Full Torrent Oyun indir - Powered by vBulletin                                                                                             "
Sayfa 1/10 12345678910 SonSon
50 sonuçtan 1 ile 5 arası
 1. #1
  Status
  Offline
  Max Payne - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Acemi Üye
  Üyelik tarihi
  Mar 2008
  Yer
  Istanbul
  Yaş
  55
  Mesajlar
  10.908
  Konular
  2742
  Tecrübe Puanı
  1453
  Beğendim/Beğenmedim
  Received: 121/24
  Given: 108/1

  0 Not allowed! Not allowed!

  Standart Gatling Gears - TORRENT - TURBOBIT Full indir

  Sürüm Adı : THETA
  Rar Şifresi : www.fulloyun.com
  Crack : Mevcut
  Dosya Türü : Sanal Sürücü
  Max Payne : Max Payne
  Part Sayısı : 2
  Sanal Sürücü Programı : Daemon Tool's İndirmek için Tıklayın.

  Steampunk ruhunun oyun dünyasında kendisine pek yer bulduğunu söyleyemeyiz. Son dönemde bu ruha sahip en iyi isim olan Machinarium’u PSN’de görmek üzere olduğumuz dönemde karşımıza çıktı Gatling Gears.

  Yapımcılığını Vanguard Entertainment, dağıtımcılığını ise Electronic Arts’ın üstlendiği Gatling Gears eski tatlara sahip bir shooter oyunu. Vanguard’ın bir önceki oyunu Greed Corp. ile göbek bağına sahip olan oyunumuzun detaylı incelemesine hemen başlayalım isterseniz.  SUNUM:

  Gatling Gears’ın boyutu 1.41 GB ve PSN fiyatı 18.99 TL. Bu ufak canavarı konsolunuza yükledikten sonra steampunk ruhunun ekranınızda hayat bulduğunu farkedeceksiniz. Steampunk nedir peki? Teknoloji ile ”eski”nin buluştuğu, sanayi devrimine gönderme yapan ve alternatif evrenleri konu alabilen, bilimkurgunun bir alt türü steampunk. Bu dünyada hem eskilere (özellikle de 19. yüzyıla), hem de modern teknolojiye yer var. Robotların buharla çalıştığı, pas renginin hakim olduğu bir dünyaya sahiptir genelde bu türe ait eserler. Gatling Gears da bu alt türden sonuna kadar besleniyor.

  Görselliği ile gözleri okşuyor Gatling Gears. Steampunk ruhuna rağmen canlı dünyası, renkli grafikleri ve kendine has evreni ile tarzını yakalamış bir oyun bu. Az önce yapımcı Vanguard’ın bir önceki PSN macerası Greed Corp. ile bir anlamda kardeş olduğundan bahsetmiştik oyunun. Nedenine bir alt başlıkta değineceğiz.  ÖYKÜ:

  Greed Corp.’un hikayesi Mistbound isimli bir dünyada geçiyordu. Eskiden doğasıyla büyüleyen, yeşiller içinde bir dünya olan Mistbound, imparatorluğun kontrolsüz maden arama çalışmaları yüzünden dağılmış ve doğası katledilmiştir. Gatling Gears da aynı dünyada geçen bir hikayeye sahip. Max ve Julius isimli savaş gazisi eski iki arkadaş, yeni üretilen robotları test etmektedirler. Tam da bu sırada imparatorluk güçlerinin saldırısına uğrarlar. Mistbound’un kaderi artık onların elindedir.

  Gatling Gears bir PSN oyunu, uzun ara videolarla süslü derin bir hikaye beklemek haksızlık olur. Bu yüzden kendi çapında gayet doyurucu bir hikayeye sahip diyebiliriz. En azından hikayenin merkezine yerleştirdiği ana karakterlere sahip ve çevreci söylemiyle de çaktırmadan günümüze laf sokmayı ihmal etmiyor.  GRAFİKLER:

  Buharlı robot tasarımları oldukça başarılı. Ciddiyetten uzak, çizgi film tadındaki animasyonları ile dikkat çekiyor robotlar. Paytak adımları, kocaman ayakları ve yumurta benzeri gövdeleri ile saçtıkları ölümle tezat bir görüntü oluşturuyorlar. İşte bu tezatlık oyuna kendi kimliğini kazandırıyor. Hikayede ilerledikçe yeni robot desenleri de açabiliyor ve robotunuzu renklendirebiliyorsunuz.

