Full Torrent Oyun indir - Powered by vBulletin

"
Sayfa 1/25 1234567891011 ... SonSon
122 sonuçtan 1 ile 5 arası
    Status
    Tomb Raider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    CEM
    Yer
    İstanbul
    Konular
    2382
    Tecrübe Puanı
    1453
    Beğendim/Beğenmedim
    Received: 3/0
    Given: 0/0

0 Not allowed! Not allowed!

Standart Baldur's Gate - TORRENT - TURBOBIT Full indir

Sürüm Adı : Baldur's Gate+
    Rar Şifresi : www.fulloyun.com
    Crack : Mevcut
    Dosya Türü : Sanal Sürücü
    Max Payne : Max Payne
    Part Sayısı : 3
    Sanal Sürücü Programı : Daemon Tool's İndirmek için Tıklayın.

Bir gölgeyi tutabilir misiniz? Bir nehrin tersine akmasını sağlayabilir misiniz? Azrail ile gözgöze gelip de sağ kurtulabilir misiniz? Evet mi? O zaman, Baldur's Gate'e hoşgeldiniz.

Peşin peşin söylemem gerekiyor ki Baldur's Gate daha önce FRP oynamamış birisinin altından kalkamayacağı kadar karmaşık bir yapıya sahip. Daha önce hiçbir bilgisayar FRP'sinde olmadığı kadar orijinal AD&D kurallarına sadık kalınmış.
    Her zaman olduğu gibi, kendinize bir karakter yaratarak oyuna başlıyorsunuz. Adamınızın dış görünüşünden, fiziksel ve entelektüel özelliklerine kadar bütün ayarlamaları yapmak elinizde. Ama oyunun genelinde olduğu gibi, bu özellikler de belli kurallara bağlı kalınarak atılan zarların sonuçlarında belirleniyor. O yüzden, kendinize göre en iyi seçim karşınıza çıkana kadar REROLL tuşuna basıp. Oyuna geçtiğinizde şok oluyorsunuz, çünkü ekranın sol ve alt tarafı menülerle dolu. Ama korkmanıza gerek yok, Baldur's Gate karmaşık yapısına ve görünüşüne rağmen mükemmel arabirimi sayesinde oynanabilirlik hiç düşmüyor. Tabii bu oyun Half Life değil, başarılı olmanız için arabirimi en verimli ve hızlı biçimde kullanmayı öğrenmek gerekiyor. Oyun sırasında SPACE'e basarak zamanı durdurabilir ve adamlarınıza emirler verebilirsiniz. Tekrar Space'e bastığınızda adamlarınız emirlerinizi yerine getirecektir. Ekran düzeni hakkında yakındığım tek şey, menülerden arta kalan oyun alanının oldukça küçük olması.

Baldur's Gate'de öyle bir atmosfer var ki, kendinizi gerçek bir dünyada dolaşır gibi hissediyorsunuz. Bir şehire girdiğinizde her yer insan kaynıyor. Nöbetçiler etrafta dolanıyor, insanlar kendi aralarında sohbet ediyorlar. Tavernalarda ayyaşların hıçkırıkları ile kavga edenlerin patırtıları birbirine karışıyor. Şehirden ayrılıp da araziye çıkınca bu canlılık biraz olsun azalıyor, çünkü burada karşılaştığınız hemen her yaratık düşman ve onlarla karşılaştığınız anda savaş başlıyor. Zaman normal bir şekilde ilerlerken, gündüz yerini geceye bırakıyor, veya hava birden kararıp gökgürültüleri arasında sağanak bir yağmur başlıyor. Oyundaki grafik ve seslere gösterilen özene hayran kalmamak elde değil. Tabii yönettiğiniz karakterlerin de bu ince detaylardan nasibini aldığını hemen belirteyim. Adamınıza giydirdiğiniz her parça zırh, silah ve büyülü aleti üstünde görebiliyorsunuz. Hatta sadece görmekle kalmayıp duyabilirsiniz. Mesela bir hırsızı yönetirken üstünde zırh yoksa sessiz bir şekilde hareket eder, deri zırh giydiğinde ise attığı her adımda üzerindeki zırhın gıcırtısını dahi duyabiliyorsunuz. Hep derim zaten, mükemmel oyunu iyi oyundan ayıran detaylara gösterilen özendir. İşte size mükemmel bir oyun.

