Full Oyun

Torrent Oyun indir
OYUN ÇEKİLİŞİ BU AKŞAM 19:30'DA (18.10.2015) YAŞANAN GECİKME İÇİN KUSURA BAKMAYIN.

&

Kırık Link Bildirim Merkezi!

&

FullOyun'daki faaliyetler

Üst kısımdaki arama ile daha detaylı ve isabetli arama yapabilirsiniz..

Geri git   Full Oyun > Bilgisayar Oyunu İndir > Spor - Yarış

Spor - Yarış (Fifa 2008,Nba 2008,F1,Pes 2008...)

Cevapla

 

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 01-04-2008, 17:07   #1 (permalink)
Konu Sahibi
Max Payne
Acemi Üye
Yasal UyarıFullOyun
Bağımlılık Yapabilir!
 
Max Payne - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Bilgiler
Üyelik tarihi: Mar 2008
Bulunduğu yer: Istanbul
Mesajlar: 11.116
Konular: 2895
Yaş: 53
Karizma
Rep Gücü : 1453
Rep Puanı : 156470051
Rep Seviyesi : Max Payne has a reputation beyond reputeMax Payne has a reputation beyond reputeMax Payne has a reputation beyond reputeMax Payne has a reputation beyond reputeMax Payne has a reputation beyond reputeMax Payne has a reputation beyond reputeMax Payne has a reputation beyond reputeMax Payne has a reputation beyond reputeMax Payne has a reputation beyond reputeMax Payne has a reputation beyond reputeMax Payne has a reputation beyond repute
Beğeniler
Aldığı Beğeni: 611
Beğendikleri: 197
Oyun Birinciliklerim Tournaments Won: 1

Standart Fifa Manager 2007 - Full - Oyun indir - Download - Yükle


: 2007
: www.fulloyun.com
: Mevcut
: Sanal Sürücü
: Max Payne
: 19 (200 MB)
: Daemon Tool's İndirmek için Tıklayın.Premier Manager'ın ardından Total Club Manager'ın türemesiyle, neredeyse tüm serî oyunlarına uyguladığı gibi, "az gelişme, çok para" yöntemini menajerlik serîsine de uygulamaya başlayan EA, özellikle FIFA Manager ile, kendi karakterini dosdoğru tasvir etmekte.

Menajerlik oyunlarının en büyük vazifeleri, oyuncuya menajer olma duygusunu yaşatıp, aklın kullanılmasını zorunlu hâle getirmek ve bunu yaparken boşa kürek çektiğini hissettirmemektir, aksi durumda, oyuncu kısa sürede oyundan soğur; bunu uzun zamandır olduğu gibi, hâlâ en iyi Football Manager yapıyor ve yakın gelecekte de yapmaya devam edeceğe benziyor. Football Manager'ın en büyük rakiplerinden biri, hâtta Beautiful Games'in güven vermeyen tecrübesizliği göz önüne alındığında birincisi konumundaki FIFA Manager'dan da, tarihinde Championship Manager ve Football Manager oyunlarından biri bulunan menajerlik oyuncularının beklediği en önemli özellik bunlar, oyuncuya menajer olma duygusunu yaşatıp, yapısı ile güven vererek basit bir oyunda değil, ciddi bir simülasyonun içerisinde olunduğunu hissettirmek. Ancak, Fifa Manager uzun süredir birçok "menajerlik oyuncusu"nun gözünü güzel dudakları ile boyayarak, bahsettiğimiz önemli özelliklere tam anlamıyla sahip olmamasına rağmen firmayı idare edecek derecede kazanmakta; bir nevî, annesinin kim olduğunu göstermekte.

