Full Oyun

OYUNXXX ile başlayan partların son part harici hepsi 1GB'dır. Eğer farklı boyutlarla karşılaşırsanız indirmeyin ve bunları bize bildirin!

Üst kısımdaki arama ile daha detaylı ve isabetli arama yapabilirsiniz..

Kırık link yok mu arkadaşlar? Tıklayın bildirin biz de düzeltelim..!

Geri git   Full Oyun > FullOyun.Com Hakkında Genel > Resimli Oyun Kurulumları - Diğer Resimli Anlatımlar

Resimli Oyun Kurulumları - Diğer Resimli Anlatımlar Oyun kurulumlarını üyelerimizin ve yöneticilerimizin resimli olarak anlattıkları bölüm.

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 27-04-2010, 15:49   #1 (permalink)
Konu Sahibi
Berat ALDIRMAZ
Üye
Yasal UyarıFullOyun
Bağımlılık Yapabilir!
Bilgiler
Konular: 144
Karizma
Rep Gücü : 7658
Rep Puanı : 727912
Rep Seviyesi : Berat ALDIRMAZ has a reputation beyond reputeBerat ALDIRMAZ has a reputation beyond reputeBerat ALDIRMAZ has a reputation beyond reputeBerat ALDIRMAZ has a reputation beyond reputeBerat ALDIRMAZ has a reputation beyond reputeBerat ALDIRMAZ has a reputation beyond reputeBerat ALDIRMAZ has a reputation beyond reputeBerat ALDIRMAZ has a reputation beyond reputeBerat ALDIRMAZ has a reputation beyond reputeBerat ALDIRMAZ has a reputation beyond reputeBerat ALDIRMAZ has a reputation beyond repute
Beğendikleri: 0
Oyun Birinciliklerim
Counter-Strike 1.5 Ve 1.6 için sXe Injected - Not Defteri Hatası - Çözüm - Resimli Anlatım - Yardım

Kurulumlar Berat ALDIRMAZ tarafından www.FullOyun.com sitesi adına hazırlanmıştır...

Counter-Strike 1.5 Ve 1.6 için sXe Injected Not Defteri Hatası alanlar hazırlamış olduğum resimli anlatımı takip ederek rahatca sorunu çözebilirler...

Öncelikle bi kaç dosya değiştirmek için Counter-Strike sXe Injected r00 dosyasını indiriniz...

Link Kodu:

https://rapidshare.com/files/431793858/CS.sXe.BRT.FO.7z
: www.fulloyun.com

Link Kodu:

http://www.fileserve.com/file/TAAeGga

Link Kodu:

http://netload.in/dateiTu1wwN3lAo/CS.sXe.BRT.FO.7z.htm

Link Kodu:

http://hotfile.com/dl/83558566/757d2bd/CS.sXe.BRT.FO.7z.html

Link Kodu:

http://oron.com/lf58s9tfu4qp/CS.sXe.BRT.FO.7z.html

Berat ALDIRMAZ isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Site Reklamları..
Alt 27-04-2010, 19:44   #2 (permalink)
-Jeff Hardy-
Yasal UyarıFullOyun
Bağımlılık Yapabilir!

-LeonidaS- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Bilgiler
Konular: 179
Karizma
Rep Gücü : 165551
Rep Puanı : 16521725
Rep Seviyesi : -LeonidaS- has a reputation beyond repute-LeonidaS- has a reputation beyond repute-LeonidaS- has a reputation beyond repute-LeonidaS- has a reputation beyond repute-LeonidaS- has a reputation beyond repute-LeonidaS- has a reputation beyond repute-LeonidaS- has a reputation beyond repute-LeonidaS- has a reputation beyond repute-LeonidaS- has a reputation beyond repute-LeonidaS- has a reputation beyond repute-LeonidaS- has a reputation beyond repute
Oyun Birinciliklerim
Standart Cevap: Counter-Strike 1.5 Ve 1.6 için sXe Injected - Not Defteri Hatası - Çözüm - Resimli Anlatım - Yardım

Teşekkürler...
-LeonidaS- isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Alt 26-05-2010, 14:07   #3 (permalink)
Üye
Yasal UyarıFullOyun
Bağımlılık Yapabilir!
Bilgiler
Konular: 0
Karizma
Rep Gücü : 244
Rep Puanı : 2142
Rep Seviyesi : ramo01 has a reputation beyond reputeramo01 has a reputation beyond reputeramo01 has a reputation beyond reputeramo01 has a reputation beyond reputeramo01 has a reputation beyond reputeramo01 has a reputation beyond reputeramo01 has a reputation beyond reputeramo01 has a reputation beyond reputeramo01 has a reputation beyond reputeramo01 has a reputation beyond reputeramo01 has a reputation beyond repute
Oyun Birinciliklerim
Standart Cevap: Counter-Strike 1.5 Ve 1.6 için sXe Injected - Not Defteri Hatası - Çözüm - Resimli Anlatım - Yardım

emeğine sağlık kardeş ;)
ramo01 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Alt 14-06-2010, 23:20   #4 (permalink)
Üye
Yasal UyarıFullOyun
Bağımlılık Yapabilir!
Bilgiler
Konular: 0
Karizma
Rep Gücü : 223
Rep Puanı : 2142
Rep Seviyesi : drake97 has a reputation beyond reputedrake97 has a reputation beyond reputedrake97 has a reputation beyond reputedrake97 has a reputation beyond reputedrake97 has a reputation beyond reputedrake97 has a reputation beyond reputedrake97 has a reputation beyond reputedrake97 has a reputation beyond reputedrake97 has a reputation beyond reputedrake97 has a reputation beyond reputedrake97 has a reputation beyond repute
Oyun Birinciliklerim

hata veriyor yardım eder misin
drake97 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Alt 21-06-2010, 15:41   #5 (permalink)
Konu Sahibi
Berat ALDIRMAZ
Üye
Yasal UyarıFullOyun
Bağımlılık Yapabilir!
Bilgiler
Konular: 144
Karizma
Rep Gücü : 7658
Rep Puanı : 727912
Rep Seviyesi : Berat ALDIRMAZ has a reputation beyond reputeBerat ALDIRMAZ has a reputation beyond reputeBerat ALDIRMAZ has a reputation beyond reputeBerat ALDIRMAZ has a reputation beyond reputeBerat ALDIRMAZ has a reputation beyond reputeBerat ALDIRMAZ has a reputation beyond reputeBerat ALDIRMAZ has a reputation beyond reputeBerat ALDIRMAZ has a reputation beyond reputeBerat ALDIRMAZ has a reputation beyond reputeBerat ALDIRMAZ has a reputation beyond reputeBerat ALDIRMAZ has a reputation beyond repute
Oyun Birinciliklerim

Alıntı:
drake97´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
hata veriyor yardım eder misin
aynı hata ise hedef klasöre dikkat et (hl.exe nin kurulu olduğu yere kur

Genelde C:\Program Files\Half-Life olur
Berat ALDIRMAZ isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla

Tags
anlatım, counterstrike, Çözüm, defteri, hatası, için, injected, resimli, sxe, yardım

Seçenekler
Stil