Full Oyun indir Download

TÜM BANLAR AÇILMIŞTIR!! && YENİ ÜYELİK AÇILMIŞTIR!!

KIRIK LİNK BİLDİRİMLERİNİZİ BEKLİYORUZ!! BİLDİRMEK İÇİN TIKLAYIN..!

Üst kısımdaki arama ile daha detaylı ve isabetli arama yapabilirsiniz..

Geri git   Full Oyun indir Download > FullOyun.Com Hakkında Genel > Resimli Oyun Kurulumları - Diğer Resimli Anlatımlar

Resimli Oyun Kurulumları - Diğer Resimli Anlatımlar Oyun kurulumlarını üyelerimizin ve yöneticilerimizin resimli olarak anlattıkları bölüm.

Facebook'ta Paylaş LinkBack Seçenekler Stil
Alt 15-06-2010, 14:03   #31 (permalink)
Üye
Yasal UyarıFullOyun
Bağımlılık Yapabilir!
Bilgiler
Konular: 0
Karizma
Rep Gücü : 212
Rep Puanı : 2142
Rep Seviyesi : teat has a reputation beyond reputeteat has a reputation beyond reputeteat has a reputation beyond reputeteat has a reputation beyond reputeteat has a reputation beyond reputeteat has a reputation beyond reputeteat has a reputation beyond reputeteat has a reputation beyond reputeteat has a reputation beyond reputeteat has a reputation beyond reputeteat has a reputation beyond repute
Beğendikleri: 0
Oyun Birinciliklerim
Standart Cevap: Blur - 2010 - Oyunun Yüklenmesi - Kurulumu - Resimli Anlatım - Yardım

öncelikle oyun için çok teşekkürler. yalnız antivrüs proğramım oyunun crak2ını sildi :( oyunu açamıyorum bu yüzden indirdiğim partlarıda silmiştim. sadece crak'ını gönderebilirseniz cok sevinirim oyunu oynamayı çok istiyorum.

@************

Konu Tomb Raider tarafından (16-06-2010 Saat 01:12 ) değiştirilmiştir..
teat isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Alt 16-06-2010, 01:13   #32 (permalink)
CEM
Yasal UyarıFullOyun
Bağımlılık Yapabilir!

Tomb Raider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Bilgiler
Konular: 2582
Karizma
Rep Gücü : 1453
Rep Puanı : 2147483647
Rep Seviyesi : Tomb Raider has a reputation beyond reputeTomb Raider has a reputation beyond reputeTomb Raider has a reputation beyond reputeTomb Raider has a reputation beyond reputeTomb Raider has a reputation beyond reputeTomb Raider has a reputation beyond reputeTomb Raider has a reputation beyond reputeTomb Raider has a reputation beyond reputeTomb Raider has a reputation beyond reputeTomb Raider has a reputation beyond reputeTomb Raider has a reputation beyond repute
Oyun Birinciliklerim Tournaments Won: 3

Standart Cevap: Blur - 2010 - Oyunun Yüklenmesi - Kurulumu - Resimli Anlatım - Yardım

Alıntı:
teat´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
öncelikle oyun için çok teşekkürler. yalnız antivrüs proğramım oyunun crak2ını sildi :( oyunu açamıyorum bu yüzden indirdiğim partlarıda silmiştim. sadece crak'ını gönderebilirseniz cok sevinirim oyunu oynamayı çok istiyorum.

@************
Blur - 2010 - No Cd / DVD - Cdsiz Oynama - Crack

İmza
FİLEFACTORY LİNKLERİNE ULAŞMAK İÇİN DNS AYARLARINIZI AŞAĞIDAKİ DNS KODLARI İLE DEĞİŞTİRİNİZ

156.154.70.22

156.154.71.22

♦♦♦♦♦

UYGUNSUZ GÖRDÜĞÜNÜZ VE DÜZENLENMESİ GEREKEN MESAJ YADA KONULARI AŞAĞIDAKİ ADRESE KONU ADRESİNİDE
YAZARAK LÜTFEN BELİRTİN.

DÜZENLENMESİ GEREKEN KONU YADA MESAJ ADRESİ İÇİN TIKLA

♦♦♦♦♦

FORUM İÇERİSİNDE KIRIK LİNKE RASTLARSANIZ LÜTFEN AŞAĞIDAKİ ADRESTE BELİRTİN,UNUTMAYIN Kİ HER DAKİKA LİNKLERİ KONTROL ETMİYORUZ,YARDIMCI OLURSANIZ EN KISA ZAMANDA KIRIK LİNKLER YENİLENECEKTİR.

KIRIK LİNK İHBAR ADRESİ İÇİN TIKLA

©Copyright FullOyun & Since 2003
█║▌│ █║▌ ║││█║█║
Tomb Raider isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Alt 16-06-2010, 02:02   #33 (permalink)
Üye
Yasal UyarıFullOyun
Bağımlılık Yapabilir!

