Full Oyun indir Download

Kırık link yok mu arkadaşlar? Tıklayın bildirin biz de düzeltelim..!

Üst kısımdaki arama ile daha detaylı ve isabetli arama yapabilirsiniz..

Geri git   Full Oyun indir Download > FullOyun.Com Hakkında Genel > Resimli Oyun Kurulumları - Diğer Resimli Anlatımlar

Resimli Oyun Kurulumları - Diğer Resimli Anlatımlar Oyun kurulumlarını üyelerimizin ve yöneticilerimizin resimli olarak anlattıkları bölüm.

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 20-11-2008, 18:27   #1 (permalink)
Konu Sahibi
Max Payne
Acemi Üye
Yasal UyarıFullOyun
Bağımlılık Yapabilir!

Max Payne - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Bilgiler
Konular: 2786
Karizma
Rep Gücü : 1453
Rep Puanı : 155989325
Rep Seviyesi : Max Payne has a reputation beyond reputeMax Payne has a reputation beyond reputeMax Payne has a reputation beyond reputeMax Payne has a reputation beyond reputeMax Payne has a reputation beyond reputeMax Payne has a reputation beyond reputeMax Payne has a reputation beyond reputeMax Payne has a reputation beyond reputeMax Payne has a reputation beyond reputeMax Payne has a reputation beyond reputeMax Payne has a reputation beyond repute
Beğendikleri: 7
Oyun Birinciliklerim
Standart Winrar ile Dosya Onarımı / Onarma Resimli Anlatım

Lütfen OKUYUN!

Crc hatası genelde internetten dosya indirirken rar dosyasının bozulmasından kaynaklanan başlıca hata çeşididir.. Her ne kadar da "parola yanlış" gibi bir hata verse de, bu parolanın yanlışlığından değil tamamiyle rar dosyasının inerken bozulmasından kaynaklanır.. Çözümünü aşağıdaki resimli anlatımdan bulabilirsiniz..

Yalnız rar dosyasını yani partları onarmanız için benim yani partları upload eden kişinin rarlari partlama yaparken içine "kurtarma kaydı" eklemesi gerekiyor.. Şuan sitemizdeki 200 mblik partların hepsinde kurtarma kaydı mevcut.. 100 mblik veya diğer boyutlardaki uploadlarımızda kurtarma kaydı malesef bulunmamaktadır.

Diğer bir husus ise rar dosyasının eksik inmesidir.. 200 mblik bir dosya indiriyorsunuz ve aslında o pcnizde 150 mb olarak gözüküyor.. Yani dosya inmiş gibi duruyor lakin eksik inmiş oluyor.. Bu durumda yapacağınız tek şey eksik inen partı silip yeniden indirmenizdir.

Benim partlarım anlattığınıza uygun 200 megabytedır diyorsaniz aşağıdaki yol tam size göre.. Bozuk partı tekrardan indirmek yerine onarma işlemini gerçekleştirebilirsiniz..

NOT : Son part hariç rarların hepsi 200 mb olmak zorundadır. Son part 10 mb'da olabilir 50 mb'da..

1- Bilgisayarınızın başlat tuşuna tıklayın..
2- Programlar sekmesine farenizin yardımı ile gelin..
3- Winrar sekmesine farenizin yardımı ile gelin..
4- Winrar programını farenizin sol tuşu ile tıklayın ve çalıştırın..

1- Hatalı olan partı farenizin sol tuşu ile bir kere tıklayarak seçin.
2- + yani onarma tuşuna basın..

1- Bu kısmı olduğu gibi bırakın..
2- Onaracağınız dosya rar ise ilk seçeneği, zip ise ikinci seçeneği seçin (tüm uploadlarım rar dosyasıdır)
3- Tamam butonuna basarak rarı onarmaya başlayın

1- Gördüğünüz üzere onarma işlemi tamamlandı..
2- Kapat butonuna basarak yolumuza devam edelim..
3- Onardığımız rar masaüstüne çıkmış durumda..

1- Hata veren partın ismini seçili duruma getirin..
2- Hata veren partın ismini kopyalayın..

1- Hata veren partı fareniz yardımı ile seçin..
2- Hata veren partı silin.

1- Onarımdan sonra oluşturduğunuz partın ismini seçilebilir/değiştirilebilir yapın..

1- Daha önceki resimde anlattığımız gibi hata veren partın ismini kopyalamıştık.. Şimdi hata veren partın ismini onardığımız parta vereceğiz ve işlemimiz bitecek..

Bu yazılar ve resimli anlatım bana aittir.. Dilediğinizce (ç)alıntı yapıp sitelerinizde yayınlayabilirsiniz..

İmza

Tüm konuları malum takip edemiyorum o sebepten sorunlarınızı "Kırık link bildirim merkezine" iletiniz..

Bilgi : FullOyun.com ve Camiası indirdiğiniz oyunların hiçbirine çalışma garantisi vermez. İndirip açamadığınız oyunlardan FullOyun.com ve Camiası sorumlu tutulamaz.

©Copyright FullOyun & Since 2003
█║▌│ █║▌ ║││█║█║

Max Payne isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Site Reklamları..
Alt 20-11-2008, 18:44   #2 (permalink)
CEM
Yasal UyarıFullOyun
Bağımlılık Yapabilir!

