Full Torrent Oyun indir - Powered by vBulletin                                                                                             "
Sayfa 1/8 12345678 SonSon
36 sonuçtan 1 ile 5 arası
 1. #1
  Status
  Offline
  Defans - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üye
  Üyelik tarihi
  Nov 2010
  Mesajlar
  348
  Konular
  18
  Tecrübe Puanı
  829
  Beğendim/Beğenmedim
  Received: 0/0
  Given: 0/0

  0 Not allowed! Not allowed!

  Standart New World Order Kart Oyunun İnceleme

  Evet arkadaşlar ister inanın ister inanmayın herkesin kendine has görüşü fakat genel kültür olarak okumanızı tavsiye ederim..Şöyleki oyun dünyasındada oynadığım her oyunda neredeyse karşımıza çıkıyor bu işaretler..Evet ilk yazacağım kart açıklamalarıdır isteyen okusun daha sonra kanıtlara geçeceğim asıl dikkat çeken taraf ve eğlenceli taraf orasıdır.

  Şimdi Bu kart Oyununun tarihine bakalım öncelikle daha sonradan Kartları tek tek inceliyeceğiz elimizden geldiğince..

  Tarih - Illuminati Steve Jackson Games (SJG) tarafından piyasaya sürülmüş bağımsız bir kart oyundur. Oyunun ilham kaynağı Robert Shea ve Robert Anton Wilson tarafından 1975'te yayınlanmış The Illuminatus! Trilogy adlı bir kitaptır.Oyunun amacı,oyuncuların dünyayı legal ve illegal yollardan yönetmesini sağlamaktır.Oyun kartlarının üzerindeki grafikler çeşitli komplo teorilerine de yol açmıştır.

  "diye söylüyor Vikipedia abimiz"

  Şimdi..Biz oyunun son serisini inceleyeceğiz.New World Order Yani yeni dünya düzeni..Kartları yavaş yavaş incelemeye başlıyalık isterseniz..


  1 KART - 1.KART - Orbital Mind Control Lasers

  Lazer ve benzeri cihazlar ile zihin kontrolü,bütün insanlığı yönetmek belli bir kalıba sokmak, bugünde yapılan ve bizim farkına varmadığımız medya gazete vs. gibi araçlarla insanları belli kalıpta düşünmesine sağlamak, aslında ilk başta baktığımızda çok fantastik gelen zihin kontrolü biraz araştırma yaptığımızda fantastik değil bu olaya çokta yakın olduğumuzu görebiliriz. Günümüzdeki bilim adamları sadece makinelerle uğraşmıyor aksine beynin şifrelerini bir nevi algoritmasını çözmeye çalışan bilim adamlarıda var. uğraşmakla kalmıyorlar çok şey başarıyorlar. Beyin dalgalarının nota olduğunu düşünürsek beyne bir çip yerleştirip notaları çözmeye çalışıyorlar do,re,mi veya da bir alfabe a,b,c bütün karekterleri çözünce beyin bilgisayarla direk bağlantı halinde çalışabilecek ve beynin yaptıklarını bilgisayar direk çözümleyebilecek.Bu alandaki çalışmalar çok hızlı şekilde ilerlemektedir. Yakın bir tarihte bu karttaki olayın olma olasılığı da çok yüksek. Her gün yüzlerce kart arasından birini çözümleyerek


  2.KART - Earthquake

  Depremler... Böyle bir kartın olması normal depremler dışında farklı bir şeylerin olduğununda göstergesidir. Normal doğa koşullarında depremler kendiliğinden olur oysa ki günümüzde deprem silahlarının olduğunu kimse inkar edemez. Nicola Tesla bunu çok önceden icat etmişti aslında, günümüzde bunun olması gayet normal. Peki İlluminati bunu nasıl kullanılacak ? İlluminati'nin bir amacıda Dünya nüfusunu yarıya indirmekti buda deprem silahlarıyla yapılabilir ve her türlü alanda kullanılabilir. Bu kart gerçekleşti aslında.

  3.KART - Gun Control

  Tüm şiddetli (büyük güce sahip) hükümetlerin gücünü artırmak için silah kontrolü yani nedir çoğunuzun bildiği gibi başka ülkelerden ithal edilen hava kara ve deniz araçlarının bir şifreye sahip olması ve istendiği zaman bu aracı satan ülkenin kokpiti ele geçirip istediği gibi yönlendirebilmesini sağlar. ki duymuşsunuzdur Aselsan'da ölen mühendisleri, onlarında böyle bir şifreyi kırdıklarından söz edilmişti. ''Gun control'' yani hem para kazanıyorlar hemde kontrol yine onlarda...

  4. KART - REWRİTİNG HİSTORY

  Tarih kitapları yeniden yazılıyor. Kartta bazı yok edici grupların işlerinin yolunda gidebilmesi için bazı grupların tarihini yok etmenin gerektiğini söylüyor, aksi takdirde bunun yok edici grupların amacını etkileyebileceği söyleniyor.

  Kartın altında yazdığı gibi bu kartın kullanılabilmesi için medya veya İlluminati eylemi gereklidir. Yani tarih, ya medya kullanılarak değiştirilecek ya da İlluminati kaynaklı bir şekilde değiştirilecek.

  Bunla ilgili bir söz,
  Dünü bilmezsek, bugünü anlayamayız, yarına da ulaşmamış mümkün değildir.

  5.KART - INTERNATİONAL WEATHER ORGANİZATİON

  Uluslararası hava organizasyonu
  Kartta Doğal afetlere karşı korunmaktan bahsediyor. Yani bir saldırı değilde savunma amaçlı olduğunu söylüyor

  6.KART - BLACK ACTİVİSTS

  Bu kartta gördüğünüz kişi Bob Marley'dir. Bob Marley hakkında yazılanlara baktığımıza Bob Marley'in çok insancıl biri olduğunu görüyoruz. Bob marley'de barıştan yana biri olduğu için öldürüldü. Aynen Michaal Jackson gibi.

  Bu kartta ayrıca liberal bir grup tarafından yapılan saldırıya karşı bu kartı kullanabileceğimizi söylüyor.

  7.KART - FOREIGN AID

  ''Yabancı Yardım'' adlı kartta uzaylılar tarafından verilen paketler ve üzerinde dolar işareti olan bir nevi para simgesi var. Uzanan eller sırasıyla Amerika,İngiltere,Almanya bayrakları. Uzaydan gelen bir yardımdan bahsediliyor. Özellikle NASA'nın uzay araştırmaları müthiş seviyede uzayda dünya için kaynaklar bulunabilir belkide bulunmuştur. İnsanlardan saklanıyor olabilir. ve bu karta göre İlluminati bunu kullanacak.

  8.KART - POST OFFİCE

  Bu kart hakkında pek bir bilgi yok. Şimdi bu oyunu arkadaşlarınızla oynadığınızı düşünün arkadaşlarınız mail okurken kartlar arasından gizlice 2 kart çekebileceğinizi söylüyor. Gerçek hayata dair bir bu kart hakkında fikriniz varsa yorum atın.

