Full Torrent Oyun indir - Powered by vBulletin                                                                                             "
Sayfa 1/33 1234567891011 ... SonSon
162 sonuçtan 1 ile 5 arası
 1. #1
  Status
  Offline
  Mr. MakaveLi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üye
  Üyelik tarihi
  Dec 2008
  Yer
  Ankara
  Mesajlar
  932
  Konular
  49
  Tecrübe Puanı
  2694
  Beğendim/Beğenmedim
  Received: 0/0
  Given: 0/0

  0 Not allowed! Not allowed!

  Standart Gta San Andreasın Sırları - Bilinmeyen Hileler - Hydra Uçak Uçurma Yöntemi

  Arkadaşlar son zamanlarda Gta san andreas hakkında birçok şey araştırdım ve en ilginç olanları sizlere anlatıcam

  1)Püf Noktalar

  San andreasta birçok püf nokta var işte size bazıları

  -Simdi arkadaslar oyunda Sadece Grove Street adamlarını yanımıza alabiliyoruz.Kontrolumuze geciriyoruz yani.Simdi kendi kesif ettiğim bir yolla istediğiniz herkezi controlunuze alabilirsiniz.

  Oyuna girelim

  SJMAHPE yazalım

  sonra istediğimiz birini kontrol altına almayı deneyin ne göreceksiniz.

  Kontrol etmeyi bilmeyenler:

  Adamın üzerine silahı doğrultun ve G tusuna basın

  -İthalat-İhracat İskelesine;(San Fierro Limanı)
  [tren istasyonuna girin.şehirn çıkışına doğru ilerleyin.sol tarafa aşağı doğru tek bir ray iniyor.orayı takip edin.önünündeki sarı vince gelince durun.Enter'a basıp kullanabilirsiniz.araba listesi ise az arkadaki tabela'da yazıyor]

  -Oyunda Liberty City'e Gecme:
  tanton gym'e, yani vücut geliştirme salonuna git ve içerde ki adamları öldür sonra kapının yanında kum çuvalı var onların arkasına geçip yecgaa yazıyorsun sanırım. sonra havalanıyorsun ve şimdi ss'i de gördüğün yere gidiyorsun.Oraya yaklaştıktan sonra yavaşça alçal ve karşına bir kapı çıkacak sarı ile belirlenmiş olan. oradan içeri gir ve şimdi ss'de ki yere git.
  Buraya da geldikten sonra yine yavaş yavaş alçaldığında karşında liberty city'i görebilirsin. zaten marco's bistro var indiğin yerde ve müzil çalıyor. böylece 2 gizli yol ile liberty city'e geçiş yapabiliyorsun. (anlamayanlara videosunu verecem)  2)Oyun sırları

  - Oyunda Amerika Birleşik Devletleri'nin UFO araştırmaları yapıldığı öne sürülen oldukça
  gizli olan askeri bölge yani 51. Bölge'yi (Area 51) temsil eden Area 69 adında
  bir bölge bulunuyor. Bu bölgeye bazen UFO benzeri araçlar iniyor.

  -
  Bir kargo uçağına girildiğinde 'Siyah giyen adamlar'
  filmindeki uzaylı(mustafa topaloğlu) avcıları geliyor ve filmdeki repliklerle
  saldırıyorlar.


  -El Castillo del Diablo'daki kayalıklarda 6 adet mefta torbası gizli.

  -
  Dağlarda dolaştığınızda 'Koca Ayak Yeti' adlı büyük yaratık ortaya çıkıyor.

  -
  intihar eden insanlar >>>> Yayalar ,san fierroda bir binanın üstünde doğuyor. sonra düşüp ölüyorlar sanırım bir oyun hatasıydı kasıtlı bir şey yapılmamış..

  -Not Welcome yazısı >>>>> Big Smoke' un saklandığı dairenin kapısında bulunan Hoş Gelmediniz yazısı. Big Smoke, CJ için bu yazıyı koymuş..

  -Valentino Rossi' nin motorsikleti. ===>> Bildiğiniz gibi ünlü motorcu Valentino Rossi' de 46 numara motorsiklet kullanmaktadır.Bu motoru Las Venturasta bir limanda bulabilirsiniz..

  -
  Kayadaki işaretler ===>> Bazı kayalarda ilginç semboller var..

