Full Oyun

Kırık link yok mu arkadaşlar? Tıklayın bildirin biz de düzeltelim..!

Üst kısımdaki arama ile daha detaylı ve isabetli arama yapabilirsiniz..

Geri git   Full Oyun > FullOyun.Com Hakkında Genel > Resimli Oyun Kurulumları - Diğer Resimli Anlatımlar

Resimli Oyun Kurulumları - Diğer Resimli Anlatımlar Oyun kurulumlarını üyelerimizin ve yöneticilerimizin resimli olarak anlattıkları bölüm.

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 29-09-2011, 01:59   #1 (permalink)
Konu Sahibi
$P@WN
Lord Of The Hell
Yasal UyarıFullOyun
Bağımlılık Yapabilir!

$P@WN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Bilgiler
Konular: 147
Karizma
Rep Gücü : 46936
Rep Puanı : 4659786
Rep Seviyesi : $P@WN has a reputation beyond repute$P@WN has a reputation beyond repute$P@WN has a reputation beyond repute$P@WN has a reputation beyond repute$P@WN has a reputation beyond repute$P@WN has a reputation beyond repute$P@WN has a reputation beyond repute$P@WN has a reputation beyond repute$P@WN has a reputation beyond repute$P@WN has a reputation beyond repute$P@WN has a reputation beyond repute
Beğendikleri: 0
Oyun Birinciliklerim

Ekran ayarlarını değiştirebilmek için;

1)C:\Program Files\theHunter\game içerisindeki Settings.exe dosyasını açarak istediğiniz ekran ayarlarını yapın
2)win7 için C:\Kullanıcılar\[kullanıcı adı]\AppData\Roaming veya XP için C:\Documents and Settings\[kullanıcı adı]\Application Data\ açın
3)bu klasörde bulunan “TheHunterSettings_local” isimli dosyanın adını “TheHunterSettings_live”olarak değiştirin.
tekrar C:\Program Files\theHunter\game içerisindeki Settings.exe yi çalıştırın ayarlarınızı

Konu T@rıquE tarafından (29-09-2011 Saat 12:59 ) değiştirilmiştir..
$P@WN isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Site Reklamları..
Alt 29-09-2011, 03:06   #2 (permalink)
Üye
Yasal UyarıFullOyun
Bağımlılık Yapabilir!

DirkPitt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Bilgiler
Konular: 3
Karizma
Rep Gücü : 175
Rep Puanı : 2626
Rep Seviyesi : DirkPitt has a reputation beyond reputeDirkPitt has a reputation beyond reputeDirkPitt has a reputation beyond reputeDirkPitt has a reputation beyond reputeDirkPitt has a reputation beyond reputeDirkPitt has a reputation beyond reputeDirkPitt has a reputation beyond reputeDirkPitt has a reputation beyond reputeDirkPitt has a reputation beyond reputeDirkPitt has a reputation beyond reputeDirkPitt has a reputation beyond repute
Oyun Birinciliklerim
Standart Cevap: The Hunter 2012 - Oyunun Yüklenmesi - Kurulumu - Resimli Anlatım - Yardım

Teşekkürler.
DirkPitt isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Alt 29-09-2011, 12:53   #3 (permalink)
Üye
Yasal UyarıFullOyun
Bağımlılık Yapabilir!
Bilgiler
Konular: 6
Karizma
Rep Gücü : 143
Rep Puanı : 1
Rep Seviyesi : dj24 is an unknown quantity at this point
Oyun Birinciliklerim
Standart Cevap: The Hunter 2012 - Oyunun Yüklenmesi - Kurulumu - Resimli Anlatım - Yardım

alemdar AppData\Roaming açtım ama içinte 2ksports var başka bişe yok yane hunterla ilgili bişe yok grafiki değiştiremiyorum bu yüzden

dj24 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Alt 29-09-2011, 13:09   #4 (permalink)
Üye
Yasal UyarıFullOyun
Bağımlılık Yapabilir!
Bilgiler
Konular: 0
Karizma
Rep Gücü : 127
Rep Puanı : 1
Rep Seviyesi : kanuni20 is an unknown quantity at this point
Oyun Birinciliklerim

oyunu sorunsuz kurdum ve crack ledim oyunu baslattığımda oyuna girer gibi ekran kararıyor sonra masa ustune atıyor nedeni hakkında bir bilginiz var mı ?
kanuni20 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Alt 29-09-2011, 13:24   #5 (permalink)
Konu Sahibi
$P@WN
Lord Of The Hell
Yasal UyarıFullOyun
Bağımlılık Yapabilir!

$P@WN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Bilgiler
Konular: 147
Karizma
Rep Gücü : 46936
Rep Puanı : 4659786
Rep Seviyesi : $P@WN has a reputation beyond repute$P@WN has a reputation beyond repute$P@WN has a reputation beyond repute$P@WN has a reputation beyond repute$P@WN has a reputation beyond repute$P@WN has a reputation beyond repute$P@WN has a reputation beyond repute$P@WN has a reputation beyond repute$P@WN has a reputation beyond repute$P@WN has a reputation beyond repute$P@WN has a reputation beyond repute
Oyun Birinciliklerim

Alıntı:
kanuni20´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
oyunu sorunsuz kurdum ve crack ledim oyunu baslattığımda oyuna girer gibi ekran kararıyor sonra masa ustune atıyor nedeni hakkında bir bilginiz var mı ?
http://www.fulloyun.com/f109/oyunlar...-yardim-51201/
$P@WN isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla

Tags
2012, anlatım, hunter, kurulumu, oyunun, resimli, yardım, yüklenmesi

Seçenekler
Stil