  9.KART - HIDDEN INFLUENCE

  Gizli etkileme adlı kartta resimde göründüğü gibi hakimin arkasında karanlık bir adam var yani oyunda bahsedilen grup bizim bildiğimiz ''İlluminati'' Hukuku ele geçiriyor. ki günümüzde de bu tarz olaylar konuşuluyor devletin hukukta eli olduğuna dair... Karta gelecek olursak, İlluminati hukuku etkilediği için düzenli eşit bir küresel güce sahip oluyor.

  10.KART - LAW AND ORDER

  Kanun ve düzen adlı kartta,

  bu kartı muhafazakâr grupların gücüne artırabilmek için kullanabileceğimizi söylüyor.Resimde gördüğünüz gibi polis elindeki copu kullanarak insanı kontrol altına alıyor. Kartın adı neydi Kanun ve düzen, evet yeni dünya düzeninde baştaki gruplar kanunu ele geçirerek ve her türlü gücü kullanarak insanları susturur ve güç kazanır.

  11.KART - SUBLİMİNALS

  Bu kart çok önemli ve günlük hayatta çok bahsedilen bir şeyi içeriyor subliminal (bilinçaltı) mesaj.

  Kartta yazılanlar,

  Onların fikir değiştirici gizli mesajları her yerde gizlidir. Toplumları kontrol ederseniz güç ve bilinçaltı küresel güç kazanırsınız.

  Subliminal mesaj insanın o anda farkedemediği fakat bilinçaltına yerleşen mesajlardır. İnsanın gözü saniyede en fazla 24 kareyi algılayabilir ve bunları akıcı şekilde görüp yorumlayabilir. Bilinçaltı mesajda 25. kareye gizlenir.

  İlluminati'nin planlarına karşı ordular,yasalar,parasal güç ve benzeri şeylerden daha büyük tehlike özgürce düşünen bir akıldır. Bu yüzden insanların başında çok vakit geçirdiği televizyonları kullanırlar. Medya bu yolda ellerindeki en büyük güçtür. Televizyonlar sizi bir şeylere inandırmak ister...

  12.KART PENTAGON

  Pentagon, ABD'nin Savunma Bakanlığı ve Genelkurmay Başkanlığı'nın genel adıdır. Kartta yazılanlar,

  Doğrudan Pentagon tarafından kontrol edilen her kurumsal grup size her turda ekstra bir komplo kartı çekmeye izin verir.

  Yani Pentagon ve İkiz Kuleler saldırısı Amerikan hükümeti ve gizli servisleri tarafından düzenlenmiş Orta Doğu'ya ve Afganistan'a yönelik işgal faaliyetlerini meşrulaştırmak, ülke ve dünya kamuoyunun desteğini almak amacıyla düzenlenmiş senaryolardır.

  Ardından bu saldırı Yine kontrol altında olan medya tarafından medeniyetler çatışması olarak yorumlandı. Devamında 11 Eylül saldırılarını gerekçe gösteren başkan George W. Bush, önce Afganistan, ardından da Irak'ı işgâl etti.

  13.KART - Hallucinations

  Halüsinasyonlar, Kartta yazılanlar,

  Kişinin zihnini kontrol ederek kendi projelerini veya eylemlerini uygulatmak için kontrol altına alabilir veya o kişiyi yok etmek için kullanabilir.

  Burada aklıma gelen zarar verici bazı örgütlerin canlı bomba gibi saldırıları için kullandıkları insanları çeşitli haplar ile zihnini kontrol ederek onlara istediklerini yaptırmalarıdır. Karttada aynen bunları yapabileceğimize değinilmiştir.

  14.KART - ENERGY CRİSİS

  Energy crisis(Enerji krizi), kartta yazılanlar,

  Sarsılan bir enerji sıkıntısı tüm dünyadaki güç bloklarını etkiler. -Tüm kurumsal grupların gücünü azaltır.
  -Tüm yeşil grupların güç ve direncini azaltır.


  İlk önce resme baktığımızda benzin istasyonuna giden araçlar ve araçlardaki yakıt durumunu gösteren bir ibre var. İbrede gösterdiğine göre yakıt bitmiş. Günümüzde yakıt fiyatlarındaki artışın bilinçli şekilde yapıldığını anlayabiliriz.

  Kartta enerji krizi yaratarak Dünyadaki güç bloklarını etkileyebileceğimizi söylüyor. Yakıt fiyatlarının artış nedenlerinden biri bu. Diğeri Tüm yeşil grupların güç ve direncini azaltabileceğimizi söylüyor, yeşil gruplar çevre dostu olan gruplardır. Dünyada çevreyi korumaya yönelik uluslararası projeleri Amerika gibi büyük ülkeler kabul etmiyor nedeni ise sanayi gibi kuruluşlardan gelen gelirin düşmesi. Bu kart günümüzde etkili bir şekilde oynanmaktadır.

  MODERN TALKİNG - Brother Louie KLİP İFŞASI

  Grup hakkında biraz bilgi vereyim. Modern Talking isimli bu grup 1984 yılında çıkmıştır iki üyeleri vardır. Dieter Bohlen ve Thomas Anders. Videonun başına gelecek olursak bariz bir şekilde üçgen ve üzerinde gözler var. Sizce Alman bir grubun Videonu başında üzerinde gözler olan alakasız bir üçgen ile başlaması tesadüf mü ? Tabi grupla alakalı bir şey demiyorum. Çünkü biliyorsunuz ki medya İlluminati'nin elindedir. Bunu kullanmış olabilirler.

  15.KART - LİBERAL AGENDA

  Liberal Gündemi, Kartta yazılanlar,

  Hedef eşit bir toplam güç ise liberal grup tarafından eylem gerekir.Liberal grup hala muhafazakar ise ikiye katlanır. İlluminati yakınlığı sayesinde ikramiye ile grup kontrol edilir. Alternatif olarak İlluminati projesi ile grup kalıcı liberal olarak iş yapar.

  Bu kart hakkında pek bir fikrim yok, Liberal grupların İlluminati tarafından kontrol altında olduğundan bahsediyor. Yani liberal gruplar yeni dünya düzenine uyduğu için destekleniyor.

  16.KART - BACKLASH

  Ters Tepki, Kartta Yazılanlar,

  Bu hedef bazı ortak uyumlu gruplar tarafından eylem gerektirir. Herhangi bir hedef,güç,düzen bu kompla kartı sayesinde geri özgün değerine döner.

  Her ülkede yönetimi,yöneticileri eleştiren gruplar vardır. Bunların resimdeki gibi yaptığı saldırılara tanık olmuşuzdur. Kartta yazılanlara göre bu kişiler yönetimin yarattığı gücü ve bunu istediği gibi kullanabilmesi veya oluşan düzeni eleştirmek için böyle saldırılar gerçekleştirir ve kartta eski düzene döndürülebileceği yazıyor.

