Full Oyun

Torrent Oyun indir
OYUN ÇEKİLİŞİ BU AKŞAM 19:30'DA (18.10.2015) YAŞANAN GECİKME İÇİN KUSURA BAKMAYIN.

&

Kırık Link Bildirim Merkezi!

&

FullOyun'daki faaliyetler

Üst kısımdaki arama ile daha detaylı ve isabetli arama yapabilirsiniz..

Geri git   Full Oyun > Bilgisayar Oyunu İndir > Strateji (3D)

Strateji (3D) (Red Alert,Rome Total War,Age Of Empires...)


Cevapla

 

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 31-07-2009, 16:23   #1 (permalink)
Konu Sahibi
Max Payne
Acemi Üye
Yasal UyarıFullOyun
Bağımlılık Yapabilir!
 
Max Payne - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Bilgiler
Üyelik tarihi: Mar 2008
Bulunduğu yer: Istanbul
Mesajlar: 11.120
Konular: 2899
Yaş: 53
Karizma
Rep Gücü : 1453
Rep Puanı : 156470051
Rep Seviyesi : Max Payne has a reputation beyond reputeMax Payne has a reputation beyond reputeMax Payne has a reputation beyond reputeMax Payne has a reputation beyond reputeMax Payne has a reputation beyond reputeMax Payne has a reputation beyond reputeMax Payne has a reputation beyond reputeMax Payne has a reputation beyond reputeMax Payne has a reputation beyond reputeMax Payne has a reputation beyond reputeMax Payne has a reputation beyond repute
Beğeniler
Aldığı Beğeni: 612
Beğendikleri: 197
Oyun Birinciliklerim Tournaments Won: 1

Standart Warcraft 3: Reign Of Chaos - Full - Oyun indir - Download - Yükle


: +
: www.fulloyun.com
: Mevcut
: Sanal Sürücü
: Max Payne
: 1 (1 GB)
: Daemon Tool's İndirmek için Tıklayın.

Warcraft ve Dune oyunları arasındaki çekişme 1992den beri süregelen bir savaş halini almıştır. RTS severlerin bir araya geldiğinde tartıştıkları konu hep aynıdır: Dune mu Warcraft mı? Dune severler Blizzardı kopyacılık ile suçlarlar, Warcraft severler ise Westwoodu iyi grafikli oyun yapamamakla suçlarlar. Ve şimdi de Westwood 3D olarak hazırladığı Emperor: Battle for Duneu piyasaya sürdükten sonra Blizzard yine 3D olarak hazırlanmış Warcraft III: Reign of Chaosun yapımı üzerinde çalışıyor. Yani o beklenen savaş bir kere daha geri geliyor.

Nerede Kalmıştık?


İnsanlar ile Orclar arasında 15 yıldır barış sürmektedir. Aslında her iki taraf da karşısındaki rakibini barış ile aldattığını düşünüp kendi içlerinde savaş hazırlıklarına başlamışlardır. İnsanlar krallıklarını büyütürken, dağılmış Orc grupları tekrar bir araya gelmeye başlamıştır.

Ve 15 yıl sonunda beklenen savaş tekrar başlamıştır. Ancak bu sefer savaş her zamankinden daha acımasız ve zor olacaktır. Çünkü bu sefer savaşan sadece Orclar ve insanlar değildir. İşin içine Night Elfler ve Undeadler de girmiştir. Savaşın sonunda bir ırk kazanacak diğerleri yok olacaktır. Ama savaşın faturası kazanan için de kaybedenler için olduğu kadar ağır olacaktır.

Yenilikler:

Biliyorsunuz ki, Blizzard yetkilileri oyunun türünün Real Time Strategy / Role Playing Game karışımı olacağını açıklamışlardı. Bu yıl E3 fuarında Warcraft IIIün çok büyük bir showu vardı ve show sırasında yetkililer oyunun türünün RTSye daha yatkın olacağını belirttiler. Bence böylesi çok daha iyi oldu çünkü bu, oyunun ana temasından kopulmaması için gerekliydi. Bildiğiniz gibi Blizzard, oyunlarının multiplayer desteğinin olmasına çok dikkat ediyor ve Battle.net desteği ile de bunu gösteriyor. RPG ağırlıklı bir oyunun multiplayerda çok tutulmayacağına inanan yetkililerin oyunu RTS ağırlıklı yapmalarının bir nedeni de bu.