Tomb Raider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Bilgiler
Konular: 2580
Karizma
Rep Puanı : 2147483647
Rep Seviyesi : Tomb Raider has a reputation beyond reputeTomb Raider has a reputation beyond reputeTomb Raider has a reputation beyond reputeTomb Raider has a reputation beyond reputeTomb Raider has a reputation beyond reputeTomb Raider has a reputation beyond reputeTomb Raider has a reputation beyond reputeTomb Raider has a reputation beyond reputeTomb Raider has a reputation beyond reputeTomb Raider has a reputation beyond reputeTomb Raider has a reputation beyond repute
Beğendikleri: 0
Oyun Birinciliklerim Tournaments Won: 3

Eline sağlık ancak bu kadar güzel anlatılabilirdi bu durum...

İmza
FİLEFACTORY LİNKLERİNE ULAŞMAK İÇİN DNS AYARLARINIZI AŞAĞIDAKİ DNS KODLARI İLE DEĞİŞTİRİNİZ

156.154.70.22

156.154.71.22

♦♦♦♦♦

UYGUNSUZ GÖRDÜĞÜNÜZ VE DÜZENLENMESİ GEREKEN MESAJ YADA KONULARI AŞAĞIDAKİ ADRESE KONU ADRESİNİDE
YAZARAK LÜTFEN BELİRTİN.

DÜZENLENMESİ GEREKEN KONU YADA MESAJ ADRESİ İÇİN TIKLA

♦♦♦♦♦

FORUM İÇERİSİNDE KIRIK LİNKE RASTLARSANIZ LÜTFEN AŞAĞIDAKİ ADRESTE BELİRTİN,UNUTMAYIN Kİ HER DAKİKA LİNKLERİ KONTROL ETMİYORUZ,YARDIMCI OLURSANIZ EN KISA ZAMANDA KIRIK LİNKLER YENİLENECEKTİR.

KIRIK LİNK İHBAR ADRESİ İÇİN TIKLA

█║▌│ █║▌ ║││█║█║
Tomb Raider isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Alt 20-11-2008, 18:47   #3 (permalink)
Konu Sahibi
Max Payne
Acemi Üye
Yasal UyarıFullOyun
Bağımlılık Yapabilir!

Max Payne - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Bilgiler
Konular: 2786
Karizma
Rep Puanı : 155989325
Rep Seviyesi : Max Payne has a reputation beyond reputeMax Payne has a reputation beyond reputeMax Payne has a reputation beyond reputeMax Payne has a reputation beyond reputeMax Payne has a reputation beyond reputeMax Payne has a reputation beyond reputeMax Payne has a reputation beyond reputeMax Payne has a reputation beyond reputeMax Payne has a reputation beyond reputeMax Payne has a reputation beyond reputeMax Payne has a reputation beyond repute
Beğendikleri: 7
Oyun Birinciliklerim

Alıntı:
Tomb Raider´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Eline sağlık ancak bu kadar güzel anlatılabilirdi bu durum...

Boş zaman bekliyordum ve en sonunda msnyi iptal kılarak güzel bir anlatım hazırladım:) Geç bile kaldık ama zaman olmuyordu malum:)

İmza

Tüm konuları malum takip edemiyorum o sebepten sorunlarınızı "Kırık link bildirim merkezine" iletiniz..

Bilgi : FullOyun.com ve Camiası indirdiğiniz oyunların hiçbirine çalışma garantisi vermez. İndirip açamadığınız oyunlardan FullOyun.com ve Camiası sorumlu tutulamaz.

█║▌│ █║▌ ║││█║█║

Max Payne isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Alt 20-11-2008, 19:01   #4 (permalink)
Üye
Yasal UyarıFullOyun
Bağımlılık Yapabilir!
Bilgiler
Konular: 0
Karizma
Rep Gücü : 236
Rep Puanı : 2142
Rep Seviyesi : ni54nc1 has a reputation beyond reputeni54nc1 has a reputation beyond reputeni54nc1 has a reputation beyond reputeni54nc1 has a reputation beyond reputeni54nc1 has a reputation beyond reputeni54nc1 has a reputation beyond reputeni54nc1 has a reputation beyond reputeni54nc1 has a reputation beyond reputeni54nc1 has a reputation beyond reputeni54nc1 has a reputation beyond reputeni54nc1 has a reputation beyond repute
Oyun Birinciliklerim

tskler paylasım icin.Bendede oluor arada ama ben o pact ı silim yeniden yükleyince düzelior fazla urasmıorum .
ni54nc1 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Alt 20-11-2008, 19:45   #5 (permalink)
Üye
Yasal UyarıFullOyun
Bağımlılık Yapabilir!

bigdorian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Bilgiler
Konular: 0
Karizma
Rep Gücü : 248
Rep Puanı : 2142
Rep Seviyesi : bigdorian has a reputation beyond reputebigdorian has a reputation beyond reputebigdorian has a reputation beyond reputebigdorian has a reputation beyond reputebigdorian has a reputation beyond reputebigdorian has a reputation beyond reputebigdorian has a reputation beyond reputebigdorian has a reputation beyond reputebigdorian has a reputation beyond reputebigdorian has a reputation beyond reputebigdorian has a reputation beyond repute
Oyun Birinciliklerim

teşekkürler güzel anlatım bir çok kişinin çok işine yarar,eline sağlık
bigdorian isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla

Tags
anlatım, dosya, ile, onarımı, onarma, resimli, winrar

Seçenekler
Stil