Full Torrent Oyun indir - Powered by vBulletin

"
Sayfa 1/2 12 SonSon
10 sonuçtan 1 ile 5 arası
    Status
    Razor58 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    нєιѕєηвєяg
    Yer
    Sivas
    Konular
    305
    Tecrübe Puanı
    32415
    Beğendim/Beğenmedim
    Received: 26/0
    Given: 5/3

0 Not allowed! Not allowed!

Standart Assassin's Creed Syndicate Ön İnceleme - Tanıtım Videosu ve Yeni Görseller - FO

Bildiğiniz üzere oyun dün yani 12 Mayıs'ta Türkiye saatiyle saat 19:00'da tanıtıldı ve bir oyun içi videoyla karşı karşıya bırakıldık.Bende bu videoyu izleyip bir ön inceleme yaptım.Umarım beğenirsiniz.

1-Canlandıracağımız Karakter

Oyunda 2 karakteri oynayacağız.Bunlardan biri erkek biri kız iki kardeş olarak karşımıza çıktı.İsimleri Jacob Frye ve Evie Frye.Verilen bilgiye göre oyunda ağırlıklı olarak erkek karakteri canlandıracağız.Ayrıca Jacob karakterinin yüzündeki bir detay gözüme çarptı.Sağ kaşında bir yara izi var.Ve bu yara izi Ezio'nunkine benziyor.Hoşuma gitmedi değil.

2-Oyun Nerede,Hangi Zamanda Geçiyor?

Oyun 19.YY İngilteresinin başkenti Londra'da ,Victoria devri ve sanayi devrimi ışığında geçiyor.Oyun içinde devrin özellikleriyle orantılı olarak birçok yenilik görebilirsiniz.

3-Syndicate'in Senaryosu (Konusu)

Oyunda Jacop and Evie Frye kardeşler hem tapınakçılarla hem de yeraltı dünyasıyla mücadeleler verecek.Bu mücadeleyi sadece 2 kişi olarak vermeleri saçma olacağından yine devrin toplumsal görüşü ve sınıf ayrımcılığı gölgesinde mafya savaşları yapacağız.Bizim bir grup adamlarımız olacak,karşımızda ise başı tapınakçıların çektiği birkaç çete olacak.Bunun dışında şimdiye kadar her oyunda gördüğümüz Tapınakçı-Suikastçi mücadelesi devam edecek.

4-
    Neler Yeni?

Tanıtım videosu oyunun içinden 9 dakikalık bir kesit içerip altyazılarında İngilizce olduğunu düşünürsek pek fazla detaya giremedim ama gözüme çarpan birkaç köklü yenilik var.Birçoğu AC:Syndicate'i vasat bir oyun olmaktan kurtarma çabasının başarılı bir ürünü gibi gözüküyor.İşte bunlardan birkaçı;

• Oyunda binaların üstüne kolayça çıkabilmemiz için kanca benzeri bir sistem geliştirilmiş.Artık binaların tepesine çıkmak için pencere veya tuğla çıkıntısı aramamıza gerek yok.Ayrıca bu aleti Ac:Revelations'da bize hazır verilen iplerle çatıdan çatıya geçerken kullandığımız gibi kullanabiliriz.Bir binanın üstündeyken hemen karşı binaya hedef alıp oraya geçebilirsiniz.

• Oyunun geçtiği devirle bağlantılı olarak giysilerimiz de birkaç değişikliğe uğramış durumda.Artık normal kıyafetin tamamen dışında olan eski Suikastçi kıyafetini giymiyoruz.Videoda beyaz bir gömlek üstüne yeşil yelek ve kıravat niyetine gevşek bir fular takınıyoruz.Bunun üstüne kapüşonu olan( ki suikastçiliğin yüzü gizlemek için olmazsa olmazıdır) siyah uzun bir ceket giyiyoruz.

• Beni en çok sevindiren ise hızlı ve havalı olan yeni dövüş sistemi.Videoda da izleyeceğiniz üzere Jacob çok rahat bir havayla karşısındakine sokak/salon dövüşü karışık bir biçimde yumruk,tekme,kafa atabiliyor.Eski serilerde rakibin gardını tekme atarak düşürüyorduk fakat AC:Syndicate'de iki kulağından veya boynundan(tam kestiremedim) tutup aşağıya doğru savurduğumuz düşman 2 saniyeliğine serseme dönüyor ve istediğimiz hareketi kolayca yapabiliyoruz.

Assassin's Creed Syndicate Tanıtım Videosu

Oyun 23 Ekim'de PC,PS4 ve Xbox One için çıkışını yapacak.

Alıntı değildir,İyi Forumlar.

-
    İhbar Üzerine Düzenlenmesi Gereken Mesajlar ve Konular

-
    Kırık Link Bildirim Merkezi..!

Yasaklı Sitelere Giriş İçin DNS Ayarlarınızı

208.67.222.222 - 208.67.220.220
    Şeklinde Yapınız.

Status
    Micro-ice - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Süper Mod
    Konular
    133
    Tecrübe Puanı
    47336
    Beğendim/Beğenmedim
    Received: 22/1
    Given: 27/0

Standart Cevap: Assassin's Creed Syndicate Ön İnceleme - Tanıtım Videosu ve Yeni Görseller - FO

Emeğine sağlık detaylı bir inceleme olmuş.
    Biz bekliyoruz ki Ac:II deki gibi küçük görünen ama yenilikçi şeyler eklesinler,adamlar kılıç dövüşünü oyundan kaldırıyor.Kılıç dövüşlerinin olmadığı bir AC oyunu olur sana Batman Arkham dövüş dinamikleri olan suikastci oyunu. Bu yılda birşey beklemiyorum ben AC serisinden.Yılın fiyaskosu geliyor yine :)

Şeklinde Yapınız.

