Full Torrent Oyun indir - Powered by vBulletin                                                                                             "
Sayfa 1/181 123456789101151101 ... SonSon
901 sonuçtan 1 ile 5 arası
 1. #1
  Status
  Offline
  Tomb Raider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  CEM
  Üyelik tarihi
  Mar 2008
  Yer
  İstanbul
  Yaş
  49
  Mesajlar
  25.778
  Konular
  2382
  Tecrübe Puanı
  1453
  Beğendim/Beğenmedim
  Received: 6/0
  Given: 0/0

  0 Not allowed! Not allowed!

  Standart WarCraft III: Frozen Throne - TORRENT - TURBOBIT Full indir
  Sürüm Adı : Ek Paket+
  Rar Şifresi : www.fulloyun.com
  Crack : WarCraft III ve Frozen Throne - Crack - No Cd - Patch
  Dosya Türü : Sanal Sürücü
  Max Payne : Max Payne
  Part Sayısı : 2 (1 GB)
  Sanal Sürücü Programı : Daemon Tool's İndirmek için Tıklayın.

  Blizzard her yeni oyununda olduğu gibi bu sefer de geleneği bozmadı ve WarCraft III eklenti paketini birinci yılın sonunda çıkardı. Aslında fanatik WarCraft oyuncuları Frozen Throne ile yeni tanışmış değiller. Blizzard yaklaşık 3 ay önce Frozen Throne'un sadece multiplayer desteği olan beta sürümünü testerlara açmış ve Battle.Net üzerinden oynanıma sunmuştu. Tabii bu fırsattan sadece kısıtlı sayıda oyuncu yararlanabildi (Her beta testinde olduğu gibi). Resmi Blizzard beta testerlığına seçilemeyenler ise yasal olmayan WarForge üzerinde Frozen Throne oynadılar.

  Archimonde'un Night Elf druid'i Stormrage tarafından alt edilişinden aylar geçmiştir... Furion Stormrage ve Priestess Tyrande Whisperwind undead istilası sonucu mahvolmuş eski toprakları gücüne kavuşturmak üzere Ashenvale Ormanı'na geri dönmüşlerdir. Bu arada bir not; artık Furion'ın altında kocaman bir keçi var. Yürümüyor yani.

  Savaştan yorulmuş olan "Orcish-Horde" ise Thrall önderliğinde Kalimdor'un doğu kısmındaki topraklarında kendilerine yeni topraklar edinmişlerdir. Durator adındaki bu yeni yerleşim merkezlerinde orklar kendi hallerinde takılmaktadırlar.

  Lordaeron'ın halkı ise büyücü Jaina Proudmoore ile çorak Kalimdor yurdunun doğu kıyılarında yerleşmeye başlamışlardır. Ve FT konusunda asıl merak edilen Arthas Lordaeron'ın yeni hükümdarı undead kuvvetlerini geriye kalan son direniş kırıntlarını da temizlemek üzere yönetmeye başlamıştır. Bir zamanların güç ve kudret simgesi Human Alliance krallığı şimdilerde ölümün simgesi olmuştur.

  Tabi bütün dünya Arthas'ın altında ezilirken, karanlık bir köşede Illidian sessizce beklemekte ve plan yapmaktadır. Oyun Night Elf campaign'i ile başlıyor ve Illidan'ın Naga ırkı ile bütünleşişini seyrediyoruz. Elflerle oynarken yeni hero Maiev (Warden) ile Illidan'a karşı savaşıyoruz. Maiev'in amacı Illidan'ı işlediği suçlardan dolayı tekrar hücresine hapsetmek... Bu sırada tabii Tyrande ve Furion ile Maiev arasında çatışmalar ve anlaşmazlıklar oluşuyor.

  Illidan her ne kadar demonic güçlere sahip olsa da sempatimizi kazanmış bir hero olarak elf ırkına ihanet etmiyor... Ben en iyisi konuyu daha fazla derinleştirmeden sizi oyunun zevkini çıkartmaya davet edeyim. Yanlız küçük bir
  not; Orc Campaign'i artık ana konuyla ilgili değil, Orc'larla oynarken rpg havasında ilerliyor oyun ve Rexxar adındaki yarma bir hero ile bize verilen questleri yerine getiriyoruz. Ve son birşey daha; Oyunun asıl zevki Arthas'ın yolunu belirlediğimiz Undead bölümlerinde...