  -Kırılabilen köprü ===>> Köprünün resimde görünen tarafına bir araçla çarptığınızda , köprünün korkulukları kırılacaktır.oyuna son görevde kullanılmak için koyulmuştur.Son görevde,C.r.A.s.H.'ın başı Officer Tenpenny,bu köprüden aşağıya,Grove Street'e düşer.


  -Vice City nin resmi..===>> Vice City' nin kapak resminin birebir kopyası

  -K harfi ===>> SanFierro da bir binanın üzerinde beliren K harfi.var..


  -"r" harfi ===>> Bulutsuz bir gecede gökyüzüne baktığınızda "r" ' i görürsünüz herhalde Rockstar gamesin r sidir
  Las Venturasa giderken oradaki bir kasabada var.

  -Kayıp şehir ===>> Bu gibi yerler Amerika'da vardır. Ondan koymuşlar herhalde Bu şehirlerden 1-2 tane var. Çok büyük dağların arasında gizli.çok korkunç bir yer.hiçbir insan yok ara sıra hayaletler çıkıyor.

  -Dövülen vatandaş ===>> Sorguya çekiyorlar aslında , herhangi bir yaya olabiliyor. Vatandaşi serbest bıraksanız dahi , yürüyerek çıkamaz çünkü oraya sabitlenmiş Los Santosta bir polis binasındaydı herhalde.


  -Vice City oyuncakları ===>> Tommy ve Lance in oyuncakları oyunda mevcut.

  -Ghost car >>>Herkes bu arabayı hayalete benzetiyor .niye diye sorarsanız
  çünkü bu arabalar kendi kendine hareket ediyor ve içlerinde sürücü yok
  aslında bu araba bir hayalet araba değil.Neden diye sorarsanız bu arabayı rockstar games, bir yokuşun tepesine koymuş dolayısıyla araba aşağıya doğrı kayıyor.


  -San fierronun bir kasabasındaki Cluck'ın Bell'den çıkınca oyun gereği havada kımıldayabilen bir beyaz nesne görülür.

  -Denizin içinde büyük ve yıkık dökük bir denizaltı var.içine binilemiyor

  -sabahleyin akş** gözüken yer. ===>> Interior'da her zaman karanlık hava vardır


  -Mezar taşındaki "Carl" yazısı >>Mezarlıkta bir mezardaydı.Mezar taşına dikkatli bakarsanız üstünde Carl yazdığını görürsünüz (carl=oyunda yönettiğimiz herifin adı)

  -7 ve 13 sayısının bir arada kullanılması >>>7 hıristiyanların uğurlu rakamı 13te uğursuz bunları bir tabelada 713 sayısı şeklinde görüyoruz..

  -Kanlı bölge >>>oyundaki karakterlerden birine aitmiş


  -FERRACONN
  Dağdaki hayalet>>>Bir Kasabada geceleyince nadir olarak koca ayak adında turuncu bir canavar geliyor ve silahlarla öldürülemiyor..

  -Ağaçtaki maymuna benzeyen şekil ===>> Bazı ağaçlarda maymuna benzer şekilleri görüyoruz..

  -Los Santosta Vinewood yazısının arkasındaki bir seri katilin mezarına gidince çığlıklar duyarsınız.

  yönettiğimiz karakterin annesiniz mezarına gidince de çığlıklar duyarsınız..

  -Ayrıca San Fierro'yu Las Venturas'a bağlayan köprünün üstünde There are no easter eggs up here go away yazıyordu. Anlamı da "Burada sürpriz yumurta yok. Kaybol" Sürpriz yumurtadan kasıt oyunlardaki bu tarz gizli şeyler tabi.


  -Oyundaki tabela'ların bazılarında rakip oyunların afişleri var.

  -
  Belirli yerlerden "Oblivion" isimli paralel bir evrene geçiliyor.

  -
  gta sana ndreasta kız arkadaş yapıp onu gezdire biliyoruz bu da garip deil derseniz yanına gidip elinizde çicek varsa eğer yukarda taba bas yasısı çıkar basın taba çiceği ona verir eğer çicek yoksa kızı öper :)

  Obliviona geçiş=Gantondaki spor salonundan giriyoruz ilk olarak içerde kim var kim yoksa öldürüyoruz sonra ROCKETMAN yazıp Jetpack hilesini açıyoruz sonra kapıdaki Giriş/Çıkış sarı okuna Jeetpackle yürüyüp havalanıyoruz ve obliviondayız bu kadar basit.

