Full Oyun

Kırık link yok mu arkadaşlar? Tıklayın bildirin biz de düzeltelim..!

Üst kısımdaki arama ile daha detaylı ve isabetli arama yapabilirsiniz..

Geri git   Full Oyun > FullOyun.Com Hakkında Genel > Resimli Oyun Kurulumları - Diğer Resimli Anlatımlar

Resimli Oyun Kurulumları - Diğer Resimli Anlatımlar Oyun kurulumlarını üyelerimizin ve yöneticilerimizin resimli olarak anlattıkları bölüm.

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 12-08-2009, 18:07   #1 (permalink)
Konu Sahibi
AltınBaşak
Emin101
Yasal UyarıFullOyun
Bağımlılık Yapabilir!

AltınBaşak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Bilgiler
Konular: 216
Karizma
Rep Gücü : 350436
Rep Puanı : 35004829
Rep Seviyesi : AltınBaşak has a reputation beyond reputeAltınBaşak has a reputation beyond reputeAltınBaşak has a reputation beyond reputeAltınBaşak has a reputation beyond reputeAltınBaşak has a reputation beyond reputeAltınBaşak has a reputation beyond reputeAltınBaşak has a reputation beyond reputeAltınBaşak has a reputation beyond reputeAltınBaşak has a reputation beyond reputeAltınBaşak has a reputation beyond reputeAltınBaşak has a reputation beyond repute
Beğendikleri: 0
Oyun Birinciliklerim
Standart Battlefield 2 - Oyunun Yüklenmesi - Kurulumu -Resimli Anlatım - Yardım

Konu kararda101 tarafından (12-08-2009 Saat 18:17 ) değiştirilmiştir..
AltınBaşak isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Site Reklamları..
Alt 13-08-2009, 05:33   #2 (permalink)
Üye
Yasal UyarıFullOyun
Bağımlılık Yapabilir!

full-game - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Bilgiler
Konular: 5
Karizma
Rep Gücü : 217
Rep Puanı : 2142
Rep Seviyesi : full-game has a reputation beyond reputefull-game has a reputation beyond reputefull-game has a reputation beyond reputefull-game has a reputation beyond reputefull-game has a reputation beyond reputefull-game has a reputation beyond reputefull-game has a reputation beyond reputefull-game has a reputation beyond reputefull-game has a reputation beyond reputefull-game has a reputation beyond reputefull-game has a reputation beyond repute
Oyun Birinciliklerim
Standart Cevap: Battlefield 2 - Oyunun Yüklenmesi - Kurulumu -Resimli Anlatım - Yardım

emeğin için saol kardeş bilmeyenler için iyi olcak ellerin dert görmesin :)
full-game isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Alt 13-08-2009, 17:14   #3 (permalink)
Üye
Yasal UyarıFullOyun
Bağımlılık Yapabilir!
Bilgiler
Konular: 0
Karizma
Rep Gücü : 232
Rep Puanı : 2142
Rep Seviyesi : bushido17 has a reputation beyond reputebushido17 has a reputation beyond reputebushido17 has a reputation beyond reputebushido17 has a reputation beyond reputebushido17 has a reputation beyond reputebushido17 has a reputation beyond reputebushido17 has a reputation beyond reputebushido17 has a reputation beyond reputebushido17 has a reputation beyond reputebushido17 has a reputation beyond reputebushido17 has a reputation beyond repute
Oyun Birinciliklerim
Standart Cevap: Battlefield 2 - Oyunun Yüklenmesi - Kurulumu -Resimli Anlatım - Yardım

Merhaba

Söylenen herşeyi aynen yaptım ama son görüntüde kalıyor ve hiçbirşey yapamıyorum Sizce nedeni nedir acaba?

Saygılar

Tamamdır, hallettim

Konu James Bond tarafından (13-08-2009 Saat 20:02 ) değiştirilmiştir..
bushido17 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Alt 14-08-2009, 11:37   #4 (permalink)
Konu Sahibi
AltınBaşak
Emin101
Yasal UyarıFullOyun
Bağımlılık Yapabilir!

AltınBaşak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Bilgiler
Konular: 216
Karizma
Rep Gücü : 350436
Rep Puanı : 35004829
Rep Seviyesi : AltınBaşak has a reputation beyond reputeAltınBaşak has a reputation beyond reputeAltınBaşak has a reputation beyond reputeAltınBaşak has a reputation beyond reputeAltınBaşak has a reputation beyond reputeAltınBaşak has a reputation beyond reputeAltınBaşak has a reputation beyond reputeAltınBaşak has a reputation beyond reputeAltınBaşak has a reputation beyond reputeAltınBaşak has a reputation beyond reputeAltınBaşak has a reputation beyond repute
Oyun Birinciliklerim

Alıntı:
bushido17´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Merhaba

Söylenen herşeyi aynen yaptım ama son görüntüde kalıyor ve hiçbirşey yapamıyorum Sizce nedeni nedir acaba?

Saygılar

Tamamdır, hallettim
İyi hallettiğine sevindim nasıl hallettiğini söylede bilmeyenler öğrenmiş olurlar.
AltınBaşak isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Alt 17-08-2009, 18:16   #5 (permalink)
Üye
Yasal UyarıFullOyun
Bağımlılık Yapabilir!

maliahmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Bilgiler
Konular: 30
Karizma
Rep Gücü : 225160
Rep Puanı : 22489949
Rep Seviyesi : maliahmet has a reputation beyond reputemaliahmet has a reputation beyond reputemaliahmet has a reputation beyond reputemaliahmet has a reputation beyond reputemaliahmet has a reputation beyond reputemaliahmet has a reputation beyond reputemaliahmet has a reputation beyond reputemaliahmet has a reputation beyond reputemaliahmet has a reputation beyond reputemaliahmet has a reputation beyond reputemaliahmet has a reputation beyond repute
Oyun Birinciliklerim

Alıntı:
kararda101´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
İyi hallettiğine sevindim nasıl hallettiğini söylede bilmeyenler öğrenmiş olurlar.
oyun içi resim koysanda bizde sevinsek tabi kendi pcinden cekilmiş
maliahmet isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla

Tags
anlatım, battlefield, kurulumu, oyunun, resimli, yardım, yüklenmesi

Seçenekler
Stil