Full Torrent Oyun indir - Powered by vBulletin

"
Sayfa 1/3 123 SonSon
11 sonuçtan 1 ile 5 arası
    Status
    wolverine128 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Üye
    Yer
    uzay
    Konular
    93
    Tecrübe Puanı
    16209
    Beğendim/Beğenmedim
    Received: 0/0
    Given: 5/0

0 Not allowed! Not allowed!

Standart Assassin's Creed 4 [13 dk ] oynanış videosu (oyundaki bir görev) + yeni resimler

Beni bilen bilir ben oyun konusunda bir Assassin's creed hayranıyım dır. Hatta Assassin's creed 4'ü bana şimdi verseler ve karşılığında bilgisayarındakibütün oyunları sil deseler Assassin's creed olmayan hiç düşünmeden gta 4 vs. ms. demeden silerim :D [:D:]
    Nekka çok Assassin's creed dedim siz sayın [:D:]
    Lafı Uzatmadan sizlere Video'yu sunuyorum :D

Black Flag’e geçtiğimiz gün gelen resimlerden sonra şimdi de yeni detaylar geldi. Fazla zaman kaybetmede Kreatif Direktör’ün açıklamalarına bakalım.

“Karayip, yan görevleri va aktiviteleri ile dolu büyük bir açık dünyaya sahiptir. Baskın yapabileceğimiz kale, keşfedebileceğimiz batıklar(gemiler), kaçakçıların mağaralarına sızabilme, müttefik gemilerine eskortluk yapma(eşlik etme de denebilir), ticaret yollarını bozma, avlayabileceğimiz hayvanlar, bulabileceğimzi koleksiyonlar, vb.”

“Burada önemli olan şey, tüm bu aktivitelerin açık dünya bağlamında mantıklı olmasıdır. Bu faaliyetlerin gereksiz olacağını hissetmeyeceksiniz, bu faaliyetler(aktiviteler) bir nedenden dolayı mevcuttur ve tümünü tamamlamak çok eğlencelidir. Güçlü bir korsan ve daha da iyi bir suikastçı olabilmek için bu aktiviteleri tamamlıyorsunuz.”

“Mücadeleler(dövüşler), AC3′teki mücadelelere benzer olacak, ama ilave eklemeler yepyeni bir seviyeye götürüyor. Çok tabanca mekaniği, düşmanların arasında size combo yapma sağlar.(birden fazla kişiye ateş etme, zaten bunu bir videoda görmüştük) Bu da mücadeleye yepyeni bir yaklaşım sağlıyor. Free aim kavga başlamadan önce bazı düşmanlarınızı vurmanızı da sağlıyor, bu da çok yardımcı oluyor.”
    Oyun hakkında Bilgi veren resimler geldi hanımmmm [:D:]

*** Aşağıdaki resimde Edward ölmüş bir adamdan bir hazine haritası alıyor ( gömü veya bir pieces of eaden parçası olma ihtimali yüksek )

*** Edward'a ait süperkombo kill ( high profile kill dediğimiz türden )

*** Oyunun 4 dk'lık trailer'ının sonundaki gizli nesne (tahminimce bir pieces of eaden parçası ) Edward'ın elinde dur uyor

*** Bir tek captain jack sparrow'un dürbünü yok burası [:D:] KArayip (oyuna dürbün- zehirli ok fırlatmak için boru- gibi değişik silahlar da eklenmiş )

*** oyundaki deniz savaşlarıdan bir bölüm.

*** ve merakla beklenensu altı ( buradakihayvanları avlayabileceğimiz batık gemilerin içinden hazineler alabileceğimiz ortaya çıkmıştı zaten) Hayvanlara dadikkat edilmiş ki köpek balığının modellemesi 3 teki ayılar gibi değil =)

