Full Torrent Oyun indir - Powered by vBulletin                                                                                             "
Sayfa 1/36 1234567891011 ... SonSon
178 sonuçtan 1 ile 5 arası
 1. #1
  Status
  Offline
  Max Payne - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Acemi Üye
  Üyelik tarihi
  Mar 2008
  Yer
  Istanbul
  Yaş
  55
  Mesajlar
  10.957
  Konular
  2770
  Tecrübe Puanı
  1453
  Beğendim/Beğenmedim
  Received: 123/24
  Given: 110/1

  0 Not allowed! Not allowed!

  Standart D-Day - TORRENT - TURBOBIT Full indir

  Sürüm Adı : +
  Rar Şifresi : www.fulloyun.com
  Crack : Mevcut
  Dosya Türü : Sanal Sürücü
  Max Payne : Max Payne
  Part Sayısı : 2 (1 GB)
  Sanal Sürücü Programı : Daemon Tool's İndirmek için Tıklayın.

  İkinci Dünya Savaşı oyunlarına bir yenisi daha eklendi; D-Day. Bu oyunda Amerikan askerlerinin Normandiya Çıkartması ile başlayan olaylar simüle edilmiş. Siz ise tepeden bir görüş açısıyla askerleri, tankları ve geri kalan techizatın tamamını yönetiyorsunuz. Oyunun başında ne yapmanız gerektiği size söyleniyor. Siz de bütün strateji dehanızla bu işi yapmaya çalışıyorsunuz.

  Oyun tam olarak üret-saldır stratejisi değil. Size oyunun başında çeşitli askerler ve tanklar veriliyor. Siz bunları kullanarak görevi tamamlamaya çalışıyorsunuz. Her harita içinde bir-iki tane de ekstra görev veriliyor. Bunları yapabilirseniz (ki çok zor değiller) size yeni askerler, tanklar veya göreve göre başka güzel şeyler de verilebiliyor.

  Askerlerin Çeşitleri Etkileyici
  İnsan oyunu oynarken "Er Ryan'ı Kurtarmak" filminde hissediyor kendini.
  Örneğin ilk görevde uçaklarla üç birlik yere iniyor. İşte oyuna başladınız. Size verilen askerler tek bir birim değil. Çeşitleri var ve bu çeşitlik oyundaki stratejinizi kurma açısından çok önemli. Gözcü (scout), subay (officer), alevkusan (flamethrower), nişancı (sniper), bomba imha (sapper), doktor (medic), tüfekli asker (rifleman), bazukacı (PIAT fighter). Hepsinin işlevi farklı. Hepsinin etkinliği farklı. Örneğin subaylar asker ve tankların etkinliğini arttırırken nişancı ve tüfekli askerler, karşı tarafın askerlerine karşı çok etkili. Alevkusan adamlar siperleri ve tankları temizleme konusunda bir numara. Bazukalı arkadaşların ise belirli bir inceliği yok. Geleni geçeni havaya uçurmak onların işi. Tankların en büyük düşmanı.

  Tank Kullanımı Dikkat İstiyor
  Madem dört kişiyiz bi el okey atsaydık be!
  Madem dört kişiyiz bi el okey atsaydık be!
  Tabii ki size sadece asker verilmiyor. Tanklar da işin bir parçası. Yalnız campaign oynarken askerlerden çok tanklar işe yarıyor. O yüzden tankları dikkatli oynamak gerekiyor. Örneğin bir bölümde sahile çıktığınızda size askerlerin yanı sıra bir kaç tane tank da veriliyor. Ancak sahil mayın dolu. Tanklarınızı ?Şöyle bir dolaştırayım ortalıkta ne var ne yok.? moduna soktuğunuz anda tanklarınıza elveda diyorsunuz. Askerler mayınların etrafından geçebiliyor, ancak tankların böyle bir inceliği yok. Bastığınız yere direk gitmeye çalışıyorlar. Bu sebeple önce bırakın bomba imha ekibi sizin için sahildeki mayınları temizlesin sonra tanklarınızla ortalığa girişirsiniz.

