Full Oyun

Üyelerimiz bi bakabilir mi?:)

Üst kısımdaki arama ile daha detaylı ve isabetli arama yapabilirsiniz..

Kırık link yok mu arkadaşlar? Tıklayın bildirin biz de düzeltelim..!

Geri git   Full Oyun > FullOyun.Com Hakkında Genel > Resimli Oyun Kurulumları - Diğer Resimli Anlatımlar

Resimli Oyun Kurulumları - Diğer Resimli Anlatımlar Oyun kurulumlarını üyelerimizin ve yöneticilerimizin resimli olarak anlattıkları bölüm.

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 28-02-2010, 01:36   #1 (permalink)
Konu Sahibi
Bruce Wayne
Üye
Yasal UyarıFullOyun
Bağımlılık Yapabilir!

Bruce Wayne - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Bilgiler
Konular: 459
Karizma
Rep Gücü : 434997
Rep Puanı : 43452203
Rep Seviyesi : Bruce Wayne has a reputation beyond reputeBruce Wayne has a reputation beyond reputeBruce Wayne has a reputation beyond reputeBruce Wayne has a reputation beyond reputeBruce Wayne has a reputation beyond reputeBruce Wayne has a reputation beyond reputeBruce Wayne has a reputation beyond reputeBruce Wayne has a reputation beyond reputeBruce Wayne has a reputation beyond reputeBruce Wayne has a reputation beyond reputeBruce Wayne has a reputation beyond repute
Beğendikleri: 0
Oyun Birinciliklerim
Standart GTA Turk City - Oyunun Yüklenmesi - Kurulumu - Resimli Anlatım - Yardım

Bruce Wayne isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Site Reklamları..
Alt 28-02-2010, 10:32   #2 (permalink)
Üye
Yasal UyarıFullOyun
Bağımlılık Yapabilir!

scarface TonyMontana - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Bilgiler
Konular: 251
Karizma
Rep Gücü : 247690
Rep Puanı : 24724596
Rep Seviyesi : scarface TonyMontana has a reputation beyond reputescarface TonyMontana has a reputation beyond reputescarface TonyMontana has a reputation beyond reputescarface TonyMontana has a reputation beyond reputescarface TonyMontana has a reputation beyond reputescarface TonyMontana has a reputation beyond reputescarface TonyMontana has a reputation beyond reputescarface TonyMontana has a reputation beyond reputescarface TonyMontana has a reputation beyond reputescarface TonyMontana has a reputation beyond reputescarface TonyMontana has a reputation beyond repute
Oyun Birinciliklerim
Standart Cevap: GTA Turk City - Oyunun Yüklenmesi - Kurulumu - Resimli Anlatım - Yardım

Anlatım için sağol eski gtaları bir daha oynayasım geldi şimdi
scarface TonyMontana isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Alt 16-03-2010, 14:55   #3 (permalink)
Üye
Yasal UyarıFullOyun
Bağımlılık Yapabilir!

spider_ibo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Bilgiler
Konular: 0
Karizma
Rep Gücü : 232
Rep Puanı : 2142
Rep Seviyesi : spider_ibo has a reputation beyond reputespider_ibo has a reputation beyond reputespider_ibo has a reputation beyond reputespider_ibo has a reputation beyond reputespider_ibo has a reputation beyond reputespider_ibo has a reputation beyond reputespider_ibo has a reputation beyond reputespider_ibo has a reputation beyond reputespider_ibo has a reputation beyond reputespider_ibo has a reputation beyond reputespider_ibo has a reputation beyond repute
Oyun Birinciliklerim
Standart Cevap: GTA Turk City - Oyunun Yüklenmesi - Kurulumu - Resimli Anlatım - Yardım

6. Resimdekini yaptığımda unhandled exception diye bir hata alıyorum ve oyuna giremiyorum, bunun nedeni nedir ?
spider_ibo isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Alt 16-03-2010, 19:49   #4 (permalink)
Üye
Yasal UyarıFullOyun
Bağımlılık Yapabilir!

dareres - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Bilgiler
Konular: 258
Karizma
Rep Gücü : 17316
Rep Puanı : 1701906
Rep Seviyesi : dareres has a reputation beyond reputedareres has a reputation beyond reputedareres has a reputation beyond reputedareres has a reputation beyond reputedareres has a reputation beyond reputedareres has a reputation beyond reputedareres has a reputation beyond reputedareres has a reputation beyond reputedareres has a reputation beyond reputedareres has a reputation beyond reputedareres has a reputation beyond repute
Oyun Birinciliklerim

Alıntı:
spider_ibo´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
6. Resimdekini yaptığımda unhandled exception diye bir hata alıyorum ve oyuna giremiyorum, bunun nedeni nedir ?
Partlar eksik çıkmış olabilir.
dareres isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Alt 16-03-2010, 20:30   #5 (permalink)
Konu Sahibi
Bruce Wayne
Üye
Yasal UyarıFullOyun
Bağımlılık Yapabilir!

Bruce Wayne - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Bilgiler
Konular: 459
Karizma
Rep Gücü : 434997
Rep Puanı : 43452203
Rep Seviyesi : Bruce Wayne has a reputation beyond reputeBruce Wayne has a reputation beyond reputeBruce Wayne has a reputation beyond reputeBruce Wayne has a reputation beyond reputeBruce Wayne has a reputation beyond reputeBruce Wayne has a reputation beyond reputeBruce Wayne has a reputation beyond reputeBruce Wayne has a reputation beyond reputeBruce Wayne has a reputation beyond reputeBruce Wayne has a reputation beyond reputeBruce Wayne has a reputation beyond repute
Oyun Birinciliklerim

Alıntı:
spider_ibo´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Rar'dan çıkan oluşan klasörden Gta Vice City Users Files'i kopyalayıp Belgelerim'e yapıştır. Sonra oyunun simgesine tıklayarak oyuna gir.
Bruce Wayne isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla

Tags
anlatım, city, gta, kurulumu, oyunun, resimli, turk, yardım, yüklenmesi

Seçenekler
Stil