Full Oyun

Kırık link yok mu arkadaşlar? Tıklayın bildirin biz de düzeltelim..!

Üst kısımdaki arama ile daha detaylı ve isabetli arama yapabilirsiniz..

Geri git   Full Oyun > FullOyun.Com Hakkında Genel > Resimli Oyun Kurulumları - Diğer Resimli Anlatımlar

Resimli Oyun Kurulumları - Diğer Resimli Anlatımlar Oyun kurulumlarını üyelerimizin ve yöneticilerimizin resimli olarak anlattıkları bölüm.

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 22-08-2011, 23:55   #41 (permalink)
Üye
Yasal UyarıFullOyun
Bağımlılık Yapabilir!
Bilgiler
Konular: 0
Karizma
Rep Gücü : 160
Rep Puanı : 1
Rep Seviyesi : silicienes is an unknown quantity at this point
Beğendikleri: 0
Oyun Birinciliklerim
Standart Cevap: Games For Windows Live - Kurulum - Resimli Anlatım

arkadaşlar oyun başlamadan önce windows live games gelıyor...
ordan create profıl tıklayın ve offlıne profıl yazan yere tıklayın rasgele ısım gırın ondan sonra gerı tusu var ona basın e oyunu oynayın cıkarken kaydedın...
silicienes isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Alt 10-11-2011, 16:28   #42 (permalink)
Üye
Yasal UyarıFullOyun
Bağımlılık Yapabilir!

zülfikar78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Bilgiler
Konular: 1
Karizma
Rep Gücü : 226
Rep Puanı : 2142
Rep Seviyesi : zülfikar78 has a reputation beyond reputezülfikar78 has a reputation beyond reputezülfikar78 has a reputation beyond reputezülfikar78 has a reputation beyond reputezülfikar78 has a reputation beyond reputezülfikar78 has a reputation beyond reputezülfikar78 has a reputation beyond reputezülfikar78 has a reputation beyond reputezülfikar78 has a reputation beyond reputezülfikar78 has a reputation beyond reputezülfikar78 has a reputation beyond repute
Oyun Birinciliklerim

Teşekkürler...
zülfikar78 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Alt 13-01-2012, 23:32   #43 (permalink)
Üye
Yasal UyarıFullOyun
Bağımlılık Yapabilir!
Bilgiler
Karizma
Rep Gücü : 223
Rep Seviyesi : karadayı has a reputation beyond reputekaradayı has a reputation beyond reputekaradayı has a reputation beyond reputekaradayı has a reputation beyond reputekaradayı has a reputation beyond reputekaradayı has a reputation beyond reputekaradayı has a reputation beyond reputekaradayı has a reputation beyond reputekaradayı has a reputation beyond reputekaradayı has a reputation beyond reputekaradayı has a reputation beyond repute
Oyun Birinciliklerim

Arkadaslar allah askına bırı banada anlatsın ya bu save sorunu kafayı yedırdı 5 gundur sıte dedegı gıbı yaptım games for live kurdum onu kurunca msn tarzı bısı cıkıyor onun uzrınde hıc bısı yapmadan gunceleme ıstıyor games for windows marketplace gıbı bısı oluyor guncelemeden sonra ayını mesenger tarzında bısey gelıyor ekrana ama oyuna gırınce hıc o mavı tablo home tusu falan gelmıyor ben nerde yanlıs yapyorum anlamdım

bu games for live bizde boyle cıkıyor
[IMG][/IMG]

bılgılerı gırmeden oncede aynen msn gıbı boyle
karadayı isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Alt 18-01-2012, 20:46   #44 (permalink)
Üye
Yasal UyarıFullOyun
Bağımlılık Yapabilir!
Bilgiler
Karizma
Rep Gücü : 232
Rep Seviyesi : AZTEKİ has a reputation beyond reputeAZTEKİ has a reputation beyond reputeAZTEKİ has a reputation beyond reputeAZTEKİ has a reputation beyond reputeAZTEKİ has a reputation beyond reputeAZTEKİ has a reputation beyond reputeAZTEKİ has a reputation beyond reputeAZTEKİ has a reputation beyond reputeAZTEKİ has a reputation beyond reputeAZTEKİ has a reputation beyond reputeAZTEKİ has a reputation beyond repute
Oyun Birinciliklerim

Aynı durum bendede mevcut Bu Game livea girdiğimizde hangi mail adresini yazıyoruz nereye yönlendiriyor. Eskisini kurmak kolaydı bunda neden böyle bir durum oluştu anlamıyorum. En azından resimli olarak anlatılabilirdi.
AZTEKİ isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Alt 25-01-2012, 20:51   #45 (permalink)
Üye
Yasal UyarıFullOyun
Bağımlılık Yapabilir!

HOHEM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Bilgiler
Konular: 33
Karizma
Rep Gücü : 2586
Rep Puanı : 243283
Rep Seviyesi : HOHEM has a reputation beyond reputeHOHEM has a reputation beyond reputeHOHEM has a reputation beyond reputeHOHEM has a reputation beyond reputeHOHEM has a reputation beyond reputeHOHEM has a reputation beyond reputeHOHEM has a reputation beyond reputeHOHEM has a reputation beyond reputeHOHEM has a reputation beyond reputeHOHEM has a reputation beyond reputeHOHEM has a reputation beyond repute
Beğendikleri: 29
Oyun Birinciliklerim

Olmuyor yüklüyorum home'a basınca hiçbir şey çıkmıyor offf yardım lütfen
HOHEM isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla

Tags
anlatım, games, kurulum, live, resimli, windows

Seçenekler
Stil