  Ayrıca resimdeki kişinin Obama olduğu söyleniyor fakat kesin olarak bir şey söyleyemeyiz.

  17.KART - POWER FOR ITS OWN SAKE

  Kartta yazılanlara göre,

  Hedef, kendi uğruna güç ! Bu kartta İlluminati grubunun sadece kendi hedefleri için hiçbir şeyi umursamadan kendini güçlü kılmak için her yolu mübah sayacaktır. Onlar yeni dünya düzeni hedefleri için sadece biz diyeceklerdir.

  18.KART - FREAKİNG THE MUNDANES

  Resimde tuhaf bir saç stili, dövme ve piercing olan bir kişi var Bu kişi kendini eğlenceli ve çekici göstererek diğer normal insanları etkiler ve diğer insanlarda onların yaptığını taklit etmeye başlar. Bunlar aslında insan kişiği ve vücut üzerinde daha fazla saldırganlığı etkileyen şeylerdir. Nasıl olduda birden piercing, dövme gibi vücuda zarar veren şeyler arttı ? İşte bunlar sadece oyundu... Bilirsiniz İlluminati size bombalar atmak, savaş açmak yerine size en akıllıca zararı verir. Sizin düşüncelerinizi, sizin beyninizi değiştirir.

  19.KART - PHONE PHREAKS

  Phreak, telefon görüşmesi sırasında çeşitli tonlar göndererek hattın teoride kesilmesini sağlamak ama pratikte konuşmaya devam etmek ve böylece uzun uzun konuşup tek kontör ücreti ödeme işlemidir.

  Yani kısaca telefon hacker'lığı. Hacker'ların kontrolu, oyunda +6 puan kazandırdığını söylüyor. Günümüzde bu işler çok önemli. Hattta CIA açtığı bir sitedeki şifreyi kıranı işe alacaktı. Şifreyi kırınca iş başvurusu açılıyodu. Ama ingiliz olman gerekiyodu.

  20.KART - MOONİES

  Onlar zararsız, Onlar rahatsız edici ve onlar şuan Dünya'da ki her havaalanını izliyorlar.

  Onlar eylem olarak, herhangi bir ayrıcalıklı saldırıya karışabilir.

  Moonies adını Google'dan araştırdım ama pek bir şey bulamadım. Ama havaalanları ile ilgisi olan bir şey olduğu belli.

  21.KART - HAMMER OF THOR

  Bu mistik artifact her tur bir kez hareket edebilir. Bu eylem herhangi bir devletin gücünü artırmak için kullanılabilir. Bu karttaki Thor çizgi romanlardaki bir tanrıymış.

  22.KART - B.A.T.F

  Herhangi bir fanatik gruba bir saldırıda size +8 puan kazandırır.

  Silah lobisi,tütün şirketleri yada likör şirketlerini kontrol etmek yada yok etmek için herhangi bir girişim size +6 puan kazandırır.

  Silah lobileri nasıl canlı tutulur ? işte günümüzde böyle :

  Kuzey Afrika ve Ortadoğu'daki kaoslar... Kazanan hiçbir zaman herhangi bir taraf değil. Kazanan bunları birbirine düşürüp savaşı çıkaran... Perdenin arkasındakiler.

  23.KART - Madison Avenue

  Madison Avenue, Newyork'da bulunan bir caddedir. 1920'den bu yana, sokak adı Amerikan reklam endüstrisi ile eşanlamlı olmuştur. Yani burada kastettiği reklamcılık sektörü.

  Kartta yazılanlar, Daha fazla şey gerek. Bu sersemlerin parasının kalmasına izin vermek ahlaken yanlış. Bu kart size medya grupları kontrolünde +10 puan verir. Ayrıca herhangi medya grubunu kontrol veya yok etme girişiminde +2 puan verir.

  Günümüzde reklam sektörünün ne kadar gelişmiş büyük bir pazar olduğunu bilirsiniz. Televizyonlarda izlediğiniz dizilerin, filmlerin yanı sıra bir o kadar da reklam görürsünüz. Bu kart medya gruplarının kontrolüne +10 verdiğine göre insanlar reklamlar tarafından kontrol altına alınıyor ve insanların beynine bazı bilgiler aşılanıyor fakat siz bunu hissetmiyorsunuz. Bu bir hastalık gibi uzun yıllar zararlı yiyecekler yiyorsunuz nereye gittiğinin farkında olmadan ve ileride bir gün patlak veriyor. Siz sadece onların istediğini görüyorsunuz ve düşünüyorsunuz, düşününce yine onların istediği sonuca geliyorsunuz çünkü bu bir reklam değil, reklamdan daha fazlası...

  24.KART - MURPHY'S LAW

  Murphy Kanunları

  Amerikalı mühendis Edward A. Murphy, jr. tarafından, başarısızlıklar ve hata kaynaklarının karmaşık sistemlerde incelenmesi üzerine ortaya konan özdeyişlerdir.

  Genel kurallar

  1-"Bir şeyin ters gitme olasılığı varsa, ters gidecektir."
  2-"Bir şeyin birkaç şekilde ters gitme olasılığı varsa, hep en kötü sonuç doğuracak şekilde ters gidecektir."
  3-"Bir şeyin ters gidebileceği olasılıkları engelleseniz bile, anında yeni bir olasılık ortaya çıkacaktır."
  4-"Bir şeyin olma olasılığı, isteme olasılığı ile ters orantılıdır." 5-"Er ya da geç olası en kötü koşullar zincirlemesi vuku bulacaktır."
  6-"Ne zaman bir şeyden vazgeçseniz, vazgeçtiğiniz o şey size geri gelir."
  7-"Olmuyorsa zorlayın, kırılırsa zaten değişmesi gerekirdi."
  8-"Ne kadar beklersen bekle istenmediği zaman gelecektir." 9-"Çözülen her problem yeni problemler yaratır."

  Olayın İlluminati tarafına dönecek olursak, bu kart kullanıldığı takdirde olumsuz sonuç doğuracaktır. Resimde görüldüğü gibi bu kartı oyunda birinin ayağını kaydırmak için kullanabiliriz.

  25.KART - Combined Disasters


  Kombine edilmiş afetler,

  Aynı yerlerde iki felaket gerçekleştirebilirsin.

  Resimde görünen Wako Saat Kulesidir. Japonya'da deprem sırasında yıkılmıstır. Japonya'daki deprem 3 mart 2011 yani 3.11.11 ve saat 3:11 de olmustur. Bu bir tesadüf olamaz. Resimde insanlara bakarsanız çekik gözlüler özellikle yeşil olanda belirgin.

  26.KART - PYRAMID MARKETING SCHEMES

  Piramit pazarlama şemaları,

  Lütfen insanlara satın almasını söyleyin.