Dedik ya, Electronic Arts serî oyunlarını bir defa otomatiğe bağladı mı bir daha uzun süre, ciddi bir düşüş yaşanmadığı sürece büyük yeniliklere bulaşmaz, aynı oyunu her sene evire çevire yeniden piyasaya sürer diye, bu sene de, birkaç oyununu değiştirir gibi yapmasına rağmen, FIFA Manager'ı geçtiğimiz senenin çok yakınında bir oyun olarak yeniden karşımıza koymuş durumda; onun için, oyunu yeniden baştan anlatmak yerine, FIFA Manager'ın neden kaybettiğine ve neden kazandığına değinip, gerçek menajerlik oyununun nasıl olması gerektiğinden bahsetmek daha doğru ve yararlı olacaktır.

Sağlamlığı tartışılacak derecede düşük kapasiteli ve dengesiz bilgili veri tabanına dayanılabildiği sürece, işleyişi basit, doldurma özellikleri bol; kısaca, dolup taşan -boş- içerikli bir oyun olarak monitörlerimize konuk oluyor FIFA Manager 07, daha önceki yıllarda da olduğu gibi. Bol itiraza yol açacak bir yargı olabilir bu, fakat, kimse bir menajerlik oyununun bu kadar "doldurma" olması gerektiğini söyleyemez; doldurmalarla donatılıp, kaliteli bir menajerlik oyunu görüntüsü çizilse çok daha iyi bir oyun olunur -Football Manager'dan bile, ancak şişirme içerik, sağlam bir yapıyla desteklenmeyince, ortaya sadece fizikî güzellikten ibaret bir sarışın çıkıyor.

Her şeyden önce, bir menajerlik oyunu, oyuncuya gerçek bir menajer olma duygusunu yaşatabilmeli diyoruz, fakat FIFA Manager ayrıntılı bir zorluk seviyesi belirleme ekranı ile açılınca bu his daha oluşmadan yarı yarıya ölüveriyor, ardından kulübü nasıl yönetmek istediğimiz, kovulabilip kovulamayacağımız da sorulunca, geniş müzik ve resim arşivi bulunan, "paralı" özellikleri bol keseden dağıtılan bir oyun oynanacağı belli oluyor. Yapısı pek değiştirilmemiş, fakat geçtiğimiz senenin ağırbaşlı tasarımını aratan menülerle karşılaşıp, takımın ayrıntılarına girdiğimizde, karşımızda dağlar kadar keşfedilecek ve yapılacak iş olduğunu fark ediyoruz; arkaplânda da geniş ve kaliteli bir müzik arşivi olup, ne işe yaradığına daha sonra değineceğimiz üç boyutlu maç motorunu da görünce, gözlerimiz boyanıyor ve kendimizi kaliteli, üstüne başkası koklanmayacak bir menajerlik oyununda sanıyoruz, fakat durumun gerçek yüzü bu değil. Henüz tecrübesi olmayan, taraftarların dahi tanımadığı bir teknik adama, ilk iki maçını kaybetmesine rağmen, aynı anda nasıl olup da üç millî takımdan birden teklif gelebilir ki? Buradan bile, oyunun monoton bir işleyişe oturtulduğunu kestirebiliyoruz, başarı kaçınılmaz olunca ise kendimizden emin oluyoruz.

Fazla sert girip, sert devam etmiş olabiliriz, ancak tabii ki bu güzel fizikliliğin de yararları yok değil. Örneğin, haftalık internet gazetesindeki anketlere katılabilmemiz ve bu anketlerin sonuçlarının gerçekçiliği, kaliteli fakat gereksiz görünen birçok özelliğin yanındaki, hem kaliteli hem gerekli özelliklerden biri. Kişisel kariyer bölümüne hiç girmiyorum, niçin bir insan monoton kazancına göre aile kurup, evini bin bir çeşit eşyayla donatmaya çalışır, pek aklım ermiyor, fakat finansal bölümlerin hemen hemen tamamının ("marketing" denilen olay, sponsorluk anlaşmaları vs.) hem kalite kokup, hem de oyun içerisinde -hiç olmazsa- bir anlam taşıdığını söyleyebiliriz, tabii tek tek tüm ürünlerin satışını kontrol etmeye dayanan sabırlı oyuncular varsa.