  StarCraft için Brood War çıktığında oluşan sansasyonu hepimiz biliriz. Blizzard oyuna öyle yerinde eklentiler yapmıştı ki adeta yeni bir oyun olmuştu SC. Ve şimdi eskinin StarCraft'çıları şimdinin "WarCraft"çıları olarak Frozen Throne'un da aynı Brood War gibi mükemmel bir expansion olduğundan kesinlikle eminiz. Bir kere şunu aklınızdan çıkarmayın; WarCraft 3 çok zevkli bir single player senaryoya sahip olsa da temeli stratejiye ve multiplayera dayalı bir oyundur. Hatta Single Player görevleri oyunu oyuncuya adeta öğretmek için tasarlanmış diyebiliriz. Çünkü "Hard" zorluk seviyesinde bile oldukça kolaylar. FT ile birlikte WarCraft'a o kadar çok yenilik geldi ki stratejilerde kullanılabilecek yüzlerce farklı taktik var. Ve bilgisayar yapay zekasına karşı oynadığınız zaman strateji yaptığınızı düşünmeyin, çünkü yapay zeka iyi olsa bile sürekli aynı şekilde oynuyor ve zor olması hile yapmasından kaynaklanıyor (Insane zorluk seviyesinde iki kat daha fazla gold topluyor AI). En azından multiplayer oynayacağınız haritalara alışmak için custom game'i denemelisiniz.

  Frozen Throne'un tamamen multiplayer bir oyun olduğuna sizi ikna ettikten! sonra gelelim oyunu Battle.Net'ten ne zaman oynayabileceğimize. Resmi olarak BNet FT desteğini oyunun satılmaya başlanacağı 1 Temmuz'da açmış bulunuyor. FT Retail'i bildiğiniz gibi Türkiye'ye Esen elektronik getirmekte. Bir aksilik olmazsa 4 Temmuz'da ülkemizden satın alabileceğiz Frozen Throne'u.

  Şimdi strateji oyunundaki dengenin sağlanmasına yönelik eklentilere bir göz atalım. FT'de her ırk için yeni bir hero var. Bunların yanısıra Neutral hero tipi altında shoplardan kiralayabileceğimiz herolar da bulunuyor. Heroların tüm özelliklerini yazma gereği duymadım çünkü tüm olaya dalarsak sayfalar sürecek yazı. Zaten Battle.Net'e bir takılmaya başladınız mı ister istemez hero ve birim özelliklerini ezberleyeceksiniz.

  Human BloodMage: Büyüye olan FlameStrike büyüsü aşmış derecede kullanışlı. Özellikle ilerleyen levellarda çok iyi hasar veriyor. Bunun dışında düşmanın manasını çalıp kendine katma vs gibi büyüleri var. Ultimate olarak Phoenix de hoş olmuş. Yüksek magic damage'e sahip bir phoenix çıkartıyor mage'imiz ve phoenix hasar aldıkça veya kendi kendine yavaş yavaş sönerek yumurtaya dönüşüyor. Belirli bir süre boyunca yumurta yok edilmezse phoenix full hp tekrar canlanıyor.

  Night Elf Warden: Agility'si yüksek kadın hero. Meele dövüşür, ShadowMeld özelliği vardır. Fan of Knives ile birden fazla hedefe hasar verir. Büyülerin detaylarına girmeye fazla gerek görmüyorum çünkü oyunda karşılaştığınızda zaten hemen anlıyorsunuz ne olduğunu. Warden'in yararlı bir diğer büyüsü ise Blink. Savaşın ortasında sıkışıp kalırsanız heromuzu güvenli bir yere ışınlamak için kullanabiliyoruz bu büyüyü de.