Tamamen 3D olarak hazırlanan oyunda 5 değişik ırk bizleri bekliyor. Aslında ilk başta Blizzard bu sayının 6 olduğunu açıklamıştı, ancak daha sonra Dwarf ırkını insanların içine eklemeyi uygun gördü. Oyunda bulunan ırklar; insanlar, Orclar, Night Elfler, Undeadler ve Burning Legion. Bu ırklar içinde Burning Legion dışında istediğimizi seçebiliyoruz. Burning Legion ise sadece single player senaryolarında düşman olarak karşımıza çıkacak. Aynen Starcraftta olduğu gibi Warcraft IIIde de her ırkın değişik üniteleri ve kazanmak için değişik taktikleri olacak. Bu özellik de bize sıkılmadan aylar boyu Warcraft III oynattıracak.

Aynen diğer Warcraft serilerinde olduğu gibi bu seride de kalabalık ordular ile savaşmak yerine daha çok küçük ordular ile savaşacağız. Bu sayede askerlerimiz ve kahramanlarımız (herolar, bunu yazının ileriki kısımlarında anlatacağım) ile bütünleşebileceğiz. Bu sayede stratejik taktiklerin de önemi oldukça artacak.

Oyunun role playing / real time strategy karışımı olduğunu söylemiştik. İşte oyunun role-play kısmı üretebileceğimiz herolar ile geliyor. Oyunda her ırkın üretebileceği belirli sayıda hero var ve bu herolar savaştan tecrübe kazandıkça level atlayabiliyor ve daha iyi silahlar kullanmaya başlayabiliyor (ya da daha zor büyüleri yapmaya başlıyor). Kahramanımızın aynen Diabloda olduğu gibi str, dex, int, vitality özellikleri olacak ve bu özellikleri de experience aldıkça geliştirebileceğiz. Bu geliştirdiğimizi kahramanları Multiplayer oynarken de kullanabilecek olmamız oyunun en güzel özelliklerinden biri. Ayrıca kahramanımızın yanındaki askerleri de etkileme özelliği var. Mesela heromuz askerlere moral verip onların savaşma yeteneklerini arttırabiliyor.

Oyunun senaryoları RPG oyunlarına taş çıkartacak güzellikte. Yaptığınız her hareket oyunun ilerleyen bölümlerini etkileyebilecek ve savaş sırasında inanılmaz bir serbestliğe sahip olacağız. Aynen RPG oyunlarındaki gibi savaş sırasında belirli questler alabilecek ve isteğimize göre onları yapabileceğiz. Ayrıca NPCler (non-player character) ile iletişimimiz de çok yüksek boyutta olacak. Onlarla beraber bir queste çıkabilecek yada düşman askerine beraber saldırabileceğiz (tabi bu düşman için de geçerli).

Oyunda her ırk değişik bir madene daha çok ihtiyaç duyacak. Mesela insanlar altına gereksinim duyarken orclar için başka bir maden daha önemli olacak. Oyunda sizin yapabileceğiniz binalar dışında herolarınızın convert edebileceği başka binalar da bulunacak. (Bana bu özellikler Warlords: Battlecry oyununu hatırlatıyor. Sanırım Blizzard yine klasik olarak başka oyunların iyi özelliklerini topluyor).

Oyundaki kamera açıları bu yıl değiştirildi. Normalde yere çok yakın olan kamera açısı şu anda oyun alanına daha uzak ve izometrik bir açı ile bakıyor. Bu sayede daha çok üniteyi bir arada kontrol edebileceğiz.

Oyundaki her ünitenin kendine has hareket özellikleri bulunuyor. Blizzard her ünite için değişik animasyonlar hazırlamış durumda. Bu yüzden, Blizzardın grafik teknolojisi de göz önüne alındığında oyunun grafiklerinin harika olacağını şimdiden söylemek sanırım yanlış olmaz.

Blizzardın uzun süredir üzerinde çalıştığı bir başka konu da harita editörü. Yetkililer bu editörün şimdiye kadar yapılmış olan en gelişmiş ve kullanması basit editör olacağını iddia ediyorlar. Ayrıca amatör programlamacılar editörde kendi scriptlerini yazabilecek ve oyuna değişik özellikler getirebilecekler. Kendi questlerimizi de yazabileceğimiz kulağımıza gelen söylentiler arasında. Şimdi gelelin oyundaki ırkların üniteleri ve herolarına...

