Full Oyun

Torrent Oyun indir
OYUN ÇEKİLİŞİ BU AKŞAM 19:30'DA (18.10.2015) YAŞANAN GECİKME İÇİN KUSURA BAKMAYIN.

&

Kırık Link Bildirim Merkezi!

&

FullOyun'daki faaliyetler

Üst kısımdaki arama ile daha detaylı ve isabetli arama yapabilirsiniz..

Geri git   Full Oyun > Bilgisayar Oyunu İndir > Strateji (3D)

Strateji (3D) (Red Alert,Rome Total War,Age Of Empires...)

Cevapla

 

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 20-03-2008, 00:42   #1 (permalink)
Konu Sahibi
Tomb Raider
CEM
Yasal UyarıFullOyun
Bağımlılık Yapabilir!
 
Tomb Raider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Bilgiler
Üyelik tarihi: Mar 2008
Bulunduğu yer: İstanbul
Mesajlar: 26.346
Konular: 2429
Yaş: 47
Karizma
Rep Gücü : 1453
Rep Puanı : 2147483647
Rep Seviyesi : Tomb Raider has a reputation beyond reputeTomb Raider has a reputation beyond reputeTomb Raider has a reputation beyond reputeTomb Raider has a reputation beyond reputeTomb Raider has a reputation beyond reputeTomb Raider has a reputation beyond reputeTomb Raider has a reputation beyond reputeTomb Raider has a reputation beyond reputeTomb Raider has a reputation beyond reputeTomb Raider has a reputation beyond reputeTomb Raider has a reputation beyond repute
Beğeniler
Aldığı Beğeni: 78
Beğendikleri: 0
Oyun Birinciliklerim Tournaments Won: 3

Standart Heroes of Might and Magic 5 - FULL indir - DOWNLOAD


: Heroes of Might and Magic 5+
: www.fulloyun.com
: http://www.fulloyun.com/f20/heroes-o...a-crack-20756/
: Sanal Sürücü
: Max Payne
: 3 (1 GB)
: Daemon Tool's İndirmek için Tıklayın.Eski oyuncuların aklından hiç çıkmayan bazı efsanevi oyunlar vardır. Bunlardan biri de kesinlikle sıra tabanlı strateji klasiği Heroes of Might and Magic’dir (homm). Tarihlerin 1995’i, 14 inç’lik monitörlerimizin de sadece 2 boyutu gösterdiği yıllarda ufkumuzu genişleten, hem zekâ gerektiren hem de müthiş stratejik kararları vermemizi isteyen yegâne oyundu homm. Yine 3DO firmasının efsane rol yapma oyunu olan Might and Magic’in strateji versiyonu olarak çıkarılmayı düşünülürken, asıl oyundan daha fazla ilgi toplaması üzerine büyük başarı elde eden firma, homm’ın bu beklenmedik başarısı sayesinde hem zamanında iyi satış rakamları yakalamış, hem de devam oyunları ile de efsaneyi devam ettirmişti.

2 senede bir homm

Aradan geçen yaklaşık her 2 senede bir yeni oyunu ile karşımıza çıkan 3DO, homm serisini 3. versiyona taşıdığında büyük gelişim kaydetmiş ve dönemin en çok oynanan yapımı haline gelmişti. Temel yapısı gereği sıra bazlı oyunu benimsemesine rağmen, insanların sıkılmadan oynamasına, hatta zorlu yapay zekâsı ile oyuncuyu daha fazla düşünmeye iten yapısı ile büyük ilgi toplamıştı. Yıllar 2002’yi gösterdiğinde homm serisinin 3DO tarafından çıkan son versiyonu (Bu aynı zamanda firmanın da son oyunlarından biri idi. Çünkü o dönemde iflasın eşiğindeydiler.) yani homm 4, büyük değişiklikler içeriyor ve hayranlarının aniden ikiye bölünmesine yol açıyordu.

Hayranların bir kısmı yeni oyunu eskisine nazaran çok daha iyi, çok daha başarılı bulurken hiçte azımsanmayacak kadar bir kısmı da eski oyunlarını geri istediklerini ve bu yeni versiyonun tüm homm atmosferini yok ettiğini, hatta bambaşka bir oyuna çevirdiğini iddia etmişlerdi. Gerçi 3DO o dönemlerde büyük sıkıntı yaşadığı için fazla bir cevap veremedi ve sadece daha evvel yaptığı gibi bir kaç ek paket ile senaryoyu genişletti. Aradan uzun bir zaman geçmedi ki; iflasını açıklamak üzere iken 3DO ismi ile bir anılan Might and Magic lisans haklarını UbiSoft’a tam 1.3 milyon dolar karşılığında devretti.

Yeni yuva, UbiSoft

Önümüzdeki sene içerisinde homm serisi beşinci oyunu ile tekrar hayranlarının karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Üstelik bu kez UbiSoft gibi son yılların trendi yükselen oyun firmasının kanatlarının altında olarak. 3 boyutlu grafiklerin alıp başını gittiği, görsel efektlerin tavana vurduğu dönemlerde bile hala daha sakin ve zekâ üzerine kurulu yapımlarla vakit geçirmek isteyen oyuncuların homm 3’ü oynadığını düşünürsek, efsanenin devam etmemesi için zaten hiçbir neden yok.

Mart ayında serinin yeni oyunu duyurulduklarından bu yana Ubisoft çalışanları büyük bir araştırma işine giriştiler. İlk olarak forumlardan bilgi toplayarak ve çeşitli sebeplerle oyuncular ile iletişime geçerek, yeni oyunun nasıl olması gerektiği ya da eski oyunların eksik yönlerinin neler olduğu konusunda pek çok insanlara danıştılar. Tüm bunların ışığı altında çalışmaya başlayan yapımcılar, Heroes of Might and Magic olan uzun ismini “Heroes 5” olarak kısalttıkları gibi oyunun kendisini de baştan aşağı değiştirmeye karar verdiler.

Yeni imajı ile Heroes 5

İlk olarak haritaların ve oyunun genel yapısından bahsedelim. Yapımcılar yeni oyunda grafiklerden tutun hemen her objeyi sıfırdan tasarlamışlar. Heroes’i yeniden yaratmaya çalışan yapımcıların en çok üzerinde durdukları konu ise eski homm ruhunun kaybolmaması.

Heroes 5’in artık tamamıyla 3 boyutu destekleyeceğini sağır sultan bile duydu. Açık konuşmak gerekirse pek çok oyuncunun, özellikle de homm hayranlarının en çok korktuğu konu da bu. Yani 3. boyuta geçiş... Herkes eski versiyonların oynanabilirliğinin korunmasından yana. Hatta çoğu insan daha iyi oynanabilirlik için 3. boyuta geçilmemesini ve grafiklerin iyi olmamasını yeğleyebilirler. Ancak yapımcılar E3 fuarında da ilan ettikleri üzere oyunu baştan aşağı 3 boyutlu hale getirmişler. Grafiklerin genel yapısından bahsetmek gerekirse ilk bakışta World of Warcraft’a benziyor. Rengârenk harita tasarımı, göz alıcı şehirler, çizgi filmi andıran tasarımlar oyunu bambaşka bir hale bürümüş. Hatta Final Fantasy havasında görüntüler elde edildiği de gözden kaçmıyor. Elbette bildiğimiz homm dünyasını baştan yaratacak olan insanlar UbiSoft tarafından özenle seçilmiş programcılar. Dolayısıyla homm kendine özgü dünyasını da koruyacaklardır.

Heroes 5 in yapımcıları, görünüş olarak yeni oyunlarının eski versiyonlardan epey farklı olmasını özellikle istediklerini belirtiyorlar. Böylece daha evvel yapılmış oyunlarla arada fazla bağ bırakmayıp hatalardan kaçmayı düşünüyorlar diyebiliriz. Bir başka neden de elbette daha büyük ve kapsamlı oyun platformu hazırlamak. Ancak vadettikleri özellikler o kadar güzel ki; insanda heyecan yaratmıyor değil. Mesela yeni oyunda en büyük özelliklerden biri oynanışın oldukça seri hale getirilecek olması. Bildiğiniz üzere homm her zaman sıra bazlı oynanışı sunmuş ve sırasını salan oyuncunun bir süre beklemesine neden olmuştur. Heroes 5’te yapımcılar bu sorunu çok farklı bir yöntemle çözdüklerini, oynanışı derinden etkileyecek ve oyuncuları hiç sıkmayacak şekilde düzenlediklerini söylüyorlar. Artık bekleme sırası kendinde olan oyuncu da ordusu ve askeri birimleri ile ilgili işler yapabilecek.

Kaç harita, kaç büyü, kaç karakter, kaç..?

Heroes 5’in en çok merak edilen konuları elbette içerinde neler barındırdığı. Oyuncular hep yeni gelecek yapımın ne kadar büyü, karakter ve birim içerdiğini merak eder. Bunların cevabını henüz vermek için erken olduğunu düşünen yapımcılar, şu kadarını söylüyorlar; “homm’dan ne bekliyorlarsa, Heroes 5’te daha fazlasını bulacaklar”. Her şeyden evvel bilinen bazı kesin gerçekler var. Bunların başında oyunun 6 adet farklı şehir içereceği. Bu şehirlerden ikisi, yani “Human (İnsan)” ve “Demon (Şeytani ırk)” şehirleri E3 fuarında gösterilmişti. Diğer dört şehir ise en az onlar kadar kaliteli ve göz alıcı olacak.

Ubisoft çalışanlarının özellikle geliştirmeye çalıştıkları bir konu da çoklu oyun. Bilindiği gibi sıra tabanlı oyunlarda çoklu oyuncu modları genelde sıkıcı olur ve bekleyen taraf “hadi daha çabuk ol” gibi sözler sarfetmek zorunda kalır. Zaten günümüzde online oyunlardaki ana mantık olan “hızlılık” söz konusu olunca Heroes 5’in de eski sistem ile başarılı olması pek mümkün değil. Bu yüzden yapımcılar daha evvel anlattığım gibi bekleyen tarafın hâlâ oynayabilmesi konusunda gelişmeler yaptıkları gibi, oyunun genel oynanışını da daha seri hale getirmişler. Ara menüler ve ara birim oldukça kullanışlı olduğu gibi klavyeden basılacak bir iki tuşla da rahatça kontrol sağlanacak. Yapımcılar oyunu o kadar seri hale getirecekler ki; sırf bu seriliği anlatabilmek için bir alıştırma bölümünü oyuna eklemeyi düşünüyorlar.

Heroes bildiğiniz homm değil!

Artık işin en can alıcı noktasına, yani gelen köklü değişikliklere değinelim. Yapımcılar eski oyunların en önemli unsuru olan savaş meydanlarını değişikliğe uğratmışlar. Yine oyunumuz sıra tabanlı savaşı benimsiyor, ama hariralar hem 3. boyutun getirdiği göz alıcılığı kullanıyor, hem de büyü efektleri ile gerçekten hayran bırakıyor. Fakat homm oynayanlar için grafikten daha önemli olan Hero (kahramanlar) yönetme konusunda bazı değişiklikler olduğu özellikle belirtiliyor.

İlk olarak şunu belirtmeliyiz. Yapımcılar kahramanların oyuna katkısı konusunu uzun uzun düşünmüşler. Başta, aynı anda birden fazla kahramanın savaş meydanında olmasını planlamışlar, ancak bu planın geri teptiğini, diğer basit birimler ile büyük güç farkından dolayı oynanabilirliğin düştüğünü fark etmişler. Bu sebeple farklı bir yol izlemeye; ya kahramanları savaşa dahil etmemeye ya da kahramanların güçlerini kısarak savaşa dahil olmalarını düşünmüşler. Sonuç olarak kesin bir konuda anlaşılmasa da oyunun şu anda ikinci fikir üzerinde yapıldığı, yani kahramanların biraz daha güçlerinden arınarak savaş meydanında bulunacağı söyleniyor.

Savaş alanının epeyce değişmesine rağmen hala karelere bölünmüş tipik hali kullanıldığı söyleniyor. Üstelik her şey daha kolay erişilebilir ve kolayca kullanılabilir hale gelmiş. Özellikle güç dengesi konusunda epey çalışan yapımcılar, hemen hiç bir ırkın diğerinden üstün olmaması için çaba gösteriyorlar.

Küçük notlar

Gözardı edilmemesi gereken bazı ayrıntılar var. Mesela yeni oyunda “Kahramanın izi” denilen bir sistem geliştirilmiş. Özellikle çoklu oyuncu moduna büyük heyecan ve canlılık katacak olan bu sistem sayesinde, bir yerden diğerine yolculuk yapan kahramanlar arkalarında bir süreliğine “iz” bırakacaklar. Her ırka göre değişecek olan bu iz bırakma süeresi içinde diğer kahraman oradan geçerse düşmanının nerelere uğradığını görebilecek.

