Full Torrent Oyun indir - Powered by vBulletin                                                                                                                       "
Sayfa 1/23 1234567891011 ... SonSon
111 sonuçtan 1 ile 5 arası
 1. #1
  Status
  Offline
  Max Payne - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Acemi Üye
  Üyelik tarihi
  Mar 2008
  Yer
  Istanbul
  Yaş
  55
  Mesajlar
  10.974
  Konular
  2787
  Tecrübe Puanı
  1453
  Beğendim/Beğenmedim
  Received: 123/24
  Given: 110/1

  0 Not allowed! Not allowed!

  Standart Men of War: Condemned Heroes - TORRENT - TURBOBIT Full indir

  Sürüm Adı : SKIDROW
  Rar Şifresi : YOK
  Crack : Mevcut
  Dosya Türü : Sanal Sürücü
  Max Payne : Max Payne
  Part Sayısı : 2 (1 GB)
  Sanal Sürücü Programı : Daemon Tool's İndirmek için Tıklayın.

  İkinci Dünya Savaşı ne kadar işlenirse işlensin bir takım oyunculardan farklı olarak ben, hiç bıkmayacağımı düşünüyorum. Devasa savaş makinelerinin, bombardıman uçaklarının, askerlerin ellerindeki MG 42’lerin ve panzer savarların kullanılabilme imkanı bana hep cezbedici geldi bu zamana kadar. Vakti zamanında Company of Heroes’a aşık olmamın en büyük sebebi bu olsa gerek. Müthiş bir grafik motoruyla ikinci dünya savaşına dair bir strateji oynamak benim için bulunmaz nimetti. CoH’den sonra gelen Men of War ise bambaşka bir kulvardı. Sanki böyle en dip çizgiden büyük bir hızla başlayıp, bitiş çizgisine gelirken nefesi kesilen bir koşucu gibiydi Men of War ama kendine has özellikleri, strateji oyunlarına getirdiği zorluk ve gerçeklik bakımından eşsizdi. Sonradan iki ek paketi çıktı ve bu kez elimizde üçüncü ek paket duruyor. Bakalım Savaşın Askerleri bu kez bize neler sunuyor?

  Ölmek ya da ölmemek, işte bütün mesele bu

  Men of war: Condemned Heroes Rusya’da savaş alanına geri dönüşü olmayan bir yolculuğa sürülen aslen hapishane mahkumu askerlerin hikayesini anlatıyor. Gerçi buna pek hikaye anlatmak denilmez ama oyunun temelinde bu var. Bölümlerin başında ve sonunda size göreve dair bilgi veriliyor saçma sapan bir seslendirmeyle o kadar. Hikaye bundan ibaret. Halbuki elinizde gerçek olaylara dayanan güzel bir hikaye ve karakterlerinde kim bilir hangi dramlara tanık olmuş bir geçmiş yatarken Skirmish haritalarından farkı olmayan tek kişilik senaryolar yazmak pek de akıl karı değil. Men of War serilerinin sıkıntısı buradan geçiyor aslına bakarsanız. İşin içine biraz daha duygusallık ve birkaç kelime katabilseler işlerin seyri değişecek ama bu konuda ne yazık ki pek istekli değiller. Oyunlarının stratejik yönünü ortaya çıkarmak tek amaçları sanırım. Neyse daha yazının başından size negatif enerjimi vermeyeyim. Hemen yoga pozisyonu alalım bakalım. Tek bir ritim tutturuyoruz: Oooommm. Güzel. Devam edebiliriz.


  Men of War serileri her zaman gerçeklik ve zorluk kısmıyla öne çıktı aslına bakarsanız. Bu oyunda da işler bir önceki oyunlara göre farklı değil. Kaynak yönetimimiz yok. Elimizde belli başlı savaş birimleri var ve bu birimleri mümkün olduğunca etkili kullanarak oyunun içinde bir sonraki Checkpointe ulaşmaya çalışıyoruz. Belli noktalarda size verilen görevleri tamamladıkça oyun sizi ek asker, tank veya destek kuvvet çağırma seçenekleriyle ödüllendiriyor. Böylelikle savaşın ortasında yok asker limitine ulaştın, yok bunu üretmen için şu kadar mazot lazım falan filan gibi zorlama şeylerle canınızı sıkmıyor. Elinizdeki adamları taş, kağıt, makas mantığıyla mikro ve makro özelliklerini kullanarak düşman saflarını dağıtmak için kullanacaksınız. Yine her birimin kendine özel yetenekleri var. Kimi birim piyadelere karşı etkiliyken, kimisi de zırhlıların canına okuyacak yetenekten.