İnsanlar:

İnsanların heroları arasında dövüş ustaları Paladinler, hem yakın dövüş hem de büyü de usta Arch-Mageler, elindeki baltası ile etrafa dehşet saçabilecek güçlü Dwarven Mountain Kingler, ölümcül kılıcının yanında güçlü büyülerini de koyan Crusaderlar ve ok ile büyüyü çok iyi birleştirebilen Half-Elven Rangerlar bulunuyor.

İnsanların normal üniteleri ise cesur köylüler Footmanler, yakın dövüşün korkulan ismi Knightlar, barut ustası ve binaları bir anda havaya uçurabilen Dwarven Riflemanler, fiziksel açıdan güçsüz olmasına rağmen korkulan büyülere sahip olan Elven Sorceresslar, iyileştirme yeteneğini büyü gücü ile birleştirmiş olan Mageler ve iki dwarftan oluşan korkulan birlik Dwarven Mortar Teamden oluşuyor.

Orclar:

Orcların heroları arasında hızlı ve kılıcını seri kullanabilen Blade Masterlar, elindeki topuzu ve ölürken attığı Death Scream ile düşmanlarının korklu rüyası haline gelmiş olan Warlordlar, büyük baltası ile düşman askerlerini yarıp geçen Trolller, uzak dövüşte etkisi olmamasına rağmen yakın dövüşte tam bir karabasan olan Tuaren Chieftainler, ejderhası ile uçabilen ve büyü yeteneği çok gelişmiş, aynı zamanda geleceği görebilen Farseerlar ve ölülerin ruhlarını çağırabilen Spirit Walkerlar bulunuyor.

Orcların normal üniteleri ise baltası ile savaşın ilk bölümlerinde korkulan savaşçılar Gruntlar, üstüne bindikleri kurtları ile hızlı bir birim olan Raiderlar, orcların temel büyücü birimin oluşturan Troll Witchler, bir başka büyücü karakter olan, yakın dövüşte etkisiz Shamanlar, ölümcül mızrakları ile ünlenen Head Hunterlar ve güçlü hayvan wyvernlere binebilen wyvern riderlardan oluşuyor.

Undeadler:

Undeadlerin heroları arasında ölüleri diriltebilen Necromencerlar, birkaç iskeletin bir araya gelmesi ile oluşmuş dev Abominationlar, çok güçlü büyüleri ile korkulan bir güç haline gelmiş olan Licheler, Paladinlerin düşmanı olan ancak onlar kadar güçlü savaşçılar Anti-Paladinler ve yarı böcek yarı kadın Crypt Fiendler bulunuyor.

Undeadlerin normal üniteleri ise savaşın başında korkulan bir isim olabilecek Ghoullar, klasik yakın dövüş birimi Skeletonlar, Undeadlerin Knightı olan yakın dövüşte etkili Death Knightlar, yakın dövüşte zayıf ancak büyüleri ile ölümcül olabilen Cold Wraithler, uçabilen ve aynı zamanda büyüde usta Bansheeler, dev savaşçı Frost Wyrmler, karşı rakibin askeri kılığına girebilen bir nevi casus Shadeler ve düşman birimlerini taşa dönüştürebilen Gargoylelardan oluşuyor.

Night Elfler:

Night Elflerin heroları arasında hem büyü hem de yakında dövüşte çok güçlü olan Arch-Druidler, bir atın gücüne ve bir elfin çevikliğine sahip yarı at-yarı elf Keeper of the Grovelar, uçabilen büyücü Moon Priestesslar ve büyüden nefret eden ve karşısındaki rakibinin büyü yapmasını engelleyen Deamon Hunterlar bulunuyor.

Night Elflerin normal üniteleri ise Night Elflerin Footmanleri olan Entler, yarı ağaç Treantler, yakın dövüşte rakiplerine korkulu dakikalar yaratabilecek kadar güçlü Sentineller, Elflerin çevikliğine sahip olduğu için çok iyi okçu olan Archerlar, düşmanını zehirleyebilen hızlı ve çevik Assasinler, istediği hayvanın kılığına girebilen Druidler (iki çeşit Druid var: Druid of the Talon ve Druid of the Claw; Druild of the Claw daha güçlü ve rakibe daha fazla hasar verebiliyor), yarı insan-yarı koyun olan Dryadlar ve uçabilen Hippogryphlerden oluşuyor.

