Full Torrent Oyun indir - Powered by vBulletin

"
Sayfa 1/9 123456789 SonSon
45 sonuçtan 1 ile 5 arası
    Status
    Max Payne - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Acemi Üye
    Yer
    Istanbul
    Konular
    2742
    Tecrübe Puanı
    1453
    Beğendim/Beğenmedim
    Received: 123/22
    Given: 108/1

0 Not allowed! Not allowed!

Standart Rock of Ages - TORRENT - TURBOBIT Full indir

Sürüm Adı : THETA
    Rar Şifresi : www.fulloyun.com
    Crack : Mevcut
    Dosya Türü : Sanal Sürücü
    Max Payne : Max Payne
    Part Sayısı : 2
    Sanal Sürücü Programı : Daemon Tool's İndirmek için Tıklayın.

Kaya dediğin sert olmalıdır aynı kaya gibi?

Yazının başında da belirttiğim gibi Rock of Ages'te kocaman bir kayayı yönetiyoruz. Her iki takımın bir kalesi bulunuyor ve kendi kayalarımız ile düşman kalesinin kapısını kırıp kalenin sahibini öldürmeye çalışıyoruz. İlk olarak kalenin sahibini öldüren oyunu kazanıyor. Tabii kalenin kapısına ulaşmak o kadar da kolay değil. Kalenin kapısına ulaşmak için türlü türlü engellerle süslenmiş yollardan geçmemiz gerekiyor. Bu engelleri ise oyun boyunca kazandığımız paralarla rakibinizi dudurmak için bizler yerleştiriyoruz (ve de tabii ki rakibiniz sizi durdurmak için yerleştiriyor), parayı ise yine bu engelleri, binaları ve yolda bulunan askerleri öldürdükçe kazanıyoruz. Para kazandıkça değişik türden kayalar da yapabiliyoruz, çivili kaya, ateş topu olan kaya vb... Oyunun işleyişi kısaca böyle. Hikaye modunda aynen dövüş oyunlarında olduğu gibi sırayla karşımıza çıkan rakipleri yenmeye çalışıyoruz. Oyunda pek bir hikaye akışı yok, gerek de yok zaten. Yapay zekanın oldukça güzel hamleler yaptığını ve oldukça başarılı olduğunu da belirtmek istiyorum. Oyunda hikaye dışında 3 adet de mod bulunuyor. Bu modlar "War", "Time Trial" ve "SkeeBoulder". War modunda yine hikaye modunda olduğu gibi karşı takımın kalesinin kapısını kırmaya çalışıyoruz, Time Trial modunda yolu en kısa zamanda bitirmeye çalışıyoruz, SkeeBoulder modunda ise yoldaki engellere çarparak puan kazanıyoruz ve yolun sonundaki deliklere topu sokmaya çalışıyoruz. Tüm bu modları hem tek PC üzerinden hem de İnternet üzerinden arkadaşlarımızla da oynayabiliyoruz.

Sanatsal grafikli oyunları çok ama çok seviyorum!

Zeno Clash çıktığı zaman grafikleri ve sanatsal yönetimi ile oyunculardan 10 puan almıştı. Rock of Ages de aynı standartlarda geliştirilmiş. Oyun grafik motoru olarak Unreal 3 grafik motorunu kullanıyor. Çevre grafikleri, binaların tasarımları ve sanatsal yönetim çok ama çok başarılı. Oyunda gördüğünüz her şeyin çok yaratıcı bir insanın kafasından çıktığını rahatlıkla anlayabiliyorsunuz. Ekran görüntülerini bakarsanız ne demek istediğimi rahatlıkla anlayabilirsiniz. Bunun dışında fizikler de oldukça güzel, binaların parçalanmaları, askerlerin ezilmesi, kayaların git gide kırılıp ufalanmaları göze hoş geliyor. Optimizasyonun da iyi olduğunu söylemek istiyorum.

Gelelim müzik ve seslere; sesleri öncelikle beğendiğimi söylemek istiyorum, oyunun başından sonuna kadar bir curcunadaymışsınız hissini çok iyi veriyorlar. Kayanın yuvarlanma sesi ve karakterlerin konuşmaya benzeyen sesleri de son derece başarılı. Oyunun müzikleri ise muhteşem, oyun dışında da rahatlıkla dinlecek cinstenler. Zaten oyunu Steam'den aldığımızda müziklere de otomatik olarak sahip olmuş oluyoruz, ayrı bir ücret ödememize gerek yok.