Sistemler sıkıntı çekmesin diye olsa gerek, düşük grafik kalitesiyle hazırlanan üç boyutlu maç ekranı ise birbirinden gereksiz, göstermelik özellikle dolu; bir kere, üç boyutlu maç ekranının kendisi tamamen gereksizleştirilmiş bir şekilde kullanılıyor, yapay zekâlar itibariyle asla hangi oyuncunun kötü, hangi oyuncunun iyi olduğunu anlayamıyorsunuz, sadece maçı izlemiş olup, büyük ihtimalle takımınız kazanacağından dolayı tatmin olmuş oluyorsunuz. 2006-2007 sezonunu başlangıç tarihi olarak alan yeni oyunun en güzel özelliklerinden biri olarak gösterilen "tek adamı kontrol etme" ayrıcalığının da bir menajerlik oyununda nasıl bir işlevi olduğunu anlamanın mümkünatı yok, her maç bizim kontrol ettiğimiz oyuncu maçın adamı olacaksa, ayrıca biz maçı kenardan değil de, bir oyuncuya endekslenmiş biçimde izleyeceksek, ne anlamı kaldı ki işin? Her ne kadar zevkli olup, ayrı bir tat veriyor olursa olsun, tek oyuncuyu kontrol edebilmek oyunun ahengini bozuyor, tek bir adama odaklanmak menajerlik görevlerinin yerine getirilememesine yol açıyor -gerçi, üç boyutlu maç ekranının menajere aslında hiçbir bilgi vermediğini düşündüğümüzde, bu özellik daha da büyük bir olumsuzluk katmıyor duruma. Böyle bir özellik eklenecekse, FIFA Football'a eklenmeli.

Değinmediğimiz daha birçok özellik var, fakat değinilmelerine gerek olmayan özellikler bunlar, Football Manager'ın bir "mutualist takım ilişkileri" yeniliği bile, FIFA Manager'ın üç boyutlu maç ekranından da, kişisel kariyer ekranından da -abartmıyorum- daha anlamlı ve değerli. FIFA Manager'ın aslında hiç de kötü bir oyun olmamasına, hâtta az bulunur cinsten bir kaliteye sahip olmasına rağmen tarafımdan neden bu kadar eleştirildiğini ise, önümüzdeki sene, hâtta ondan sonraki sene de, aynı oyunla karşılaştığınızda çok daha net anlayabilirsiniz.

[YASLA]
Intel Pentium III 1.3GHz işlemci (veya dengi AMD sistemleri)
512MB RAM
32MB ekran kartı
3.5GB boş alan