  Orc Shadow Hunter: Orcların oyun başlarında heal olamama sorununa ilaç olarak gelmiş bir hero. Healing Wave ile chainLightning tarzında iyileştirme dalgası yollayabiliyorsunuz birimlerinize. Ayrıca gene rushlarda çok işe yarayacak olan Serpent Ward büyüsü mevcut.

  Undead Crypt Lord: Benim gözümde oyuna eklenen en müthiş hero. Devasa bir boyutu var. Pasif Spiked Carapace özelliği, kendine gelen hasarı geri yansıtmaya yarıyor. Bir de cesetlerden Carrion Beetle çıkarma özelliği var. Bu böcekler "summon" kategorisinde değiller fakat en fazla 5 tanesi aynı anda kontrol edilebiliyor. Locust Swarm adındaki ultimate ise Protoss Carrier'ları hatırlatan şekliyle ayrı bir karizmaya sahip.

  FT'deki kiralanabilir herolar ise Pandaen BrewMaster, Naga SeaWitch, Dark Ranger, Beastmaster ve PitLord... Ayrıca;

  SpellBreaker (Human): Human için hizmet veren Blood Elf ırkı mensupları karizmatik, zırhlı dehşet güçlü birimler. En yakın patch'de zayıflatılmalarını diliyoruz. Spell Steal gibi süper kullanışlı büyüleri var. Ayrıca hava birimlerini Aeiral Shackles ile bağlayıp "lockdown" hesabı savunmasız hale getirebiliyorlar.

  DragonHawk Rider (Human): Yer ve hava ünitelerine vurabilen bir ünite. StarCraft'ın Corsair'lerinden hatırlayacağımız düşman towerlarını etkisiz hale getirebilen "Cloud" büyüleri var.

  Mountain Giant (Night Elf): MeatShield olarak kullanabileceğiniz iyi bir ünite. Her ne kadar 1400 HP'ye sahip olsa da bana pek kullanışlı gelmedi. Ayı formundaki Druid of the claw'lara yeniliyor. Resistan Skin, Hardened Skin gibi upgradeleri var ama ben gene Bear tercih ederim. Neyse armor tiplerine göre de karar vereceğiz hangisini yapacağımıza.

  Faeire Dragon (Night Elf): Biçimsiz kuş gibi bi ejderha bu. Spellcasterlara karşı üreteceğiz.

  Troll Berserker (Orc): Headhunter'ların %50 daha hızlı vurdukları fakat daha fazla zarar aldıkları hali.

  Troll Batrider (Orc): Orclara yeni eklenene anti-air ünitesi. Hava birimlerine 900 spash dmg vuran deli bir özelliğe sahip.

  Spirit Walker (Orc): Çok ilginç bir ünite. Beyaz Tauren ırkındanlar. Etheral forma geçip sadece magic damage'den etkilenir halde kullanabilirsiniz. Revive Tauren (Ancestral Spirit) büyüsüne karşı hazırlıklı değilseniz başınız çok ağrıtacaklardır.

  Skeletal Mage (Undead): Necromancer'lar tarafından summon edecileceğimiz yeni büyücü iskeletler.

  Obsidian Statue (Undead): Fortified Armor'a sahip birimlere Hp ve mana sağlayıcı garip birimler. Research ile destroyer denen hava birimlerine dönüşebiliyorlar.

  Oyun içinde rastlayabileceğiniz küçük detaylar gibi gözüken ama stratejik açından büyük öneme sahip olan değişiklikleri maddeler halinde yazmaya karar verdim. Dikkatlice okuyunuz;

  Artık hero inventory'sine 6 potion birden dizip arda arda hepsini kullanarak full HP kazanmak diye birşey yok! Her potion'dan sonra bir sonraki potion'ı içene kadar yaklaşık 7 saniye beklemelisiniz.

  Town Portal kullanırken 5 saniye kadar bir "büyü okuma" gecikmesi söz konusu. Bu 5 saniyelik zaman dilimi içerisinde hero "invulnerable" oluyor fakat diğer birimler hasar almaya açıklar.

