isimlerle başlayan oyun partlarının yedeği yoktur linkleri kontrol edip öyle indiriniz ve bu oyun konularını kırık link bildirim merkezine iletiniz..

ÖNEMLİ NOT : Şuan sadece Turbobit ve Torrent yüklemesi yapıyoruz. Nitroflare veya başka bir siteden kırılan linkleri yenilemiyoruz. Premium alırken ona göre davranın lütfen..!

ÖNEMLİ NOT 2 : Bazı oyunlarda "bit" farklılıkları olabilir. Lütfen oyunu indirmeden önce oyunun 32bit mi 64bit mi olduğunu araştırın. Sisteminiz 32bit ise 64bit olan oyunları çalıştırmaz. Veya sisteminiz 64bit ise 32bit olan oyunları çalıştırmaz. Sitemizde yer alan sistem bilgilerinde bu bilgi yer almayabilir. O sebepten araştırın indirin. Bilginize.

Bilgi : FullOyun.com ve Camiası indirdiğiniz oyunların hiçbirine çalışma garantisi vermez. İndirip açamadığınız oyunlardan FullOyun.com ve Camiası sorumlu tutulamaz.

©Copyright FullOyun & Since 2003
    █║▌│ █║▌ ║││█║█║

Status
    Scarface01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Üye
    Konular
    0
    Tecrübe Puanı
    54
    Beğendim/Beğenmedim
    Received: 4/0
    Given: 9/0

Standart Cevap: Tom Clancy's Rainbow Six Siege + v1.1 Update Crack- CODEX - TORRENT - TURBOBIT Full indir

Yardım için teşekkürler yok abi ne yapsamda olmadı iki kez yükledim programları

ben vazgeçtim artık :) sizi yormayayım daha fazla bu işleri unutmuşuz artık :)

Status
    colesseum.22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ✧ ☾ Co.22 ☽ ✧
    Yer
    Colosseum ← Italy & Capital ↑ Istanbul 11∞22
    Konular
    85
    Tecrübe Puanı
    51085
    Beğendim/Beğenmedim
    Received: 22/0
    Given: 0/0

Standart Tom Clancy's Rainbow Six Siege - (Uygulama Düzgün olarak başlatılamadı(0xc000007b) Hatası) için - Colesseum.22

Alıntı Scarface01 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Oyunu indirdim ancak böyle bir hata alıyorum
    Denedim aynı hata çıktı kurarken bir yerde hatamı yaptım acaba
    (Uygulama Düzgün olarak başlatılamadı(0xc000007b) Hatası)
    Yardım için teşekkürler yok abi ne yapsamda olmadı iki kez yükledim programları
    ben vazgeçtim artık :) sizi yormayayım daha fazla bu işleri unutmuşuz artık :)

U.D.o.B 0xc000007b Hatası Windows için Genel bir hatadır.[Yani Belli olmayan Herhangi bir yerde sorun olabilir.]Abi Bu hatayı açıklayayım ondan sonra çözümleri aklında oluşturursun

[
    demezsin Umarım ] ...

Bu hata Genellikle Ekran Kartından kaynaklanmaktadır ve
    Eğer Oyununuz Yeni(2011 ve Üst Yıllar) ise Ekran Kartınızı Güncellemelisiniz.
    Eğer Oyununuz Eski ise İlk Sürüm Ekran Kartınızı Kurmalısınız.
    [Tabi Ekran Kartınızın Çıktığı Yıl modelide önemlidir,
    Yani E.K modeliniz 2013 versiyon ise oyun için ideal olabilir ama daha eski ise yetersizdir.]

Sistem Özellikleriniz Yetersiz ise yine bu hatayı alırsınız ;
    - Ekran Kartı yetersiz veya Sürüm uyumsuz/yetersizdir.
    - Windows Sürümünüz Oyun için uygun değildir > Oyun Win 7/8/10 "64Bit" istiyorsa,
    Sizdeki Windows 7/8/10 "
    32Bit" olabilir.
    - Oyun Directx 11 veya 12 istiyorsa ve sizdeki Directx 9 veya 10 ise oyun için yetersizdir.[Yine aynı Hatayı verir.]
    [Directx 11 destekli Oyunları Directx 10 veya 9'da Açmak için "
    Dxcpl" Program/Uygulaması vardır onu kullanabilirsiniz.Tabi her oyun için geçerli değildir bazılarında Ağır/Kasma sorunu yapar.]
    [Ve bir nebzede olsa faydası olabilir.]
    - Eğer herhangi bir .dll dosyası Uyumsuz veya eski sürüm ise yine aynı hatayı alırsınız > İndirdiğiniz Setup'ın yanında olan Redist & Support klasörünün içindeki Directx,VCredist ve diğer gerekli destek olan Programları kesin Kurun.
    - Çift Ekran Kartı Kullanıyorsanız İlk öne Çıkan ekran kartı uyumsuzdur yani Laptop'tan örnek vereyim Atı veya Nvidia Kullanıyorsunuz yanında Intel destekli Grafik kartı var eğer oyun farkında olmadan onla açılıyor ise yine aynı hatayı verir ve Intel(R) HD Graphics Güncelleyin vede Aşağıdaki Atama işlemi uygulayın ;
    Oyunda Ekran Kartı Ataması ;
    - AMD veya Nvidia Ekran Kartı Programınızı Açın / Tercihler / Standart Görünüm / Güç Geçişli Grafikler Uygulama Ayarları / TC'sRSS.exe İlk Önce " Yüksek Performans [AMD,Nvdia]" Ayarlarını Seçin ve Uygula'ya Tıklayın.
    [Çift Ekran Kartından Eğer Sorun devam ediyor ise ; "Güç Tasarrufu[İntel]" Seçin.

- Her Oyun'u Kurduğunuzda Windows Update Yapın.[Öncelikle Oyun'a Girin sonra Yapın.]
    Ekran Kartınızı Güncelleyin & Ses Kartınızı Güncelleyin.
    - Artık herşeyiniz Tam takır ve Bilgisayarınızda hiçbir sorununuz olmadığınız düşünüyorsunuz.[Artık Oyun'la ilgili sorunlara bakmalısınız.]
    - Oyun'unuz İlk Sürüm[1.0] ise ve aynı hatayı veriyor ise Sizde 1.1 Sürüm'ü kurmalısınız yine aynı hatayı veriyor ise Pes etmemelisiniz.
    Yeni Çıkan ve çıkacak olan Update&Patch 1.2/1.3 herneyse onu Kurmalısınız.
    - Ve Özellikle Oyununuz Korsan ise yaptığınız Crack işlemi hatalı olabilir Yani Uygulama esnasında Ağır Antivirüs Programınız o Crack içerikli dosyaları Virüs/Hatalı dosya olarak görüp o dosyaları engelleyebilir yada o dosyaları Karantinaya alabilir eğer Ciddi olarak görüyor ise Karantinadan almanıza izin vermeden direk silip ortadan kaldırabilir.
    Bu esnadan Virüs Programı size Uyarıda vermeyebilir siz farkında olmadanda silebilir/engelleyebilir.
    Eğer Karantinaya attı ise oradan "Geri Yükle" seçeneği ile dosyayı eski yerine alabilirsiniz ve Virüs Programınızda o dosyayı Tarama Dışı Öğeler/İzin Verilenler gibi yerlere gösterin ve Uygula Diyin.
    [Eset AV > F5 basarak antivirüs and antispyware/exclusions kısmına atayın.]
    - Crack dosyasınız Sizin Windows Sürümünüze uyum sağlamıyor ise Farklı Crack bulmalısınız.
    - Oyunda Uyumluluk Sorunu var ise Oyun'un Kısayol'una veya Ana Exe[Uygulama] dosyasından "Uyumluluk" bölümüne gelerek herhangi bir Uyumluluk seçin ve Oyun'u Yönetici Olarak Çalıştırın.
    - Daha Farklı Çözümler için Sorununuzu Google Amca'yada sorabilirsiniz.
    [Örnek : Tom Clancy's Rainbow Six Siege (Uygulama Düzgün olarak başlatılamadı(0xc000007b) Hatası) Çözüm]

Devamını belki sonra yazarım

(Bu zamana kadar yazdığım çözüm mesajları için Altından Plaket yaptıracağım )

Mesajın Devamı için Tıklayın ...

Not: Oyun'unuz Eski Sürüm ise Tersin'i yapmalısınız, güncel sürüm yerine eski sürümleri kullanmalısınız.
    Kolay Gelsin Abi ;

Çözümleri/Sorunları beynindeki süzgeçten geçirirsin.

Bol Keyifli Oyunlar / Hayırlı ve Mutlu Zamanlar / Kendinize Sağlıklı Bakın / Allah'a Emanet Olun ...
    Allah o Güzel Dualarınızı Kabul Eylesin.(İnşAllah) ...

Yeni Yılda ve gelecek olan yeni yıllarda Öncelikle Sağlıklı , Mutlu , Huzurlu , Bol İbadetli , Bereketli , Bol Helal Kazançlı , Aileniz ile Mutlu ve Mutlu Bir İş imkanını Allah(Celle Celalühu) size ve Tüm Müslümanlara Nasip Etsin İnşallah :) ...

-------------------------------------------------------------

-------------------------------------------------------------

Colesseum.22 Sunar

22 Sayısını çok görmeye başladım ...
    22
    Konu colesseum.22 tarafından (14-01-2016 Saat 15:17 ) değiştirilmiştir.

Status
    Üye
    Konular
    0
    Tecrübe Puanı
    54
    Beğendim/Beğenmedim

Standart Cevap: Tom Clancy's Rainbow Six Siege - (Uygulama Düzgün olarak başlatılamadı(0xc000007b) Hatası) için - Colesseum.22

Valla sırf senden cevap almak için soru sormak istiyorum gazetede köşen olsa kaçırmam o derece yani :)

çok teşekkürler emeğin için sanırım benim pc yetersiz.

Destekleriniz için çok teşekkürler @

Status
    Üye
    Konular
    0
    Tecrübe Puanı
    54
    Beğendim/Beğenmedim

Standart Cevap: Tom Clancy's Rainbow Six Siege - (Uygulama Düzgün olarak başlatılamadı(0xc000007b) Hatası) için - Colesseum.22

Ekran Alıntısı.JPG

Valla sırf senden cevap almak için soru sormak istiyorum gazetede köşen olsa kaçırmam o derece yani :)

çok teşekkürler emeğin için sanırım benim pc yetersiz

Destekleriniz için çok teşekkürler @