Noface - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Bilgiler
Konular: 16
Karizma
Rep Gücü : 3013
Rep Puanı : 284399
Rep Seviyesi : Noface has a reputation beyond reputeNoface has a reputation beyond reputeNoface has a reputation beyond reputeNoface has a reputation beyond reputeNoface has a reputation beyond reputeNoface has a reputation beyond reputeNoface has a reputation beyond reputeNoface has a reputation beyond reputeNoface has a reputation beyond reputeNoface has a reputation beyond reputeNoface has a reputation beyond repute
Oyun Birinciliklerim

Oyun güzel eline sağlık, en dikkatimi çeken yerde dikiz aynaları oldu :)
Noface isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Alt 18-06-2010, 00:16   #34 (permalink)
Üye
Yasal UyarıFullOyun
Bağımlılık Yapabilir!
Bilgiler
Konular: 0
Karizma
Rep Gücü : 141
Rep Puanı : 1
Rep Seviyesi : rosemary is an unknown quantity at this point
Oyun Birinciliklerim

Bu oyunu pc kurunca oğlum çok beğendi bir hevesle gidip karne hediyesi direksiyon aldık.

eve gelince sonuç hüsran oldu ne direksiyon nede oyunu lan ve online çalıştırmadık :( Sanırım direksiyon desteklemiyor oyun.

Sizden ricam bu oyunu evde lan üzrinden nasıl oynayacağız? ve kayıt aşamasında serial number istiyor oraya ne yazacağız?

Ayrıca oğlum için direksiyon ile uyumlu araba yarışı olarak oynayabilceği oyun tavsiyesinde bulunur musunuz?

Yerli ve yabancı forumlarda açıklayıcı bir yanıt bulamadım.. Gerek yazımın altına gerekse özel mesaj olarak yardımlarınız beklemekteyim.

Sevgiler herkeze..
rosemary isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Alt 18-06-2010, 02:00   #35 (permalink)
CEM
Yasal UyarıFullOyun
Bağımlılık Yapabilir!

Tomb Raider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Bilgiler
Konular: 2582
Karizma
Rep Gücü : 1453
Rep Puanı : 2147483647
Rep Seviyesi : Tomb Raider has a reputation beyond reputeTomb Raider has a reputation beyond reputeTomb Raider has a reputation beyond reputeTomb Raider has a reputation beyond reputeTomb Raider has a reputation beyond reputeTomb Raider has a reputation beyond reputeTomb Raider has a reputation beyond reputeTomb Raider has a reputation beyond reputeTomb Raider has a reputation beyond reputeTomb Raider has a reputation beyond reputeTomb Raider has a reputation beyond repute
Oyun Birinciliklerim Tournaments Won: 3

Alıntı:
rosemary´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Bu oyunu pc kurunca oğlum çok beğendi bir hevesle gidip karne hediyesi direksiyon aldık.

eve gelince sonuç hüsran oldu ne direksiyon nede oyunu lan ve online çalıştırmadık :( Sanırım direksiyon desteklemiyor oyun.

Sizden ricam bu oyunu evde lan üzrinden nasıl oynayacağız? ve kayıt aşamasında serial number istiyor oraya ne yazacağız?

Ayrıca oğlum için direksiyon ile uyumlu araba yarışı olarak oynayabilceği oyun tavsiyesinde bulunur musunuz?

Yerli ve yabancı forumlarda açıklayıcı bir yanıt bulamadım.. Gerek yazımın altına gerekse özel mesaj olarak yardımlarınız beklemekteyim.

Sevgiler herkeze..

Öncelikle Online veya Lan Oynamak o kadar kolay olacağını sanmıyorum oyun orjınal olmama sebebine dayanarak..

Konsol uyumlu oyunlar NFS serilerini ve ya GRID oyununu tavsiye edebilirim..

İmza
FİLEFACTORY LİNKLERİNE ULAŞMAK İÇİN DNS AYARLARINIZI AŞAĞIDAKİ DNS KODLARI İLE DEĞİŞTİRİNİZ

156.154.70.22

156.154.71.22

♦♦♦♦♦

UYGUNSUZ GÖRDÜĞÜNÜZ VE DÜZENLENMESİ GEREKEN MESAJ YADA KONULARI AŞAĞIDAKİ ADRESE KONU ADRESİNİDE
YAZARAK LÜTFEN BELİRTİN.

DÜZENLENMESİ GEREKEN KONU YADA MESAJ ADRESİ İÇİN TIKLA

♦♦♦♦♦

FORUM İÇERİSİNDE KIRIK LİNKE RASTLARSANIZ LÜTFEN AŞAĞIDAKİ ADRESTE BELİRTİN,UNUTMAYIN Kİ HER DAKİKA LİNKLERİ KONTROL ETMİYORUZ,YARDIMCI OLURSANIZ EN KISA ZAMANDA KIRIK LİNKLER YENİLENECEKTİR.

KIRIK LİNK İHBAR ADRESİ İÇİN TIKLA

©Copyright FullOyun & Since 2003
█║▌│ █║▌ ║││█║█║
Tomb Raider isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla