Full Torrent Oyun indir - Powered by vBulletin

"
Sayfa 1/14 1234567891011 ... SonSon
70 sonuçtan 1 ile 5 arası
    Status
    Max Payne - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Acemi Üye
    Yer
    Istanbul
    Konular
    2742
    Tecrübe Puanı
    1453
    Beğendim/Beğenmedim
    Received: 118/22
    Given: 108/1

0 Not allowed! Not allowed!

Standart Baldur's Gate II: Throne of Bhaal - TORRENT - TURBOBIT Full indir

Sürüm Adı : İSTEK/Ek Paket
    Rar Şifresi : www.fulloyun.com
    Crack : Mevcut
    Dosya Türü : Sanal Sürücü
    Max Payne : Max Payne
    Part Sayısı : 1
    Sanal Sürücü Programı : Daemon Tool's İndirmek için Tıklayın.

Black Isle, Baldur’s Gate 2’ye expansion pack çıkaracağını duyurduğunda, ilgilenmemiş önemsememiştim. Çünkü Baldur’s Gate 2 zaten türünün bence ve yüzbinlerce insana göre en iyisiydi, bazıları da en iyi oyun olduğunu düşünüyordu (benim gibi). Ancak, oyunu alınca anladım ki, oyunlara önyargılı yaklaşmamak gerek...

Bhaalspawn

Throne of Bhaal’ın öyküsü şöyle: Grubunuz Irenicus’u yendikten sonra, Bhaalspawn’lar, yani Bhaal’ın diğer çocukları dünyayı ele geçirip kötülüğe boğmak istiyor. Tabi ki durdurmak da size düşüyor, kahraman olmak kolay mı?! Ellesime sizi garip bir yere götürüyor, buradaki heykel kafaları ile konuştuğunuzda size kehanetlerden bahsedip başka bir yere ışınlıyorlar. Sonrası mı? Oynayın ve görün!

Hatırlarsanız, Baldur’s Gate 1’deki experience (tecrübe puanı) 7.level ile limitleniyordu. Baldur’s Gate 2’de ise bu sınır 2.950.000 experience olarak belirlenmişti. Şimdi Throne of Bhaal’da bu sınır tam 8.000.000 experience!!! Yani artık 40.level civarı bir karakteriniz olabiliyor.Ama bu sınıra (hilesiz) ulaşabileceğini düşünen varsa, şimdiden kolay gelsin.

Yukarıda bahsettiğim gibi, karakteriniz 40.level’a ulaşabiliyor. Hal böyle olunca oyun da zorlaşıyor tabii ki. Baştan söyleyeyim, Throne of Bhaal çok zor bir oyun. Evet, yanlış okumadınız çok zor. Tabii ben Core Rules seviyesi için konuşuyorum, ama oyunu sakın en kolay seviyede oynayıp da yazık etmeyin. Bir kere, savaşlar artık çok kalabalık. Bir örnek vereyim, oyunun hemen ilk başında Saradush isimli bir kente gidip, Barracks’taki anahtarı almalısınız ki kanalizasyondan kaleye ulaşabilesiniz. Girdiğinizde sizi pek hoş karşılamıyorlar, dolayısıyla onlarla savaşmak durumunda kalıyorsunuz. Ve savaş başlıyor. Altılı grup halinde kapıdan destek güçleri geliyor yaklaşık her 10 saniyede bir, içeridekiler pek güçlü değil ama etrafınız sarılıyor. Tam büyücünüz bir büyü ile çoğunu öldürecekken, arkadaki adam büyücünüze vuruyor ve konsantrasyonu bozuluyor. Aynı şey cleric’leriniz için de geçerli. Bu yüzden iksirleriniz haricinde adamlarınız iyileşemiyor. Yaklaşık beş tane destek gücü temizlediğinizde savaşın bitmesi ile rahat bir nefes alıyorsunuz. Ve odada bir sürü ceset ve satacak şey bulunuyor. Throne of Bhaal’ın en iyi yanı da bu işte, bir sürü altın ve büyülü eşya!

