Full Oyun indir Download

Üst kısımdaki arama ile daha detaylı ve isabetli arama yapabilirsiniz..

Geri git   Full Oyun indir Download > FullOyun.Com Hakkında Genel > Resimli Oyun Kurulumları - Diğer Resimli Anlatımlar

Resimli Oyun Kurulumları - Diğer Resimli Anlatımlar Oyun kurulumlarını üyelerimizin ve yöneticilerimizin resimli olarak anlattıkları bölüm.

Facebook'ta Paylaş LinkBack Seçenekler Stil
Alt 26-03-2011, 10:45   #51 (permalink)
Üye
Yasal UyarıFullOyun
Bağımlılık Yapabilir!

melih2223 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Bilgiler
Konular: 65
Karizma
Rep Gücü : 5912
Rep Puanı : 569098
Rep Seviyesi : melih2223 has a reputation beyond reputemelih2223 has a reputation beyond reputemelih2223 has a reputation beyond reputemelih2223 has a reputation beyond reputemelih2223 has a reputation beyond reputemelih2223 has a reputation beyond reputemelih2223 has a reputation beyond reputemelih2223 has a reputation beyond reputemelih2223 has a reputation beyond reputemelih2223 has a reputation beyond reputemelih2223 has a reputation beyond repute
Beğendikleri: 0
Oyun Birinciliklerim
Standart Cevap: Crysis 2 - II - 2011 - Oyunun Yüklenmesi - Kurulumu - Resimli Anlatım - Yardım

eline sağlık
melih2223 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Alt 26-03-2011, 15:55   #52 (permalink)
Üye
Yasal UyarıFullOyun
Bağımlılık Yapabilir!
Bilgiler
Konular: 0
Karizma
Rep Gücü : 155
Rep Puanı : 1
Rep Seviyesi : By_Love54 is an unknown quantity at this point
Oyun Birinciliklerim
Standart Cevap: Crysis 2 - II - 2011 - Oyunun Yüklenmesi - Kurulumu - Resimli Anlatım - Yardım

Alıntı:
T@rıquE´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
yahu arkadaşlar siz neyin update ini yapıyorsunuz oyunu nerden nasıl açıyorsunuz oyuna aşağıdaki resimde gösterdiğim simgeden giriş yapıcaksız Launcher i açarsanız tabiki update yapıp hata verir

Dediğin gibide yaptım ama sorun yükleme yapmıyor öyle bekliyom açılan birşeyde yok ilk başta yükleme yaptı ondan olabilirmi acaba

yardımcı olurmusunuz söylenilen herşeyi yaptım yukardaki resimdekiler dahil olmuyor. ekran kartım ATI HD5770 1GB GDDR5 Win7 64 bitlik işletim sistemini kullanıyorum. 4 GB DDR3 RAM, AMD Phenom IIx4 955 Processor 3.20 Ghz makinem var. neyle ilgilidir acaba problemim

Alıntı:
umitaskin84´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Adam bangır bangır bağırıyor hala update yapanlarımız var ya hayret birşey yani.. :rolleyes:

Oyunu kurun update deyin emi dikkat edin sonra oynarsınız.. Hayırlı işler :))

Oyunu sildim tekrar yükledim update yapmadım ama yine açılmıyor mouse yanında imleç 2 saniye dönüyor sonra hiçbirşey açılmıyor. yardımcı olacaksan düzgün oll....
By_Love54 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Alt 26-03-2011, 15:57   #53 (permalink)
Konu Sahibi
T@rıquE
σηℓу gσ∂ ¢αη נυ∂gє мє
Yasal UyarıFullOyun
Bağımlılık Yapabilir!

T@rıquE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Bilgiler
Konular: 642
Karizma
Rep Gücü : 246084
Rep Puanı : 24548546
Rep Seviyesi : T@rıquE has a reputation beyond reputeT@rıquE has a reputation beyond reputeT@rıquE has a reputation beyond reputeT@rıquE has a reputation beyond reputeT@rıquE has a reputation beyond reputeT@rıquE has a reputation beyond reputeT@rıquE has a reputation beyond reputeT@rıquE has a reputation beyond reputeT@rıquE has a reputation beyond reputeT@rıquE has a reputation beyond reputeT@rıquE has a reputation beyond repute
Oyun Birinciliklerim

Alıntı:
By_Love54´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Dediğin gibide yaptım ama sorun yükleme yapmıyor öyle bekliyom açılan birşeyde yok ilk başta yükleme yaptı ondan olabilirmi acaba

yardımcı olurmusunuz söylenilen herşeyi yaptım yukardaki resimdekiler dahil olmuyor. ekran kartım ATI HD5770 1GB GDDR5 Win7 64 bitlik işletim sistemini kullanıyorum. 4 GB DDR3 RAM, AMD Phenom IIx4 955 Processor 3.20 Ghz makinem var. neyle ilgilidir acaba problemim
patch i yüklediysen artık olmaz bak şimdi bu konuyu incele hata yapmazsan sorunsuz oynarsın Crysis 2 - II - v.1.1 Patch - No Cd / DVD - Cdsiz Oynama - Crack içerisinde v1.1 crack var sen update yaptıysan ilk önce crackle dene bakalım olmazsa oyunu sil yeniden yükle daha sonra ilk önce linkte verdiğim patch uygula daha sonra crack yapıp resimde gösterdiğim simgeden oyuna giriş yap
T@rıquE isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Alt 26-03-2011, 18:03   #54 (permalink)
Üye
Yasal UyarıFullOyun
Bağımlılık Yapabilir!

koray 52 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Bilgiler
Karizma
Rep Gücü : 157
Rep Puanı : 1
Rep Seviyesi : koray 52 is an unknown quantity at this point
Oyun Birinciliklerim

eline saglık
koray 52 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Alt 26-03-2011, 18:33   #55 (permalink)
Üye
Yasal UyarıFullOyun
Bağımlılık Yapabilir!
Bilgiler
Karizma
Rep Gücü : 195
Rep Puanı : 2142
Rep Seviyesi : Becut has a reputation beyond reputeBecut has a reputation beyond reputeBecut has a reputation beyond reputeBecut has a reputation beyond reputeBecut has a reputation beyond reputeBecut has a reputation beyond reputeBecut has a reputation beyond reputeBecut has a reputation beyond reputeBecut has a reputation beyond reputeBecut has a reputation beyond reputeBecut has a reputation beyond repute
Oyun Birinciliklerim

Alıntı:
-PİSİKO-´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
ya biri yardımcı olsun oyunu kurdum simgeye çift tıklıyorum downloading crysis 2 v1.1 diye birşey yüklüyo bitincede hata gibi yada patch yüklenmedi gibi bir hata veriyo oyuna girmiyor şimdiden cevaplara tşkr

Aynı sorunu bende yaşıyorum. Nedeni nedir acaba?
Becut isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla