Full Torrent Oyun indir - Powered by vBulletin                                                                                             "
Sayfa 1/55 123456789101151 ... SonSon
275 sonuçtan 1 ile 5 arası
 1. #1
  Status
  Offline
  Tomb Raider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  CEM
  Üyelik tarihi
  Mar 2008
  Yer
  İstanbul
  Yaş
  49
  Mesajlar
  25.778
  Konular
  2382
  Tecrübe Puanı
  1453
  Beğendim/Beğenmedim
  Received: 6/0
  Given: 0/0

  0 Not allowed! Not allowed!

  Standart Heroes of Might and Magic 5 - TORRENT - TURBOBIT Full indir

  Sürüm Adı : Heroes of Might and Magic 5+
  Rar Şifresi : www.fulloyun.com
  Crack : http://www.fulloyun.com/f20/heroes-o...a-crack-20756/
  Dosya Türü : Sanal Sürücü
  Max Payne : Max Payne
  Part Sayısı : 3 (1 GB)
  Sanal Sürücü Programı : Daemon Tool's İndirmek için Tıklayın.  Eski oyuncuların aklından hiç çıkmayan bazı efsanevi oyunlar vardır. Bunlardan biri de kesinlikle sıra tabanlı strateji klasiği Heroes of Might and Magic’dir (homm). Tarihlerin 1995’i, 14 inç’lik monitörlerimizin de sadece 2 boyutu gösterdiği yıllarda ufkumuzu genişleten, hem zekâ gerektiren hem de müthiş stratejik kararları vermemizi isteyen yegâne oyundu homm. Yine 3DO firmasının efsane rol yapma oyunu olan Might and Magic’in strateji versiyonu olarak çıkarılmayı düşünülürken, asıl oyundan daha fazla ilgi toplaması üzerine büyük başarı elde eden firma, homm’ın bu beklenmedik başarısı sayesinde hem zamanında iyi satış rakamları yakalamış, hem de devam oyunları ile de efsaneyi devam ettirmişti.

  2 senede bir homm

  Aradan geçen yaklaşık her 2 senede bir yeni oyunu ile karşımıza çıkan 3DO, homm serisini 3. versiyona taşıdığında büyük gelişim kaydetmiş ve dönemin en çok oynanan yapımı haline gelmişti. Temel yapısı gereği sıra bazlı oyunu benimsemesine rağmen, insanların sıkılmadan oynamasına, hatta zorlu yapay zekâsı ile oyuncuyu daha fazla düşünmeye iten yapısı ile büyük ilgi toplamıştı. Yıllar 2002’yi gösterdiğinde homm serisinin 3DO tarafından çıkan son versiyonu (Bu aynı zamanda firmanın da son oyunlarından biri idi. Çünkü o dönemde iflasın eşiğindeydiler.) yani homm 4, büyük değişiklikler içeriyor ve hayranlarının aniden ikiye bölünmesine yol açıyordu.

  Hayranların bir kısmı yeni oyunu eskisine nazaran çok daha iyi, çok daha başarılı bulurken hiçte azımsanmayacak kadar bir kısmı da eski oyunlarını geri istediklerini ve bu yeni versiyonun tüm homm atmosferini yok ettiğini, hatta bambaşka bir oyuna çevirdiğini iddia etmişlerdi. Gerçi 3DO o dönemlerde büyük sıkıntı yaşadığı için fazla bir cevap veremedi ve sadece daha evvel yaptığı gibi bir kaç ek paket ile senaryoyu genişletti. Aradan uzun bir zaman geçmedi ki; iflasını açıklamak üzere iken 3DO ismi ile bir anılan Might and Magic lisans haklarını UbiSoft’a tam 1.3 milyon dolar karşılığında devretti.

  Yeni yuva, UbiSoft

  Önümüzdeki sene içerisinde homm serisi beşinci oyunu ile tekrar hayranlarının karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Üstelik bu kez UbiSoft gibi son yılların trendi yükselen oyun firmasının kanatlarının altında olarak. 3 boyutlu grafiklerin alıp başını gittiği, görsel efektlerin tavana vurduğu dönemlerde bile hala daha sakin ve zekâ üzerine kurulu yapımlarla vakit geçirmek isteyen oyuncuların homm 3’ü oynadığını düşünürsek, efsanenin devam etmemesi için zaten hiçbir neden yok.

  Mart ayında serinin yeni oyunu duyurulduklarından bu yana Ubisoft çalışanları büyük bir araştırma işine giriştiler. İlk olarak forumlardan bilgi toplayarak ve çeşitli sebeplerle oyuncular ile iletişime geçerek, yeni oyunun nasıl olması gerektiği ya da eski oyunların eksik yönlerinin neler olduğu konusunda pek çok insanlara danıştılar. Tüm bunların ışığı altında çalışmaya başlayan yapımcılar, Heroes of Might and Magic olan uzun ismini “Heroes 5” olarak kısalttıkları gibi oyunun kendisini de baştan aşağı değiştirmeye karar verdiler.

  Yeni imajı ile Heroes 5

  İlk olarak haritaların ve oyunun genel yapısından bahsedelim. Yapımcılar yeni oyunda grafiklerden tutun hemen her objeyi sıfırdan tasarlamışlar. Heroes’i yeniden yaratmaya çalışan yapımcıların en çok üzerinde durdukları konu ise eski homm ruhunun kaybolmaması.

  Heroes 5’in artık tamamıyla 3 boyutu destekleyeceğini sağır sultan bile duydu. Açık konuşmak gerekirse pek çok oyuncunun, özellikle de homm hayranlarının en çok korktuğu konu da bu. Yani 3. boyuta geçiş... Herkes eski versiyonların oynanabilirliğinin korunmasından yana. Hatta çoğu insan daha iyi oynanabilirlik için 3. boyuta geçilmemesini ve grafiklerin iyi olmamasını yeğleyebilirler. Ancak yapımcılar E3 fuarında da ilan ettikleri üzere oyunu baştan aşağı 3 boyutlu hale getirmişler. Grafiklerin genel yapısından bahsetmek gerekirse ilk bakışta World of Warcraft’a benziyor. Rengârenk harita tasarımı, göz alıcı şehirler, çizgi filmi andıran tasarımlar oyunu bambaşka bir hale bürümüş. Hatta Final Fantasy havasında görüntüler elde edildiği de gözden kaçmıyor. Elbette bildiğimiz homm dünyasını baştan yaratacak olan insanlar UbiSoft tarafından özenle seçilmiş programcılar. Dolayısıyla homm kendine özgü dünyasını da koruyacaklardır.

  Heroes 5 in yapımcıları, görünüş olarak yeni oyunlarının eski versiyonlardan epey farklı olmasını özellikle istediklerini belirtiyorlar. Böylece daha evvel yapılmış oyunlarla arada fazla bağ bırakmayıp hatalardan kaçmayı düşünüyorlar diyebiliriz. Bir başka neden de elbette daha büyük ve kapsamlı oyun platformu hazırlamak. Ancak vadettikleri özellikler o kadar güzel ki; insanda heyecan yaratmıyor değil. Mesela yeni oyunda en büyük özelliklerden biri oynanışın oldukça seri hale getirilecek olması. Bildiğiniz üzere homm her zaman sıra bazlı oynanışı sunmuş ve sırasını salan oyuncunun bir süre beklemesine neden olmuştur. Heroes 5’te yapımcılar bu sorunu çok farklı bir yöntemle çözdüklerini, oynanışı derinden etkileyecek ve oyuncuları hiç sıkmayacak şekilde düzenlediklerini söylüyorlar. Artık bekleme sırası kendinde olan oyuncu da ordusu ve askeri birimleri ile ilgili işler yapabilecek.

  Kaç harita, kaç büyü, kaç karakter, kaç..?

  Heroes 5’in en çok merak edilen konuları elbette içerinde neler barındırdığı. Oyuncular hep yeni gelecek yapımın ne kadar büyü, karakter ve birim içerdiğini merak eder. Bunların cevabını henüz vermek için erken olduğunu düşünen yapımcılar, şu kadarını söylüyorlar; “homm’dan ne bekliyorlarsa, Heroes 5’te daha fazlasını bulacaklar”. Her şeyden evvel bilinen bazı kesin gerçekler var. Bunların başında oyunun 6 adet farklı şehir içereceği. Bu şehirlerden ikisi, yani “Human (İnsan)” ve “Demon (Şeytani ırk)” şehirleri E3 fuarında gösterilmişti. Diğer dört şehir ise en az onlar kadar kaliteli ve göz alıcı olacak.

  Ubisoft çalışanlarının özellikle geliştirmeye çalıştıkları bir konu da çoklu oyun. Bilindiği gibi sıra tabanlı oyunlarda çoklu oyuncu modları genelde sıkıcı olur ve bekleyen taraf “hadi daha çabuk ol” gibi sözler sarfetmek zorunda kalır. Zaten günümüzde online oyunlardaki ana mantık olan “hızlılık” söz konusu olunca Heroes 5’in de eski sistem ile başarılı olması pek mümkün değil. Bu yüzden yapımcılar daha evvel anlattığım gibi bekleyen tarafın hâlâ oynayabilmesi konusunda gelişmeler yaptıkları gibi, oyunun genel oynanışını da daha seri hale getirmişler. Ara menüler ve ara birim oldukça kullanışlı olduğu gibi klavyeden basılacak bir iki tuşla da rahatça kontrol sağlanacak. Yapımcılar oyunu o kadar seri hale getirecekler ki; sırf bu seriliği anlatabilmek için bir alıştırma bölümünü oyuna eklemeyi düşünüyorlar.

  Heroes bildiğiniz homm değil!

  Artık işin en can alıcı noktasına, yani gelen köklü değişikliklere değinelim. Yapımcılar eski oyunların en önemli unsuru olan savaş meydanlarını değişikliğe uğratmışlar. Yine oyunumuz sıra tabanlı savaşı benimsiyor, ama hariralar hem 3. boyutun getirdiği göz alıcılığı kullanıyor, hem de büyü efektleri ile gerçekten hayran bırakıyor. Fakat homm oynayanlar için grafikten daha önemli olan Hero (kahramanlar) yönetme konusunda bazı değişiklikler olduğu özellikle belirtiliyor.

  İlk olarak şunu belirtmeliyiz. Yapımcılar kahramanların oyuna katkısı konusunu uzun uzun düşünmüşler. Başta, aynı anda birden fazla kahramanın savaş meydanında olmasını planlamışlar, ancak bu planın geri teptiğini, diğer basit birimler ile büyük güç farkından dolayı oynanabilirliğin düştüğünü fark etmişler. Bu sebeple farklı bir yol izlemeye; ya kahramanları savaşa dahil etmemeye ya da kahramanların güçlerini kısarak savaşa dahil olmalarını düşünmüşler. Sonuç olarak kesin bir konuda anlaşılmasa da oyunun şu anda ikinci fikir üzerinde yapıldığı, yani kahramanların biraz daha güçlerinden arınarak savaş meydanında bulunacağı söyleniyor.

  Savaş alanının epeyce değişmesine rağmen hala karelere bölünmüş tipik hali kullanıldığı söyleniyor. Üstelik her şey daha kolay erişilebilir ve kolayca kullanılabilir hale gelmiş. Özellikle güç dengesi konusunda epey çalışan yapımcılar, hemen hiç bir ırkın diğerinden üstün olmaması için çaba gösteriyorlar.

  Küçük notlar

  Gözardı edilmemesi gereken bazı ayrıntılar var. Mesela yeni oyunda “Kahramanın izi” denilen bir sistem geliştirilmiş. Özellikle çoklu oyuncu moduna büyük heyecan ve canlılık katacak olan bu sistem sayesinde, bir yerden diğerine yolculuk yapan kahramanlar arkalarında bir süreliğine “iz” bırakacaklar. Her ırka göre değişecek olan bu iz bırakma süeresi içinde diğer kahraman oradan geçerse düşmanının nerelere uğradığını görebilecek.

  Heroes 5 için şimdilik söylenecekler bu kadar. Gerisini oyunun daha geliştirildiği anlarda öğrenebileceğiz. Homm sisteminin baştan aşağı değişiyor olması belki insanları şüheye itiyor olabilir, ama bu işin başındaki kişiler gerçekten işin ehli ve oyuncuların sözlerine kulak asarak ilerleyen programcılar. Heroes 5’in şimidilik çıkış tarihi belli değil, ama 2006 yılı içinde piyasada olması bekleniyor. Son olarak betası için minik bir açıklama yapmak gerekirse, yapımcılar bir kaç ay sonra kapalı bir beta test planlıyorlar, ancak bunu sadece form doldurup yeterli seviyede görülen oyuncular katılabilecek. Böylece bize şimdilik sadece beklemek kalıyor.Biraz uzun oldu ama tam bilgi en iyisidir.


  OS: Windows 2000/XP SP2/XP64 Pro, DirectX 9.0C
  CPU: Pentium 4 / Athlon 1.5 GHz or higher
  RAM: 1024 MB or higher
  Video: 128 MB AGP GeForce4 Ti4200 / RADEON 8500 or higher video card
  CD/DVD-ROM speed: 32x
  Sound: DirectX compatible PCI 16-bit sound card
  3 Gb of available hard-disk space


  Önemli uyarı: Hile için gerekli olan ayarlamayı yapmadan önce, oyunun "profiles" klasöründe yer alan “autoexec.cfg” dosyasının yedeğini almanız önerilir. Daha sonra bu dosyayı bir editör yardımı ile açın ve aşağıdaki satırı dosyanın sonuna ekleyip, kaydedin:

  setvar dev_console_password = schwinge-des-todes

  Oyun sırasında konsolu açmak için “~” tuşuna basın ve aşağıda verilen hile kodlarından birini köşeli parantezleri yazmadan girip “Enter”a basın.

  add_army_town [şehir numarası] [0 veya 1]: Belirtilen şehrin kahramanının ordusunu yaratıklarla doldurur. 0 normal, 1 gelişmiş yaratıklar için.
  add_skill [yetenek ismi]: Yetenek puanları ekler.
  add_exp [miktar]: Seçilen kahramana istenen miktar kadar tecrübe ekler.
  add_all_spells: Seçilen kahraman tüm büyülere sahip olur.
  set_hero_luck_morale [şans seviyesi] [moral seviyesi]: Seçilen kahramanın şans ve moral seviyesinin ayarlar.
  clear_money: Tüm kaynakları sıfırlar.
  add_gold [miktar]: Yazılan miktar kadar altın ekler.
  add_money [miktar]: Yazılan miktar kadar kaynak ekler.
  show_player_money [oyuncu numarası]: Seçilen oyuncunun kaynaklarını gösterir.
  show_hero_mp: Seçilen kahramanın hareket puanını gösterir.
  @win(): Görevi kazandırır.
  @lose(): Görevi kaybettirir.

  Şehir isimleri ve numaraları:

  Aşağıdaki değerlerden birini “add_army_town [şehir numarası] [0 veya 1]” kodu ile kullanın.

  Heaven veya 0
  Preserve veya 1
  Academy veya 2
  Dungeon veya 3
  Necro veya 4
  Inferno veya 5

  Yetenek isimleri ve numaraları:

  Aşağıdaki değerlerden birini “add_skill [yetenek ismi]” kodu ile kullanın.

  logistics veya 1
  war_machines veya 2
  learning veya 3
  leadership veya 4
  luck veya 5
  offence veya 6
  defence veya 7
  sorcery veya 8
  destructive_magic veya 9
  dark_magic veya 10
  light_magic veya 11
  summoning_magic veya 12
  training veya 13
  gating veya 14
  necromancy veya 15
  avenger veya 16
  artificier veya 17
  invocation veya 18
  pathfinding veya 19
  scouting veya 20
  navigation veya 21
  first_aid veya 22
  ballista veya 23
  catapult veya 24
  intelligence veya 25
  scholar veya 26
  eagle_eye veya 27
  recruitment veya 28
  estates veya 29
  diplomacy veya 30
  resistance veya 31
  lucky_strike veya 32
  fortunate_adventurer veya 33
  tactics veya 34
  archery veya 35
  frenzy veya 36
  protection veya 37
  evasion veya 38
  toughness veya 39
  mysticism veya 40
  wisdom veya 41
  arcane_training veya 42
  master_of_ice veya 43
  master_of_fire veya 44
  master_of_lightnings veya 45
  master_of_curses veya 46
  master_of_mind veya 47
  master_of_sickness veya 48
  master_of_blessing veya 49
  master_of_abjuration veya 50
  master_of_wrath veya 51
  master_of_quakes veya 52
  master_of_creatures veya 53
  master_of_animation veya 54
  holy_charge veya 55
  prayer veya 56
  expert_trainer veya 57
  consume_corpse veya 58
  demonic_fire veya 59
  demonic_strike veya 60
  raise_archers veya 61
  no_rest_for_the_wicked veya 62
  death_scream veya 63
  multishot veya 64
  snipe_dead veya 65
  imbue_arrow veya 66
  magic_bond veya 67
  melt_artifact veya 68
  magic_mirror veya 69
  empowered_spells veya 70
  dark_ritual veya 71
  elemental_vision veya 72
  road_home veya 73
  triple_ballista veya 74
  encourage veya 75
  retribution veya 76
  hold_ground veya 77
  guardian_angel veya 78
  student_award veya 79
  grail_vision veya 80
  caster_certificate veya 81
  ancient_smithy veya 82
  pariah veya 83
  elemental_balance veya 84
  absolute_charge veya 85
  quick_gating veya 86
  master_of_secrets veya 87
  triple_catapult veya 88
  gating_mastery veya 89
  critical_gating veya 90
  critical_strike veya 91
  demonic_retaliation veya 92
  exploding_corpses veya 93
  demonic_flame veya 94
  weakening_strike veya 95
  fire_protection veya 96
  fire_affinity veya 97
  absolute_gating veya 98
  death_tread veya 99
  last_aid veya 100
  lord_of_undead veya 101
  herald_of_death veya 102
  dead_luck veya 103
  chilling_steel veya 104
  chilling_bones veya 105
  spellproof_bones veya 106
  deadly_cold veya 107
  spirit_link veya 108
  twilight veya 109
  haunt_mine veya 110
  absolute_fear veya 111
  disguise_and_reckon veya 112
  imbue_ballista veya 113
  cunning_of_the_woods veya 114
  forest_guard_emblem veya 115
  elven_luck veya 116
  forest_rage veya 117
  last_stand veya 118
  insights veya 119
  sun_fire veya 120
  soil_burn veya 121
  storm_wind veya 122
  fog_veil veya 123
  absolute_luck veya 124
  march_of_the_machines veya 125
  remote_control veya 126
  academy_award veya 127
  artificial_glory veya 128
  spoils_of_war veya 129
  wildfire veya 130
  seal_of_protection veya 131
  counterspell veya 132
  magic_cushion veya 133
  supress_dark veya 134
  supress_light veya 135
  unsummon veya 136
  absolute_wizardy veya 137
  teleport_assault veya 138
  shake_ground veya 139
  dark_revelation veya 140
  fast_and_furious veya 141
  lucky_spells veya 142
  power_of_haste veya 143
  power_of_stone veya 144
  chaotic_spells veya 145
  secrets_of_destruction veya 146
  payback veya 147
  elite_casters veya 148
  elemental_overkill veya 149
  absolute_chains veya 150
  Kod:
  http://turbobit.net/ucmlt7o9rk80/OYUN1479.part1.rar.html
  http://turbobit.net/4plpa0gb5qnq/OYUN1479.part2.rar.html
  http://turbobit.net/hxhim4yd10ob/OYUN1479.part3.rar.html
  Kod:
  http://tt.fulloyun.com/torrent/OYUN1479.rar
  Konu Tomb Raider tarafından (16-04-2010 Saat 14:47 ) değiştirilmiştir.
  FİLEFACTORY LİNKLERİNE ULAŞMAK İÇİN DNS AYARLARINIZI AŞAĞIDAKİ DNS KODLARI İLE DEĞİŞTİRİNİZ