Heroes 5 için şimdilik söylenecekler bu kadar. Gerisini oyunun daha geliştirildiği anlarda öğrenebileceğiz. Homm sisteminin baştan aşağı değişiyor olması belki insanları şüheye itiyor olabilir, ama bu işin başındaki kişiler gerçekten işin ehli ve oyuncuların sözlerine kulak asarak ilerleyen programcılar. Heroes 5’in şimidilik çıkış tarihi belli değil, ama 2006 yılı içinde piyasada olması bekleniyor. Son olarak betası için minik bir açıklama yapmak gerekirse, yapımcılar bir kaç ay sonra kapalı bir beta test planlıyorlar, ancak bunu sadece form doldurup yeterli seviyede görülen oyuncular katılabilecek. Böylece bize şimdilik sadece beklemek kalıyor.Biraz uzun oldu ama tam bilgi en iyisidir.


OS: Windows 2000/XP SP2/XP64 Pro, DirectX 9.0C
CPU: Pentium 4 / Athlon 1.5 GHz or higher
RAM: 1024 MB or higher
Video: 128 MB AGP GeForce4 Ti4200 / RADEON 8500 or higher video card
CD/DVD-ROM speed: 32x
Sound: DirectX compatible PCI 16-bit sound card
3 Gb of available hard-disk space


Önemli uyarı: Hile için gerekli olan ayarlamayı yapmadan önce, oyunun "profiles" klasöründe yer alan “autoexec.cfg” dosyasının yedeğini almanız önerilir. Daha sonra bu dosyayı bir editör yardımı ile açın ve aşağıdaki satırı dosyanın sonuna ekleyip, kaydedin:

setvar dev_console_password = schwinge-des-todes

Oyun sırasında konsolu açmak için “~” tuşuna basın ve aşağıda verilen hile kodlarından birini köşeli parantezleri yazmadan girip “Enter”a basın.

add_army_town [şehir numarası] [0 veya 1]: Belirtilen şehrin kahramanının ordusunu yaratıklarla doldurur. 0 normal, 1 gelişmiş yaratıklar için.
add_skill [yetenek ismi]: Yetenek puanları ekler.
add_exp [miktar]: Seçilen kahramana istenen miktar kadar tecrübe ekler.
add_all_spells: Seçilen kahraman tüm büyülere sahip olur.
set_hero_luck_morale [şans seviyesi] [moral seviyesi]: Seçilen kahramanın şans ve moral seviyesinin ayarlar.
clear_money: Tüm kaynakları sıfırlar.
add_gold [miktar]: Yazılan miktar kadar altın ekler.
add_money [miktar]: Yazılan miktar kadar kaynak ekler.
show_player_money [oyuncu numarası]: Seçilen oyuncunun kaynaklarını gösterir.
show_hero_mp: Seçilen kahramanın hareket puanını gösterir.
@win(): Görevi kazandırır.
@lose(): Görevi kaybettirir.

Şehir isimleri ve numaraları:

Aşağıdaki değerlerden birini “add_army_town [şehir numarası] [0 veya 1]” kodu ile kullanın.

Heaven veya 0
Preserve veya 1
Academy veya 2
Dungeon veya 3
Necro veya 4
Inferno veya 5

Yetenek isimleri ve numaraları:

Aşağıdaki değerlerden birini “add_skill [yetenek ismi]” kodu ile kullanın.