Fifa Manager 07'de butceyi arttırmak istiyorsanız,yeni oyuncu ekleyin,eklediginiz takımla (ki eger buyuk bir klupteyseniz,oyuncular daha kucuk bir klube gitmeyi tercih etmeyebiliyorlar genellikle,bunu gozardı etmeyin) iyi para kazanabileceginiz bir oyuncuyu satın(mesela,Fenerbahceyle oyuna basladıysanız,alex'i hic dusunmeden eklediginiz klupten transfer edin).Burada onemli olan nokta,transfer teklifini yaparken,en yuksek ucreti onermek! eklediginiz klup ile ,oyuncuya en yuksek sınırlarda bir para onerin ve de asagıda bulunan 10 mac sonra şu kadar para daha verilsin vb.. seceneklerde de parayı fulleyin ve mac sayısını kısaltın ki para cabuk gelsin.zaten karsınıza "bu iki klup arasındaki transferi onaylıyor musun?" gibi bir soru gelicek.ona evet dedikten sonra transfer asaması,oyuncu ile anlasma asamasına gelicek.oyuncuyu en memnun edebilecek secenegi secin ve sectiginiz takıma hic acımayın bastırın parayı acıkcası aynı transferdeki gibi ) transferin kesinlestigine dagir haber geldikten sonra da,transfer icin sectiginiz takımdan "emekli olun!" hepsi bu kadar arkadaslar.Link Kodu:
http://fileserve.com/file/e6adwsV/FO.0575.part01.rar
http://fileserve.com/file/xKeMMZr/FO.0575.part02.rar
http://fileserve.com/file/5nkNuvT/FO.0575.part03.rar
http://fileserve.com/file/9s8T84P/FO.0575.part04.rar
http://fileserve.com/file/FyNjHXk/FO.0575.part05.rar
http://fileserve.com/file/5WG54MR/FO.0575.part06.rar
http://fileserve.com/file/fyGTQUD/FO.0575.part07.rar
http://fileserve.com/file/vwMjgK7/FO.0575.part08.rar
http://fileserve.com/file/5BFrwTH/FO.0575.part09.rar
http://fileserve.com/file/SZHdv5c/FO.0575.part10.rar
http://fileserve.com/file/VZVUkbw/FO.0575.part11.rar
http://fileserve.com/file/yYARFEf/FO.0575.part12.rar
http://fileserve.com/file/mWJpTn6/FO.0575.part13.rar
http://fileserve.com/file/gdhA27v/FO.0575.part14.rar
http://fileserve.com/file/DnsaCrZ/FO.0575.part15.rar
http://fileserve.com/file/R4Mt9fN/FO.0575.part16.rar
http://fileserve.com/file/fadP2Yb/FO.0575.part17.rar
http://fileserve.com/file/YjhRxHG/FO.0575.part18.rar
http://fileserve.com/file/5GkZf5X/FO.0575.part19.rar
Link Kodu:
http://netload.in/dateiqhlRHaXDkM/FO.0575.part01.rar.htm
http://netload.in/dateixoUBnlQVUH/FO.0575.part02.rar.htm
http://netload.in/dateikZOheiOhdf/FO.0575.part03.rar.htm
http://netload.in/dateiWdYSuo6Rqj/FO.0575.part04.rar.htm
http://netload.in/dateiAXkohY7QcK/FO.0575.part05.rar.htm
http://netload.in/dateie70P4aJhkL/FO.0575.part06.rar.htm
http://netload.in/dateikWcDRsgsia/FO.0575.part07.rar.htm
http://netload.in/dateiqtw4ehlAwS/FO.0575.part08.rar.htm
http://netload.in/dateiBr4m76NbYC/FO.0575.part09.rar.htm
http://netload.in/dateigc9QXDGHmK/FO.0575.part10.rar.htm
http://netload.in/dateiSqhlFAZT1U/FO.0575.part11.rar.htm
http://netload.in/dateiBJCviKEND1/FO.0575.part12.rar.htm
http://netload.in/dateiH2KLMuFDqN/FO.0575.part13.rar.htm
http://netload.in/dateioiyi9m904E/FO.0575.part14.rar.htm
http://netload.in/datei7onFWFmi6y/FO.0575.part15.rar.htm
http://netload.in/dateiDoUR9qduhn/FO.0575.part16.rar.htm