[YASLA]
    Pentium 200MHz Processor
    16MB RAM
    1035MB Hard Disk Space
    4X CD-ROM Drive
    2MB DirectX compatible Video Card
    Keyboard
    Mouse
    DirectX 8.0

“Baldurs.ini” dosyasını notepad ile açın (önce bir yedeğini alın). [Game Options] kısmına cheats=1 satırını ekleyin ve dosyayı kaydedin ve oyunu çalıştırın. Oyunu sırasında [Ctrl]+[Tab] tuşlarına basıp açılan konsol penceresinde aşağıdaki kodları aynen göründüğü şekilde girin. Konsol penceresini açtığınız şekilde kapatın.

Kod Sonuç
    Cheats:TheGreatGonzo() 10 killer chicken
    Cheats:FirstAid() 5 healing potions,
    5 neutralize poison potions
    ve 1 stone
    Cheats: Midas() 500 gold
    Cheats: CowKill() 1 CowKill spell (bir koyunun yanındaysanız)
    Cheats: DrizztAttacks() 1 düşman Drizzt
    Cheats: DrizztDefends() 1 dost Drizzt
    Cheats: CriticalItems() Oyundaki tüm kritik nesneleri tekrar yaratır
    Cheats: Hans() Adamlarınızı en yakındaki boş alana yollar
    Cheats: ExploreArea() Tüm alan keşfedilmiş olur

Kod:
    http://turbobit.net/346pa4srgj2w/OYUN2228.part1.rar.html
    http://turbobit.net/bt23yf51bn46/OYUN2228.part2.rar.html
    http://turbobit.net/2iuvrg8azh8l/OYUN2228.part3.rar.html
    Kod:
    http://tt.fulloyun.com/torrent/OYUN2228.rar
    Konu Tomb Raider tarafından (16-04-2010 Saat 13:58 ) değiştirilmiştir.
    FİLEFACTORY LİNKLERİNE ULAŞMAK İÇİN DNS AYARLARINIZI AŞAĞIDAKİ DNS KODLARI İLE DEĞİŞTİRİNİZ

156.154.70.22

156.154.71.22

♦♦♦♦♦

UYGUNSUZ GÖRDÜĞÜNÜZ VE DÜZENLENMESİ GEREKEN MESAJ YADA KONULARI AŞAĞIDAKİ ADRESE KONU ADRESİNİDE
    YAZARAK LÜTFEN BELİRTİN.

DÜZENLENMESİ GEREKEN KONU YADA MESAJ ADRESİ İÇİN TIKLA

♦♦♦♦♦

FORUM İÇERİSİNDE KIRIK LİNKE RASTLARSANIZ LÜTFEN AŞAĞIDAKİ ADRESTE BELİRTİN,UNUTMAYIN Kİ HER DAKİKA LİNKLERİ KONTROL ETMİYORUZ,YARDIMCI OLURSANIZ EN KISA ZAMANDA KIRIK LİNKLER YENİLENECEKTİR.

KIRIK LİNK İHBAR ADRESİ İÇİN TIKLA

©Copyright FullOyun & Since 2003
    █║▌│ █║▌ ║││█║█║

Status
    Cysmique - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Üye
    Konular
    0
    Tecrübe Puanı
    323
    Beğendim/Beğenmedim
    Received: 0/0
    Given: 0/0

bayadır arıyordum ellerine sağlık eyw

BerZerk
    BerZerk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bakalım...Görüceğiz ama çok güzel olduğunu duymuştum.
    Eh linkini bulmak bile aslında bir başarı o ayrı konu...

Status
    Wolfheart - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Üye
    Konular
    2
    Tecrübe Puanı
    324
    Beğendim/Beğenmedim
    Received: 0/0
    Given: 0/1

:) Süper
    I am the Ancient, I am the Land

kansever