İşte seçebileceğimiz ırkların üniteleri ve heroları şimdilik bu kadar. Tabi Blizzard bizi şaşırtıp oyun çıkana kadar yeni hero ve üniteler ekleyebilir.

Oyundaki yenilikler saymakla bitmiyor bu yüzden Blizzard da oyunun çıkışını devamlı erteliyor. Tabi hepinizin bildiği gibi bu, Blizzardın klasik özelliğidir. Ancak oyun gelince hem single player hem de multiplayer açısından devrim yaratacak gibi gözüküyor. Bize de oyunu bekleyip, gelince sabahlara kadar oynamak düşüyor.

[B]


İşletim Sistem: Windows® 98/ME/2000/XP
İşlemci: 400 MHz Pentium II
RAM: 128 MB
Ekran Kartı: 8 MB 3D (TNT, i810, Voodoo 3, Rage 128 )
HDD: 700 MB
4X CD-ROM


Oyun sirasinda enter'a basin ve asagidaki kodlari yazin:

Kod Sonuç
iseedeadpeople Tüm harita açilir
allyourbasearebelongtous Görevi kazanirsiniz
somebodysetupusthebomb Görevi kaybedersiniz
thereisnospoon Sinirsiz Mana
whosyourdaddy Ölümsüzlük ve düsmani
ilk vurusta öldürme
Link Kodu:
http://turbobit.net/3ll12e7r5val/OYUN1387.rar.html
Link Kodu:
http://www.nitroflare.com/view/FC079B275D67D26/OYUN1387.rar

boyrazmehmet bunu beğendi.

İmza

Tüm konuları malum takip edemiyorum o sebepten sorunlarınızı "Kırık link bildirim merkezine" iletiniz..

Rar ismi "OYUNXXXX" ile başlayan tüm partların yedeği mevcuttur. Diğer isimlerle başlayan oyun partlarının yedeği yoktur linkleri kontrol edip öyle indiriniz ve bu oyun konularını kırık link bildirim merkezine iletiniz..


Bilgi : FullOyun.com ve Camiası indirdiğiniz oyunların hiçbirine çalışma garantisi vermez. İndirip açamadığınız oyunlardan FullOyun.com ve Camiası sorumlu tutulamaz.

©Copyright FullOyun & Since 2003
█║▌│ █║▌ ║││█║█║


Konu Tomb Raider tarafından (16-04-2010 Saat 16:55 ) değiştirilmiştir..
Max Payne isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Site Reklamları..
Alt 31-07-2009, 16:25   #2 (permalink)
Üye
Yasal UyarıFullOyun
Bağımlılık Yapabilir!
 
300_Sıpartalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Bilgiler
Üyelik tarihi: Feb 2009
Mesajlar: 169
Konular: 4
Karizma
Rep Gücü : 320
Rep Puanı : 6770
Rep Seviyesi : 300_Sıpartalı has a reputation beyond repute300_Sıpartalı has a reputation beyond repute300_Sıpartalı has a reputation beyond repute300_Sıpartalı has a reputation beyond repute300_Sıpartalı has a reputation beyond repute300_Sıpartalı has a reputation beyond repute300_Sıpartalı has a reputation beyond repute300_Sıpartalı has a reputation beyond repute300_Sıpartalı has a reputation beyond repute300_Sıpartalı has a reputation beyond repute300_Sıpartalı has a reputation beyond repute
Beğeniler
Aldığı Beğeni: 0
Beğendikleri: 0
Oyun Birinciliklerim
Standart Cevap: Warcraft 3: Reign Of Chaos - Full - Oyun indir - Download - Yükle


güzel payç teşekürler adminim:D

300_Sıpartalı isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Alt 31-07-2009, 16:44   #3 (permalink)
Üye
Yasal UyarıFullOyun
Bağımlılık Yapabilir!
 