  Düşmanlar ise tek tip değiller, tasarım konusunda oldukça zenginler. Yaya ilerleyen düşmanların detaylarını seçmek güç çünkü robotumuzun yanında ufacık kalıyorlar. 80'lere uzanıp hafiften Cannon Fodder askerlerini anımsadığımı belirtmeliyim. Öldüklerinde kollarını ve bacaklarını açıp mutlu bir şekilde yere uzanıyorlar. Bunun dışında kalan düşmanların tamamı araçlardan ve robotlardan oluşuyor. Tanklar, kökünden söktükleri ağaçlarla bizi dövmeye çalışan hantal robotlar, alev kusan trenler, bomba atan uçaklar, seri bir şekilde ateş eden ince kuleler… Kısacası; bizi öldürmeye yemin etmiş sayısız düşman ekranı dolduruyor ve tam bir kaosun ortasında buluyoruz kendimizi.

  Mekan tasarımları başarılı. Eğitim tadındaki giriş bölümünün ardından ikinci bölümde de ormanlarda koşturunca tasarımda kısırlık yaşandığını düşünmeyin sakın. İkinci bölümden sonra hep yeni mekanlarla tanışacağız. Orman, karlı tepeler, ürkütücü mağaralarda koşturacak robotumuz. Bu sayede renk skalası oldukça geniş bir oyun haline dönüşüyor Gatling Gears. Biraz temposuz başladığı ilk iki bölümün ardından bir anda vites yükseltip ritmini yakalıyor.

  Oyun izometrik kamera açısına sahip. Bu yüzden manuel olarak kontrol edemiyor ve herşeyi yukarıdan izliyoruz. Bu sayede kaplamalardaki kusurları görmek de pek mümkün değil. Zaten cilası oldukça iyi bir oyun Gatling Gears. Kaplamalar tatmin edici seviyede ve ışıklandırma konusunda da oldukça başarılı. Ekranda aksiyon dozu hiç kesilmiyor ve bu esnada sağa sola fırlattığımız (veya bize fırlatılan) roket ve bombalar sayesinde göz okşayan patlama efektleriyle karşılaşıyoruz. Gelelim eksiklere. Zaman zaman yaşanan ekran kırılmaları ve yavaşlamalar can sıkıcı boyutlarda olmasa da, dikkatlerden kaçmayacaktır.  OYNANABİLİRLİK:

  Gatling Gears saf ve eski stil shooter türünün son örneği. Türe yeni bir soluk getirme çabasında değil, aksine varolan dinamikleri düzgün bir şekilde uygulayıp eğlenceli bir oynanabilirlik sunmayı hedefliyor. Burada herşey sade ve kullanıcı dostu. Aksiyon tanıdık, silah çeşidi az ama tatmin edici, eğlence ise yükseklerde geziniyor.

  Robotumuzun kontrolünü sol analog ile sağlıyoruz. İri cüssesi yüzünden biraz hantal olan robotumuz, yüksek ateş gücüyle bu açığını kapatıyor. Dört tane saldırı gücüne sahibiz. Makinalı tüfek, roket, bomba ve ekrandaki herşeyi bir anda silip süpüren özel yeteneğimiz. Makinalı tüfek ile ateş etmek için sağ analog tuşunu kullanıyoruz. Analog tuşunu hangi yöne çekersek, oraya doğru ateş ediyor robotumuz. R1 ile baktığımız yöne roket atıyoruz. L1 tuşuna basılı tuttuğumuzda ise bir hedef beliriyor haritanın üzerinde. Bu hedefi düşmanların üzerine getirip parmağımızı tuştan çektiğimizde, o bölgeye bomba yağdırıyoruz. Bu saldırıların hepsi sınırsız, dilediğimiz gibi kullanabiliyoruz. Kısıtlı olan ise eşsiz yıkım gücüne sahip özel gücümüz. Üçgen tuşuna basarak kullandığımız bu özel gücü her bölümde sadece 1 kez kullanabiliyoruz.

  Aksiyona bakalım hemen. Düşmanlar bir an olsun rahat nefes almanıza izin vermiyor. Çılgınca saldırıyorlar, kurşun ve roket yağdırıyorlar, üzerinize koşturuyorlar. Tam bir karmaşa anlayacağınız. Burada kişisel becerileriniz devreye giriyor. Hem robotunuza yön verip ateşten kaçmak, hem de saldırmak ilk başlarda karışık gelebilir ancak tecrübeli oyuncuların hiç zorlanmayacağını da söyleyebiliriz. Bölüm sonlarındaki boss savaşları ise çok eğlenceli. Hikayede ilerledikçe zorlaşan boss savaşları, en çok terleyeceğiniz yerler oluyor. Bu savaşlarda zamanlama ve kontrol yetenekleri oldukça önemli. Oyunda 5 ana bölüm bulunuyor ve her birinin soluksuz geçtiğini söylemeliyiz. Oyunun nasıl bittiğini anlamayacaksınız bile.