http://netload.in/dateiBgAGUnHlGd/FO.0575.part17.rar.htm
http://netload.in/datei5Nhp7AYqoD/FO.0575.part18.rar.htm
http://netload.in/dateiR9a3GtXRj1/FO.0575.part19.rar.htm
Link Kodu:
http://uploadstation.com/file/F77tu6C/FO.0575.part01.rar
http://uploadstation.com/file/fVk7dG7/FO.0575.part02.rar
http://uploadstation.com/file/DKWQNpK/FO.0575.part03.rar
http://uploadstation.com/file/AjCq7g9/FO.0575.part04.rar
http://uploadstation.com/file/XR2S7gr/FO.0575.part05.rar
http://uploadstation.com/file/KCtdtPY/FO.0575.part06.rar
http://uploadstation.com/file/keWyv4K/FO.0575.part07.rar
http://uploadstation.com/file/rGfFPKZ/FO.0575.part08.rar
http://uploadstation.com/file/Y4k878v/FO.0575.part09.rar
http://uploadstation.com/file/XEZxcJm/FO.0575.part10.rar
http://uploadstation.com/file/Z22Qww8/FO.0575.part11.rar
http://uploadstation.com/file/6gSZyj8/FO.0575.part12.rar
http://uploadstation.com/file/jBRaXwE/FO.0575.part13.rar
http://uploadstation.com/file/eayanzp/FO.0575.part14.rar
http://uploadstation.com/file/MamDAJf/FO.0575.part15.rar
http://uploadstation.com/file/TUfc6Wd/FO.0575.part16.rar
http://uploadstation.com/file/etnkSBa/FO.0575.part17.rar
http://uploadstation.com/file/3u2Avyv/FO.0575.part18.rar
http://uploadstation.com/file/eNrrtXB/FO.0575.part19.rar
Link Kodu:
http://ul.to/hg2yesyx/FO.0575.part01.rar
http://ul.to/75zad62l/FO.0575.part02.rar
http://ul.to/wkakbybv/FO.0575.part03.rar
http://ul.to/ypx7lwcb/FO.0575.part04.rar
http://ul.to/w3inert0/FO.0575.part05.rar
http://ul.to/4fcmoj3h/FO.0575.part06.rar
http://ul.to/dgpuv2qm/FO.0575.part07.rar
http://ul.to/3m4ucbhu/FO.0575.part08.rar
http://ul.to/d3hv2aaj/FO.0575.part09.rar
http://ul.to/248udhkz/FO.0575.part10.rar
http://ul.to/66cqnoux/FO.0575.part11.rar
http://ul.to/keb3vwlv/FO.0575.part12.rar
http://ul.to/6csqktba/FO.0575.part13.rar
http://ul.to/k14yms0h/FO.0575.part14.rar
http://ul.to/mm12zh9r/FO.0575.part15.rar
http://ul.to/t0cfmo01/FO.0575.part16.rar
http://ul.to/zguhdwc8/FO.0575.part17.rar
http://ul.to/w4s1bomb/FO.0575.part18.rar
http://ul.to/957smh31/FO.0575.part19.rar
Link Kodu:
http://filejungle.com/f/SUdBUW/FO.0575.part01.rar
http://filejungle.com/f/5Q3Jcd/FO.0575.part02.rar
http://filejungle.com/f/UZtjcg/FO.0575.part03.rar
http://filejungle.com/f/HSjcda/FO.0575.part04.rar
http://filejungle.com/f/5378C2/FO.0575.part05.rar
http://filejungle.com/f/paVxaV/FO.0575.part06.rar
http://filejungle.com/f/UaTBYT/FO.0575.part07.rar
http://filejungle.com/f/p9ppBf/FO.0575.part08.rar
http://filejungle.com/f/4EJRUD/FO.0575.part09.rar
http://filejungle.com/f/J3VByT/FO.0575.part10.rar
http://filejungle.com/f/f6TNB2/FO.0575.part11.rar
http://filejungle.com/f/srjCMA/FO.0575.part12.rar
http://filejungle.com/f/vtSgWe/FO.0575.part13.rar
http://filejungle.com/f/VsBpwm/FO.0575.part14.rar
http://filejungle.com/f/SB6gQx/FO.0575.part15.rar
http://filejungle.com/f/k2K4kU/FO.0575.part16.rar
http://filejungle.com/f/6vxgcy/FO.0575.part17.rar
http://filejungle.com/f/HpfNVJ/FO.0575.part18.rar
http://filejungle.com/f/2vh4vn/FO.0575.part19.rar