  En popüler haritalardan Lost Temple yenilenmiş durumda. Genel olarak creep yaratıkları daha güçlü ve tileset de grafik olarak donmuş topraklar temasında...

  Creepler'den artık daha az gold çıkıyor.

  Herolar sadece creeping yaparak (bilgisayar kontrolündeki sağı solu koruyan yaratıkları öldürerek) 6 leveldan fazla ilerleyemiyorlar. Level 6 DH Rush diye birşey kalmadı artık

  Minimaplerde creepler gözüküyor artık! Belirli renklere göre creeplerin ne kadar güçlü olduklarını da anlayabiliyorsunuz. Hiç bilmedğiniz bir haritada oynarken büyük kolaylık.

  Her ırk için yeni bir binamız var. Health potion, Mana potion, TP, orb of frost, orb of venom vs gibi itemların alınabildiği shop niteliğindeler binalar bunlar.

  Artık upgrade ve bina yapım aşamaları listeye sokulabiliyor. Yani diyelim ki Ancient of War'unuzun önce 3 tane dryad eğitmesini, daha sonra da huntresslarınız için glaive upgrade'ini yapmasını istiyorsunuz. Hepsi yapım sırasında girebiliyor.

  Amelelerinize bina yapma emri verdiğinizde binanın yapılacağı yerde saydam bir görüntüsü oluşuyor.

  Artık "haritanın bi köşesine farm saklama" tipindeki rakip kıl etme oyunlar işe yaramıyor!

  Oyuna "handicap" olayı eklenmiş durumda. Rakibinizin veya sizin toplam HP'lerini handicap seçeneğini değiştirerek ayarlayabilirsiniz (bir çeşit avans verme). Böylece çok iyi oyuncularla o kadar iyi olmayan oyuncular da kapışabilecek.

  Hava üniteleri artık "odun" değiller. Aynı StarCraft'taki gibi geçişken hareketlere sahipler. Ne demek istediğimi 5-6 tane chimaera yaparak etrafta dolaştırdıktan sonra anlayabilirsiniz.

  Battle.Net ortamında mesajlaşırken /r komutunu kullanarak en son mesaj gönderdiğinizi kişiye nickini yazmadan direkt mesaj gönderebileceğiz artık. Sandwaves'de ve pvpgnlerde var olan fakat BNET'te yokluğu hissedilen önemli bir eksiklik giderilmiş oldu, süper.

  Yeni "backpack" upgradeleri ile hero dışı üniteler de eşya taşıyabilecek!

  Süper bir yenilik daha, artık binalar da alt gruplara ayrılıp tab tuşu ile geçilebiliyor!

  Başka bir süper yenilik daha; kısyaol tuşlarını kendiniz modifiye edebiliyorsunuz!

  Night Elf sentinellerinin üstünde hangi oyuncuya ait olduğunu gösteren renk göstergesi bulunuyor.

  Çok önemli bir değişiklik ise armor tiplerine gelmiş bulunuyor. Artık yeni bir hasar tipi (magic) ve armor tipi var. Bu yeni armor tipleri orjinal WarCraft III'ün son yamasıyla da oyuna eklenmişti fakat diğer armor türlerinde değişiklikler bulunmuyordu. Artık heavy armor magic tipi vuruşlardan fazla hasar alıyor. Unarmored birimler ise piercing'den yüksek hasar alıyorlar vs.

  Birçok birimin grafikleri değiştirilmiş. Göze daha güzel gözüküyorlar.

  Bazı birimlerin (özellike hava birimleri ve siege üniteleri) adları değişmiş durumda. Bu benim pek hoşuma gitmedi. Human Gryocopter'ı "Flying Machine" olarak değiştirmenin anlamı nedir hala düşünüyorum. Yanlız Flying Machine WarCraft II'de de bulunan bir birimdi dikkatinizi çekerim.

  Artık Night Elf Ancient'ları uproot olmadan da vurabiliyorlar!

  Battle.Net'te artık klan desteği var!

  Frozen Throne'da yeni onlarca upgrade çeşidi var. Oynadıkça keşfedeceksiniz.