  Kartta gördüğünüz gibi bir piramit ve tepede zengin olan bir kişi. Bu pazarlama sistemini açıklarsak internette gördüğünüz hemen zengin olun, ayda şu kadar kazandım gibi yazılarla size bir şey satarak bir miktar ücret ödettirilir veya reklama tıkla para kazan gibi sistemler... Bu sistemlerde sadece en baştaki kişi para kazanır.

  Sistem sadece piramitin altı (üye olan kişiler)çalışması ve başka üyeler bulması ile ilerler. (referans sistemi) fakat parayı kazanan her zaman en tepedeki kişidir.

  27.KART - FACTION FIGHT

  Hizip mücadele

  Hizip : ayrım yapmak, içten bölücülük anlamlarına geliyor.

  Bu kart bir eylem için değil saldırı için kullanılır.

  Bu kartı doğrudan iç savaş ile ilişkilendirebiliriz. Güçlü devletler artık herhangi bir yere saldırı yapmak yerine aynen şöyle yapıyorlar. İlk önce bazı kavramlar ortaya atarak o milleti gruplara ayırıyorlar. Bu inanç olabilir, ırk olabilir... Sonra o grupların birbirleri ile çatışması sağlanıyor. Bu sırada silah ticareti patlıyor. Yine kazanan onlar oluyor. En sonunda birbirinin sonunu getiren milleti kontrol altına almak için oyunun asıl elamanları geliyor (Amerika,İsrail vs.) ve şah mat! Ülkenin bütün kaynakları sömürülüyor, masum siviller öldürülüyor...

  Irak'ta olanlar, bugünkü Suriye...

  28.KART - HACKERS

  Hackers

  Bilgisayar gruplarının kontrolü +4 puan verir.

  Herhangi bilgisayar grubu tarafından yok etme veya kontrol girişimi +2 puan verir.

  Bu kart hakkında pek açıklamaya gerek yok aslında. Günümüzde hacker'ların büyük yer tuttuğunu bilirsiniz. Bunlar Siyah ve Beyaz olmak üzere ayrılır. Genellikle beyaz hacker'lar güvenlik üzerine çalışır. Siyah hacker'lar ise kötü amaçlara hizmet eder.

  Hacker'lık günümüzde çok önemlidir. Hatta bir ara CIA iş alımları için bir site açmıştı ve oraya bir şifre koymuştu. Şifreyi kıranı işe alacaktı tek şart ise ingiliz vatandaşı olmasıydı.

  29.KART - THE CORPORATE MASTERS

  Kurumsal Liderler

  Kurumsal alandaki liderlerin kontrolünden bahsediyor. Günümüzde de insanlar liderlerin, baştaki kişilerin kontrolü altında yaşıyor aslında. Siz bilmesenizde her şey onların kontrolü altında.

  30.KART - BLOOD, TOİL, TEARS, AND SWEAT

  Kan, Emek, Gözyaşı, az paraya çalışmak

  Herhangi bir yeni dünya düzeni iptal kartı şimdi oynanır.

  Kartta yazılanları yeni dünya düzenine göre açıklarsak,

  Para uğruna, kötü amaçlar uğruna, her zaman masumların ''kanı'' dökülür. Onlar sizi ve fikirlerinizi önemsemezler. Sadece amaçları için, yeni dünya düzeni için çalışırlar.

  Günümüzde ''emek'' geçersizdir. Emeğin önemli değildir. Her zaman en baştakiler kazanır, piyonlar önemsizdir...

  Dökülenler kanlar, gözyaşları onlar için amaçları yolundaki adımlardır.

  31.KART - JİHAD

  Din uğruna savaş

  Bu kart oyunda herhangi bir zamanda oynandığında +10 güç kazandırır veya fanatik gruplara karşı kontrolünüzde direnç kazandırır.

  Din uğruna yapılan savaşlarda çok kan dökülmüştür. Aslında bu savaşların tüm amacı ticarettir. İnsanları dini kullanarak kandırırlar ve birbirine düşürürler. Oysaki bütün dinler hoşgörüyü önerir. Size birbirinizi düşman gösterirler. Siz birbirinizi tüketirken onlar silah ticaretinden para kazanırlar. Sonra müdahale etmek için topraklarınızı sömürürler. Bütün dinler hoşgörüyü, inançlara saygılı olmamızı söylerken sen nasıl din uğruna insan öldürürsün. Din değil hiçbir şey uğruna kimseyi öldüremessin. Bütün dinlerde amaç aslında insan olmaktır...

  Yunus Emre'den bir söz
  "bir kez gönül kırdın ise şu kıldığın namaz değil"

  32.KART - FİENDİSH FLUORİDATORS

  Şeytani kalsiyum florürü

  Bu madde hidroflorik asit yapımında kullanılan kübik kristal yapıda bir tuzdur. Hidroflorik asit öldürülen birine döküldüğünde cesedi yok eder. Her şeyi eritip içinden geçebilir.

  Resimde de gördüğünüz gibi bunu kötü amaçlar için kullanıyorlar.

  33.KART - BODYGUARD

  Koruma

  Herhangi bir suikasttan sonra oynanır.

  Kişi suikastlara karşı +6 puan kazanır.

  Günümüzde çoğu büyük devlet veya kurumların başındaki insanların koruması vardır. Bu kartta olduğu gibi suikastlara ve olumsuzluklara karşı korumadır ve işe yarar.

  34.KART - NEW YORK

  Ne aldatmaca olursa olsun ''büyük elmadaki'' biri bunu iyi daha iyi yapar.

  Big apple yani büyük elma New York'un nickname'idir.

  İlluminati'nin yeni dünya düzeninin yaratılmasını kolaylaştırmak için bir kargaşaya ihtiyacı vardır. Bunun için New York'a bir saldırı düzenlenecekti ve bu ''ikiz kuleler'' oldu. Bu sayade muhteşem bir şekilde kargaşa çıktı ve bu olay işin bir parçası olmayan müslümanlara atıldı. En sonunda kurgulanan bu oyun amacına ulaştı.

  Önceden çoğunuz bu konu hakkında bir şeyler okumuşsunuzdur.

  İşte ABD'li bilim adamlarından şok açıklamalar:

  "İkiz Kuleler'i uçaklar değil, ABD hükümetinin bombaları yıktı." 11 Eylül'de New York'taki Dünya Ticaret Merkezi'ne düzenlenen saldırıların üzerinden 11 yıl geçti. Ancak hala olayın perde arkasında neler yaşandığı sıradan vatandaşların yanı sıra bilim adamlarının da kafasını kurcalıyor. ABD'de bir grup bilim adamı 11 Eylül saldırıları üzerine geliştirdikleri komplo teorileriyle olaya başka bir açıdan bakıyor.

  Uçaklar değil hükümet yıktı Aralarında ABD Dışişleri Bakanı Condoleezza Rice'ın mezun olduğu Stanford Üniversitesi olmak üzere Princeton, Texas ve Indiana gibi saygın üniversitelerde ders veren öğretim üyeleri '11 Eylül Gerçeği İçin Bilim Adamları' adında bir grup kurarak geliştirdikleri komplo teorilerini tartışıyor.