ACE Team yine yapmış yapacağını ve farklı bir oyun yaratmış

Rock of Ages, aksiyon türü ile strateji türünü çok güzel harmanlamış. Hem stratejik olarak düşünmek hem de aksiyon oyunlarındaki gibi reflekslerimizi kullanmak zorunda kalıyoruz. Oyun oldukça da eğlenceli, bölümler arasındaki videolar ise çok komik, birçok şeyle dalga geçiliyor. Eğer $9.99'a gülmek ve iyi vakit geçirmek istiyorsanız bu oyunu almanızı öneriyorum. Arkadaşlarınızla da oynayabildiğiniz için oyun sizi uzun süre eğlendirecektir. Herkese iyi oyunlar.

İşletim Sistemi: Windows XP/Vista/7
    İşlemci: Dual Core 1.6 GHz
    Ekran Kartı: 256 mb - GeForce 7 - Radeon HD3000
    RAM: 1.5 GB
    HDD: 1.2 GB

Kod:
    http://turbobit.net/p035ddxpv9hk/OYUN2324.part1.rar.html
    http://turbobit.net/10wi019pzt3v/OYUN2324.part2.rar.html
    Kod:
    http://tt.fulloyun.com/torrent/OYUN2324.rar

KIRIK LİNK BİLDİR!

Rar ismi "OYUNXXXX" ile başlayan tüm partların yedeği mevcuttur. Diğer isimlerle başlayan oyun partlarının yedeği yoktur linkleri kontrol edip öyle indiriniz ve bu oyun konularını kırık link bildirim merkezine iletiniz..

ÖNEMLİ NOT : Şuan sadece Turbobit ve Torrent yüklemesi yapıyoruz. Nitroflare veya başka bir siteden kırılan linkleri yenilemiyoruz. Premium alırken ona göre davranın lütfen..!

ÖNEMLİ NOT 2 : Bazı oyunlarda "bit" farklılıkları olabilir. Lütfen oyunu indirmeden önce oyunun 32bit mi 64bit mi olduğunu araştırın. Sisteminiz 32bit ise 64bit olan oyunları çalıştırmaz. Veya sisteminiz 64bit ise 32bit olan oyunları çalıştırmaz. Sitemizde yer alan sistem bilgilerinde bu bilgi yer almayabilir. O sebepten araştırın indirin. Bilginize.

Bilgi : FullOyun.com ve Camiası indirdiğiniz oyunların hiçbirine çalışma garantisi vermez. İndirip açamadığınız oyunlardan FullOyun.com ve Camiası sorumlu tutulamaz.

©Copyright FullOyun & Since 2003
    █║▌│ █║▌ ║││█║█║

Status
    Ezİ0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Üye
    Konular
    0
    Tecrübe Puanı
    242
    Beğendim/Beğenmedim
    Received: 0/0
    Given: 0/0

Standart Cevap: Rock of Ages - 2011 - Full indir - Full Download - Full Yükle - Full Oyun indir - Full Oyun Download - Full Oyun Yükle

Eline saglık

Status
    freeman1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Üye
    Konular
    0
    Tecrübe Puanı
    322
    Beğendim/Beğenmedim

Standart Cevap: Rock of Ages - 2011 - Full indir - Full Download - Full Yükle - Full Oyun indir - Full Oyun Download - Full Oyun Yükle

tesekurler o kadar cok oyun yukluyorsun ki hangisini indirecegim hangisini oynayacagim sastim kallldimmm

tesekurler sana admin yuzlerce...

Status
    imagine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Üye
    Konular
    0
    Tecrübe Puanı
    334
    Beğendim/Beğenmedim

Pek tarzım değil ama eline sağlık

Status
    T@rıquE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    σηℓу gσ∂ ¢αη נυ∂gє мє
    Konular
    637
    Tecrübe Puanı
    246181
    Beğendim/Beğenmedim
    Received: 19/1
    Given: 5/1

http://www.fulloyun.com/f109/rock-of...6/#post1609678 anlatım eklenmiştir

YASAKLI SİTELERE GİRİŞ İÇİN DNS AYARLARINIZI

208.67.222.222 - 208.67.220.220

ŞEKLİNDE YAPINIZ!

©Copyright FullOyun & Since 2003

█║▌│ █║▌ ║││█║█║

Sayfa 1/9 123456789 SonSon