Full Oyun

OYUNXXX ile başlayan partların son part harici hepsi 1GB'dır. Eğer farklı boyutlarla karşılaşırsanız indirmeyin ve bunları bize bildirin!

Üst kısımdaki arama ile daha detaylı ve isabetli arama yapabilirsiniz..

Kırık link yok mu arkadaşlar? Tıklayın bildirin biz de düzeltelim..!

Geri git   Full Oyun > FullOyun.Com Hakkında Genel > Resimli Oyun Kurulumları - Diğer Resimli Anlatımlar

Resimli Oyun Kurulumları - Diğer Resimli Anlatımlar Oyun kurulumlarını üyelerimizin ve yöneticilerimizin resimli olarak anlattıkları bölüm.

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 09-03-2013, 15:32   #1 (permalink)
Konu Sahibi
Micro-ice
Süper Mod.
Yasal UyarıFullOyun
Bağımlılık Yapabilir!

Micro-ice - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Bilgiler
Konular: 127
Karizma
Rep Gücü : 46975
Rep Puanı : 4669906
Rep Seviyesi : Micro-ice has a reputation beyond reputeMicro-ice has a reputation beyond reputeMicro-ice has a reputation beyond reputeMicro-ice has a reputation beyond reputeMicro-ice has a reputation beyond reputeMicro-ice has a reputation beyond reputeMicro-ice has a reputation beyond reputeMicro-ice has a reputation beyond reputeMicro-ice has a reputation beyond reputeMicro-ice has a reputation beyond reputeMicro-ice has a reputation beyond repute
Beğendikleri: 58
Oyun Birinciliklerim
Standart Crysis 3 - Oyunun Yüklenmesi - Kurulumu - Resimli Anlatım - Yardım

HeFFeR ve AssasinSiya bunu beğendiler.

İmza

İhbar Üzerine Düzenlenmesi Gereken Mesajlar ve Konular

Kırık Link Bildirim Merkezi..!

Yasaklı Sitelere Giriş İçin DNS Ayarlarınızı
208.67.222.222 - 208.67.220.220
Şeklinde Yapınız.

Micro-ice isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Site Reklamları..
Alt 09-03-2013, 21:15   #2 (permalink)
Üye
Yasal UyarıFullOyun
Bağımlılık Yapabilir!

Kirmizi@ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Bilgiler
Konular: 138
Karizma
Rep Gücü : 99044
Rep Puanı : 9873879
Rep Seviyesi : Kirmizi@ has a reputation beyond reputeKirmizi@ has a reputation beyond reputeKirmizi@ has a reputation beyond reputeKirmizi@ has a reputation beyond reputeKirmizi@ has a reputation beyond reputeKirmizi@ has a reputation beyond reputeKirmizi@ has a reputation beyond reputeKirmizi@ has a reputation beyond reputeKirmizi@ has a reputation beyond reputeKirmizi@ has a reputation beyond reputeKirmizi@ has a reputation beyond repute
Beğendikleri: 88
Oyun Birinciliklerim
Standart Cevap: Crysis 3 - Oyunun Yüklenmesi - Kurulumu - Resimli Anlatım - Yardım

Eline sağlık Dostum yapamayan arkadaşlar için güzel bir anlatım olmuş
Kirmizi@ isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Alt 11-03-2013, 16:11   #3 (permalink)
Üye
Yasal UyarıFullOyun
Bağımlılık Yapabilir!

Kaan ARSLAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Bilgiler
Konular: 17
Karizma
Rep Gücü : 40524
Rep Puanı : 4027039
Rep Seviyesi : Kaan ARSLAN has a reputation beyond reputeKaan ARSLAN has a reputation beyond reputeKaan ARSLAN has a reputation beyond reputeKaan ARSLAN has a reputation beyond reputeKaan ARSLAN has a reputation beyond reputeKaan ARSLAN has a reputation beyond reputeKaan ARSLAN has a reputation beyond reputeKaan ARSLAN has a reputation beyond reputeKaan ARSLAN has a reputation beyond reputeKaan ARSLAN has a reputation beyond reputeKaan ARSLAN has a reputation beyond repute
Beğendikleri: 5
Oyun Birinciliklerim
Standart Cevap: Crysis 3 - Oyunun Yüklenmesi - Kurulumu - Resimli Anlatım - Yardım

Bu konuda tecrübesi olmayanlar için faydalı bir anlatım olmuş. Eline sağlık.
Kaan ARSLAN isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Alt 18-03-2013, 12:07   #4 (permalink)
Üye
Yasal UyarıFullOyun
Bağımlılık Yapabilir!
Bilgiler
Konular: 0
Karizma
Rep Gücü : 236
Rep Puanı : 2142
Rep Seviyesi : alansmith has a reputation beyond reputealansmith has a reputation beyond reputealansmith has a reputation beyond reputealansmith has a reputation beyond reputealansmith has a reputation beyond reputealansmith has a reputation beyond reputealansmith has a reputation beyond reputealansmith has a reputation beyond reputealansmith has a reputation beyond reputealansmith has a reputation beyond reputealansmith has a reputation beyond repute
Beğendikleri: 0
Oyun Birinciliklerim

Oyun kurulumu tamamlandı ama oyuna girilmiyor. tekrar kalıp dosyasını yerleştirdiğimde OYUnA GİRİŞ değil tekrar install seçeneği geliyor.

Oyun açıldı emeğin için tşkler. Bu arada direct x 11 le çalısmadıgını söyleyen biri vardı 64 bit makinada directx 10 yüklü bir sorun yaşamadım.
alansmith isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Alt 31-03-2013, 16:17   #5 (permalink)
Üye
Yasal UyarıFullOyun
Bağımlılık Yapabilir!

buraktolga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Bilgiler
Konular: 0
Karizma
Rep Gücü : 249
Rep Puanı : 2142
Rep Seviyesi : buraktolga has a reputation beyond reputeburaktolga has a reputation beyond reputeburaktolga has a reputation beyond reputeburaktolga has a reputation beyond reputeburaktolga has a reputation beyond reputeburaktolga has a reputation beyond reputeburaktolga has a reputation beyond reputeburaktolga has a reputation beyond reputeburaktolga has a reputation beyond reputeburaktolga has a reputation beyond reputeburaktolga has a reputation beyond repute
Beğendikleri: 0
Oyun Birinciliklerim

paylaşım için teşekkürler
buraktolga isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla

Tags
anlatım, crysis, kurulumu, oyunun, resimli, yardım, yüklenmesi

Seçenekler
Stil