Full Torrent Oyun indir - Powered by vBulletin

"
Sayfa 1/4 1234 SonSon
20 sonuçtan 1 ile 5 arası
    Status
    inzar11 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Üye
    Yer
    İstanbul
    Konular
    42
    Tecrübe Puanı
    160545
    Beğendim/Beğenmedim
    Received: 0/0
    Given: 0/0

0 Not allowed! Not allowed!

Standart Oni Oyun İnceleme

Oni Oyun İnceleme
    Çıkış Tarihi Ocak 29,2010

Oyunu Rpg Bölümünde Bulamadım Adminler Eğer Bakıp Upload Ederlerse Süper Olur Çok Kaliteli Bir Oyun :)

Oyunun kahramanı Konoko da Lara Croft gibi seksi giyiniyor, dövüşüyor (Lara'dan daha iyi!), bulmaca çözüyor vs Çok gelişmiş bir Tomb Raider klonu gibi dursa da, Tomb Raider'den etkilendiği tartışılmaz olsa da, Oni kendi ayakları üzerinde durabilen bir oyun, basit bir kopya değil!
    Oyunun konusu yakın gelecekte geçiyor TCTF (Tech Crimes Task Force) isimli yeni bir polis gücü var, isminden de anlaşılabileceği gibi yüksek teknoloji kullanılan suçları soruşturuyorlar, kendileri de bu teknolojik alet edevattan nasiplerini almışlar Ekibe yeni katılan Konoko adında bir polisi kontrol ediyorsunuz, kendisi tecrübesiz, ama oldukça iyi dövüşüyor ve de dişi Lara Croft kadar olmasa da, yine de bir dişi! Şimdiden fantezi kurmaya başlayanlara da belirteyim ki, mor saçları ve kocaman gözleri var, yani oldukça masum Gerçi niyeti bozmuşsanız önemli değil, neticede hentai denilen bir akım var
    Konoko da oyun da, Japon anime filmlerinden fırlamış gibi Bir yönüyle de hentai'ye göz kırpıyor Hentai, hepimizin Voltran, Şeker Kız Kendi ve benzeri bilumum ebleh çizgi filmden aşina olduğumuz "kocaman gözlü, uzun boylu ve düzgün vücutlu" kızların burada söylenmesi çok ayıp kaçacak şekillerde gösterildiği çizgi roman türüne verilen ad Heveslenmeyin, oyunda böyle bir şey yok Sadece genel konsept olarak hentai'yi andırıyor Baştan sona çizgi filmsi bir havası var, giriş demosu zaten çizgi film olarak hazırlanmış Bunlar basit çizgi filmler değil, bir yanlarıyla manga klasiği ghost in the shell'i anımsatan bir yanları var Bu kadar ukalalıktan çıkan sonuç şudur ki, oyun Voltran'a benziyor Yok olmadı, Şeker Kız Kendi eline silah alıp sokağa çıkmış desem? Boşverin, oyun ve oyundaki tipler bildiğimiz Japon çizgi filmlerini andırıyor işte
    Training bölümü çok güzel hazırlanmış Bir Tomb Raider özentisi olabilir, ama kontrolleri Tomb Raider'dan çok daha iyi Konoko'yu mouse ve WSAD tuşlarıyla yönlendiriyorsunuz Çok rahat kontrolleri var, özellikle Lara'yı bir türlü zamanında zıplatamayacak kadar beceriksiz olan bana çok kolay geldi Zaten kontrollerin rahat olması gerekiyor, çünkü aşağıda da açıklayacağım gibi oyunda tek yaptığınız iş zıplamak değil
    Grafik olarak, Oni oldukça şaşırtıcı Bu tip oyunlardan çok iyi grafikler beklemezsiniz, ama Oni bu kuralı bozacakmış gibi görünüyor Glide destekli grafikler etkileyici ve güzel, hatta pek çok incelemede açık alan grafikleri Unreal'la karşılaştırılıyor Ben o kadar ileri gidemiyorum ama hakikaten güzel Tabii güzel grafikler ve açık alanlar sistem ihtiyaçlarını artırıyor, ben derim ki 64 RAM'dan aşağısıyla oyuna bulaşmayın bile Havaalanı gibi açık mekanlarda işin içine bir de bol miktarda düşman girince oyun adeta sürünüyor Zaten pek çok oyunun minimum gereksinimleri arasında 64 RAM belirmeye başladı bile, bu gidişle 32 RAM'la ancak Windows'u çalıştırabileceğiz

Alıntıdır Çünkü 2 Sene Önce Bitirdiğim Oyunu Hatırlayamam ;)

-Oyun Resimleri-

-Oyun Videosu-

V For.Vendetta
    V For.Vendetta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Cevap: Oni Oyun İnceleme

Oni Oyun İnceleme

Çıkış Tarihi Ocak 29,2001 > 2010 Olamsın ?

İnzar Bu Resmi Biraz Küçültsen Daha İyi Olacak Biliyorsun Büyük Bir Resim Ben Senin İçin Küçülttüm Bu Resmi Yayınla.....
    Konu V-For.Vandetta tarafından (07-10-2009 Saat 15:39 ) değiştirilmiştir.

Status
    Üye
    Yer
    İstanbul
    Konular
    42
    Tecrübe Puanı
    160545
    Beğendim/Beğenmedim

Standart Cevap: Oni Oyun İnceleme

Alıntı GamersHellvJ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Çıkış Tarihi Ocak 29,2001 > 2010 Olamsın ?

knk kendin bak istersen BAK ve ayriyeten düzeltemiyorum o sadece geyik bölümünde oluyor sen düzelt Mod'sun ;)

Status
    Jn_TuRKleR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ** AsTSußaY ÇaVuŞ **
    Konular
    42
    Tecrübe Puanı
    182068
    Beğendim/Beğenmedim

Alıntı inzar11 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    [/CENTER]

knk kendin bak istersen BAK ve ayriyeten düzeltemiyorum o sadece geyik bölümünde oluyor sen düzelt Mod'sun ;)
    Geçici süreliğine moderatörlerin bazı yetkileri alındı konuyu düzeltemiyoruz.

Status
    Üye
    Yer
    İstanbul
    Konular
    42
    Tecrübe Puanı
    160545
    Beğendim/Beğenmedim

Alıntı Jn_TuRKleR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Geçici süreliğine moderatörlerin bazı yetkileri alındı konuyu düzeltemiyoruz.
    haha yuppi OLLEY:D

Sayfa 1/4 1234 SonSon