  -carl\'ın annesinin mezarında hayalet filan da yok AMA orada durup hiçbir müzik dinlemeden başka bir ses açmadan pür dikkat dinlerseniz bir öksürük sesi olduğunu duyabilirsiniz..


  -ceset torbaları doğru ve bunun da bir garipliği yok çünkü terk edilmiş havaalanındaki uçak hurdalarından anladığınız kadarıyla uçak kazasında ölmüş insanlar.

  -Çöldeki terk edilmiş mezarda bir mezar taşında çok anlaşılmaz bir şekilde CARL yazdığı da doğrudur.

  -Ryder\'ın evine Obliviondan girdiğinizde içerde bir GTA Vice City posteri görebilirsiniz.

  -Oyunda Las Venturas\'ın dışarısındaki çöllerin ortasında bir tepede The Big Ear adı altında dev bir anten görebilirsiniz bunun ne işe yaradığı malum ama en gariplerinden biri oradan aşağı inip biraz ilerlerseniz insan yapımı olmayan taştan bir tünel görebilirsiniz.

  -Hayalet arabalar var ama onlar aslında hayalet mayalet değil.Rockstar eskiden taşralıların kullandığı o hasarlı eski model arabaları köy civarlarına koymak istemişler ama adamın biri yanlış bir hesaplama yaparak bunu yokuşlu bir yere koymuş.Bu araba da tabi yanına gidince gözüktüğü için siz geldiğinizde yokuştan aşağı kayıp çarparak şu hayalet araba saçmalığını oluşturmuş.

  -Sırf Vinewood\'dan değil az önce yukarıda belirttiğim The Big Ear\'ın altındaki safari kamyonetine binip RADIO X i açarak beklerseniz üstünüze İntihar Uçakları yağdığını görürsünüz.

  arkadaşlar doğru mu bilmiyorum ama bir gün oynadığımda smokun evinini oralarda smoke çok benzeyen bi canavar gördüm saat 04.00 da gitmiştim.tabi bunun gelmesi için oyunu btirmek lazım (lütfen cevabınızı bekliyorum)

  arkadaşlar defalarca denediğim ve her defa gördüğüm ufo yöntemini sizlerle paylaşıyorum. san andreas'ın güney batısındaki büyük dağın en tepesine, gece yarısı saatlerinde çıkın. bulunduğunuz yüksekliğin paraleline doğru etrafa bakın. ard arda bir nokta, arkasında iz bırakarak ve yanıp sönerek hızlıca hareket ediyor ve sonunda kayboluyor. bunlara bakarken bazen yukarıdan dalışa geçen uçaklar da görülüyor. bence deneyin ve fotoğraflamayı unutmayın.

  area 51. bölgenin olduğu yerdir hani böyle dev bir çanak anten var orası o dağlardan birinde tepesi içe doğru çökmüş onun içindede mefta torbaları yani ceset torbaları var bi söylentiye göre onu Catalina koymuş ve 6 eski kocasıymış :D :D :D

  Oblivion çok korkunç bir yer değil ama onun sayesinde Sweeten Og Loc'un hatta Ryder'ın evine bile girebiliyoruz ama Oblivion'un denizi çok ürkütücü hele dalarak gezerseniz ayrıca ufo görme yöntemleride
  var


  Son olarakta oyunda (san fierrodamı las venturestemi bilmiom ama Los santontosta deil) saat 06:00 da kaybolan gece ortaya çıkan bir duvar yazısı var.

  Önemliii
  Zamanında Rockstar firması bir açıklama yaparak oyun içerisinde "UFO" tarzındaki içeriğin olmadığını söylemişti. Yai oyunfa "UFO, Yeti" gibi yaratıklar mod olmadan olmuyor. Internet üzerinde bu tarz görselleri oyuna yükleyen modlar mevcut.Ve bu yazılanların bazıları yalan olabilir söylemedi demeyi internetten araştırabilirsiniz.Rockstar Games bunların bazılarının doğru olduğunu ama bazılarının yalan olduğunu söylüyo arastırıp bulabilirsiniz.