  Çelik yapı böyle erimez! Brigham Young Üniversitesi'nde fizik dersi veren komplocu bilim adamı grubunun üyelerinden Steven Jones, bilimsel bir makale yazarak uçakların etkisiyle değil İkiz Kulelerin bir patlama sonucu yıkıldığını iddia ediyor. Jones daha çok ikiz kulelerin çeliklerinin erimesine yoğunlaşmış. Ona göre uçakların binalardaki çelik konstüriksiyonu eritmesi mümkün değil. Hükümetin oluşturduğu 11 Eylül Komisyonu'nun yaptığı araştırmayı eksik bulan Jones, patlayıcıların dışarıdan getirildiğine inanıyor.

  ABD bunu bilinçli yaptı ALtmıştan fazla milletvekilinin itirazına rağmen bu kış Wisconsin-Madison Üniversitesi'nde İslam derslerine girecek Kevin Barrett, hükümetin bilinçli olarak İkiz Kuleler'i patlayıcılarla yıktığını iddia ediyor. Barrett kendilerinin radikal düşüncede insanlar olmadıklarını savunuyor. Kevin Barrett, ABD hükümetinin bilinçli olarak İkiz Kuleler'i yıkmasının sebebini yeni bir siyasi gündem yaratmak olarak değerlendiriyor.

  Gerçekler bizden gizleniyor Makine mühendisi olan Judy Wood Clemson Üniversitesi'nde yardımcı doçent olarak görev yapıyor. Wood bir patlayıcı kullanılmadığı takdirde kulelerin bu kadar hızlı yıkılmasının mümkün olmadığını söylüyor. 'Eğer ABD hükümeti kulelerin nasıl yıkıldığı ile ilgili yalan söylüyorsa herhangi bir şeye inanabilirsiniz' diyen Wood, olayla ilgili yaşananların gizlendiğini savunuyor.

  35.KART - HOLLYWOOD

  Hollywood'un sahte gösterişlerinin arkasında bir gerçek yatar. Oscar Levant

  Hollywood'un düzenli ve küresel bir gücü vardır.

  Medya kişiliğini ve sizin güç yapınızı artırır.

  Kartta yazılanlara göre gidersek, Hollywood'dan öte televizyonlarda gördüğünüz diziler, filmler çok uçuk hayatlar, gösterişler içerir. Gerçek hayatlarla alakasız bir yere sürükler sizi. Bu karttan anlıyoruz ki bunların arkasında yatan gerçekler var. örneğin subliminal mesajlar, 25.kare tekniği, 25.kare tekniğini biz göremiyoruz çünkü normalde 1 sn'de 24 kare görünürken bunu 25 yapınca 1 kare görünmüyor ama bunu bilinçaltımız algılıyor. Bu bizi zehirliyor çünkü normal görsek reddetme, kabul etme duygularımızı kullanacağız ama böyle olunca direk kontrol ediliyoruz. Hollywood'da Dünya çapında filmler yaparken arka planda bizim göremediğimiz reklamları koymayı ihmal etmiyor tabi ki...

  36.KART - CROP CİRCLES -

  Ekin Çemberleri

  Yüzlerce metre ekin çemberleri bir gecede İngiltere'de ley hatları üzerinde ortaya çıktı.

  ley hatları : Dünya'yı çevresini saran manyetik alan çizgileridir.manyetik alan noktalarını birbirine bağlayan hatlardır ve insanlar sanki sözleşmiş gibi bütün eski kutsal yapıları,mabedleri ,tapınakları hep bu hatlar üzerine inşa etmişlerdir.

  Bu eylemin maliyetini sihir grupları karşılar.

  Ekin çemberleri ilk kez İngiliz gazetesi Wiltshire Times tarafından “Ekin (Tahıl) Çemberleri” olarak adlandırıldı. Ekin çemberleri sayesinde turizm sektörü ve medya büyük gelir elde ediyordu. Ekin çemberlerinin bulunduğu bölgelere akın eden turistler, hakkında yazılan kitaplar... Basın yayın organları bunun sorumlusuna dair bir şey yazarak reyting kazanıyorlardı. Bu karttan anlayacağımız gibi bunların hepsi bir oyun.

  37.KART - DON'T FORGET TO SMASH THE STATE

  Devleti parçalamayı unutma. Hükümetin güvensizliği toplumun parçalanmasına neden olur.

  Yeni dünya düzeni için devleti parçalamayı unutma.

  Yeni dünya düzeninin bir amacıda ulus devletlerini ve vatanseverliği sonlandırmaktır.

  Kartta sol altta IV.George yazıyor.

  4.George Birleşik Krallık ve Hannover kralı. Birleşik Krallık tarihinin en önemli zaferlerinden biri olarak kabul edilen Napolyon Savaşları sırasında ülkesinin başında yer almaktaydı.

  38.KART- DICTATORSHIP

  Diktatörlük

  Herhangi bir millete karşı kontrolde, bu o millete veya baş adamına karşı eylem olabilir.

  Şimdiki hedef diktatörlük. +2 güç verir.

  Diktatörler, Birden fazla düşünce ve yaşam tarzı sağlamayarak sürü psikolojisi sağlayabilir.

  İsanların hayatını her yönüyle kontrol edebilir.

  Tek bir insandan gelen güç ile yönetim sağlayabilir.

  Hedeflerine ulaşmak için her yolu kullanabilir ve savunabilir.

  39.KART - LOCH NESS MONSTER


  Loch Ness Canavarı

  Kartta yazanlar,

  Onu gördüm, oradaydı. Gazeteleri arayın! Ulusal muhafızı arayın! Elimdeki malzemeyi sat.

  Loch Ness, İskoçya'nın Highlands bölgesinde yer alan bir vadi set gölüdür.
  Loch Ness Canavarı efsanesi, gölün ünlü olmasını sağlamıştır.

  Canavarın varlığına dair bilimsel bir kanıt bulanamamıştır fakat inananlar aramalar sırasında canavarın gölün derinliklerinde mağaralarda saklandığını çamurlu sular yüzünden görülmediğini söylemiştir.

  Bu gerçekten bir efsane, bu da ekin çemberleri gibi medya reytingi ve diğer kazançlar için bir oyun.

  40.KART - WORLD HUNGER

  Dünya açlığı

  Resimde gördüğünüz çocuk zenci, bu afrika açlığı.

  Kartın en üstünde New World Order yazıyor. Yeni Dünya Düzeninde bir amaç da Dünya nüfusunu yarıya indirmektir.

  Afrika kıtasındaki ülkeler 15. yüzyılda Portekizli denizcilerin kıtaya ayak basmasıyla bir çok ülke arasında sömürge olarak bölünmüştür.Bu durum 1970'lere kadar devam etmiştir.

  Bu durum Afrika'da yıllarca süren iç çatışmalara ve sınır savaşlarına sebep olmuştur buda Afrika'da açlığı ve yoksulluğu artırmıştır.