  Yeni eklenti pakedinde oyuna her ırk için yeni bir müzik eklenmiş durumda. Yeni müziklerden en beğenileni Human ırkı için Glenn Stafford tarafından bestelenen müzik oldu. Müzikleri isterseniz World Editor'a girip extract özelliği ile mp3'e çevirebilirsiniz.

  Bu arada oyunu hard seçeneğinde bitirdiğinizde bir seri "ilginçlik" sizi bekliyor olacak. FT, Blizzard'a sevgimizi bir kez daha kabartmış mükemmel bir ek paket. Birimlerin üzerine 5-6 kez tıkladığınız zaman oluşan komik durumlardan tutun, stratejik yeniliklere, ırklar arası dengeden müthiş büyü efektlerine, senaryodan oyunun atmosferine kadar herşeyiyle kusursuz olduğunu düşünüyoruz.

  Orijinal versiyonu ülkemize geldiğinde alıp Battle.Net ortamına kendinizi kaptırabilirsiniz. Türk WarCraft oyuncuları sizleri Europe serverı Türkiye kanalında bekliyor olacaklar... Bu arada unutmadan, Dial up bağlantı ile Battle.Net'te minimum 200 ping görmüş bulunmaktayım. KabloNet bağlantısı ile pinginiz 100'lere düşüyor. Yurtdışından oyunculara karşı oynarken ülkemizin internetinin ne derecede yetersiz olduğuna bir kez daha tanık olabilirsiniz. Rakiplerinize bağlantılarını ve o hızda bir bağlantı için aylık ödemelerini sorun ve Telekom'un özelleştirilmesi için dua edin.

  İyi oyunlar...


  Minimum:
  Windows® 98/ME/2000/XP
  400 MHz Pentium II or equivalent
  128 MB of RAM
  8 MB 3D video card (TNT, i810, Voodoo 3, Rage 128 equivalent or better) with DirectX® 8.1 support
  700 MB HD space
  4X CD-ROM drive

  Macintosh® OS 9.0 or higher/ Mac OS X 10.1.3. or higher
  400 MHz G3 processor
  128 MB of RAM
  16 MB ATI Technologies or nVidia chipset 3D video card
  700 MB HD space
  4X CD-ROM drive

  Önerilen:
  600 MHz processor
  256 MB of RAM
  32 MB 3D video card
  DirectX(r) 8.1 compatible sound card
  Multiplayer
  Low-latency, active Internet connection rated at 28.8 Kbps or faster. LAN play requires TCP/IP connection.


  Tek kişilik oyun moduna girip Enter tuşuna basın, aşağıdaki hile kodlarından birini girip tekrar Enter tuşuna basın. Hile kodunu doğru girdiyseniz "Cheats Enabled!" yazacaktır.

  allyourbasearebelongtous - Oyunu direkt kazandırır
  somebodysetusupthebomb - Oyunu direkt kaybettirir
  iseedeadpeople - Haritayı gösterir
  strengthandhonor - Oyunu kaybettikten sonra da devam etmenizi sağlar
  pointbreak - Birimler için yiyecek limitini kaldırır
  thedudeabides - Büyüler için bekleme süresini kaldırır
  synergy - Araştırma tablosunu kaldırır
  itvexesme - Galibiyet şartlarını ortadan kaldırır
  whosyourdaddy - Birimlerinizi ölümsüz yapar
  leafittome [#] - Odun verir
  greedisgood [#] - Altın ve odun verir
  keysersoze [#] - Altın verir
  motherland [ırk] [bölüm numarası] - İstediğiniz bölüme atlamanızı sağlar. ("motherland human 7" şeklinde kullanın)
  iocainepowder - Birimlerinizin anında ölmesini sağlar
  whoisjohngalt - Araştırmaların hızla yapılmasını sağlar
  sharpandshiny - Tüm araştırmaları yapar
  riseandshine - Zamanı sabaha çevirir
  thereisnospoon - Sınırsız mana verir
  daylightsavings [#] - Verdiğiniz değere göre zamanı ayarlar
  daylightsavings - Zamanın akmasını sağlar
  lightsout - Zamanı geceye çevirir
  warpten - Hızlı bina inşası sağlar
  abrakadabra - Ağaçları yok eder
  ihavethepower - Sizin ve müttefiklerinizin kahramanlarını 10. level'a yükseltir