  Tankların çeşidi de önemli. Kimisi hafif ama hızlı, kimisinin menzili çok uzun, kimisinin gücü çok fazla. Oyunda neredeyse savaşta kullanılmış herşey var ve gerçeğine uygun. Örneğin tanklar ateş edebilmek için durmak zorunda. Her tankın ateş etme süresi, namlusunu çevirme süresi farklı. Bu da oyunun gerçekçiliğini etkileyen faktörlerden biri. Tabi oyunda her araç silahlı olacak diye bir kural yok. Motorsikletler, arabalar gibi araçlar çok hızlı olmasına karşılık silahsızlar. Bu araçlar bazen işe yarayabiliyor. Bir bölümde Fransız direnişçilerinin bir haberi iletmesi için araca ihtiyacı var. Bunu sağlayabilirseniz size dört yeni asker katılıyor. Bu da oyundaki güzel yönlerden biri. Size verilen bir ana, bir de yan görevler var. Yan veya saklı görevleri bitirmek zorunda değilsiniz ama bitirirseniz size ekstra askerler veriliyor.

  Oyuna genel olarak bakıldığında çok detaylı grafikleri, gerçekçi atmosferi ve klasik üret-saldır stratejisinden farklı oluşu oldukça etkileyici. Aslında oyun biraz Commandos gibi. Commandos?daki gibi üç-beş askeriniz yok ama size verilenleri de en iyi şekilde kullanamazsanız hemen çuvallıyorsunuz. Örneğin bir makineli tüfek yuvasına tüfekli askerlele saldırmanız sizin için hızlı bir bitiş anlamına geliyor. Ama bir alevkusan yuvaya saldırdıktan sonra içerdeki herkesi kolayca kızartabiliyor.Nişancı çok uzun mesafelerden tek atışla adamları indirebiliyor ama o kadar düşük bir atış hızı var ki, vurduğu ilk adamdan sonra hemen herkesin üstüne çullanması onun için üzücü bir son haline geliyor.

  Yapay Zeka Oldukça Tatminkar
  Alman askerleri sizi kollarını açmış beklemiyorlar. Siperlerde, makinalı tüfek yuvalarında, topların başında, bazen de ortalıkta öylesine bulunuyorlar. Bir de ilginç birşey Almanlar sizi gördüğünde eğer kuvvetleri zayıfsa hemen en yakın asker barınağına gidip ?arkalarını? toplayıp geliyorlar. Birkaç kere nişancıyı Almanlar?a yaklaştırıp hepsini temizlemeyi denedim. İlk adam vurulduktan sonra hemen ya makineli tüfek yuvasına yerleştiler ya da arkadaşlarını toplayıp geldiler.

  Askerleriniz bina içinde çok daha etkili olabilir.
  Oyundaki güzel yanlardan biri de görülen şeylerin büyük bir çoğunluğunun interaktif olması. İçindekileri öldürdüğünüz ama patlatmadığınız her araç, içine yeterli miktarda adam konulursa sizin oluyor. Bu iş için alevkusan adamlarınız en ideal olanları. Bu sadece araçlar için geçerli değil. Toplar, evler, tanklar; Almanlar?ın kullanabildiği herşeyi siz de kullanabiliyorsunuz. Bu da oyunda kurmak isteyeceğiniz stratejiyi değiştirebiliyor. Örneğin bölümün başında size hiç araç verilmemiş, ama siz bir tankı ele geçirdiniz. Ele geçirdiğiniz tanka göre keyfiniz artış gösteriyor. Bir Tiger ele geçirdiğiniz anda bölümü bitirme şansınız bile var. Zira Tiger tanklar oyundaki en güçlü ve zırhlı tanklar. Müttefiklerin hiçbir tankı onun kadar etkili değil. Bir de tankın en büyük özelliği neredeyse hiçbir askerin, tank karşısında dayanma şansı yok. Bir tek alevkusanlarla bazukacılar tankların ilacı.(onlar da yaklaşmayı başarırsa)