  Bu noktada Men of War serilerinin güzelliği ön plana çıkıyor, o da askerlerinizin ölü askerlerin üzerindeki herhangi bir ekipmanı alıp kullanabilmeleri. Mesela karşınızda koca bir tank sizi köşeye sıkıştırmış, az sonra görev bitti bitecek, öleceksiniz. Bir bakıyorsunuz yerde bir düşman askeri yatıyor ve yanında da pırıl pırıl bir tanksavar. Oyunun seyri bir anda değişiyor ve hiç hesapta yokken bir tanksavarınız oluyor. Hadi bunları da geçtik diyelim, yine kendi ölen piyadelerinizin üzerinden anti tank mayını ya da bombası alarak savaşın seyrini bir anda kendi lehinize çevirebiliyorsunuz. Düşman saflarında bir ağır makineli mi buldunuz hemen sırtlanıp bir sonraki aşamaya taşıyın. Top mu aşırdınız, artık size kan kusturan makineli yuvasını rahatlıkla patlatabilirsiniz. Bu gibi değişkenlerle Men Of War savaş alanını dinamik tutmayı iyi biliyor.

  Condemned Heroes’da yine diğer Men Of War oyunlarında olduğu gibi kendi askerlerimizi kullanarak kendimizi hedef alabiliyoruz. Her silahın bir menzili ve mermi sayısı var. Bu koşullar hesap edilerek mermilerin etki seviyesi çok güzel hesaplanmış. Düşmana olan mesafeye bağlı olarak attığınız mermilerin etkisi değişiyor.

  Görsel olarak Men of War tatmin edici düzeyde. Patlamalar olsun, askerlerin animasyonları, vurulduklarında verilen tepkiler, el bombası yediklerinde çil yavrusu gibi dağılmaları, seken mermiler, patlayan paletler, askerlerin başlarından düşen kepleri derken savaşı izlemek oynamaktan daha eğlenceli hale gelebiliyor. Özellik düşman askerlerini vurduğunuzda ya da bir tankı güç bela patlattığınızda Men Of War: Condemned Heroes müthiş bir tatmin hissi veriyor. Yalnız müzikler için aynı şeyi söyleyemeyeceğim. Bir önceki incelemem Rayman’den sonra Men of War’un müzikleri teneke gıcırtısından, bir milyon kara tahtaya bir milyon tırnağın bir milyon kere sürülmesinden farklı değil. Hemen müzikleri kapadım ve kendimi oyunun seslerine bırakmanın çok daha mantıklı olacağına ikna ettim. Müzikler ne kadar kötüyse sesleri o kadar iyi bu oyunun. Gerçek bir savaş hissi istiyorsanız aynı şeyi yapmanızı tavsiye ederim.

  Ben Yalnız Bir Kovboyum

  Çoklu oyuncu kısmına bakacak olursak eğer; potansiyeli kullanılırsa çok eğlenceli bir çoklu oyuncu olanağına sahip olacağı kesin. Burada iki oyun türümüz var, ikisinde de bayrakları ele geçirip belli bir süre elimizde tutmaya çalışıyoruz. Ana senaryodan farklı olarak burada yüz birim kısıtlamamız var. Yani savaş alanına hangi birimleri indireceğimize biz karar veriyoruz. Yalnız işin kötü yanı, sunucularda oyunu oynayanları bulmak şu aralar biraz sıkıntılı. Tamam, oyun yeni çıktı ama sadece 40-50 kişi görmek ve bu kişilerin oyunlarına bağlanıp da oyuna girme süresinin çok uzun zaman aldığına tanık olmak hayal kırıklığı yaratıyor.  Sonuç olarak, Men of War: Condemned Heroes 2. Dünya savaşını, bol asker, doğrudan kontrol ve ölen her askerin üzerini arama seçenekleriyle geçirmek isteyenler için bulunmaz kaftan. Yoğun savaşlar ve dilediğiniz askeri yönetme imkanıyla uzun bir zaman geçireceğinizin garantisini verebilirim. Ama Company of Heroes tadını arayan ve COH’u bile zor bulan oyuncuların pek de seveceği bir oyun olmamış Condemned Heroes. Hikaye anlatımının olmaması, yapay zekadaki sorunlar ve oyunun fazla zor olması strateji elementlerinin getirdiği artı puanı götürse de, Men of War: Condemned Heroes, 2. Dünya savaşında geçen aksiyon strateji oyunu arayanlar için alternatif bir seçenek.

