Full Torrent Oyun indir - Powered by vBulletin

"
Sayfa 1/4 1234 SonSon
20 sonuçtan 1 ile 5 arası
    Status
    Max Payne - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Acemi Üye
    Yer
    Istanbul
    Konular
    2742
    Tecrübe Puanı
    1453
    Beğendim/Beğenmedim
    Received: 118/22
    Given: 108/1

0 Not allowed! Not allowed!

Standart Game Stock Car 2013 - TORRENT - TURBOBIT Full indir

Sürüm Adı : HI2U
    Rar Şifresi : YOK
    Crack : Mevcut
    Dosya Türü : Sanal Sürücü
    Max Payne : Max Payne
    Part Sayısı : 6 (1 GB)
    Sanal Sürücü Programı : Daemon Tool's İndirmek için Tıklayın.

Oyun severler için sitemizde yer verdiğimiz bu oyun, yarış severler için hazırlanmış birinci sınıf sürüş sistemlerine sahiptir. Game Stock Car 2013 resim Game Stock Car 2013 indirOyunda oldukça muhteşem pistleri ve rengarenk araçlarının verdiği araba yarış heyecanına ortak olacaksınız. Game Stock Car 2013 oyunu oynamak isteyenler ilk önce oyunun eğitim modunu kullanarak yarışlara nasıl katılacakları hakkında kısa ama etkili bilgilere sahip olacaklar. Oyunda modifiyeleri yerli yerinde olan ve başka hiç bir oyunda görmediğiniz kadar mükemmel olan arabalardan birini seçerek başlayacaksınız. Oyuna ilk olarak olarak başladığınız araçla oyunun sonunu görmek zorunda değilsiniz, ekibinizin verdiği araç destek filosundan istediğiniz renk modifiyeli araçlarla yarışlara katılabilirsiniz. Öncelikle oyunun kariyer modunda kendinize has olan özellikleri ve ekibinizi seçerek oyun başlıyorsunuz. Oyunun içerisinde formula bir araçlarından, normal bilindik yarış arabalarına kadar çok çeşitli yeni araba seçme hakkınız bulunmaktadır.

Game Stock Car 2013 Game Stock Car 2013 indirGame Stock Car 2013 oyunu severleri inanılmaz yarışlara sürükleyecek olan bu oyunun içerisinde hem yarışmanın hemde nefes kesen rakip geliştirmelerin peşine düşeceksiniz. Arabaları ve yeni pistleri ile sıra dışı bir görünüm sayesinde mükemmel bir deneyimi evlerinize taşıyacak olan bu oyunu muhakkak sizlerde oynamalısınız. Bu oyundaki arabalar Opala Stok Otomobil, Mini Challenge Camaro, Formula Reiza, Formula 3, Formula Classic, Formula Retro, Copersucar-Fittipaldi, kartlar 125cc direkt & Shifter gibi üst düzey sürüş heyecanına sahip olan benzersiz araçlardır. Game Stock Car 2013, sayısız yarış arabası desteği ve geniş yarış özellikleri ile benzersiz yarış deneyimlerini sizlere sunmaktadır. Oyunun en güzel özelliklerinden biri ise online oynanabiliyor olması sayesinde bir çok oyun severlerin gönlünü kazanmayı da başarmıştır. Game Stock Car 2013 oyunu indirme sayfasından ücretsiz olarak sunmak istediğimiz oyunu şimdilik tanıtım amaçlı sitemizde yerini almış bulunmaktadır. Görüntü kalitesi oldukça muhteşem ve nefes kesen ses efektleri sayesinde akıl almaz eğlenceli yarışlarda yer almanızı sağlayacaktır. İyi eğlenceler dileriz.

1.4 Ghz İşlemci
    Windows XP veya daha üstün
    1GB RAM
    256MB video RAM ile DirectX 9.0c uyumlu ekran kartı
    4 GB boş sabit disk alanı

Kod:
    http://turbobit.net/vnzio3she5k9/OYUN1473.part1.rar.html
    http://turbobit.net/3ctkpa7zwuz5/OYUN1473.part2.rar.html
    http://turbobit.net/k7hcngcfwt0d/OYUN1473.part3.rar.html
    http://turbobit.net/0mwekojmhmq8/OYUN1473.part4.rar.html
    http://turbobit.net/66v34uadg8ri/OYUN1473.part5.rar.html
    http://turbobit.net/oopshrvow0t3/OYUN1473.part6.rar.html
    Kod:
    http://tt.fulloyun.com/torrent/OYUN1473.rar

KIRIK LİNK BİLDİR!

Rar ismi "OYUNXXXX" ile başlayan tüm partların yedeği mevcuttur. Diğer isimlerle başlayan oyun partlarının yedeği yoktur linkleri kontrol edip öyle indiriniz ve bu oyun konularını kırık link bildirim merkezine iletiniz..

ÖNEMLİ NOT : Şuan sadece Turbobit ve Torrent yüklemesi yapıyoruz. Nitroflare veya başka bir siteden kırılan linkleri yenilemiyoruz. Premium alırken ona göre davranın lütfen..!

ÖNEMLİ NOT 2 : Bazı oyunlarda "bit" farklılıkları olabilir. Lütfen oyunu indirmeden önce oyunun 32bit mi 64bit mi olduğunu araştırın. Sisteminiz 32bit ise 64bit olan oyunları çalıştırmaz. Veya sisteminiz 64bit ise 32bit olan oyunları çalıştırmaz. Sitemizde yer alan sistem bilgilerinde bu bilgi yer almayabilir. O sebepten araştırın indirin. Bilginize.

Bilgi : FullOyun.com ve Camiası indirdiğiniz oyunların hiçbirine çalışma garantisi vermez. İndirip açamadığınız oyunlardan FullOyun.com ve Camiası sorumlu tutulamaz.

©Copyright FullOyun & Since 2003
    █║▌│ █║▌ ║││█║█║

Status
    omergazi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Üye
    Konular
    149
    Tecrübe Puanı
    13889
    Beğendim/Beğenmedim
    Received: 0/0
    Given: 0/0

Standart Cevap: Game Stock Car 2013 - 2014 - Full - Oyun indir - Download - Yükle

Teşekkürler

Status
    wolverine128 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Üye
    Yer
    uzay
    Konular
    93
    Tecrübe Puanı
    16195
    Beğendim/Beğenmedim
    Given: 1/0

Standart Cevap: Game Stock Car 2013 - 2014 - Full - Oyun indir - Download - Yükle

Sonuncu resim çok gerçekçi. :D

Status
    @Player - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Üye
    Konular
    0
    Tecrübe Puanı
    115
    Beğendim/Beğenmedim

Güzel oyuna benziyor

Status
    yunus_99_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Üye
    Konular
    8
    Tecrübe Puanı
    302
    Beğendim/Beğenmedim

oyun nasıl oynanıyor beyler ve tuş ayarlarını söylermisiniz direksiyon kamerasından çıkamadım ve oyunu ortada hazır olarak başlatıyor yani arabalar dizilmiş ışıklar sönünce başlayan bir ortamda değil yardımlarınız için şimdiden teşekkürler

Sayfa 1/4 1234 SonSon