Eviniz cehennemde bulunuyor ve istediğiniz zaman buraya dönebiliyorsunuz. Ayrıca evinizde Cespanar adlı bir de imp var, bu imp sizin kişisel hizmetçiniz. Özellikle konuşması çok sevimli. Ama en büyük ve önemli özelliği ise, eğer elinizde gerekli parçalar varsa, elinizdeki eşyaları upgrade edebilmesi. Mesela +5’lik kılıç Holy Avanger, zaten çok güçlü bir kılıç, bir de upgrade edince varın siz düşünün. Ama karşınızdaki bazı düşmanlara bu bile yetmiyor. Hemen sevinmeyin...

Throne of Bhaal’ın getirdiği iki özellik var. Bunlardan ilki Wild Mage kiti. Wild Mage’ler büyü yaparken saf madde kullanıyorlar. O yüzden büyü yaparken %5 ihtimalle "Wild Surge" meydana gelebiliyor. Karışık değil mi? Ben en iyisi örnekler vereyim, mesela siz mirror image yaparken wild surge meydana gelirse bir fireball kafanızda patlayabilir! Veya grup üyelerinizden biri disintegrate büyüsü sayesinde toza dönüşebilir! Çok zevkli ve mutlaka oynanması gereken bir kit wild mage.

İkincisi, Watcher’s Keep isimli dungeon. Bu zindanın en alt katında hapsedilmiş bir Demogorgon var. Demogorgon ne mi? Yaklaşık 290hp, -8 AC ve çok düşük thac0’ya sahip olan bir yaratıkcık(!) Demogorgon. Ayrıca her katta binbir çeşit yaratık da dolanıyor. Burada Cespanar tarafından upgrade edilebilen silah ve parçaları da var. Ama çok zor. Hiç savaşmadığınız kadar yaratıkla savaşacaksınız burada, özellikle demon’larla. Süper bir şey bu zindan, oyunu oynarsanız mutlaka bir girin. Canlı çıkabilecek bir grubunuz varsa tabi...

Throne of Bhaal, 10 ile 50 saat arasında bitebiliyor. Güçlü bir grubunuz ve tecrübeniz varsa ve Watcher’s Keep’e girmezseniz eğer. Tabii ki bu süre uzayıp kısalabilir, kesin bir şey yok ama ortalama süre bu. Kolay gelsin diyorum, başka da bir şey demiyorum...

Grafik, Ses&Müzik, Oynanabilirlik ve Atmosfer

Grafikler, bu tür bir oyun için mükemmel. Oyun motoru da çok uygun ama tek bir hata var bence: Mesela bir kapıyı açtınız ve düşman çıktı. Kapının hizasında durdu. Onu geriye çekmeden saldıramıyorsunuz (adamlarınız otomatik olarak saldırmazsa). Çünkü düşmanın altındaki yuvarlak kapının hizasında ve üstüne gelip tıkladığınızda kapı kapanıyor (önünde engel yoksa). Çok da büyük bir hata sayılmaz ama olsun, hata hatadır. Büyü animasyonlarına da söyleyecek söz bulamıyorum, mükemmel mi desem, süper mi desem, harika mı desem, en iyisi oynayıp görmek. Mesela Horrid Wilting adlı büyüyü yaptığınızda bir kurukafa gelip krem rengi bir gaz kusuyor. Biliyorum, "anlatılmaz yaşanır" olayı var burada ama...

Ses ve müzik de grafiklerden aşağı kalmıyor, hatta daha iyi. Adamınızın savaş çığlıkları, 20 yüzlü zarda 20 veya 1 attıklarındaki tepkileri, Inon Zur ve Howard Drossin imzalı müzikler, herşey harika. Özellikle Credits ekranındaki müziğe biteceksiniz. Sizi bilmem ama ben bittim şahsen...

Oynanılabilirlik kusursuz; bir iki istisna hariç. Oyunu solitaire oynayan neredeyse herkes oynayabilir. Ama hala oynayamıyorsanız tutorial bölümü sizin için biçilmiş kaftan. Ayrıca karakterlerin aptalca takılıp ilgisiz alakasız yerlere gitmeleri ise büyük ölçüde kalkmış.

Atmosfer ise tüm özelliklerin ilerisinde. Müzikler, sesler, oyun içi diyaloglar, her şey atmosferi tamamlıyor. Bu sefer Bhaal’ın çocuğu olduğumuzu gerçekten hissediyoruz.

İşlemci: PII 233
    RAM: 32 MB RAM
    Ekran Kartı: 4 MB
    HDD: 800 MB

Önce Baldur.ini dosyasının yedeğini alın. Sonra açın ve Program Options başlığı altında bulunan yerde Debug Mode=1 yapın. Sonra oyun sırasında Ctrl + Boşluk tuşuna basıp gelen konsolda aşağıdaki hileleri yazın:

Ctrl+1 : Zırhı değiştir
    Ctrl+6+7 : Karakter modelini değiştirir
    CLUAConsole:ExploreArea() : Harita açılır.
    Ctrl+Y : Ani Ölüm (imleç kimin üstündeyse hemen ölür.)
    Ctrl+Shift+8 : Max Stats
    CLUAConsole : AddGold2950000: Altın
    CLUAConsole:SetCurrentXP2950000 : XP’yi (Deneyim) doldurur.
    Ctrl+R : Canı doldurur
    Ctrl+H : Sizin veya imlecin altındaki canavarın surge numarasını gösterir.
    Ctrl+J : Işınlama (Farenin gösterdiği yere ışınlar)

Bölüm Kodları:
    Konsolu açın ve CLUAConsole:MoveToArea(”xxxxxx”) yazın. xxxxxx’ler yerine aşağıdaki kodları gireceksiniz.

ar6000: abazigal’s enclave
    ar5500: [-]ethran
    ar0500: bridge
    ar1300: de’arnise keep
    ar0300: docks
    ar1000: government
    ar0800: graveyard
    ar4000: grove
    ar6200: mana forge
    ar6300: oasis
    ar4500: pocket plane
    ar0700: promenade

Ejderha Kodları:Konsolu açın ve CLUAConsole:CreateCreature(”xxxxxx”)yazın xxxxxx’ler yerine aşağıdaki kodlardan birini girin.

dragblue: abazigal
    udsilver: adalon
    dragblac: Kara Ejderha
    dragbrown: Kahverengi Ejderha
    firkra01: firkragg
    dragpurple: Mor Ejderha
    dragred: Kırmızı Ejderha
    dragshad: Gölge Ejderha
    dragsilv: Gümüş Ejderha

Eşya Kodları:
    Konsolu açın ve CLUA:ConsoleCreateItem(”xxxxxx”) yazın xxxxxx’ler yerine aşağıdaki kodlardan birini girin.

arow04 acid arrow
    chan19 alyserfund chain mail
    arow01 arrow
    ax1h15 axe of the unyeilding (improved)
    ax1h01 battle axe
    belt11 belt of fire giant strength
    secret05 big metal unit
    leat19 black dragon scale
    plat20 blue dragon plate
    bolt01 bolt
    boot01 boots of speed
    brac17 bracers of dexterity
    sw2h19 carsomyr +6
    clck23 cloak of elven kind
    clck20 cloak of the shield
    dagg01 dagger
    dagg04 dagger of longtooth
    dagg22 dagger of the star
    shld31 darksteel shield
    plat21 endiku’s full plate
    xbow16 firetooth+5
    blun30 flail of ages+5
    plat23 full plate+2
    helm33 gold horned helm
    brac19 guantlets of crushing
    xbow01 heavy crossbow
    helm06 helm of charm immunity
    helm04 helm of defense
    helm32 helm of the rock
    helm01 helmet
    leat01 leather armor
    leat23 leathor of thorns
    bolt03 lightning bolt
    blun12 mace of the undead
    sw1h69 magical scimater
    chan03 mail of the dead
    sw2h21 pison blade
    plat18 red dragon plate
    ring46 ring of anti venom
    clck15 robe of the good magi
    rods03 rod of ressurection
    hamm11 runehammer
    plat22 shurupakks’s plate mail
    helm17 skull of death
    shld01 small shield
    sper01 spear
    leat04 studded leather armor
    sw1h51 stunning katana
    killsw01 super powerful sword
    sw2h18 sword of grief
    bow23 taralash
    helm30 thieves hood
    book03 tome of constitution
    book05 tome of dexterity
    book06 tome of intelligence
    book04 tome of strength
    sw2h01 two handed sword
    sper07 unicorn spear
    hamm01 war hammer
    helm34 wong fie ioun stone

Oyun "Baldur's Gate II: Shadows of Amn" oyunun ek paketidir.

Kod:
    http://turbobit.net/cqer3llny3co/OYUN2230.rar.html
    Kod:
    http://tt.fulloyun.com/torrent/OYUN2230.rar

KIRIK LİNK BİLDİR!

Rar ismi "OYUNXXXX" ile başlayan tüm partların yedeği mevcuttur. Diğer isimlerle başlayan oyun partlarının yedeği yoktur linkleri kontrol edip öyle indiriniz ve bu oyun konularını kırık link bildirim merkezine iletiniz..

ÖNEMLİ NOT : Şuan sadece Turbobit ve Torrent yüklemesi yapıyoruz. Nitroflare veya başka bir siteden kırılan linkleri yenilemiyoruz. Premium alırken ona göre davranın lütfen..!

ÖNEMLİ NOT 2 : Bazı oyunlarda "bit" farklılıkları olabilir. Lütfen oyunu indirmeden önce oyunun 32bit mi 64bit mi olduğunu araştırın. Sisteminiz 32bit ise 64bit olan oyunları çalıştırmaz. Veya sisteminiz 64bit ise 32bit olan oyunları çalıştırmaz. Sitemizde yer alan sistem bilgilerinde bu bilgi yer almayabilir. O sebepten araştırın indirin. Bilginize.

Bilgi : FullOyun.com ve Camiası indirdiğiniz oyunların hiçbirine çalışma garantisi vermez. İndirip açamadığınız oyunlardan FullOyun.com ve Camiası sorumlu tutulamaz.

©Copyright FullOyun & Since 2003
    █║▌│ █║▌ ║││█║█║

Status
    t_garret - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Üye
    Konular
    0
    Tecrübe Puanı
    253
    Beğendim/Beğenmedim
    Received: 0/0
    Given: 0/0

Standart Cevap: Baldur's Gate II: Throne of Bhaal - Full indir - Full Download - Full Yükle - Full Oyun indir - Full Oyun Download - Full Oyun Yükle

tesekkurler adminim ilk yorum benden olsun

Status
    Qlerin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Üye
    Yer
    Adana
    Konular
    0
    Tecrübe Puanı
    1255
    Beğendim/Beğenmedim

Standart Cevap: Baldur's Gate II: Throne of Bhaal - Full indir - Full Download - Full Yükle - Full Oyun indir - Full Oyun Download - Full Oyun Yükle

Teşekkürler.

Status
    Hotello - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Üye
    Konular
    0
    Tecrübe Puanı
    289
    Beğendim/Beğenmedim

Paylaşım için teşekürler.

Status
    ' KemaList ~ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Üye
    Konular
    1
    Tecrübe Puanı
    217
    Beğendim/Beğenmedim

eLine sağLık.

Sayfa 1/14 1234567891011 ... SonSon