  3)Bilinmeyen Hileler


  bazı bilinmeyen hileler varmışben daha denemedim ama deneyeceğim

  stateofemergency:zehirli gaz
  bluesuedeshoes:elvis çeşitli insanlar
  crazytown:öldürücü sıcaklık
  onlyhomıesallowed:gangister
  speedltup:hızlı koşma
  bubblecars:araba
  nightprowler:midnight
  speedfreak:nitro
  professionalkıller:hitman
  cjphonehome:hugo bunn hop
  fullclıp:ınfinite
  wheelsonlyplease:ınsıble car
  buffmeup:muscle
  helloadıes:max
  worshıpme:max
  stıcklıkeglueerfec
  ghosttown:traffic
  ıowdlac:siyah arabalar
  cpkınwt:ekrandaki araçlar bum olur
  jcnruad:tuz buz bomba
  llqpfbnambe arabalar
  brıngıton:six star wanted level
  ıtsallbull:dozer
  professıonalskıtrofesyonel silahlar
  whereesthefuneral:romero
  celebrıtystatus:streech
  fourwheelfun:atv
  flyıngtostuntlanör
  bgluawml:roket fırlatıcı
  toodamnhot:sunny
  everyoneısrıch:traffic
  vrockpokey:racecar
  ohdude:helicopter
  krıjebr:bölüm
  ubhyzhq:zırvacı
  ajlojyqy:golf klubü kurmak
  bagowpg:başına para ödülü konur
  jqntdmh:çiftlik sahibi olma
  cqzıjmb:sosis yaratmak
  JHJOECW - bisilete binin sonra hileyi yazın 0 tuşuna basılı tutup bırakın

  4)Hydra Jet Nasıl Uçar

  Üyesi olduğum başka sitelerde san andreas kullanıcıları bu sorundan dert yanıyor.Buradada hydra jeti uçuramayan arkadaşlar varsa eğer dikkatle okuyunuz.

  Öncelikle AIYPWZQP şiresini yazın bu size paraşüt verecek

  ROcketman yazıp jetpack le bir binanın tepesine çıkın(ben hep ganton gym nin tepesine çıkıyom) jetpackı bırakın

  JUMPJET yazıp hydranın binanın üstüne gelmesini sağlayın.(binanın üstüne almamın nedeni rahat kalkış yapmanı içindir eğer yerden yapcaksanız basketball sahası gibi geniş bir yerdende uçurubilirsiniz bu size kalmış)

  Sonra W tuşuna basarak kalkışa geçin ve iyice yükselin.

  Yükseldikden sonra Num8 e basarak ileri hereket edin

  Num2 veya Numlockun oradaki + tuşuna basarak tekerlekleri açıp kapatabilirsiniz(sürüş esnasında kapalı tutmanızı tavsiye ederim)

  Ateş etmek için Num0 sağ tık veya ctrl tuşlarını kullanabilirsiniz.

  bakış açısını değiştirmek için ok tuşlarını kullanabilirsiniz.

  iyi eğlenceler dilerim.

  ALINTIDIR (hydra jet hariç)

  Oblivion paralel evrenden bir görüntü


  Oyunda ilginç seylerin yerini gösteren harita  Half Life'dan bir bölüm . Area 69 denen yer oyunda gerçekten. Youtube'da videosu da var. "Black Project" görevindeyken alacagınız bir jetpack ile kapıdan geçerek ulaşılabiliyor. Area 69 HalfLife Black Mesa araştırma merkezine çok benziyor. Ayrıca ikisi de zaten gerçek dünyadaki area 51 denen bölgeyi temel alıyor. İşte oranın resimleri:

  Ayrıca San Fierro'yu Las Venturas'a bağlayan köprünün üstünde There are no easter eggs up here go away yazıyordu. Anlamı da "Burada sürpriz yumurta yok. Kaybol" Sürpriz yumurtadan kasıt oyunlardaki bu tarz gizli şeyler tabi.
  İşte onun resmi de bu:


  +replerinizi bekliyorum

  BoL OyUnLu GüNLeR DiLeĞiYLe 2. #2
  Status
  Offline
  zsurf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üye
  Üyelik tarihi
  Jul 2009
  Yer
  İstanbuL
  Mesajlar
  1.012
  Konular
  384
  Tecrübe Puanı
  6651
  Beğendim/Beğenmedim
  Received: 0/0
  Given: 0/0

  0 Not allowed! Not allowed!

  Standart Cevap: Gta san andreasın sırları bilinmeyen hileler hydra uçak uçurma yöntemi flaş flaş mutlaka girin

  waLLa bu oyunda Çok GizLi şeyLer koymuşLar acaba neden :S

  TeşekkurLer...

