Full Torrent Oyun indir - Powered by vBulletin

"
Sayfa 1/46 1234567891011 ... SonSon
226 sonuçtan 1 ile 5 arası
    Status
    Max Payne - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Acemi Üye
    Yer
    Istanbul
    Konular
    2741
    Tecrübe Puanı
    1453
    Beğendim/Beğenmedim
    Received: 109/20
    Given: 108/1

0 Not allowed! Not allowed!

Standart Starcraft - TORRENT - TURBOBIT Full indir

Sürüm Adı : Starcraft+
    Rar Şifresi : www.fulloyun.com
    Crack : Starcraft - No Cd / DVD - Cdsiz Oynama - Crack
    Dosya Türü : Sanal Sürücü
    Max Payne : Max Payne
    Part Sayısı : 1 (1 GB)
    Sanal Sürücü Programı : Daemon Tool's İndirmek için Tıklayın.

Yüzyılın oyunu, Blizzard'ın büyük bombası,mükemmel strateji oyunu StarCraft ile karşınızdayım. Bu tapılası oyunu ilk aldığımda beğenmemiştim pek, ama sonralarda multiplayer olarak oynadığımda nasıl bir oyun olduğunu gördüm, hissettim ve oyunu oynarken bambaşka diyarlara gittiğimi farkettim. Şimdi ise bu oyunu iki senelik tecrübeme dayanarak basamak basamak anlatacağım.

Oyunda seçilebilecek üç çeşit ırk var: Terran, Zerg ve Protoss ırkları.Terranlar insan ırkı, Zergler yaratıklar, Protosslar da uzaylı ırkı olarak da tabir edilebilir. Oyunun konusu kısaca şöyle:

Aiur gezegeninde yaşayan Protoss halkının tüm rahatı, gezegenleri ele geçirip sonra kaynaklarını tüketene kadar kullanan Zerg halkının ani saldırısı tarafından bozulmuştur. Protosslar Zerglere karşı amansız bir mücadeleye girişir ve bu arada dost ırk Terran'dan da yardım alır. Ve beraber Zergleri alt ederler.

Oyunun menüsüne geldiğimizde zaten gözlerimiz kamaşıyor menünün güzelliğinden. Single Player, multiplayer ve options seçenekleri var. Single playerda binaların ne işe yaradığını teker teker anlıyoruz, oyun ve ırklar üzerine biraz egzersiz yapıyoruz.Ama multüplayerda oynamaya başladığımızda single playerda oynadıklarımız pek bir işe yaramıyor. Multiplayerda elde ettiğiniz tecrübe ile single playerda elde ettiğiniz tecrübe kıyaslanamaz bile. Oyundaki bütün ırklar eşit yaratılmış. Fakat binalarından savaşçılarına kadar değişik. Şimdi ırkların genel bir profilini çıkartacağım sizlere.

Terran: Çok hızlı da değil ama çok yavaş da değil. İkisinin arasında bir ırk. Ve savunması akıl almaz derecede güçlü.
    Protoss: Yavaş bir ırk. Ama savaşçıları çok güçlü. Binaları çok dayanıklı. Ama savunması atağı kadar güçlü değil.
    Zerg: Çok hızlı bir ırk ama çıkarılan yaratıklar çok güçsüz. Toplu halde saldırılarda çok iyiler ama binalar ve yaratıkları çok dayanıksız.

İşte gördüğünüz gibi her ırkın kendine göre güzel özellikleri ve aynı zamanda dezavantajları da var. Her ırk kendine göre güçlü olduğundan, bu da durumu eşitliyor. Zaten bunları bildiğinizde oynayacağınız ırkı seçmek size kalmış.

Evet, ırkımızı da seçiyoruz ve ilk multiplayer oyunumuza giriyoruz. Karşınızda işi gerçekten bilen biri var ama siz bunu bilmiyorsunuz. Oyun başlıyor. Single playerdaki düşmanları yenmek o kadar kolaydı ki, artık oyunu kazanmak için kasmıyorsunuz bile. Halbuki bir bakıyorsunuz ki düşmanınız sizden kat kat ilerlemiş üssünüzü yok ediyor. Siz daha ne olduğunu anlayamadan üssünüz yok ediliyor ve oyundan elimine ediliyorsunuz. İşte o zaman kafanıza jeton düşüyor ve single player’in pek de bir işe yaramadığını farkediyorsunuz. İşte benim anlatmak istediğim de buydu. Küçük ve canlı bir örnekle anlatımımı daha da kolaylaştırdığımı umuyorum.