logistics veya 1
war_machines veya 2
learning veya 3
leadership veya 4
luck veya 5
offence veya 6
defence veya 7
sorcery veya 8
destructive_magic veya 9
dark_magic veya 10
light_magic veya 11
summoning_magic veya 12
training veya 13
gating veya 14
necromancy veya 15
avenger veya 16
artificier veya 17
invocation veya 18
pathfinding veya 19
scouting veya 20
navigation veya 21
first_aid veya 22
ballista veya 23
catapult veya 24
intelligence veya 25
scholar veya 26
eagle_eye veya 27
recruitment veya 28
estates veya 29
diplomacy veya 30
resistance veya 31
lucky_strike veya 32
fortunate_adventurer veya 33
tactics veya 34
archery veya 35
frenzy veya 36
protection veya 37
evasion veya 38
toughness veya 39
mysticism veya 40
wisdom veya 41
arcane_training veya 42
master_of_ice veya 43
master_of_fire veya 44
master_of_lightnings veya 45
master_of_curses veya 46
master_of_mind veya 47
master_of_sickness veya 48
master_of_blessing veya 49
master_of_abjuration veya 50
master_of_wrath veya 51
master_of_quakes veya 52
master_of_creatures veya 53
master_of_animation veya 54
holy_charge veya 55
prayer veya 56
expert_trainer veya 57
consume_corpse veya 58
demonic_fire veya 59
demonic_strike veya 60
raise_archers veya 61
no_rest_for_the_wicked veya 62
death_scream veya 63
multishot veya 64
snipe_dead veya 65
imbue_arrow veya 66
magic_bond veya 67
melt_artifact veya 68
magic_mirror veya 69
empowered_spells veya 70
dark_ritual veya 71
elemental_vision veya 72
road_home veya 73
triple_ballista veya 74
encourage veya 75
retribution veya 76
hold_ground veya 77
guardian_angel veya 78
student_award veya 79
grail_vision veya 80
caster_certificate veya 81
ancient_smithy veya 82
pariah veya 83
elemental_balance veya 84
absolute_charge veya 85
quick_gating veya 86
master_of_secrets veya 87
triple_catapult veya 88
gating_mastery veya 89
critical_gating veya 90
critical_strike veya 91
demonic_retaliation veya 92
exploding_corpses veya 93
demonic_flame veya 94
weakening_strike veya 95
fire_protection veya 96
fire_affinity veya 97
absolute_gating veya 98
death_tread veya 99
last_aid veya 100
lord_of_undead veya 101
herald_of_death veya 102
dead_luck veya 103
chilling_steel veya 104
chilling_bones veya 105
spellproof_bones veya 106
deadly_cold veya 107
spirit_link veya 108
twilight veya 109
haunt_mine veya 110
absolute_fear veya 111
disguise_and_reckon veya 112
imbue_ballista veya 113
cunning_of_the_woods veya 114
forest_guard_emblem veya 115
elven_luck veya 116
forest_rage veya 117
last_stand veya 118
insights veya 119
sun_fire veya 120
soil_burn veya 121
storm_wind veya 122
fog_veil veya 123
absolute_luck veya 124
march_of_the_machines veya 125
remote_control veya 126
academy_award veya 127
artificial_glory veya 128
spoils_of_war veya 129
wildfire veya 130
seal_of_protection veya 131
counterspell veya 132
magic_cushion veya 133
supress_dark veya 134
supress_light veya 135
unsummon veya 136
absolute_wizardy veya 137
teleport_assault veya 138
shake_ground veya 139
dark_revelation veya 140
fast_and_furious veya 141
lucky_spells veya 142
power_of_haste veya 143
power_of_stone veya 144
chaotic_spells veya 145
secrets_of_destruction veya 146
payback veya 147
elite_casters veya 148
elemental_overkill veya 149
absolute_chains veya 150
Link Kodu:
http://turbobit.net/ucmlt7o9rk80/OYUN1479.part1.rar.html
http://turbobit.net/4plpa0gb5qnq/OYUN1479.part2.rar.html
http://turbobit.net/hxhim4yd10ob/OYUN1479.part3.rar.html
Link Kodu:
http://www.nitroflare.com/view/D808E9B0217F808/OYUN1479.part1.rar
http://www.nitroflare.com/view/8354383AA14C58C/OYUN1479.part2.rar
http://www.nitroflare.com/view/C9D409404D5622F/OYUN1479.part3.rar


İmza
FİLEFACTORY LİNKLERİNE ULAŞMAK İÇİN DNS AYARLARINIZI AŞAĞIDAKİ DNS KODLARI İLE DEĞİŞTİRİNİZ

156.154.70.22

156.154.71.22


♦♦♦♦♦

UYGUNSUZ GÖRDÜĞÜNÜZ VE DÜZENLENMESİ GEREKEN MESAJ YADA KONULARI AŞAĞIDAKİ ADRESE KONU ADRESİNİDE
YAZARAK LÜTFEN BELİRTİN.