  Yat, kalk, sürün... İş mi be.
  Yat, kalk, sürün... İş mi be.
  Multiplayer Başından Kalkamayacığınız Hale Gelmiş
  Gelelim multiplayer kısmına. Oyundaki multiplayer mod gerçekten çok eğlenceli hazırlanmış. Gerçi başlaması biraz zor. Multiplayer kısmı seçildikten sonra oyunu kuran kişinin oyunu kilitlemesi (lock) gerekiyor. Bu oyuna daha fazla kimsenin girmemesi için ayarlanmış. Oyun kilitlendikten sonra oyuna başlarken kullanacağınız ordularınızı, yani deyim yerindeyse ?ilk 11? inizi sürükle bırak metoduyla seçiyorsunuz. Burda da güzel bir denge oluşturulmuş. Alacağınız her birimin belli bir puanı var. Toplam 200 puanınızı burada harcıyorsunuz. Bu puanları dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Tanklar, askerler, toplar, hava saldırısı, top saldırısı, araçlar; ne isterseniz var. Eğer iki kişi oynayacaksanız seçiminizi bir kısma yoğunlaştırmamanızı tavsiye ederim. Zira tek bir çeşit hemen avlanabilir. Neyse ordunuzu da seçtiniz. Bu işlem de tamamsa ready butonuna basarak hazır olduğunuzu belirtiyorsunuz ve oyunu kuran arkadaş start diyip başlıyorsunuz. Oyunda multiplayer seçtiğinizde burda bahsettiğim lock hariç diğer butonları göremezseniz şaşırmayın ve oyunun bozuk olduğunu düşünmeyin. Zira bir tuşa basmadan diğeri açılmıyor. Yani siz lock demeden kimse setup army yapamıyor. Setup army işlemi bitmeden kimse ready butonunu klikleyemiyor. İlginç bir dizayn.  Multiplayer seçenekleri üç taneyle sınırlandırılmış. Klasik deathmatch, capture the flag ve conquer the HQ. Deathmatch anlayabileceğiniz gibi kim kime dum duma giriştiğiniz oyun türü. Capture the flag oyunlarında, haritanın çeşitli yerlerinde bayraklar var. Siz o bayraklara ulaşmaya çalışıyorsunuz. Bütün bayrakları işaretleyen takım oyunu kazanır. Conquer the HQ oyun tarzında da karşı tarafın merkezini ele geçirmeye çalışıyorsunuz.

  Bizimde koşmamız gerekmiyor mu? - Boşver be yat uyu...
  Bizimde koşmamız gerekmiyor mu? - Boşver be yat uyu...
  Ne multiplayer ne de single player oyunlarında ordu üretmiyorsunuz. Multiplayer modunda üç dakikada bir size yeni eleman alma hakkı veriliyor. Tabii ki 200 puan limiti sabit kalmak koşulu ile. Yani kapışmada adamlarınızı kaybettiniz ve hakkınızı da harcamıştınız; üç dakika kadar beklemek zorundasınız. Üç dakika dolunca yeni adamlarınızı hemen alabilirsiniz. Adamları ısmarlamak için de bayrağınızın üstüne iki kere klikliyorsunuz. Ekranın alt kısmında her birimin olduğu pencere açılıyor. Çerçeveli olanlar alabilecekleriniz. Çerçevesiz olanlara ise dokunamıyorsunuz. Aslında bu sayede oyun hep canlı kalıyor. Çünkü bütün birimlerinizi çarpışmada kaybetmiş olsanız bile hakkınız varsa hemen yeni birimler ısmarlayabiliyorsunuz.

  Benden Size Tavsiye
  Uçaklardan kurtulmanın tek yolu var. Kaçmak.
  Gelelim oyundaki ipuçlarına. Multiplayer oyunlarda her zaman hava saldırısını bir kenarda bulundurun. Çünkü ucuz ve çok etkili. Uçaksavarlar hariç hiçbirşey uçakları vuramıyor ama uçaklar herşeyi rahatlıkla vurabiliyor. Hatta uçaklar bazen hedeflemediğiniz ama yol üstünde olan tankları da promosyondan sayıp vuruyorlar. Aynı zamanda hava saldırısını haritanın diğer köşesine doğru gönderirseniz size neredeyse haritanın tamamını açıyor. Bu da düşmanın nereye mevzilendiğini görmeniz için çok iyi bir fırsat.