jackup - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Bilgiler
Üyelik tarihi: Feb 2009
Mesajlar: 96
Konular: 0
Karizma
Rep Gücü : 272
Rep Puanı : 2142
Rep Seviyesi : jackup has a reputation beyond reputejackup has a reputation beyond reputejackup has a reputation beyond reputejackup has a reputation beyond reputejackup has a reputation beyond reputejackup has a reputation beyond reputejackup has a reputation beyond reputejackup has a reputation beyond reputejackup has a reputation beyond reputejackup has a reputation beyond reputejackup has a reputation beyond repute
Beğeniler
Aldığı Beğeni: 0
Beğendikleri: 0
Oyun Birinciliklerim
Standart Cevap: Warcraft 3: Reign Of Chaos - Full - Oyun indir - Download - Yükle


Bu oyunu oynamıştım güzel oyun eline sağlık :cool:

jackup isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Alt 31-07-2009, 16:47   #4 (permalink)
BlueDeepNess
Yasal UyarıFullOyun
Bağımlılık Yapabilir!
 
TITANIC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Bilgiler
Üyelik tarihi: Sep 2008
Mesajlar: 478
Konular: 2
Yaş: 29
Karizma
Rep Gücü : 135370
Rep Puanı : 13508656
Rep Seviyesi : TITANIC has a reputation beyond reputeTITANIC has a reputation beyond reputeTITANIC has a reputation beyond reputeTITANIC has a reputation beyond reputeTITANIC has a reputation beyond reputeTITANIC has a reputation beyond reputeTITANIC has a reputation beyond reputeTITANIC has a reputation beyond reputeTITANIC has a reputation beyond reputeTITANIC has a reputation beyond reputeTITANIC has a reputation beyond repute
Beğeniler
Aldığı Beğeni: 0
Beğendikleri: 0
Oyun Birinciliklerim
Standart Cevap: Warcraft 3: Reign Of Chaos - Full - Oyun indir - Download - Yükle


Eline Sağlık Güzel Oyun

TITANIC isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Alt 31-07-2009, 16:48   #5 (permalink)
ANARCHY FOR FREE HUMANİTY
Yasal UyarıFullOyun
Bağımlılık Yapabilir!
Bilgiler
Üyelik tarihi: Jul 2009
Mesajlar: 613
Konular: 16
Karizma
Rep Gücü : 40206
Rep Puanı : 3994940
Rep Seviyesi : Deeds has a reputation beyond reputeDeeds has a reputation beyond reputeDeeds has a reputation beyond reputeDeeds has a reputation beyond reputeDeeds has a reputation beyond reputeDeeds has a reputation beyond reputeDeeds has a reputation beyond reputeDeeds has a reputation beyond reputeDeeds has a reputation beyond reputeDeeds has a reputation beyond reputeDeeds has a reputation beyond repute
Beğeniler
Aldığı Beğeni: 0
Beğendikleri: 0
Oyun Birinciliklerim
Standart Cevap: Warcraft 3: Reign Of Chaos - Full - Oyun indir - Download - Yükle


Eline Sağlık

Deeds isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Cevapla

Tags
chaos, download, full, indir, oyun, reign, warcraft, yükle

Seçenekler
Stil

Yetkileriniz

Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-KodlarıKapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık

Benzer Konular

Konu Konuyu Başlatan Forum Cevaplar Son Mesaj
Flatout 3: Chaos & Destruction - Full indir - Full Download - Full Yükle - Full Oyun indir - Full Oyun Download - Full Oyun Yükle Max Payne Spor - Yarış 101 27-03-2014 13:12
Warcraft 3 - Reign Of Chaos - Patch Tomb Raider Oyun Crackleri ve Patchleri 19 25-08-2013 21:23
Oyun istek : Warcraft 3 - Reign Of Chaos [Upload Edildi] D-WaDe3 Oyun istek - Forum Önerileriniz 1 31-07-2009 16:24
Oyun istek:Warcraft 3 - Reign Of Chaos [Cevaplandı] Voltex Oyun istek - Forum Önerileriniz 3 24-05-2009 21:31
Warcraft III: Reign of Chaos [İnceleme] cagkan10 Oyun Anlatımları ve İncelemeleri 6 18-12-2008 19:24


Bütün Zaman Ayarları WEZ +2 olarak düzenlenmiştir. Şu Anki Saat: 03:28 .


Powered by vBulletin® Version 3.8.3
Copyright ©2000 - 2015, Jelsoft Enterprises Ltd.
SEO by vBSEO 3.6.0
www.FullOyun.com
Yandex.Metrica

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36