  156.154.70.22

  156.154.71.22


  ♦♦♦♦♦

  UYGUNSUZ GÖRDÜĞÜNÜZ VE DÜZENLENMESİ GEREKEN MESAJ YADA KONULARI AŞAĞIDAKİ ADRESE KONU ADRESİNİDE
  YAZARAK LÜTFEN BELİRTİN.

  DÜZENLENMESİ GEREKEN KONU YADA MESAJ ADRESİ İÇİN TIKLA

  ♦♦♦♦♦

  FORUM İÇERİSİNDE KIRIK LİNKE RASTLARSANIZ LÜTFEN AŞAĞIDAKİ ADRESTE BELİRTİN,UNUTMAYIN Kİ HER DAKİKA LİNKLERİ KONTROL ETMİYORUZ,YARDIMCI OLURSANIZ EN KISA ZAMANDA KIRIK LİNKLER YENİLENECEKTİR.

  KIRIK LİNK İHBAR ADRESİ İÇİN TIKLA  ©Copyright FullOyun & Since 2003
  █║▌│ █║▌ ║││█║█║

 2. #2
  ophelia
  ophelia - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  0 Not allowed! Not allowed!

  Standart

  tesekkür

 3. #3
  Status
  Offline
  skyblue_05 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üye
  Üyelik tarihi
  Apr 2008
  Mesajlar
  2
  Konular
  0
  Tecrübe Puanı
  359
  Beğendim/Beğenmedim
  Received: 0/0
  Given: 0/0

  0 Not allowed! Not allowed!

  Standart

  emeğine sağlık bu oyunu arıyordum günlerce güzel paylaşım

 4. #4
  akdenizedu
  akdenizedu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  0 Not allowed! Not allowed!

  Standart

  saolasın

 5. #5
  starbuck1
  starbuck1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  0 Not allowed! Not allowed!

  Standart

  eline saglık kardes

Sayfa 1/55 123456789101151 ... SonSon

Benzer Konular

 1. Cevaplar: 44
  Son Mesaj: 17-06-2017, 20:23
 2. Heroes Of Might And Magic 2 - TORRENT - TURBOBIT Full indir
  By Tomb Raider in forum Strateji (3D)
  Cevaplar: 115
  Son Mesaj: 09-07-2016, 18:27
 3. Cevaplar: 105
  Son Mesaj: 20-12-2015, 14:25
 4. Cevaplar: 276
  Son Mesaj: 19-08-2015, 00:24
 5. Elemental : War Of Magic - TORRENT - TURBOBIT Full indir
  By Max Payne in forum Strateji (3D)
  Cevaplar: 130
  Son Mesaj: 20-01-2012, 21:52

Ziyaretçilerin arayarak bu sayfada buldukları

Henüz arama motoru araması yok!

Bu Konudaki Etiketler

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •  

SEO by vBSEO 3.6.0

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36