  Oyunda dört tane saldırıya sahibiz ancak bunları geliştirebileceğimiz basit bir sistem de mevcut. Bölümlerin hemen başında karşımıza çıkan tahta kutuya gidip X tuşuna bastığımızda, çatışma çıktığı anda tüyecek bir dükkanla karşılaşıyoruz. Zepline bağlı bu dükkanda dört ana saldırımızı kademeli olarak geliştirip robotumuzu ölüm kusan bir makinaya dönüştürebiliyoruz. Peki ne topluyoruz da burada harcayacağız? Her bölümde 3 tane külçe şeklinde sarı obje gizli. Bu objeleri kullanarak silahlarımızı güncelliyoruz. O yüzden haritaları dikkatli bir şekilde dolaşmayı ihmal etmeyin. Bunun yanı sıra öldürdüğümüz her düşman ve patlattığımız bina geride metal parçalar bırakıyor. Bunları da toplayıp bölüm sonu skorunuzu yükseltebilirsiniz. Skorunuzu ise online liderlik tablosunda diğer kullanıcılarla paylaşabildiğinizi de belirtmekte fayda var.

  Gelelim oyunun en can alıcı özelliğine. Hikaye modunu lokal ve online olarak co-op özelliği ile oynayabilirsiniz. Üstelik oyuna tanımadığınız oyuncuları davet etmek, istediğinizde onları geri yollamak çok kolay. Bu sayede aksiyonun verdiği eğlence dozu da iki katına çıkmış oluyor. Lag sorunundan muaf co-op desteği sayesinde ömrünü uzatıyor Gatling Gears. Durun, daha bitmedi. Toplamda 4-5 saat süre sunan hikaye modunu bitirdiniz, bir kez daha geri dönüp en yüksek skorlara ulaştınız ve artık yapacak birşey bulamıyorsunuz. Sizi hemen Survival Mode’a davet edelim o zaman. Burada belli yapıları aralıksız gelen düşman dalgalarından korumaya çalışıyorsunuz. Ne kadar uzun süre hayatta kalabilir veya yapıları koruyabilirseniz, o kadar yüksek skor elde ediyorsunuz. Bu modu da co-op desteğiyle oynayabilirsiniz.  SES:

  Oyunun müzikleri çok hoş. Nostaljik tatlar barındıran, 1940'ların müziklerini anımsatan şarkılarla açılıyor ana menü ve bölümler. Ancak aksiyon dozu yükseldiği anda yerini tempolu parçalara bırakıyor Gatling Gears. Seslendirmeler oyunun büyük bölümünde yer almıyor ve diyaloglar genelde tekst olarak ekrana geliyorlar.

  Ses efektleri ise ortalamanın üzerinde ancak kulaklara ziyafet durumu da söz konusu değil. Ateş etme ve patlama efektleri oyunun görsel dokusuyla uyum içerisinde olsa da hep aynı seslerin arka arkaya sıralanması sebebiyle belli bir süre sonra kafanız şişebiliyor. Aksiyonun durulduğu anlarda robotumuzun çime basarken çıkardığı seslerin sakinliği ise şişen kafamıza huzur getiriyor.  SONUÇ:

  Gatling Gears, 80'lerin çılgın shooterlarını arayan bünyelere ilaç gibi gelecektir. İzometrik kamerası sayesinde haritalara hakim olduğumuz, aksiyonun durmak bilmediği bu renkli oyuna kayıtsız kalmak pek mümkün değil. Tüm bunlara lokal/online co-op desteğini de eklediğimizde parasının hakkını veren bir PSN oyunuyla karşı karşıya olduğunuzu söylemeliyiz.  İşletim Sistemi: Windows XP SP3, Windows Vista SP2, Windows 7 SP1
  İşlemci: Intel Core 2 Duo / 1.8 GHz, AMD Athlon X2 64 / at 2.0 GHz
  RAM: 2048 MB
  Ekran Kartı: ATI Radeon X1300 256 MB / Nvidia GeForce 7600 256 MB
  HDD: 2 GB
  Kod:
  http://turbobit.net/sgy8epmzld3d/OYUN2275.part1.rar.html
  http://turbobit.net/ot6fmlzr2trt/OYUN2275.part2.rar.html
  Kod:
  http://tt.fulloyun.com/torrent/OYUN2275.rar

  KIRIK LİNK BİLDİR!

  Rar ismi "OYUNXXXX" ile başlayan tüm partların yedeği mevcuttur. Diğer isimlerle başlayan oyun partlarının yedeği yoktur linkleri kontrol edip öyle indiriniz ve bu oyun konularını kırık link bildirim merkezine iletiniz..

  ÖNEMLİ NOT : Şuan sadece Turbobit ve Torrent yüklemesi yapıyoruz. Nitroflare veya başka bir siteden kırılan linkleri yenilemiyoruz. Premium alırken ona göre davranın lütfen..!

  ÖNEMLİ NOT 2 : Bazı oyunlarda "bit" farklılıkları olabilir. Lütfen oyunu indirmeden önce oyunun 32bit mi 64bit mi olduğunu araştırın. Sisteminiz 32bit ise 64bit olan oyunları çalıştırmaz. Veya sisteminiz 64bit ise 32bit olan oyunları çalıştırmaz. Sitemizde yer alan sistem bilgilerinde bu bilgi yer almayabilir. O sebepten araştırın indirin. Bilginize.

  Bilgi : FullOyun.com ve Camiası indirdiğiniz oyunların hiçbirine çalışma garantisi vermez. İndirip açamadığınız oyunlardan FullOyun.com ve Camiası sorumlu tutulamaz.

  ©Copyright FullOyun & Since 2003
  █║▌│ █║▌ ║││█║█║


 2. #2
  Status
  Offline
  daWo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üye
  Üyelik tarihi
  Apr 2011
  Yaş
  27
  Mesajlar
  297
  Konular
  14
  Tecrübe Puanı
  13752
  Beğendim/Beğenmedim
  Received: 0/0
  Given: 0/0

  0 Not allowed! Not allowed!

  Standart Cevap: Gatling Gears - 2011 - Full indir - Full Download - Full Yükle - Full Oyun indir - Full Oyun Download - Full Oyun Yükle

  Teşekkürler :)

 3. #3
  Status
  Offline
  nihatnp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üye
  Üyelik tarihi
  Dec 2010
  Mesajlar
  110
  Konular
  0
  Tecrübe Puanı
  246
  Beğendim/Beğenmedim
  Received: 0/0
  Given: 0/0

  0 Not allowed! Not allowed!

  Standart Cevap: Gatling Gears - 2011 - Full indir - Full Download - Full Yükle - Full Oyun indir - Full Oyun Download - Full Oyun Yükle

  tesekurler elıne saglık

 4. #4
  Status
  Offline
  yektalebit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üye
  Üyelik tarihi
  Feb 2010
  Yaş
  28
  Mesajlar
  122
  Konular
  0
  Tecrübe Puanı
  298
  Beğendim/Beğenmedim
  Received: 0/0
  Given: 0/0

  0 Not allowed! Not allowed!

  Standart Cevap: Gatling Gears - 2011 - Full indir - Full Download - Full Yükle - Full Oyun indir - Full Oyun Download - Full Oyun Yükle

  thank's man :)

 5. #5
  Status
  Offline
  gokaka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üye
  Üyelik tarihi
  May 2010
  Mesajlar
  233
  Konular
  0
  Tecrübe Puanı
  273
  Beğendim/Beğenmedim
  Received: 0/0
  Given: 0/0

  0 Not allowed! Not allowed!

  Standart Cevap: Gatling Gears - 2011 - Full indir - Full Download - Full Yükle - Full Oyun indir - Full Oyun Download - Full Oyun Yükle

  Daha iyi yapılabilirdi, teşekkürler ;)

Sayfa 1/10 12345678910 SonSon

Benzer Konular

 1. Mad Max - TORRENT - TURBOBIT Full indir
  By Max Payne in forum Action-Survivor-RPG (3rd Person)
  Cevaplar: 106
  Son Mesaj: Bugün, 14:07
 2. ATV GP - TORRENT - TURBOBIT Full indir
  By Max Payne in forum Spor - Yarış
  Cevaplar: 144
  Son Mesaj: 16-01-2015, 12:51
 3. D-Day - TORRENT - TURBOBIT Full indir
  By Max Payne in forum Strateji (3D)
  Cevaplar: 177
  Son Mesaj: 17-07-2014, 05:25
 4. Gatling Gears - 2011 - Oyunun Yüklenmesi - Kurulumu - Resimli Anlatım - Yardım
  By $P@WN in forum Resimli Oyun Kurulumları - Diğer Resimli Anlatımlar
  Cevaplar: 4
  Son Mesaj: 10-11-2011, 09:29
 5. Gatling Gears - 2011 - No Cd / DVD - Cdsiz Oynama - Crack
  By T@rıquE in forum Oyun Crackleri ve Patchleri
  Cevaplar: 0
  Son Mesaj: 26-09-2011, 08:54

Ziyaretçilerin arayarak bu sayfada buldukları

Henüz arama motoru araması yok!

Bu Konudaki Etiketler

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •  

SEO by vBSEO 3.6.0

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261