Dünyanın en büyük ve en çok ziyaret edilen, Battle.net seçeneğini de multiplayer modunda bulabilirsiniz. Battle.net ne mi? Battle.net size StarCraftın Internet üzerinden başka insanlarla oynama şansı veren bir sistem. Burada makinelerin aksine tecrübeli ve iyi oyuncularla karşılaşıyorsunuz. Ve onlarla oynadığınız bir oyun bile size inanılmaz bir tecrübe oluyor. StarCraft’ı GERÇEKTEN oynamayı ve bir çok taktiği de öğrenmiş oluyorsunuz. İşte o zaman farkediyorsunuz ki makineye karşı oynamak artık çocuk oyuncağı.

minimum:
    Windows 95/98/NT
    Pentium 90 or higher
    16 MB RAM
    DirectX-Compatible SVGA Video Card
    Microsoft-Compatible Mouse
    Double-Speed CD-ROM
    (Quad Speed for Cinematics)

Mac:
    PowerMac or Compatible
    16 MB RAM
    System 7.6 or higher
    256 Color, 640x480 Display or Better
    Double-Speed CD-ROM
    (Quad Speed for Cinematics)

Enter'a basıp aşağıdaki kodları girin:

black sheep wall: Tüm harita
    breathe deep: Bedava vespene gas
    food for thought: Supply limit'in ötesinde birim üretme
    game over man: Oyunu kaybedersiniz
    medieval man: Birimlere bedava upgrade'ler
    modify the phase variance: Ön şartsız istediğiniz binayı inşa etmek
    noglues: Düşman büyü yapamaz
    operation cwal: İnşaat ve upgrade süresini hızlandırır
    ophelia: ophelia yazdıktan sonra Enter'a basın, sonra da gitmek istediğiniz bölümün adını yazın
    power overwhelming: Ölümsüzlük
    show me the money: 10,000 mineral ve gas puanı verir
    something for nothing: Tüm upgrade'ler
    staying alive: Oynadığınız bölümü bitiremezsiniz
    the gathering: Sınırsız casting yeteneği
    there is no cow level: Bölümü bitirirsiniz
    war aint what it used to be: Fog kalkar
    whats mine is mine: Bedava mineral

Kod:
    http://turbobit.net/56nxa87u82qa/OYUN1186.rar.html
    Kod:
    http://tt.fulloyun.com/torrent/OYUN1186.rar
    Konu Tomb Raider tarafından (16-04-2010 Saat 15:42 ) değiştirilmiştir.

KIRIK LİNK BİLDİR!

Rar ismi "OYUNXXXX" ile başlayan tüm partların yedeği mevcuttur. Diğer isimlerle başlayan oyun partlarının yedeği yoktur linkleri kontrol edip öyle indiriniz ve bu oyun konularını kırık link bildirim merkezine iletiniz..

ÖNEMLİ NOT : Şuan sadece Turbobit ve Torrent yüklemesi yapıyoruz. Nitroflare veya başka bir siteden kırılan linkleri yenilemiyoruz. Premium alırken ona göre davranın lütfen..!

ÖNEMLİ NOT 2 : Bazı oyunlarda "bit" farklılıkları olabilir. Lütfen oyunu indirmeden önce oyunun 32bit mi 64bit mi olduğunu araştırın. Sisteminiz 32bit ise 64bit olan oyunları çalıştırmaz. Veya sisteminiz 64bit ise 32bit olan oyunları çalıştırmaz. Sitemizde yer alan sistem bilgilerinde bu bilgi yer almayabilir. O sebepten araştırın indirin. Bilginize.

Bilgi : FullOyun.com ve Camiası indirdiğiniz oyunların hiçbirine çalışma garantisi vermez. İndirip açamadığınız oyunlardan FullOyun.com ve Camiası sorumlu tutulamaz.

©Copyright FullOyun & Since 2003
    █║▌│ █║▌ ║││█║█║

Status
    mevo_34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Üye
    Konular
    20
    Tecrübe Puanı
    304
    Beğendim/Beğenmedim
    Received: 0/0
    Given: 0/0

Standart Cevap: Starcraft - FULL indir - DOWNLOAD

Eline sağlık..

Status
    GodFather*    - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Üye
    Konular
    7
    Tecrübe Puanı
    2078
    Beğendim/Beğenmedim

eline sağlık

Status
    Postalest - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Acemi Üye
    Konular
    1
    Tecrübe Puanı
    21475184
    Beğendim/Beğenmedim

eline sağlık

Status