Status
    HOHEM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Üye
    Yer
    İstanbul
    Konular
    62
    Tecrübe Puanı
    388
    Beğendim/Beğenmedim
    Received: 2/0
    Given: 1/0

Standart Cevap: Assassin's Creed Syndicate Ön İnceleme - Tanıtım Videosu ve Yeni Görseller - FO

İnceleme güzel olmuş.Bir oyunun ön incelemesini herhangi bir betasını oynamadan yapmak,oyunun tümünü incelemekten çok daha zordur.Sadece videodan izlediklerin ile böyle bir inceleme yapman güzel olmuş.Resimlerin boyutları orantıları ve yazıların gözü yormamış olması da yazıyı okumayı kolaylaştırmış.

Oyun hakkında düşüncelerim;
    İlk olarak baştaki karakter itici geldi.Üstelik her ne kadar eski zaman oyunu olsa da ASC oyunun ana temellerine aykırı bir yığın olay mevcut.Ama şu çete savaşı olayını sevdim.Yeni dövüş mekanikleri ne kadar hoş görünse de estetikten yoksun.

Status
    Razor58 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    нєιѕєηвєяg
    Yer
    Sivas
    Konular
    305
    Tecrübe Puanı
    32415
    Beğendim/Beğenmedim
    Received: 26/0
    Given: 5/3

Alıntı Micro-ice Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Emeğine sağlık detaylı bir inceleme olmuş.
    Biz bekliyoruz ki Ac:II deki gibi küçük görünen ama yenilikçi şeyler eklesinler,adamlar kılıç dövüşünü oyundan kaldırıyor.Kılıç dövüşlerinin olmadığı bir AC oyunu olur sana Batman Arkham dövüş dinamikleri olan suikastci oyunu. Bu yılda birşey beklemiyorum ben AC serisinden.Yılın fiyaskosu geliyor yine :)
    Kılıç dövüşü cidden kötü olmuş ama sanayi devri diyoruz dostum.Kılıç mı kalır o devirde.Alıştığımız için kötü geliyor ama mantıklı düşünürsek doğru bir karar bence.Karşındaki adam sana modern silahlarda ateş açarken sen kılıç kullanamassın.Sende kılıç olsa bile düşmanda olmaz.Orası Büyük Britanya dostum Venedik değil :)
    Alıntı HOHEM Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İnceleme güzel olmuş.Bir oyunun ön incelemesini herhangi bir betasını oynamadan yapmak,oyunun tümünü incelemekten çok daha zordur.Sadece videodan izlediklerin ile böyle bir inceleme yapman güzel olmuş.Resimlerin boyutları orantıları ve yazıların gözü yormamış olması da yazıyı okumayı kolaylaştırmış.

Oyun hakkında düşüncelerim;
    İlk olarak baştaki karakter itici geldi.Üstelik her ne kadar eski zaman oyunu olsa da ASC oyunun ana temellerine aykırı bir yığın olay mevcut.Ama şu çete savaşı olayını sevdim.Yeni dövüş mekanikleri ne kadar hoş görünse de estetikten yoksun.
    Öncelikle inceleme hakkında yorumun için teşekkürler :) Oyun hakkıdaki yorumuna gelirsek; Oyun gittikçe günümüze yaklaşıyor.Doğal olarak moda/giyim tarzı falan da değişiyor.Sen Ezio'da giyim tarzına saç/sakal şekline alışınca,bir de AC serileri hakkında önyargıya sahip olunca böyle düşüncelere kapılabilirsin.

Bence oyun hayal kırıklığı olmayacak.Ama Ümit Batman dövüş dinamikleri dediğinden beri bende biraz soğudum.

-

-

Şeklinde Yapınız.

Status
    Micro-ice - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Süper Mod
    Konular
    133
    Tecrübe Puanı
    47336
    Beğendim/Beğenmedim
    Received: 22/1
    Given: 27/0

Alıntı Razor58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kılıç dövüşü cidden kötü olmuş ama sanayi devri diyoruz dostum.Kılıç mı kalır o devirde.Alıştığımız için kötü geliyor ama mantıklı düşünürsek doğru bir karar bence.Karşındaki adam sana modern silahlarda ateş açarken sen kılıç kullanamassın.Sende kılıç olsa bile düşmanda olmaz.Orası Büyük Britanya dostum Venedik değil :)
    Benim demem farklı,ben direk olarak döneme isyan ediyorum.Yani AC seri düzenine göre yılda geriye gitme yok dimi,e peki şu an yıllar fazlaca hızlı ilerlemedimi ? yani neredeyse geldik 1900 lerin başına peki sonrası ? günümüz devrinde bir AC olamayacığınıda biliyoruz. Yılları çok hızlı geçtiğini düşünen bir tek ben miyim ? AC nin şu anki geldiği yer 'silah çıktı mertlik bozuldu' suikatci olarak bunun bir tık ötesi hitman dir. Yanlışmıyım :)

Şeklinde Yapınız.

Sayfa 1/2 12 SonSon