  Şöyle bir geri çekilip oyuna genel olarak baktığınızda her şey yerli yerinde işliyor gibi görünüyor ama çok büyük bir sorunumuz var sevgili okur; Yapay zeka… Oyunun başlangıç kısmında birim çokluğuna duyduğum güvenden dolayı bireysel yönetime asla geçmedim. Ama baktım ki görevleri tekrar tekrar oynamak zorunda kalıyorum çünkü askerlerime vur emrini verdiğim zaman görüşleri açık olduğu halde düşman askerlerinin burunlarının dibine dibine gitmeye çalışıyorlardı her seferinde. Bunu fark ettiğimde anladım ki bu kerataları kendi başıma halletmem gerekecek. İkinci sorunda işte burada doğuyor; siz bireysel yönetime geçtiğiniz vakit oyun strateji olmaktan çıkıp en az mermiyle en çok adamı nasıl vururum çabasına dönüyor. Zaten görevlerinizin çok büyük bir kısmı siper savaşlarında düşman siperini karşıdan yayılım ateşine tutup yandan kuşatma ve zapt etme olarak işlediğinden işin tadı iyice kaçıyor. Üstüne bir de düşman yapay zekasının sizin adamlarınızın yapay zekasından daha iyi olduğunu hesaba katarsak ve görevlerin inanılmaz uzunlukları da eklenirse, oyuna dair olumlu düşünceleriniz yavaş yavaş değişiyor.

  Bana kalırsa burada ki temel sorun Men Of War serilerinin elinize çok fazla adam verip büyük savaş alanlarında mikro yönetim beklemesi. Her birimin el bombası atıp silah değiştirebileceği, kendilerini iyileştirebileceği ve mermileri bittiğinden sürekli olarak düşman askerlerinin ölülerinden mermi araklamak zorunda kalmaları gibi seçeneklere bakınca iyi bir şeyler olup bittiğini düşünüyor insan. Ama bu kadar büyük bir savaş ölçeği için bu kadar çok mikro yönetim olması teoride iyi gibi görünse de ne yazık ki pratikte oyunun temposunu düşürmekten başka bir işe yaramıyor. Ama yok ben düşman araklamayı severim, hazine avcılığı benim hoşuma gidiyor diyorsanız size bir lafım yok. Doğru yerdesiniz.  Şeytan bunun neresinde

  Şu birimleri bireysel olarak kontrol etme işine de bir tank anımla yeniden değinmek istiyorum ki buradaki dengesizlik daha bir belli olsun: Elimde yapay zekanın kontrol edebildiği yığınla piyadenin haricinde sadece 3 piyadem kalmış. Karşıda koca bir mevzi Nazi askeri. Yapay zeka saldırıp duruyor ama tek yaptıkları boşa mermi sıkmak. Bir gıdım ilerleyemiyoruz. Karşıda ise makineli tüfekler mi dersiniz, tank savarlar mı istersiniz, ne ararsanız var. Hemen az ilerde paleti patlamış bir tank gözüme çarpıyor. Son bir umut yanına seğirtiyorum. Hemen paleti tamir edip içine atlıyorum. Bir askerim makineliye, diğerleri de top ve direksiyona geçiyorlar. Kayıt alıyorum ve saldırıyorum. GÜM! Anti tank silahları tankın anında canına okuyorlar. Tekrar yüklüyorum oyunu fakat bu sefer tankın kontrolünü kendi elime alıyorum. Fazla yaklaşmadan makineli tüfeği kendim kullanarak abanıyorum tetiğe. Uzaktan uzaktan avlıyorum tüm askerleri. Mermilerin ulaşması için illa ki gidip düşmanın üzerine tıklamam gerekmiyor. Nasılsa mermiler bir şekilde sekip ulaşıyor düşmana. Böylelikle eğer doğrudan kontrol seçeneği olmasaydı, bu görevi asla geçemeyeceğimi anlıyorum ve soruyorum? Strateji bunun neresinde…
  İşlemci: Pentium 4 2,66,Athlon 64 3000 +
  RAM: 1 GB
  HDD:3 GB
  Ekran Kartı: GeForce 6600 LE,Radeon X1600
  Kod:
  http://turbobit.net/d3zjsz9zof0v/OYUN0635.part1.rar.html
  http://turbobit.net/9ouocmeeu7sx/OYUN0635.part2.rar.html
  Kod:
  http://tt.fulloyun.com/torrent/OYUN0635.rar

  KIRIK LİNK BİLDİR!

  Rar ismi "OYUNXXXX" ile başlayan tüm partların yedeği mevcuttur. Diğer isimlerle başlayan oyun partlarının yedeği yoktur linkleri kontrol edip öyle indiriniz ve bu oyun konularını kırık link bildirim merkezine iletiniz..

  ÖNEMLİ NOT : Şuan sadece Turbobit ve Torrent yüklemesi yapıyoruz. Nitroflare veya başka bir siteden kırılan linkleri yenilemiyoruz. Premium alırken ona göre davranın lütfen..!