*** Denizde de avlanabileceğiz.

Oyuna genel olarak baktığımızda, 3. Oyundaki Anvil-next'i daha dageliştirdikleri görülüyor. Hayvanlar- gölgelendirmeler- çevredeki insanlar ile etkileşim- Denizdeki canllık -deniz altıdaki ayrıntı - karayip ormanlarındaki bitki ve ağaç kaplamaları- Hataa AC2-ve Ac3 de çıkan gök yüzüne baktığınızda bulutların arkasında görebildiğiniz., Mavi renk paletişeklindeki bug kaldırılmış gibi duruyor.
    --- AC 3'te çıakrtılan Zırh sistemi ve gizli zırhlar arama sistemi oyuna dahil edilmiş. Bunun yanında oyun da bulunan saçma bir can barı yerine 1.2. oyunlar daki can barının karışımı şeklindeki can barının ilave edilmesi de beni sevindiren bir durum.
    Bunun yanında Birde (bu oyunun çizgi romanla eşbi kurguda olacağı söylenmişti.Çizgi romanda( Subject 16. yani Animus'u hackleyen kişi anlatılmıştı ve onun atalarıyla aranan, pieace of eaden parçası Anhk isimli bir parçaydı. Bu parçada geçmişteki bilge bir kişinin ölmüş olmasınarağmen yaşayan sadece bir tek DnA parçasından onun bilgilerini alabilen veya onu holografik olarak yaşata bilen bir parçaydı.Oyunun günümüz kısmında bu parça bulunup Desmon'un Apple of Eaden'ı nasıl kullandığı çözülmek isteniyor olabilir ??? Çünkü yapılan biraçıklamda oyunda Desmond'un adınınkendi karakterimizden çok duyacağımız açıklandı ve, Desmond hakkında, bütün bilgiler tamami ile oyunculara sunulacakmış.

Status
    Razor58 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    нєιѕєηвєяg
    Yer
    Sivas
    Konular
    305
    Tecrübe Puanı
    32427
    Beğendim/Beğenmedim
    Received: 32/0
    Given: 6/3

Standart Cevap: Assassin's Creed 4 [13 dk ] oynanış videosu (oyundaki bir görev) + yeni resimler

Ellerine sağlık ama ben serinin gittikçe kötüleştiğini görüyorum.Korsan teması oyunu iyice bozdu.Çok severdim Assassins Creed 2 ve Brotherhood oyunlarını.Ama son oyundan itibaren konuyu saptırdılar ve daha da saptırıyorlar.

Status
    Üye
    Yer
    uzay
    Konular
    93
    Tecrübe Puanı
    16209
    Beğendim/Beğenmedim

Standart Cevap: Assassin's Creed 4 [13 dk ] oynanış videosu (oyundaki bir görev) + yeni resimler

Alıntı Razor58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ellerine sağlık ama ben serinin gittikçe kötüleştiğini görüyorum.Korsan teması oyunu iyice bozdu.Çok severdim Assassins Creed 2 ve Brotherhood oyunlarını.Ama son oyundan itibaren konuyu saptırdılar ve daha da saptırıyorlar.

son oyunda ciddenk onuda bir sapma var. Son oyun da bir Suikastçi değil, bir savaşçı yönettik. Kimseyi gizlice öldürme. Yer altı görevleri, Adam takip etmevs. hak getire ama bu oyun da ümidim var. Gameplay videosunda, Targetleri istese gizlice öldürebilirdi ama adam gemi savaşlarını anlatmak içib öyle yaptığını söyledi. Adalı bölümde de gizlice sızmak için kullandığı silahı güzeldi. Suikastçilik geirdönüyor diyebiliriz. Ve Ac 2+ BH 'danalışık olduğumuz yer altı ve gizli görevler :D

Status
    XxDarKLorDxX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Üye
    Yer
    Türkiye
    Konular
    29
    Tecrübe Puanı
    1647
    Beğendim/Beğenmedim
    Given: 0/0

Assasin's Creed serisi kendini bozdu bence.

Status
    Üye
    Yer
    uzay
    Konular
    93
    Tecrübe Puanı
    16209
    Beğendim/Beğenmedim

Alıntı XxDarKLorDxX Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Assasin's Creed serisi kendini bozdu bence.

ama bu seride birtoparlanma olacak gemi savaşları oyunun 100/50'sini kapsayacak ama Assassin's creed 2'de Quick tur yapar gibi olacak. yani şehir - ülke - kıtalar arası gemikullanarakgidebileceğiz. yoldaki düşmanlar ile savaşacağız.

-oyuna gizli sisteme daha çok önem verilmiş.
    -Oyunda 3'teki gibi paso kavga etmek isteyenler için gemi savaşları var,( güvertede paso dalacan adamlara )
    -Yer altı görevleri geri geldi
    -Oyuna zırh ve AC3'ten daha büyük Bir ekonomik bir sistem gelmiş durumda

- en güzelide Ac2-Bh ve revalationda olduğu gibi Gizli Zırhlariçin görevler yapıp gizli ve sağlam zırhları bulacağız :D

yani bu oyun ümit veriyor. En güzel kısmıda Connor'un carpık koşuşunu düzeltmiş durumdalar.

Sayfa 1/3 123 SonSon