İmza

Tüm konuları malum takip edemiyorum o sebepten sorunlarınızı "Kırık link bildirim merkezine" iletiniz..

Rar ismi "OYUNXXXX" ile başlayan tüm partların yedeği mevcuttur. Diğer isimlerle başlayan oyun partlarının yedeği yoktur linkleri kontrol edip öyle indiriniz ve bu oyun konularını kırık link bildirim merkezine iletiniz..


Bilgi : FullOyun.com ve Camiası indirdiğiniz oyunların hiçbirine çalışma garantisi vermez. İndirip açamadığınız oyunlardan FullOyun.com ve Camiası sorumlu tutulamaz.

©Copyright FullOyun & Since 2003
█║▌│ █║▌ ║││█║█║


Konu Tomb Raider tarafından (16-04-2010 Saat 19:12 ) değiştirilmiştir..
Max Payne isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Site Reklamları..
Alt 15-04-2008, 00:26   #2 (permalink)
musxxxx
Misafir
Yasal UyarıFullOyun
Bağımlılık Yapabilir!
Bilgiler
Mesajlar: n/a
Konular: 73
Karizma
Beğeniler
Aldığı Beğeni:
Beğendikleri:
Oyun Birinciliklerim
Standart


aaaaaaa bi bakalim

Alıntı ile Cevapla
Alt 17-04-2008, 13:12   #3 (permalink)
Üye
Yasal UyarıFullOyun
Bağımlılık Yapabilir!
Bilgiler
Üyelik tarihi: Apr 2008
Mesajlar: 2
Konular: 0
Karizma
Rep Gücü : 299
Rep Puanı : 2142
Rep Seviyesi : evrenbey has a reputation beyond reputeevrenbey has a reputation beyond reputeevrenbey has a reputation beyond reputeevrenbey has a reputation beyond reputeevrenbey has a reputation beyond reputeevrenbey has a reputation beyond reputeevrenbey has a reputation beyond reputeevrenbey has a reputation beyond reputeevrenbey has a reputation beyond reputeevrenbey has a reputation beyond reputeevrenbey has a reputation beyond repute
Beğeniler
Aldığı Beğeni: 0
Beğendikleri: 0
Oyun Birinciliklerim
Standart


tesekkurler

evrenbey isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Alt 17-04-2008, 13:30   #4 (permalink)
@_M_D
Misafir
Yasal UyarıFullOyun
Bağımlılık Yapabilir!
Bilgiler
Mesajlar: n/a
Konular: 73
Karizma
Beğeniler
Aldığı Beğeni:
Beğendikleri:
Oyun Birinciliklerim
Standart


İşte bu Çok iyi sagol

Alıntı ile Cevapla
Alt 17-04-2008, 13:31   #5 (permalink)
@_M_D
Misafir
Yasal UyarıFullOyun
Bağımlılık Yapabilir!
Bilgiler
Mesajlar: n/a
Konular: 73
Karizma
Beğeniler
Aldığı Beğeni:
Beğendikleri:
Oyun Birinciliklerim
Standart


arkadaşım bu linkler çok karışık

Alıntı ile Cevapla
Cevapla

Tags
2007, download, fifa, full, indir, manager, oyun, yükle

Seçenekler
Stil

Yetkileriniz

Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-KodlarıKapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık

Benzer Konular

Konu Konuyu Başlatan Forum Cevaplar Son Mesaj
Fifa Manager 2013 - Full - Oyun indir - Download - Yükle Max Payne Spor - Yarış 192 22-11-2015 12:41
LMA Manager 2007 - Full - Oyun indir - Download - Yükle Max Payne Spor - Yarış 60 07-11-2015 22:51
Football Manager 2007 - Full - Oyun indir - Download - Yükle Max Payne Spor - Yarış 86 27-05-2015 16:18
Pro Cycling Manager 2007 - Full - Oyun indir - Download - Yükle Max Payne Spor - Yarış 57 13-11-2014 12:48
Fifa Manager 2008 - Full - Oyun indir - Download - Yükle Max Payne Spor - Yarış 246 21-03-2014 19:26


Bütün Zaman Ayarları WEZ +2 olarak düzenlenmiştir. Şu Anki Saat: 10:07 .


Powered by vBulletin® Version 3.8.3
Copyright ©2000 - 2015, Jelsoft Enterprises Ltd.
SEO by vBSEO 3.6.0
www.FullOyun.com
Yandex.Metrica

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258