Full Oyun

Kırık link yok mu arkadaşlar? Tıklayın bildirin biz de düzeltelim..!

Üst kısımdaki arama ile daha detaylı ve isabetli arama yapabilirsiniz..

Geri git   Full Oyun > FullOyun.Com Hakkında Genel > Resimli Oyun Kurulumları - Diğer Resimli Anlatımlar

Resimli Oyun Kurulumları - Diğer Resimli Anlatımlar Oyun kurulumlarını üyelerimizin ve yöneticilerimizin resimli olarak anlattıkları bölüm.

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 19-10-2010, 19:31   #21 (permalink)
Konu Sahibi
yukut
Üye
Yasal UyarıFullOyun
Bağımlılık Yapabilir!

yukut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Bilgiler
Konular: 36
Karizma
Rep Gücü : 8271
Rep Puanı : 799356
Rep Seviyesi : yukut has a reputation beyond reputeyukut has a reputation beyond reputeyukut has a reputation beyond reputeyukut has a reputation beyond reputeyukut has a reputation beyond reputeyukut has a reputation beyond reputeyukut has a reputation beyond reputeyukut has a reputation beyond reputeyukut has a reputation beyond reputeyukut has a reputation beyond reputeyukut has a reputation beyond repute
Beğendikleri: 0
Oyun Birinciliklerim
Standart Cevap: Sid Meier's Civilization V - 2010 - Oyunun Yüklenmesi - Kurulumu - Resimli Anlatım - Yardım

rardan çıkarttıgınız not defterimni içinde var kardeşimyav bu kadar bilgisiz olmayın

Alıntı:
yukut´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
rardan çıkarttıgınız not defterimni içinde var kardeşimyav bu kadar bilgisiz olmayın
pardon yanlış yere yazmışım resimli anlatımda gördüğünüz gibi şifre istemiyor amma sizin için araştırıcam
yukut isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Alt 19-10-2010, 20:48   #22 (permalink)
Üye
Yasal UyarıFullOyun
Bağımlılık Yapabilir!

nunerli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Bilgiler
Konular: 0
Karizma
Rep Gücü : 200
Rep Puanı : 2142
Rep Seviyesi : nunerli has a reputation beyond reputenunerli has a reputation beyond reputenunerli has a reputation beyond reputenunerli has a reputation beyond reputenunerli has a reputation beyond reputenunerli has a reputation beyond reputenunerli has a reputation beyond reputenunerli has a reputation beyond reputenunerli has a reputation beyond reputenunerli has a reputation beyond reputenunerli has a reputation beyond repute
Oyun Birinciliklerim
Standart Cevap: Sid Meier's Civilization V - 2010 - Oyunun Yüklenmesi - Kurulumu - Resimli Anlatım - Yardım

oradakilerin aynısını uyguladığım halde açılmıyor oyun.. steam setupta da product code istiyor.. bu kodu nereden temin edeceğiz bn araştırdım ama bulamadım birtürlü
nunerli isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Alt 20-10-2010, 10:15   #23 (permalink)
Konu Sahibi
yukut
Üye
Yasal UyarıFullOyun
Bağımlılık Yapabilir!

yukut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Bilgiler
Konular: 36
Karizma
Rep Gücü : 8271
Rep Puanı : 799356
Rep Seviyesi : yukut has a reputation beyond reputeyukut has a reputation beyond reputeyukut has a reputation beyond reputeyukut has a reputation beyond reputeyukut has a reputation beyond reputeyukut has a reputation beyond reputeyukut has a reputation beyond reputeyukut has a reputation beyond reputeyukut has a reputation beyond reputeyukut has a reputation beyond reputeyukut has a reputation beyond repute
Oyun Birinciliklerim

Alıntı:
nunerli´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
oradakilerin aynısını uyguladığım halde açılmıyor oyun.. steam setupta da product code istiyor.. bu kodu nereden temin edeceğiz bn araştırdım ama bulamadım birtürlü
kurulumdan öncemi istiyor şifreyi sonramı istiyor
yukut isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Alt 28-10-2010, 23:15   #24 (permalink)
Üye
Yasal UyarıFullOyun
Bağımlılık Yapabilir!

fnrdm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Bilgiler
Konular: 0
Karizma
Rep Gücü : 146
Rep Puanı : 1
Rep Seviyesi : fnrdm is an unknown quantity at this point
Oyun Birinciliklerim

yabancı forumları gezdim bulmak icin ama cozum basitmiş, sanal surucudeki setup.exe yi degil , installer.exe yi kullanırsanız cod istemiyor, kolay gelsin.
fnrdm isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Alt 28-10-2010, 23:22   #25 (permalink)
Üye
Yasal UyarıFullOyun
Bağımlılık Yapabilir!

Che Guevara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Bilgiler
Konular: 52
Karizma
Rep Gücü : 9834
Rep Puanı : 959583
Rep Seviyesi : Che Guevara has a reputation beyond reputeChe Guevara has a reputation beyond reputeChe Guevara has a reputation beyond reputeChe Guevara has a reputation beyond reputeChe Guevara has a reputation beyond reputeChe Guevara has a reputation beyond reputeChe Guevara has a reputation beyond reputeChe Guevara has a reputation beyond reputeChe Guevara has a reputation beyond reputeChe Guevara has a reputation beyond reputeChe Guevara has a reputation beyond repute
Oyun Birinciliklerim

Sağolun
Che Guevara isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla