Full Oyun

Kırık link yok mu arkadaşlar? Tıklayın bildirin biz de düzeltelim..!

Üst kısımdaki arama ile daha detaylı ve isabetli arama yapabilirsiniz..

Geri git   Full Oyun > FullOyun.Com Hakkında Genel > Resimli Oyun Kurulumları - Diğer Resimli Anlatımlar

Resimli Oyun Kurulumları - Diğer Resimli Anlatımlar Oyun kurulumlarını üyelerimizin ve yöneticilerimizin resimli olarak anlattıkları bölüm.

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 16-09-2010, 02:16   #261 (permalink)
Üye
Yasal UyarıFullOyun
Bağımlılık Yapabilir!

Yunus Adıgüzel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Bilgiler
Konular: 299
Karizma
Rep Gücü : 4500
Rep Puanı : 421988
Rep Seviyesi : Yunus Adıgüzel has a reputation beyond reputeYunus Adıgüzel has a reputation beyond reputeYunus Adıgüzel has a reputation beyond reputeYunus Adıgüzel has a reputation beyond reputeYunus Adıgüzel has a reputation beyond reputeYunus Adıgüzel has a reputation beyond reputeYunus Adıgüzel has a reputation beyond reputeYunus Adıgüzel has a reputation beyond reputeYunus Adıgüzel has a reputation beyond reputeYunus Adıgüzel has a reputation beyond reputeYunus Adıgüzel has a reputation beyond repute
Beğendikleri: 0
Oyun Birinciliklerim
Standart Cevap: Mafia II - 2010 - Oyunun Yüklenmesi - Kurulumu - Resimli Anlatım - Yardım

eline koluna sağlık
Yunus Adıgüzel isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Alt 16-09-2010, 10:11   #262 (permalink)
Üye
Yasal UyarıFullOyun
Bağımlılık Yapabilir!
Bilgiler
Konular: 0
Karizma
Rep Gücü : 159
Rep Puanı : 1
Rep Seviyesi : ahmet mert fb is an unknown quantity at this point
Oyun Birinciliklerim
Standart Cevap: Mafia II - 2010 - Oyunun Yüklenmesi - Kurulumu - Resimli Anlatım - Yardım

Alıntı:
raconcu´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
hocam oyunu indirdim deamon tools ile kurmaya başladım şu hatayı veriyor sürekli....

hee işte yoksay falan var demi program files ile ilgili bir hata tamam işte bende metronun skidrow sürümünü alınca o hatayı vedi yoksay de yine aynı hata
sen bu siteden indirdin demi indirdiysen olmaması lazım bende buradan indirdim vermedi tam bilemiyorum bende

Alıntı:
nehar´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
lütfen cvp yazın yükleme yaptım patche tıkladım hiçbir şey gelmedi sonra...bişeyin gelmesi gerekiyormu yoksa benmi oyun logosouna tıklıycam ki zaten tıkladım oyun açılıcak gibi oluyo siyah ekran geliyo ama sonra masaütüne atıyo pc açılmıyo lütfen yardım edin...acil yardım bekliyorum lütfen.......:( acaba pc mi kaldırmıyor ?
bak kardeş öncelikle oyunun kurulu olduğu yerde 3rd diye bişe var onun içindekileri yükle yine aynı hatayı verirse bana göre ekran kartın yetmiyor demektir..
ahmet mert fb isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Alt 16-09-2010, 19:37   #263 (permalink)
Üye
Yasal UyarıFullOyun
Bağımlılık Yapabilir!

