Full Oyun

Kırık link yok mu arkadaşlar? Tıklayın bildirin biz de düzeltelim..!

Üst kısımdaki arama ile daha detaylı ve isabetli arama yapabilirsiniz..

Geri git   Full Oyun > FullOyun.Com Hakkında Genel > Resimli Oyun Kurulumları - Diğer Resimli Anlatımlar

Resimli Oyun Kurulumları - Diğer Resimli Anlatımlar Oyun kurulumlarını üyelerimizin ve yöneticilerimizin resimli olarak anlattıkları bölüm.

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 27-04-2010, 14:49   #1 (permalink)
Konu Sahibi
Berat ALDIRMAZ
Üye
Yasal UyarıFullOyun
Bağımlılık Yapabilir!
Bilgiler
Konular: 144
Karizma
Rep Gücü : 7651
Rep Puanı : 727912
Rep Seviyesi : Berat ALDIRMAZ has a reputation beyond reputeBerat ALDIRMAZ has a reputation beyond reputeBerat ALDIRMAZ has a reputation beyond reputeBerat ALDIRMAZ has a reputation beyond reputeBerat ALDIRMAZ has a reputation beyond reputeBerat ALDIRMAZ has a reputation beyond reputeBerat ALDIRMAZ has a reputation beyond reputeBerat ALDIRMAZ has a reputation beyond reputeBerat ALDIRMAZ has a reputation beyond reputeBerat ALDIRMAZ has a reputation beyond reputeBerat ALDIRMAZ has a reputation beyond repute
Beğendikleri: 0
Oyun Birinciliklerim
Counter-Strike 1.5 Ve 1.6 için sXe Injected - Not Defteri Hatası - Çözüm - Resimli Anlatım - Yardım

Kurulumlar Berat ALDIRMAZ tarafından www.FullOyun.com sitesi adına hazırlanmıştır...

Counter-Strike 1.5 Ve 1.6 için sXe Injected Not Defteri Hatası alanlar hazırlamış olduğum resimli anlatımı takip ederek rahatca sorunu çözebilirler...

Öncelikle bi kaç dosya değiştirmek için Counter-Strike sXe Injected r00 dosyasını indiriniz...

Link Kodu:

https://rapidshare.com/files/431793858/CS.sXe.BRT.FO.7z
: www.fulloyun.com

Link Kodu:

http://www.fileserve.com/file/TAAeGga

Link Kodu:

http://netload.in/dateiTu1wwN3lAo/CS.sXe.BRT.FO.7z.htm

Link Kodu:

http://hotfile.com/dl/83558566/757d2bd/CS.sXe.BRT.FO.7z.html

Link Kodu:

http://oron.com/lf58s9tfu4qp/CS.sXe.BRT.FO.7z.html

Berat ALDIRMAZ isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Site Reklamları..
Alt 27-04-2010, 18:44   #2 (permalink)
-Jeff Hardy-
Yasal UyarıFullOyun
Bağımlılık Yapabilir!

-LeonidaS- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Bilgiler
Konular: 179
Karizma
Rep Gücü : 165545
Rep Puanı : 16521725
Rep Seviyesi : -LeonidaS- has a reputation beyond repute-LeonidaS- has a reputation beyond repute-LeonidaS- has a reputation beyond repute-LeonidaS- has a reputation beyond repute-LeonidaS- has a reputation beyond repute-LeonidaS- has a reputation beyond repute-LeonidaS- has a reputation beyond repute-LeonidaS- has a reputation beyond repute-LeonidaS- has a reputation beyond repute-LeonidaS- has a reputation beyond repute-LeonidaS- has a reputation beyond repute
Oyun Birinciliklerim
Standart Cevap: Counter-Strike 1.5 Ve 1.6 için sXe Injected - Not Defteri Hatası - Çözüm - Resimli Anlatım - Yardım

Teşekkürler...
-LeonidaS- isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Alt 26-05-2010, 13:07   #3 (permalink)
Üye
Yasal UyarıFullOyun
Bağımlılık Yapabilir!
Bilgiler
Konular: 0
Karizma
Rep Gücü : 237
Rep Puanı : 2142
Rep Seviyesi : ramo01 has a reputation beyond reputeramo01 has a reputation beyond reputeramo01 has a reputation beyond reputeramo01 has a reputation beyond reputeramo01 has a reputation beyond reputeramo01 has a reputation beyond reputeramo01 has a reputation beyond reputeramo01 has a reputation beyond reputeramo01 has a reputation beyond reputeramo01 has a reputation beyond reputeramo01 has a reputation beyond repute
Oyun Birinciliklerim
Standart Cevap: Counter-Strike 1.5 Ve 1.6 için sXe Injected - Not Defteri Hatası - Çözüm - Resimli Anlatım - Yardım

emeğine sağlık kardeş ;)
ramo01 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Alt 14-06-2010, 22:20   #4 (permalink)
Üye
Yasal UyarıFullOyun
Bağımlılık Yapabilir!
Bilgiler
Konular: 0
Karizma
Rep Gücü : 217
Rep Puanı : 2142
Rep Seviyesi : drake97 has a reputation beyond reputedrake97 has a reputation beyond reputedrake97 has a reputation beyond reputedrake97 has a reputation beyond reputedrake97 has a reputation beyond reputedrake97 has a reputation beyond reputedrake97 has a reputation beyond reputedrake97 has a reputation beyond reputedrake97 has a reputation beyond reputedrake97 has a reputation beyond reputedrake97 has a reputation beyond repute
Oyun Birinciliklerim

hata veriyor yardım eder misin
drake97 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Alt 21-06-2010, 14:41   #5 (permalink)
Konu Sahibi
Berat ALDIRMAZ
Üye
Yasal UyarıFullOyun
Bağımlılık Yapabilir!
Bilgiler
Konular: 144
Karizma
Rep Gücü : 7651
Rep Puanı : 727912
Rep Seviyesi : Berat ALDIRMAZ has a reputation beyond reputeBerat ALDIRMAZ has a reputation beyond reputeBerat ALDIRMAZ has a reputation beyond reputeBerat ALDIRMAZ has a reputation beyond reputeBerat ALDIRMAZ has a reputation beyond reputeBerat ALDIRMAZ has a reputation beyond reputeBerat ALDIRMAZ has a reputation beyond reputeBerat ALDIRMAZ has a reputation beyond reputeBerat ALDIRMAZ has a reputation beyond reputeBerat ALDIRMAZ has a reputation beyond reputeBerat ALDIRMAZ has a reputation beyond repute
Oyun Birinciliklerim

Alıntı:
drake97´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
hata veriyor yardım eder misin
aynı hata ise hedef klasöre dikkat et (hl.exe nin kurulu olduğu yere kur

Genelde C:\Program Files\Half-Life olur
Berat ALDIRMAZ isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla

Tags
anlatım, counterstrike, Çözüm, defteri, hatası, için, injected, resimli, sxe, yardım

Seçenekler
Stil