  Size şimdi daha güzel bilgiler vereceğim. Örneğin Somali deniz kıyısı olan ve denizinde ton balığı kaynamasına rağmen açlığın yüksek boyutlarda olduğu bir yerdir. Bunun nedeni ise Somali'de bazı mezheplerde balık yemek günah! hatta şöyle bir söz bile var ''Balık kokan ağzınla benimle konuşma'' Dış ülkelerden gelen yardımlar ile hiçbir Afrika ülkesi kurtulmaz onlara balık vermemeliyiz balık tutmayı öğretmeliyiz.

  41.KART - LAWYERS

  Avukatlar

  Herhangi bir grubun güç tesislerine, bir devlet ya da kurumsal bir grup tarafından yapılan veya destekli herhangi bir saldırıya karşı +4 defans bonusu verir.

  Bu karttan anlaşılacağı gibi İlluminati'ye hizmet eden avukatlar bulunmaktadır.

  Örneğin mesleği avukat olan Hillary Clinton.

  42.KART - IMMORTALİTY SERUM


  Ölümsüzlük serumu

  Kartta yazılanlar,

  Bu arada bize katılırsan sonsuza kadar yaşayabilirsin.

  Bu kart 1 kişi için kullanılabilir.

  Bu olayı bağlantısız tutun yoksa yakalanabilirsiniz.

  Kartta yazılanlara göre İlluminati içerisinde 1 üye ölümsüzlük serumunu kullanmıştır yada kullanacaktır. Bu kart sadece 1 kişi için kullanıldığına göre bu kişi İlluminati için çok önemli bir kişidir. Ama bu olaydan kimsenin haberi olmayacak sanırım, çünkü kartta bu olayı bağlantısız tutmak gerektiğini söylüyor.

  Aslında bu zor gibi gözükse de günümüzdeki bildiğimiz teknolojiyi göz önünde bulundurursak o kadar zor değil ayrıca daha bilmediğimiz teknolojiler de var. Nano teknoloji ve tıp o kadar hızlı gelişiyor ki bunlar hiç zor değil.

  43.KART - MEDIA BLITZ

  Basın kampanyası

  Resimde gördüğünüz gibi baştan aşağı bütün medya araçlarının, reklamların vs. arkasında İlluminati vardır. İlluminati'nin bizi kontrol etmek için fazla uğraşmasına gerek yoktur. Çünkü o bizim vaktimizi geçirdiğimiz yanı başımızda ki çoğu şeyi ele geçirmiştir.

  Onlar paranın efendisidir. Bu yüzden günümüzde onlar için açılmayan kapı yoktur.

  44.KART- SUPREME COURT


  Yüksek mahkeme

  Bu eylemi kullanarak, başka bir hükümet grubunun eylemini iptal edebilirsiniz.

  Bu ABD dışındaki hükümet gruplarını içerir.

  Çoğu sitede bu kart için resme felan bakıp İlluminati'yi yöneten baş adamlar felan demişler, alakası yok her şeye inanmayın, kendiniz araştırın.

  ABD dışı hükümet gruplarına etki ettiğine göre sanırım bu ABD Yüksek Mahkemesi, yüksek mahkemenin üye sayısı 19.yy'da 6 ile 10 arası değişmiştir. Bu mahkeme ABD Anayasasını yorumlar. Resimde gördüğünüz gibi bu adamların da arkasında İlluminati var.

  45.KART - FIDEL CASTRO

  Fidel Castro

  Fidel Castro 2 Aralık 1976 - 18 Şubat 2008 tarihleri arasına Küba'da başkanlık yaptı.

  Küba Devrimi'nin önderlerinden biridir.

  Diktatörülük ile alakalı bir kart vardı hatırlarsanız, Fidel Castro 1953 başlarında Batista diktatörlüğünü yıkmak amacıyla küçük bir grup oluşturdu ve 26 Temmuz'da Santiago'daki Moncada Kışlasına 125 arkadaşıyla birlikte bir baskın düzenledi ama başarısızlığa uğrayarak tutuklandı. 16 Ekim 1953'te Santiago'daki Küba Yüksek Mahkemesi'nde yapılan yargılamada Sayın yargıç siz beni mahkûm edin! Tarih beni haklı çıkaracaktır! (La Historia Me Absolvera) cümlesiyle biten ünlü savunmasını yaptı. Mahkeme sonunda 16 yıla mahkûm oldu. Juventud Adasında 21 ay hapis yattıktan sonra, Batista'nın emriyle cezasının geriye kalan bölümü bağışlandı.

  Fidel Castro Küba'yı eğitim,ekonomi gibi yönlerde çok ileriye taşımıştır.

  Fidel Castro Komünisttir.

  Sözleri,

  Fidel Castro, "Devrim İçin Savaşmayana Komünist Denmez",

  Fidel Castro, "Sosyalizmi Kuracağız", Belge Yayınları,

  46.KART - NEW FEDERAL BUDGET

  Yeni federal bütçe

  Herhangi bir hükümet grubu üzerine eylem simgesi yerleştirmek.

  Mesela ikiz kuleler gibi bir olay, bir çizgi filmde poster olarak gösteriliyordu. ayrıca matrix(1999) filminde kartvizitte 11 sep 01 yazıyordu.

  2 yada daha fazla hükümet grubuna 5 yada daha az güç ekler.

  47.KART - METEOR STRİKE

  Meteor yağmuru

  Felaket! Bu herhangi bir yeri yok etmek için anlık bir saldırıdır. Saldırı başarılı ise hedef tümüyle harap olmuştur.

  İlluminati bu kartı bir yeri yok etmek için kullanabilir.

  48.KART - EARTH MAGIC

  Shirli Toprak

  Bir felaket karşısında bir yeri korumak için bu kozu kullanabilirsiniz.

  Bu kart sihir grupları tarafından kullanılır.

  49.KART - MORAL MINORITY

  Ahlaki azınlık

  Ahlaki azınlık grupları bütün grupları ilerletir.

  50 KART - FEMİNİSTS

  Feministler

  Feministler, herhangi bir liberal gruba kontrol girişiminde veya muhafazakar grupları yok etme girişiminde +3 ekstra puan verir.

  Sahip oldugu degerleri muhafaza eden kisilere muhafazakar denir. İnandıkları kavramları sorgulamaktan, değiştirmekten veya yenilemekten çekinen, 'en iyi yol bildiğim yoldur' diyen insanların hepsi muhafazakardır.

  Yeniliğe açık özgürlükçü kişilere ise liberal denir.

  51.KART - MARKET MANİPULATİON

  Piyasa manipülasyonu

  Piyasa manipülasyonu, borsada canlılık yaratmak amacıyla suni olarak alım-satım yapmaktır.

  Zenginlerin en kolay para kazanma methodlarından biridir.

  Terazide İlluminati üçgeni daha ağır geliyor yani İlluminati gücünü kullanarak marketi kontrol ediyor ve yüksek kazançlar elde ediyor.