 3. #3
  Status
  Offline
  Mr. MakaveLi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üye
  Üyelik tarihi
  Dec 2008
  Yer
  Ankara
  Mesajlar
  932
  Konular
  49
  Tecrübe Puanı
  2694
  Beğendim/Beğenmedim
  Received: 0/0
  Given: 0/0

  0 Not allowed! Not allowed!

  Standart Cevap: Gta san andreasın sırları bilinmeyen hileler hydra uçak uçurma yöntemi flaş flaş mutlaka girin

  Alıntı zsurf Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
  waLLa bu oyunda Çok GizLi şeyLer koymuşLar acaba neden :S

  TeşekkurLer...
  bana sorarsanız bazıları animasyon hatası ama yazdığım gibi bazılarıda indirdiğimiz modlar ve yamalardan kaynaklı yinede san andreas bu sıralarla daha güzel....

  video koyucam yazdım ama beceremedim yardım edebilecek biri varsa yardım etsin video koyamıyorum

  bu arada hydra jet nasıl uçarı yazmamın nedeni birçok kişinin bu soruyu sormasına rağmen sitelerde hiç değinilmemiş bir konu olmasıdır. araştırdım ama hydra jet konusunda sorulan soruların cevapları çok kısa ve yetersiz....

  bende hydra jeti iyi kullanan biri olarak konuya el atmak gerektiğini düşündüm...

  hydra kullanmak isteyenler o kısmı dikkatle okusun internette biraz zor bulursunuz....

  bu arada ben alıntı yazdım ama sakın kopyala-yapıştır yaptığımı sanmayın

  bu araştırma için çok uğraştım emeğe saygı

  umarım beğenilir

 4. #4
  Status
  Offline
  zsurf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üye
  Üyelik tarihi
  Jul 2009
  Yer
  İstanbuL
  Mesajlar
  1.012
  Konular
  384
  Tecrübe Puanı
  6651
  Beğendim/Beğenmedim
  Received: 0/0
  Given: 0/0

  0 Not allowed! Not allowed!

  Standart Cevap: Gta san andreasın sırları bilinmeyen hileler hydra uçak uçurma yöntemi flaş flaş mutlaka girin

  Tmm saoL :D

 5. #5
  Status
  Offline
  Mr. MakaveLi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üye
  Üyelik tarihi
  Dec 2008
  Yer
  Ankara
  Mesajlar
  932
  Konular
  49
  Tecrübe Puanı
  2694
  Beğendim/Beğenmedim
  Received: 0/0
  Given: 0/0

  0 Not allowed! Not allowed!

  Standart Cevap: Gta san andreasın sırları bilinmeyen hileler hydra uçak uçurma yöntemi flaş flaş mutlaka girin

  bu arada area 69 a girecek olan arkadaşlar eğer hydra yada uçan başka bişiyle girecekseniz dikkat edin çünkü orada bir bomba atan bir silah var uçan cisimlere bomba atıyoo dikkat edin

Sayfa 1/33 1234567891011 ... SonSon

Benzer Konular

 1. Razer'den PC İçin Hareket Algılayıcı Cihaz; Hydra!
  By Alex MERCER in forum Oyun Haberleri
  Cevaplar: 3
  Son Mesaj: 12-01-2011, 22:33
 2. Nvidia'dan resmi açıklama: Lucid Hydra teknolojisini engellemiyoruz!
  By Wildstyle in forum Anakart, İşlemci , Ram , Hdd
  Cevaplar: 4
  Son Mesaj: 16-04-2010, 16:34
 3. Gta san andreas hydra (alıntıdır)
  By ®NOMAD® in forum Oyun Müzikleri, Resimleri, Videoları
  Cevaplar: 6
  Son Mesaj: 08-01-2010, 20:40
 4. Bu Uçak Diğerlerinden Çok Farklı...
  By MR.Dijital in forum Full Geyik & Muhabbet & Her Telden
  Cevaplar: 17
  Son Mesaj: 19-06-2009, 16:15
 5. ikna yöntemi
  By mehmet2626 in forum Full Geyik & Muhabbet & Her Telden
  Cevaplar: 13
  Son Mesaj: 14-05-2009, 01:25

Ziyaretçilerin arayarak bu sayfada buldukları

gta san andreas g tuşu hilesi

gta san andreas uçak kullanma hilesi

gta san andreas spor salonu hilesi

gta san sır

Gta san andreas jet hedefe kilitlenmiyor

gta san andreas uçak hileleri

Bu Konudaki Etiketler

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •  

SEO by vBSEO 3.6.0

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261