Full Oyun

Kırık link yok mu arkadaşlar? Tıklayın bildirin biz de düzeltelim..!

Üst kısımdaki arama ile daha detaylı ve isabetli arama yapabilirsiniz..

Geri git   Full Oyun > FullOyun.Com Hakkında Genel > Resimli Oyun Kurulumları - Diğer Resimli Anlatımlar

Resimli Oyun Kurulumları - Diğer Resimli Anlatımlar Oyun kurulumlarını üyelerimizin ve yöneticilerimizin resimli olarak anlattıkları bölüm.

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 09-03-2013, 15:32   #1 (permalink)
Konu Sahibi
Micro-ice
Süper Mod.
Yasal UyarıFullOyun
Bağımlılık Yapabilir!

Micro-ice - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Bilgiler
Konular: 127
Karizma
Rep Gücü : 46969
Rep Puanı : 4669906
Rep Seviyesi : Micro-ice has a reputation beyond reputeMicro-ice has a reputation beyond reputeMicro-ice has a reputation beyond reputeMicro-ice has a reputation beyond reputeMicro-ice has a reputation beyond reputeMicro-ice has a reputation beyond reputeMicro-ice has a reputation beyond reputeMicro-ice has a reputation beyond reputeMicro-ice has a reputation beyond reputeMicro-ice has a reputation beyond reputeMicro-ice has a reputation beyond repute
Beğendikleri: 45
Oyun Birinciliklerim
Standart Crysis 3 - Oyunun Yüklenmesi - Kurulumu - Resimli Anlatım - Yardım

HeFFeR ve AssasinSiya bunu beğendiler.

İmza

İhbar Üzerine Düzenlenmesi Gereken Mesajlar ve Konular

Kırık Link Bildirim Merkezi..!

Yasaklı Sitelere Giriş İçin DNS Ayarlarınızı
208.67.222.222 - 208.67.220.220
Şeklinde Yapınız.

Micro-ice isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Site Reklamları..
Alt 09-03-2013, 21:15   #2 (permalink)
Üye
Yasal UyarıFullOyun
Bağımlılık Yapabilir!

Kirmizi@ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Bilgiler
Konular: 138
Karizma
Rep Gücü : 99038
Rep Puanı : 9873879
Rep Seviyesi : Kirmizi@ has a reputation beyond reputeKirmizi@ has a reputation beyond reputeKirmizi@ has a reputation beyond reputeKirmizi@ has a reputation beyond reputeKirmizi@ has a reputation beyond reputeKirmizi@ has a reputation beyond reputeKirmizi@ has a reputation beyond reputeKirmizi@ has a reputation beyond reputeKirmizi@ has a reputation beyond reputeKirmizi@ has a reputation beyond reputeKirmizi@ has a reputation beyond repute
Beğendikleri: 66
Oyun Birinciliklerim
Standart Cevap: Crysis 3 - Oyunun Yüklenmesi - Kurulumu - Resimli Anlatım - Yardım

Eline sağlık Dostum yapamayan arkadaşlar için güzel bir anlatım olmuş
Kirmizi@ isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Alt 11-03-2013, 16:11   #3 (permalink)
Üye
Yasal UyarıFullOyun
Bağımlılık Yapabilir!

Kaan ARSLAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Bilgiler
Konular: 17
Karizma
Rep Gücü : 40519
Rep Puanı : 4027039
Rep Seviyesi : Kaan ARSLAN has a reputation beyond reputeKaan ARSLAN has a reputation beyond reputeKaan ARSLAN has a reputation beyond reputeKaan ARSLAN has a reputation beyond reputeKaan ARSLAN has a reputation beyond reputeKaan ARSLAN has a reputation beyond reputeKaan ARSLAN has a reputation beyond reputeKaan ARSLAN has a reputation beyond reputeKaan ARSLAN has a reputation beyond reputeKaan ARSLAN has a reputation beyond reputeKaan ARSLAN has a reputation beyond repute
Beğendikleri: 5
Oyun Birinciliklerim
Standart Cevap: Crysis 3 - Oyunun Yüklenmesi - Kurulumu - Resimli Anlatım - Yardım

Bu konuda tecrübesi olmayanlar için faydalı bir anlatım olmuş. Eline sağlık.
Kaan ARSLAN isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Alt 18-03-2013, 12:07   #4 (permalink)
Üye
Yasal UyarıFullOyun
Bağımlılık Yapabilir!
Bilgiler
Konular: 0
Karizma
Rep Gücü : 231
Rep Puanı : 2142
Rep Seviyesi : alansmith has a reputation beyond reputealansmith has a reputation beyond reputealansmith has a reputation beyond reputealansmith has a reputation beyond reputealansmith has a reputation beyond reputealansmith has a reputation beyond reputealansmith has a reputation beyond reputealansmith has a reputation beyond reputealansmith has a reputation beyond reputealansmith has a reputation beyond reputealansmith has a reputation beyond repute
Beğendikleri: 0
Oyun Birinciliklerim

Oyun kurulumu tamamlandı ama oyuna girilmiyor. tekrar kalıp dosyasını yerleştirdiğimde OYUnA GİRİŞ değil tekrar install seçeneği geliyor.

Oyun açıldı emeğin için tşkler. Bu arada direct x 11 le çalısmadıgını söyleyen biri vardı 64 bit makinada directx 10 yüklü bir sorun yaşamadım.
alansmith isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Alt 31-03-2013, 16:17   #5 (permalink)
Üye
Yasal UyarıFullOyun
Bağımlılık Yapabilir!

buraktolga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Bilgiler
Konular: 0
Karizma
Rep Gücü : 244
Rep Puanı : 2142
Rep Seviyesi : buraktolga has a reputation beyond reputeburaktolga has a reputation beyond reputeburaktolga has a reputation beyond reputeburaktolga has a reputation beyond reputeburaktolga has a reputation beyond reputeburaktolga has a reputation beyond reputeburaktolga has a reputation beyond reputeburaktolga has a reputation beyond reputeburaktolga has a reputation beyond reputeburaktolga has a reputation beyond reputeburaktolga has a reputation beyond repute
Beğendikleri: 0
Oyun Birinciliklerim

paylaşım için teşekkürler
buraktolga isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla

Tags
anlatım, crysis, kurulumu, oyunun, resimli, yardım, yüklenmesi

Seçenekler
Stil