DÜZENLENMESİ GEREKEN KONU YADA MESAJ ADRESİ İÇİN TIKLA

♦♦♦♦♦

FORUM İÇERİSİNDE KIRIK LİNKE RASTLARSANIZ LÜTFEN AŞAĞIDAKİ ADRESTE BELİRTİN,UNUTMAYIN Kİ HER DAKİKA LİNKLERİ KONTROL ETMİYORUZ,YARDIMCI OLURSANIZ EN KISA ZAMANDA KIRIK LİNKLER YENİLENECEKTİR.

KIRIK LİNK İHBAR ADRESİ İÇİN TIKLA©Copyright FullOyun & Since 2003
█║▌│ █║▌ ║││█║█║

Konu Tomb Raider tarafından (16-04-2010 Saat 15:47 ) değiştirilmiştir..
Tomb Raider isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Site Reklamları..
Alt 18-04-2008, 13:37   #2 (permalink)
ophelia
Misafir
Yasal UyarıFullOyun
Bağımlılık Yapabilir!
Bilgiler
Mesajlar: n/a
Konular: 73
Karizma
Beğeniler
Aldığı Beğeni:
Beğendikleri:
Oyun Birinciliklerim
Standart


tesekkür

Alıntı ile Cevapla
Alt 30-04-2008, 03:34   #3 (permalink)
Üye
Yasal UyarıFullOyun
Bağımlılık Yapabilir!
Bilgiler
Üyelik tarihi: Apr 2008
Mesajlar: 2
Konular: 0
Karizma
Rep Gücü : 298
Rep Puanı : 2142
Rep Seviyesi : skyblue_05 has a reputation beyond reputeskyblue_05 has a reputation beyond reputeskyblue_05 has a reputation beyond reputeskyblue_05 has a reputation beyond reputeskyblue_05 has a reputation beyond reputeskyblue_05 has a reputation beyond reputeskyblue_05 has a reputation beyond reputeskyblue_05 has a reputation beyond reputeskyblue_05 has a reputation beyond reputeskyblue_05 has a reputation beyond reputeskyblue_05 has a reputation beyond repute
Beğeniler
Aldığı Beğeni: 0
Beğendikleri: 0
Oyun Birinciliklerim
Standart


emeğine sağlık bu oyunu arıyordum günlerce güzel paylaşım

skyblue_05 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Alt 30-04-2008, 19:06   #4 (permalink)
akdenizedu
Misafir
Yasal UyarıFullOyun
Bağımlılık Yapabilir!
Bilgiler
Mesajlar: n/a
Konular: 73
Karizma
Beğeniler
Aldığı Beğeni:
Beğendikleri:
Oyun Birinciliklerim
Standart


saolasın

Alıntı ile Cevapla
Alt 05-05-2008, 19:26   #5 (permalink)
starbuck1
Misafir
Yasal UyarıFullOyun
Bağımlılık Yapabilir!
Bilgiler
Mesajlar: n/a
Konular: 73
Karizma
Beğeniler
Aldığı Beğeni:
Beğendikleri:
Oyun Birinciliklerim
Standart


eline saglık kardes

Alıntı ile Cevapla
Cevapla

Tags
download, full, heroes, indir, magic

Seçenekler
Stil

Yetkileriniz

Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-KodlarıKapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık

Benzer Konular

Konu Konuyu Başlatan Forum Cevaplar Son Mesaj
Heroes of Might and Magic 3 Complete Collection - FULL indir - DOWNLOAD Tomb Raider Strateji (3D) 276 19-08-2015 01:24
Heroes of Might and Magic IV - FULL indir - DOWNLOAD Tomb Raider Strateji (3D) 186 15-08-2015 01:34
Heroes of Might and Magic V: Tribes of the East - Full - Oyun indir - Download - Yükle Max Payne Strateji (3D) 257 27-01-2014 16:29
Heroes of Might and Magic I - FULL indir - DOWNLOAD Tomb Raider Strateji (3D) 57 15-09-2013 14:21
Heroes Of Might And Magic 2 - FULL indir - DOWNLOAD Tomb Raider Strateji (3D) 113 20-02-2011 23:30


Bütün Zaman Ayarları WEZ +2 olarak düzenlenmiştir. Şu Anki Saat: 17:46 .


Powered by vBulletin® Version 3.8.3
Copyright ©2000 - 2015, Jelsoft Enterprises Ltd.
SEO by vBSEO 3.6.0
www.FullOyun.com
Yandex.Metrica

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36