  Hava saldırısı kadar etkili olmasa da top saldırısı da kenarda bulunması faydalı olan ataklardan. Bu saldırı çeşidinde bir yeri işaretliyorsunuz ve 10 saniye sonra o bölge top ateşine maruz kalıyor. Dikkatli olun topçular bölgeyi vuruyorlar. Eğer sizin birimlerinizden biri de o bölgedeyse üzücü sonuçlar doğabilir. En uygun teknik saldıracağınız bölgeye bir topçu ateşi ile başlangıç yapıp, hava saldırısı ile kalanları temizleyip en son tank ve askerlerinizle bölgeyi ele geçirmek.

  Kardeşim yolu kapıyonuz. Çekilin la!!
  Kardeşim yolu kapıyonuz. Çekilin la!!
  Tankların seçimine de dikkat. Almanların Tiger tanklarının iki tanesi 200 puanınızı dolduruyor. Oyuna sadece iki tane tankla başlamak isterseniz en ideal seçim Almanlar olur. Ancak unutmayın ki multiplayer oyunlarda da alevkusanlar tankların içini temizleyebiliyor. Evlerin içindeki bazukacı ve alevkusan adamlar tankların canına okuyorlar. Açık alanda ise tanklar heryeri dümdüz ediyor. Benim tavsiyem en az iki hava saldırısı, bir ya da iki topçu ateşi birkaç tane bazuka ve alevkusan ve tüfekli adamlar ve bir iki tank. Birşeye daha dikkat tankların birçoğu çok yavaş hareket ediyorlar. Bir tankı ele geçeribilmek için de en az beş adama ihtiyaç var. O yüzden tüfekli askerlerinizi alevkusanların yakınlarında tutun. Tank boşaldığında ise hemen onu ele geçirin.

  Sonsöz
  Oyun İkinci Dünya Savaşı sevenlerin yanı sıra strateji severlerin de ilgisini çekecek şekilde oldukça tatmin edici bir biçimde hazırlanmış. Detayları bile etkileyici. Örneğin adamlarınız çalıların içinden geçerken yavaşlıyorlar. Veya askerlerinizin başında bir komutan varsa çok daha düzgün formasyon oluşturup hareket ediyorlar, beklerken çömeliyorlar. Diğer türlü öylece duruyorlar. Diyebilirim ki son dönemlerde çıkan en iyi oyunlardan bir tanesi.  İşletim Sistemi: Windows 98SE/ME/2000/XP
  İşlemci: Pentium III 1.0 GHz
  RAM: 256 MB RAM
  Ekran Kartı: 64MB nVIDIA GEFORCE 3, ATI RADEON 8500
  HDD: 1.6 GB


  Aşağıdaki kodları oyun sırasında yazın:

  DDAY41D70258
  DDAY41D70039
  DDAY405408FF  Kod:
  http://turbobit.net/bdpi6jtb9qv3/OYUN1493.part1.rar.html
  http://turbobit.net/mswyxft2u7ys/OYUN1493.part2.rar.html
  Kod:
  http://tt.fulloyun.com/torrent/OYUN1493.rar
  Konu Tomb Raider tarafından (05-07-2010 Saat 16:24 ) değiştirilmiştir.

  KIRIK LİNK BİLDİR!

  Rar ismi "OYUNXXXX" ile başlayan tüm partların yedeği mevcuttur. Diğer isimlerle başlayan oyun partlarının yedeği yoktur linkleri kontrol edip öyle indiriniz ve bu oyun konularını kırık link bildirim merkezine iletiniz..

  ÖNEMLİ NOT : Şuan sadece Turbobit ve Torrent yüklemesi yapıyoruz. Nitroflare veya başka bir siteden kırılan linkleri yenilemiyoruz. Premium alırken ona göre davranın lütfen..!