kanka_07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Bilgiler
Konular: 8
Karizma
Rep Gücü : 239
Rep Puanı : 2142
Rep Seviyesi : kanka_07 has a reputation beyond reputekanka_07 has a reputation beyond reputekanka_07 has a reputation beyond reputekanka_07 has a reputation beyond reputekanka_07 has a reputation beyond reputekanka_07 has a reputation beyond reputekanka_07 has a reputation beyond reputekanka_07 has a reputation beyond reputekanka_07 has a reputation beyond reputekanka_07 has a reputation beyond reputekanka_07 has a reputation beyond repute
Oyun Birinciliklerim

biri bana yardım etsin steam den başka nasıl yükleniyor

neden biri bana yardım etmiyor oyunu tekraar indirmek istemiyorum steam den kurulumu geciyor ve ordan cd key istiyor yani kurulum olmuyor başka nasıl bir yükleme yapabilrim başka şekilde yüklenmiyor mu

bu yazıyı gören yok mu yoksa kımse bilmiyor mu ADMIN cvp yok mu buna biri bana yardım etsin steam den başka nasıl yükleniyor

neden biri bana yardım etmiyor oyunu tekraar indirmek istemiyorum steam den kurulumu geciyor ve ordan cd key istiyor yani kurulum olmuyor başka nasıl bir yükleme yapabilrim başka şekilde yüklenmiyor mu
kanka_07 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Alt 16-09-2010, 22:11   #264 (permalink)
CEM
Yasal UyarıFullOyun
Bağımlılık Yapabilir!

Tomb Raider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Bilgiler
Konular: 2580
Karizma
Rep Gücü : 1453
Rep Puanı : 2147483647
Rep Seviyesi : Tomb Raider has a reputation beyond reputeTomb Raider has a reputation beyond reputeTomb Raider has a reputation beyond reputeTomb Raider has a reputation beyond reputeTomb Raider has a reputation beyond reputeTomb Raider has a reputation beyond reputeTomb Raider has a reputation beyond reputeTomb Raider has a reputation beyond reputeTomb Raider has a reputation beyond reputeTomb Raider has a reputation beyond reputeTomb Raider has a reputation beyond repute
Oyun Birinciliklerim Tournaments Won: 3

Alıntı:
kanka_07´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster

bu yazıyı gören yok mu yoksa kımse bilmiyor mu ADMIN cvp yok mu buna biri bana yardım etsin steam den başka nasıl yükleniyor

Oyunu burdan mı indirdiniz ?

İmza
FİLEFACTORY LİNKLERİNE ULAŞMAK İÇİN DNS AYARLARINIZI AŞAĞIDAKİ DNS KODLARI İLE DEĞİŞTİRİNİZ

156.154.70.22

156.154.71.22

♦♦♦♦♦

UYGUNSUZ GÖRDÜĞÜNÜZ VE DÜZENLENMESİ GEREKEN MESAJ YADA KONULARI AŞAĞIDAKİ ADRESE KONU ADRESİNİDE
YAZARAK LÜTFEN BELİRTİN.

DÜZENLENMESİ GEREKEN KONU YADA MESAJ ADRESİ İÇİN TIKLA

♦♦♦♦♦

FORUM İÇERİSİNDE KIRIK LİNKE RASTLARSANIZ LÜTFEN AŞAĞIDAKİ ADRESTE BELİRTİN,UNUTMAYIN Kİ HER DAKİKA LİNKLERİ KONTROL ETMİYORUZ,YARDIMCI OLURSANIZ EN KISA ZAMANDA KIRIK LİNKLER YENİLENECEKTİR.

KIRIK LİNK İHBAR ADRESİ İÇİN TIKLA

©Copyright FullOyun & Since 2003
█║▌│ █║▌ ║││█║█║
Tomb Raider isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Alt 17-09-2010, 09:28   #265 (permalink)
Üye
Yasal UyarıFullOyun
Bağımlılık Yapabilir!
Bilgiler
Konular: 0
Karizma
Rep Gücü : 159
Rep Puanı : 1
Rep Seviyesi : ahmet mert fb is an unknown quantity at this point
Oyun Birinciliklerim

Alıntı:
kanka_07´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster

kardeş öyle bişe olamaz oyunu buradan indirdiysen, oyun buradansa eğer next next biraz bekle finish sonrada crakı bu siteden yap
ahmet mert fb isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla