Full Oyun

Üyelerimiz bi bakabilir mi?:)

Üst kısımdaki arama ile daha detaylı ve isabetli arama yapabilirsiniz..

Kırık link yok mu arkadaşlar? Tıklayın bildirin biz de düzeltelim..!

Geri git   Full Oyun > FullOyun.Com Hakkında Genel > Resimli Oyun Kurulumları - Diğer Resimli Anlatımlar

Resimli Oyun Kurulumları - Diğer Resimli Anlatımlar Oyun kurulumlarını üyelerimizin ve yöneticilerimizin resimli olarak anlattıkları bölüm.

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 29-03-2011, 02:38   #1 (permalink)
Konu Sahibi
T@rıquE
σηℓу gσ∂ ¢αη נυ∂gє мє
Yasal UyarıFullOyun
Bağımlılık Yapabilir!

T@rıquE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Bilgiler
Konular: 640
Karizma
Rep Gücü : 246095
Rep Puanı : 24548546
Rep Seviyesi : T@rıquE has a reputation beyond reputeT@rıquE has a reputation beyond reputeT@rıquE has a reputation beyond reputeT@rıquE has a reputation beyond reputeT@rıquE has a reputation beyond reputeT@rıquE has a reputation beyond reputeT@rıquE has a reputation beyond reputeT@rıquE has a reputation beyond reputeT@rıquE has a reputation beyond reputeT@rıquE has a reputation beyond reputeT@rıquE has a reputation beyond repute
Beğendikleri: 0
Oyun Birinciliklerim
Crysis 2 - II - 2011 - Online - Multi Player - Kurulumu - Resimli Anlatım - Yardım

Crysis 2 - II - 2011 - Full indir - Full Download - Full Yükle - Full Oyun indir - Full Oyun Download - Full Oyun Yükle

Öncelikle oyun crackliyse aşağıda vermiş olduğum v1.0 orjinal exe ve v1.1 update iki linkide indirin.

Crysis 2 - II - v.1.01 Orjinal - Exe

Eğer oyuna crack yapmadıysanız sadece bu linkteki v1.1 update i indirmeniz yeterlidir.

Crysis 2 - II - v.1.1 Patch - No Cd / DVD - Cdsiz Oynama - Crack

Karanl?k-Ay bunu beğendi.
T@rıquE isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Site Reklamları..
Alt 29-03-2011, 02:44   #2 (permalink)
Üye
Yasal UyarıFullOyun
Bağımlılık Yapabilir!

gamon35lp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Bilgiler
Konular: 0
Karizma
Rep Gücü : 213
Rep Puanı : 2142
Rep Seviyesi : gamon35lp has a reputation beyond reputegamon35lp has a reputation beyond reputegamon35lp has a reputation beyond reputegamon35lp has a reputation beyond reputegamon35lp has a reputation beyond reputegamon35lp has a reputation beyond reputegamon35lp has a reputation beyond reputegamon35lp has a reputation beyond reputegamon35lp has a reputation beyond reputegamon35lp has a reputation beyond reputegamon35lp has a reputation beyond repute
Oyun Birinciliklerim
Standart Cevap: Crysis 2 - II - 2011 - Online - Multi Player - Kurulumu - Resimli Anlatım - Yardım

eline sağlık
gamon35lp isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Alt 29-03-2011, 03:33   #3 (permalink)
Üye
Yasal UyarıFullOyun
Bağımlılık Yapabilir!

bewildrecht - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Bilgiler
Karizma
Rep Gücü : 240
Rep Puanı : 2310
Rep Seviyesi : bewildrecht has a reputation beyond reputebewildrecht has a reputation beyond reputebewildrecht has a reputation beyond reputebewildrecht has a reputation beyond reputebewildrecht has a reputation beyond reputebewildrecht has a reputation beyond reputebewildrecht has a reputation beyond reputebewildrecht has a reputation beyond reputebewildrecht has a reputation beyond reputebewildrecht has a reputation beyond reputebewildrecht has a reputation beyond repute
Oyun Birinciliklerim
Standart Cevap: Crysis 2 - II - 2011 - Online - Multi Player - Kurulumu - Resimli Anlatım - Yardım

Emeğine sağlık teşekkürler . Ben aynısını yapıyorum fakat crysis 2 (tm) çalışmayı durdurdu diyor :( win7 64bit kullanıyorum ne yapmam lazım.

Çözdüm. Aynı hatayı alan arkadaşlar olursa yöntem şöyle : Bilgisayarım > Özellikler > Gelişmiş sistem ayarları> Gelişmiş sekmesinden Performans ayarlar > Veri Yürütme Engelleyicisi > Ekle > Crysis 2.exe > Tamam :D
bewildrecht isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Alt 29-03-2011, 03:46   #4 (permalink)
Üye
Yasal UyarıFullOyun
Bağımlılık Yapabilir!

ceyhun1982 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Bilgiler
Karizma
Rep Gücü : 153
Rep Puanı : 1
Rep Seviyesi : ceyhun1982 is an unknown quantity at this point
Oyun Birinciliklerim

bende sunuular gözükmüyor ???
ceyhun1982 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Alt 29-03-2011, 04:41   #5 (permalink)
Konu Sahibi
T@rıquE
σηℓу gσ∂ ¢αη נυ∂gє мє
Yasal UyarıFullOyun
Bağımlılık Yapabilir!

T@rıquE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Bilgiler
Konular: 640
Karizma
Rep Gücü : 246095
Rep Puanı : 24548546
Rep Seviyesi : T@rıquE has a reputation beyond reputeT@rıquE has a reputation beyond reputeT@rıquE has a reputation beyond reputeT@rıquE has a reputation beyond reputeT@rıquE has a reputation beyond reputeT@rıquE has a reputation beyond reputeT@rıquE has a reputation beyond reputeT@rıquE has a reputation beyond reputeT@rıquE has a reputation beyond reputeT@rıquE has a reputation beyond reputeT@rıquE has a reputation beyond repute
Oyun Birinciliklerim

Alıntı:
ceyhun1982´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
bende sunuular gözükmüyor ???
var olan bir seri kod kullanıyor olabilirsin değiştirip tekrar dene kaç saattir oynuyorum hiçbir sorun yok
T@rıquE isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla

Tags
2011, anlatım, crysis, kurulumu, multi, online, player, resimli, yardım

Seçenekler
Stil