  ÖNEMLİ NOT 2 : Bazı oyunlarda "bit" farklılıkları olabilir. Lütfen oyunu indirmeden önce oyunun 32bit mi 64bit mi olduğunu araştırın. Sisteminiz 32bit ise 64bit olan oyunları çalıştırmaz. Veya sisteminiz 64bit ise 32bit olan oyunları çalıştırmaz. Sitemizde yer alan sistem bilgilerinde bu bilgi yer almayabilir. O sebepten araştırın indirin. Bilginize.

  Bilgi : FullOyun.com ve Camiası indirdiğiniz oyunların hiçbirine çalışma garantisi vermez. İndirip açamadığınız oyunlardan FullOyun.com ve Camiası sorumlu tutulamaz.

  ©Copyright FullOyun & Since 2003
  █║▌│ █║▌ ║││█║█║


 2. #2
  Status
  Offline
  Alper50 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üye
  Üyelik tarihi
  Jul 2010
  Mesajlar
  3
  Konular
  0
  Tecrübe Puanı
  261
  Beğendim/Beğenmedim
  Received: 0/0
  Given: 0/0

  0 Not allowed! Not allowed!

  Standart Cevap: D-Day - Full - Oyun indir - Download - Yükle

  Eline Sağlık Harika Bi Oyun

 3. #3
  Status
  Offline
  *Silenter_Fox* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üye
  Üyelik tarihi
  Jul 2009
  Mesajlar
  1.133
  Konular
  42
  Tecrübe Puanı
  17358
  Beğendim/Beğenmedim
  Received: 0/0
  Given: 0/0

  0 Not allowed! Not allowed!

  Standart Cevap: D-Day - Full - Oyun indir - Download - Yükle

  sağol adminim isteğimi kırmadınız.

 4. #4
  Status
  Offline
  spaceman2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üye
  Üyelik tarihi
  Feb 2010
  Mesajlar
  4
  Konular
  0
  Tecrübe Puanı
  297
  Beğendim/Beğenmedim
  Received: 0/0
  Given: 0/0

  0 Not allowed! Not allowed!

  Standart Cevap: D-Day - Full - Oyun indir - Download - Yükle

  sağol güzel oyun
  cd siz oynama crak i yok mu ?

 5. #5
  Status
  Offline
  'Polat Alemdar' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Necati Şaşmaz
  Üyelik tarihi
  Sep 2009
  Yer
  Kurtlar Vadisi Pusu
  Mesajlar
  4.890
  Konular
  166
  Tecrübe Puanı
  229972
  Beğendim/Beğenmedim
  Received: 2/0
  Given: 0/0

  0 Not allowed! Not allowed!

  Standart Cevap: D-Day - Full - Oyun indir - Download - Yükle

  eline sağlık adminim ama efektler kötü:S

Sayfa 1/36 1234567891011 ... SonSon

Benzer Konular

 1. Mad Max - TORRENT - TURBOBIT Full indir
  By Max Payne in forum Action-Survivor-RPG (3rd Person)
  Cevaplar: 106
  Son Mesaj: 21-07-2017, 14:07
 2. NHL 08 - TORRENT - TURBOBIT Full indir
  By Max Payne in forum Spor - Yarış
  Cevaplar: 145
  Son Mesaj: 25-01-2016, 10:21
 3. Emergency 5 indir - TORRENT - TURBOBIT Full indir
  By Max Payne in forum Simulasyon Oyunlar
  Cevaplar: 61
  Son Mesaj: 28-11-2015, 12:23
 4. ATV GP - TORRENT - TURBOBIT Full indir
  By Max Payne in forum Spor - Yarış
  Cevaplar: 144
  Son Mesaj: 16-01-2015, 12:51
 5. NBA 2K9 - TORRENT - TURBOBIT Full indir
  By Max Payne in forum Spor - Yarış
  Cevaplar: 741
  Son Mesaj: 03-02-2014, 22:58

Ziyaretçilerin arayarak bu sayfada buldukları

Henüz arama motoru araması yok!

Bu Konudaki Etiketler

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •  

SEO by vBSEO 3.6.0

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88