  52.KART - EARLY WARNİNG

  Erken uyarı

  Erken uyarı kartını kullanırsak gelen saldırılara ve felaketlere karşı +10 defans puanı kazanırız.

  53.Kart - Bank Merger

  İlluminati bütün insanları yönetmek istiyor, tek bir devlet oluşturmak istiyor, dolayısıyla en büyük gücünü (parayı) kontrol etmek için bütün bankaları tek bir isim altında birleştirmek istiyor.

  Şu an Dünya'da gördüğünüz çoğu büyük bankaların geçmişi eskiye uzanır ve çoğu İlluminati ve yandaşlarına aittir.

  Bu kartı marketing olayınada yorabiliriz kartta gördüğünüz gibi büyük balık küçük balığı yer düşüncesi hayatta aynen gerçekleşmektedir. Her zaman en baştaki
  kişiler gerçek parayı kazanmaktadır.


  Ve bu kadar kart var..Bikaç tane daha kart bulunuyor oyunda.. Şimdi bu kartların tektek açıklaması idi..Kartların fotoraflarını ismini yazarak bulabilirsiniz.Şimdi işin eğlenceli kısmına başlıyalımm..

  BAŞLIYALIM..

  Buda m. jacksonla ilgili fiğer kart . direnmek fayda vermez diyor mesaj da ve bilirsiniz ki m.jackson örgütten çıkmak için çabaladı klipler yaptı. direndi ama öldürüldü.  NASA'nın uzaya gerçekten çıktımı çıkmadımı tam olarak gizemini saklıyor..Yerçekimi olmayan yerde koşmak,Uzayda ayak izi çıkması ve önemlisi Amerikan baylarığının dalgalanması :) Sizce bu kart bize bi tiyo vermiyormu ..  Buda dünyayı yönettiği düşünülen elit tabaka en üst seviye ve en üste de herşeyi gören göz..Şimdi dünyayı 9 Mason ailenin yönettiğini biliyoruz..Bu kartların çıktığı tarihe bakılırsa sanırım bu kişiler kimle kimin seçtiğinide anlıyoruz :)  Bu kartta ise programlama dan bahsediliyor. ünlü insanların birçoğunun ruhunu şeytana sattığı ve zihin kontrolü altında olduğu biliniyor . bu kartta bundan bahsediliyor.linkteki videoyu izlediğinizde Ann nichole smith in haline bakınca zaten bu kart geliyor aklımıza ve britney spears ın tepkilerine bakın

  http://www.youtube.com/...XTk5yJA&feature=related  Evet 1994 te yapılan kartlar bunlar.Şimdi bir diğer kartımız İsrail'i kapsıyan bir kart..Kartta İsrailin bayrak işareti [aynı zamanda masonluk işaretidir] Müslüman bir şehrin arkasından çıkıyor şehrin önündede bir asker savaşı ve zülüm sanırım daha önce planlanmış gibi :)  Şimdi daha gerçekçiliğe inelim..İkiz kule saldırısı sizce daha önce planlanmışmıydı yadan Pentegon saldırısı :) Bakalım ozaman.Kartta dikkat edin ..

  Kartın başlığı “Terörist Saldırısı” ve üzerinde yazan şu: Bu kartı kontrolünüz altında bulunan bir şiddet grubuna +10 güç ya da +10 direnç vermek için kullanın. Usama Bin Ladin'in 2 Uçağı Ele geçirip yaptığı planda ikiz kuleleri vurarak Katliam yapmaktı. Bunu da müslüman terörist gruplarını güçlü göstererek, ortadoğuyu işgal etmenin altyapısını hazırlamak için yapmıştır. Tıpkı kartta bahsettiği gibi.
  Endonezya’da 2010 yılında 7.7 depreme bağlı olarak dev bir tsunami oluştu. Şehir sular altında kaldı yüzlerce insan hayatını kaybetti. Kartın üzerinde: Felaket. Bu kart bir kıyı bölgesini hemen yok etmek için kullanılır yazmakta.
  Japonya 2011 senesinde büyük bir deprem felaketi yaşadı. Ekonomisi büyük zarar gördü. Japonya’nın teknoloji konusunda Amerika’nın en büyük rakibi olduğunu düşünürsek, bu depremin Amerika tarafından oluşturulmasına şaşmamak lazım. Ayrıca deprem felaketinden sonra bir de nükleer kaza yaşanacaktı ama Amerika bu konuda başarısız oldu. Kartın üzerinde: Birleşik felaket, bu kartı aynı yerde peşpeşe iki felaket oluşturmak için kullanabilirsiniz yazmakta. Çizimdeki insanların çekik gözlü olduklarına dikkat edin. Ayrıca yıkılan saat kulesi de Tokyo Wako saat kulesidir. Saat kulesinde saat 11 ve 3′ü gösteriyor. Depremin olduğu tarih 11/03/2011
  Japonya 2011'de yaşadıkları Deprem ve Tsunami felaketinden sonra Nükleer Santral Patlaması yaşadı ve Radyasyon tehlikesi bütün dünyayı sarmıştı. Hala Nükleer Santral'in tehlikesini indirmek ve halkın sağlığını korumak için mücadele eden Japonya.
  2010 yılında dünyayı sarsan krizi bizzat Amerika çıkartmıştır. Kendisi de biraz zarar görse de Rusya ve Çin gibi dünya çapındaki güçlü rakiplerine çok ciddi hasarlar vermiştir (zaten Amerika’nın politikası genelde bu. Düşmanlarını alt etmek için biraz zarara katlanıyorlar) . Kartlarda bu olayı “Market Manipulation (Pazar Manipülasyonu)” ve “Currency Speculation (Para Birimi Spekülasyonu)” şeklinde görmekteyiz.  Ortadoğu’yu kasıp kavuran isyan ateşinin dış güçler tarafından kontrol edildiğini artık herkes görebiliyordur. Kontrol edilmekten kastım halk Amerika tarafından yönlendiriliyor değil. Amerika bu halkları isyan ettirmek zorunda bırakıyor. Önce dikdatörlerin halka çok zulüm etmesi sağlanıyor, sonra bundan bıkan halk haklı olarak isyan ediyor, daha sonra Amerika, Nato ve diğer güçler barış getirme bahanesiyle ülkeleri paylaşıyorlar. Aşağıdaki kartlarda da bunu görmekteyiz, bir dikdatörün büyük resmi var, sokaklar yanmakta, evler klasik ilkel arap evi. Kartta yazan da şu: Bu kartı bir ülkeyi kontrol altında tutmak ya da işgal etmek için kullanın. İkinci kartta da askerin isyancılara saldırışını görüyoruz. Bugün Libya ve Suriye'de olan olaylar gibiSizce süriye Irak vb olayları o zamandanmı planlandı :)...
  Evet devam ediyoruz..Sıradaki kart Amerika Başkanları için..Siz hala başkanların adil bir seçimlemi seçildiğini sanıyorsunuz 1995 yılında kartlar Siyah bir başkanın geleceğini göstermişti..
  Evet şimdi Sübniminal mesajlar bu bizimde maruz kaldığımız şeylerden biri Fulloyunailesi oyunların hepsinde bu mesajlardan var..Ve tabiki çocuklarımıza kardeşlerimize izlettiğimiz her Çizgifilmde,filmde..
  - Bunlara daha sonra açıkca değinicez..