  ÖNEMLİ NOT 2 : Bazı oyunlarda "bit" farklılıkları olabilir. Lütfen oyunu indirmeden önce oyunun 32bit mi 64bit mi olduğunu araştırın. Sisteminiz 32bit ise 64bit olan oyunları çalıştırmaz. Veya sisteminiz 64bit ise 32bit olan oyunları çalıştırmaz. Sitemizde yer alan sistem bilgilerinde bu bilgi yer almayabilir. O sebepten araştırın indirin. Bilginize.

  Bilgi : FullOyun.com ve Camiası indirdiğiniz oyunların hiçbirine çalışma garantisi vermez. İndirip açamadığınız oyunlardan FullOyun.com ve Camiası sorumlu tutulamaz.

  ©Copyright FullOyun & Since 2003
  █║▌│ █║▌ ║││█║█║


 2. #2
  Status
  Offline
  ossaka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üye
  Üyelik tarihi
  Mar 2009
  Mesajlar
  32
  Konular
  0
  Tecrübe Puanı
  330
  Beğendim/Beğenmedim
  Received: 0/0
  Given: 0/0

  0 Not allowed! Not allowed!

  Standart Cevap: Men of War: Condemned Heroes - 2012 - Full indir - Full Download - Full Yükle - Full Oyun indir - Full Oyun Download - Full Oyun Yükle

  olay budur tşk.

 3. #3
  Status
  Offline
  imagine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üye
  Üyelik tarihi
  Nov 2008
  Mesajlar
  8
  Konular
  0
  Tecrübe Puanı
  343
  Beğendim/Beğenmedim
  Received: 0/0
  Given: 0/0

  0 Not allowed! Not allowed!

  Standart Cevap: Men of War: Condemned Heroes - 2012 - Full indir - Full Download - Full Yükle - Full Oyun indir - Full Oyun Download - Full Oyun Yükle

  teşekkürler, eline sağlık

 4. #4
  Status
  Offline
  umuttekin3358 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üye
  Üyelik tarihi
  May 2011
  Yaş
  23
  Mesajlar
  19
  Konular
  1
  Tecrübe Puanı
  229
  Beğendim/Beğenmedim
  Received: 0/0
  Given: 0/0

  0 Not allowed! Not allowed!

  Standart Cevap: Men of War: Condemned Heroes - 2012 - Full indir - Full Download - Full Yükle - Full Oyun indir - Full Oyun Download - Full Oyun Yükle

  Teşekkürler. İlk mesajım 3.lüğe kısmetmiş..

 5. #5
  Status
  Offline
  osmansa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üye
  Üyelik tarihi
  Dec 2008
  Mesajlar
  7
  Konular
  0
  Tecrübe Puanı
  340
  Beğendim/Beğenmedim
  Received: 0/0
  Given: 0/0

  0 Not allowed! Not allowed!

  Standart Cevap: Men of War: Condemned Heroes - 2012 - Full indir - Full Download - Full Yükle - Full Oyun indir - Full Oyun Download - Full Oyun Yükle

  Biraz daha sayfayla ilgilenemez misiniz ? Her gün gelip bakıyorum belki yeni oyun upload etmişsiniz diye ama hayal kırıklığı her seferinde :D Biraz anlayışlı olursanız sevinirim. teşekkürler iyi çalışmalar.

Sayfa 1/23 1234567891011 ... SonSon

Benzer Konular

 1. Heroes of Might and Magic 5 - TORRENT - TURBOBIT Full indir
  By Tomb Raider in forum Strateji (3D)
  Cevaplar: 274
  Son Mesaj: 26-02-2017, 19:02
 2. Heroes of Might and Magic IV - TORRENT - TURBOBIT Full indir
  By Tomb Raider in forum Strateji (3D)
  Cevaplar: 187
  Son Mesaj: 09-07-2016, 18:31
 3. Heroes Of Might And Magic 2 - TORRENT - TURBOBIT Full indir
  By Tomb Raider in forum Strateji (3D)
  Cevaplar: 115
  Son Mesaj: 09-07-2016, 18:27
 4. Company of Heroes 2 - TORRENT - TURBOBIT Full indir
  By Max Payne in forum Strateji (3D)
  Cevaplar: 92
  Son Mesaj: 19-12-2014, 11:53
 5. Bunch of Heroes - TORRENT - TURBOBIT Full indir
  By Max Payne in forum Strateji (3D)
  Cevaplar: 43
  Son Mesaj: 13-08-2012, 14:20

Ziyaretçilerin arayarak bu sayfada buldukları

Henüz arama motoru araması yok!

Bu Konudaki Etiketler

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •  

SEO by vBSEO 3.6.0

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33