  Kod:
  http://turbobit.net/2oih65n1lsd9/OYUN1457.part1.rar.html
  http://turbobit.net/6cmkl99k4xnb/OYUN1457.part2.rar.html
  Kod:
  http://tt.fulloyun.com/torrent/OYUN1457.rar
  Konu Tomb Raider tarafından (16-04-2010 Saat 15:54 ) değiştirilmiştir.
  FİLEFACTORY LİNKLERİNE ULAŞMAK İÇİN DNS AYARLARINIZI AŞAĞIDAKİ DNS KODLARI İLE DEĞİŞTİRİNİZ

  156.154.70.22

  156.154.71.22


  ♦♦♦♦♦

  UYGUNSUZ GÖRDÜĞÜNÜZ VE DÜZENLENMESİ GEREKEN MESAJ YADA KONULARI AŞAĞIDAKİ ADRESE KONU ADRESİNİDE
  YAZARAK LÜTFEN BELİRTİN.

  DÜZENLENMESİ GEREKEN KONU YADA MESAJ ADRESİ İÇİN TIKLA

  ♦♦♦♦♦

  FORUM İÇERİSİNDE KIRIK LİNKE RASTLARSANIZ LÜTFEN AŞAĞIDAKİ ADRESTE BELİRTİN,UNUTMAYIN Kİ HER DAKİKA LİNKLERİ KONTROL ETMİYORUZ,YARDIMCI OLURSANIZ EN KISA ZAMANDA KIRIK LİNKLER YENİLENECEKTİR.

  KIRIK LİNK İHBAR ADRESİ İÇİN TIKLA  ©Copyright FullOyun & Since 2003
  █║▌│ █║▌ ║││█║█║

 2. #2
  myneral
  myneral - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  0 Not allowed! Not allowed!

  Standart

  ben eşşeğin tekiyim çünkü bir teşekkür mesajı yerine dfsdfsdfsd gibi saçma sapan şeyler yazdım ve 1 gün süreyle banlandım.

 3. #3
  ardinho92
  ardinho92 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  0 Not allowed! Not allowed!

  Standart

  emeğine sağlık

 4. #4
  mett523
  mett523 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  0 Not allowed! Not allowed!

  Standart

  teşekkürler arkadaşım

 5. #5
  SALLA
  SALLA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  0 Not allowed! Not allowed!

  Standart

  Tsk Ler Arkaadsim

Benzer Konular

 1. Frozen Synapse Prime - TORRENT - TURBOBIT Full indir
  By Max Payne in forum Strateji (3D)
  Cevaplar: 8
  Son Mesaj: 18-05-2015, 17:20
 2. WarCraft III ve Frozen Throne - Crack - No Cd - Patch
  By James Bond in forum Oyun Crackleri ve Patchleri
  Cevaplar: 75
  Son Mesaj: 15-04-2015, 20:06
 3. WarCraft III ve Frozen Throne - V1.25 - Patch
  By T@rıquE in forum Oyun Crackleri ve Patchleri
  Cevaplar: 1
  Son Mesaj: 14-08-2013, 22:18
 4. Warcraft 3 Frozen Throne Online Sorunu
  By cengocass in forum Oyun Hakkında Sorunlarınız
  Cevaplar: 2
  Son Mesaj: 16-07-2010, 15:34
 5. Warcraft 3 Frozen Throne Görüntüler
  By irreproachable in forum Oyun Müzikleri, Resimleri, Videoları
  Cevaplar: 1
  Son Mesaj: 10-04-2010, 09:16

Ziyaretçilerin arayarak bu sayfada buldukları

http:www.fulloyun.comf11warcraft-iii-frozen-throne-torrent-turbobit-full-indir-1633index135.html

Bu Konudaki Etiketler

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •  

SEO by vBSEO 3.6.0

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261