  Bu olayı hatırlayan varmı aranızda denize petrol dökülüp çoğu hayvanın ölümüne sebep olunmuştu hatırlarsanız.Sizce o bir kazamıyydı :)

  Evet diğer bir kart.. Julian Assange M.Jeckhson gibi ölüme terk edilmiştir.Cinsel isnisna suçundan suan hapiste onun yerinde olmak istemezdim..

  Bu karttada Tarihi baştan yazma var..Çoğu Devlet yıkılıp Tarihleri baştan yazılmıştır..Sizce bu kimin işi..  Şimdi gelelim PC oyunlarındaki olaylara bizi ilgilendiren kısım ..

  GTA 4 bu bölümü hatırladınızmı :)  LA NOİRE Burayı hatırlamayan yoktur  Modern Warfere 3 bura hiç dikkatinizi çekmedimi  Apb reloaded görmeyen kör olmalı..  Metin 2 oynayan yoktur aramızda..Nasıl paralar bayılırdık bu oyuna peki bağımlılık yaratan subniminal nesnelerden haberimiz varmıydı..

  Evet arkadaşlar bu konuyu daha çok uzatırdım fakat uzatmıyorum nedeni Forum kuralları.İstek gelirse yada ekleme yorumlarda tartışırız.Geleceği ALLAHtan başka kimse göremez fakat şekillendirebilirmi tartışılır..Hepinize iyi forumlar.İyi okumalar..Sizde oyunlarda yakaladığınız şeyleri konu altına düşersiniz.

 2. #2
  Status
  Offline
  |-Korkmaz-| - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üye
  Üyelik tarihi
  Aug 2009
  Yer
  Gaziantep
  Mesajlar
  1.182
  Konular
  36
  Tecrübe Puanı
  6601
  Beğendim/Beğenmedim
  Received: 2/9
  Given: 0/0

  0 Not allowed! Not allowed!

  Standart Cevap: New World Order Kart Oyunun İnceleme

  açtığın konuya bayıldım doğrusu.bildiğim konular olduğu için direk sona geldim.böyle bir konu açtığın için teşekkür ederim.ben e2 diye bir kanal var.onların dizilerinde şu ana kadar 3-4 tane yakaladım ama maalesef çekme fırsatım olmadı.o bölümleri internette bulur bulmaz buraya resim eklerim.bir de bu sitenin arka temasında Damalı zemin var,yoksa Max Payne?,öyle bir ihtimali düşünmek bile istemiyorum. (şaka şaka :D)

 3. #3
  Status
  Offline
  Defans - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üye
  Üyelik tarihi
  Nov 2010
  Mesajlar
  348
  Konular
  18
  Tecrübe Puanı
  829
  Beğendim/Beğenmedim
  Received: 0/0
  Given: 0/0

  0 Not allowed! Not allowed!

  Standart Cevap: New World Order Kart Oyunun İnceleme

  Alıntı hayri123456789 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
  açtığın konuya bayıldım doğrusu.bildiğim konular olduğu için direk sona geldim.böyle bir konu açtığın için teşekkür ederim.ben e2 diye bir kanal var.onların dizilerinde şu ana kadar 3-4 tane yakaladım ama maalesef çekme fırsatım olmadı.o bölümleri internette bulur bulmaz buraya resim eklerim.bir de bu sitenin arka temasında Damalı zemin var,yoksa Max Payne?,öyle bir ihtimali düşünmek bile istemiyorum. (şaka şaka :D)
  Haha :D

  Not - Birşeyi unutmuşum Amerika deprem nasıl yapacak işte zart zurt diğen arkadaşlar.H.A.R.P silahını araştınız.Yapay deprem ve İklim değiştirme silahı.Silahın olduğu bölgeye giriş yasaktır.Silahın sadece işlevi medyaya sızmıştır.Silahın kullanılışını çok az bir kısım bilmekteymiş..

 4. #4
  Status
  Offline
  aaxname - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Mod Adayı
  Üyelik tarihi
  Jun 2008
  Mesajlar
  2.621
  Konular
  50
  Tecrübe Puanı
  3109
  Beğendim/Beğenmedim
  Received: 37/0
  Given: 2/0

  0 Not allowed! Not allowed!

  Standart Cevap: New World Order Kart Oyunun İnceleme

  Kardeş Çok Güzel Bir Konu Gerçekten Allah Razı Olsun Kardeşim.+Rep

  Not:2 Gün Sonra.

 5. #5
  Status
  Offline
  Defans - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üye
  Üyelik tarihi
  Nov 2010
  Mesajlar
  348
  Konular
  18
  Tecrübe Puanı
  829
  Beğendim/Beğenmedim
  Received: 0/0
  Given: 0/0

  0 Not allowed! Not allowed!

  Standart Cevap: New World Order Kart Oyunun İnceleme

  Alıntı aaxname Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
  Kardeş Çok Güzel Bir Konu Gerçekten Allah Razı Olsun Kardeşim.+Rep

  Not:2 Gün Sonra.
  Sağolun hocam.İyi forumlar.

Sayfa 1/8 12345678 SonSon

Benzer Konular

 1. New World Order - Full - Oyun indir - Download - Yükle
  By Tomb Raider in forum Fps (First Person Shooter)
  Cevaplar: 41
  Son Mesaj: 19-11-2014, 13:34
 2. Michael Schumacher World Tour Kart - Oyunun Yüklenmesi - Kurulumu - Resimli Anlatım - Yardım
  By Tomb Raider in forum Resimli Oyun Kurulumları - Diğer Resimli Anlatımlar
  Cevaplar: 16
  Son Mesaj: 23-04-2012, 10:55
 3. New World Order - Oyunun Yüklenmesi - Kurulumu - Resimli Anlatım - Yardım
  By -NAZGUL- in forum Resimli Oyun Kurulumları - Diğer Resimli Anlatımlar
  Cevaplar: 0
  Son Mesaj: 07-04-2010, 19:14
 4. Michael Schumacher World Tour Kart - No Cd / DVD - Cdsiz Oynama - Crack
  By Tomb Raider in forum Oyun Crackleri ve Patchleri
  Cevaplar: 0
  Son Mesaj: 04-04-2010, 01:33
 5. Order of War (PC) İnceleme
  By zsurf in forum Oyun Anlatımları ve İncelemeleri
  Cevaplar: 7
  Son Mesaj: 19-09-2009, 21:24

Ziyaretçilerin arayarak bu sayfada buldukları

illuminati kartları

Bu Konudaki Etiketler

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •  

SEO by vBSEO 3.6.0

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258