Full Torrent Oyun indir - Powered by vBulletin

"
5 sonuçtan 1 ile 5 arası
    Status
    HOHEM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Üye
    Yer
    İstanbul
    Konular
    62
    Tecrübe Puanı
    382
    Beğendim/Beğenmedim
    Received: 1/0
    Given: 0/0

0 Not allowed! Not allowed!

Standart The Witcher 3 Wild Hunt Ufak Bir Ön İnceleme

Evet arkadaşlar,oyunun çıkışına az bir zaman kala size Geralt'ın oyun dünyasında ki son hikayesinde spoiler vermeden nelerle karşılaşacağımızı anlatacağım.

Konu:

Oyun,ilk oyundan 6 ay sonrasında başlar.İkinci oyunu oynayanlar Geralt'ın geçmişini hatırlamaya nasıl çalıştığını bilirler üçüncü oyunda Geralt sonunda hafızasını geri kazanmıştır ve geçmişten gelen bir kadını bulması gerekmektedir.Buna yaparken ise yine grifinlerle,haydutlarla savaşa girecektir.

Yenilikler Neler?

Hiç şüphesiz her oyun firmasının amacı seri oyunlarında her zaman oyunculara senaryo haricinde yenilikler sunmaktır. CD Projekt RED The Witcher 3 için de aynısını yapmıştır.Her şeyden önce oyunun grafikleri tam olarak yeni nesle yakışan grafiklerdendir.Mekan tasarımları ve çevrede hiçbir ayrıntı atlanmamıştır.Karakterlerin yüz hatlarında ki derinlikler ve kırışıklıklara kadar her şey düşünülmüştür.

Sadece Grafikler Mi Değişmiş?

Tabiki de hayır,oyunun haritası ikinci oyunun haritasından hatta,GTA V'in haritasından bile daha büyüktür.Öyle ki (ikinci oyunda bulunmayan) at kullanarak oyunun haritasının bir köşesinden başka bir köşesine gitmek neredeyse 40 dk sürecek.Hazır at kullanmaktan basetmişken bundan da bahsedeyim.At kullanmak Skyrim'daki gibi olmayacaktır.At üzerinde savaşabileceğiz,fakat bu sandığımız kadar kolay bir olay değildir.Çünkü;atın belirli bir korkma seviyesi olacaktır.O seviye dolduğunda atla savaşmamız imkansızdır.O yüzden at üzerinde canavarlarla değil de insanlarla savaşmanızı tavsiye ederim.Tabii atınızı kaçırtmak istiyorsanız o başka...Harita büyüklüğünün başka bir olayı ise tekneyle yolculuk edebilmemizdir.Bu yeni bir olaydır.Başka bir adadan bir diğerine tekneyle yolculuk edebileceğiz.Ama dikkat etmenizde fayda var,denizde ne tür tehlikelerin olduğunu insan bilemez.

Dövüş Ve Eşya'da Yenilik Mi?

Önceki oyunu oyunlarda aşina olduğumuz dövüş ve büyü tekniklerinin yanı sıra yenileri de eklenmiştir.Bu oyundaki dövüş tarzı ve combolarını hiçbir rpg oyununda göremezsiniz.Sanki gerçekten kılıç kullanıyormuş gibi oluyoruz,çünkü;çok sağlam bir fizik motoruyla yapılmıştır.Ayrıca yeni zırhlar ve kılıçlarda olacak.Özellikle bazı kılıçlar,bazı canavarla işlemezken bazılarını tek bir çizikte öldürebilecek.Ayrıca topladığımız ot vb gibi eşyalardan kendimize iksir yapabileceğiz.Bundan önceki Witcher oyununda sadece kılıç ve büyü kullanabiliyorduk.Bu oyunda bunlara ek olarak arbalette kullanabileceğiz.Bu sayede uzak mesafedeki canavarları da vurabileceğiz.

Görevlerden ne haberler var?

İlk olarak şunu söyleyeyim.Oyundaki en büyük yenilik bize açık dünya oyunu olduğunu belli etmesidir,çünkü; oyunda birbirinden farklı olmak üzere toplamda 50 saat sürecek yan görevler mevcuttur.Yani ana görevlerden çok,yan görevlerle uğraşacağız.Ve bu arada oyunun rpg vasıfları öne çıkarak bu görevlerin sonuna kendimiz karar verebiliyoruz.Oyunun ana görev süresi ise 50 saatten aşağı olmayacaktır.

Bir Nevi Dedektiflik

Oyunda yenilik olarak Witcher sense'i de göreceğiz.Bu özellik aynı Batman Arkham oyunlarındaki dedektiflik sistemine benziyor.Bu sense sayesinde Geralt bulunduğu bölgede neler olup bittiğini anlayabilecek.Veya bölgedeki olağn dışı şeyleri tespit edebilecek.

Son Olarak Yoğun Rpg Tadı

Evet arkadaşlar,burası bence oyunun en önemli kısmıdır.Çünkü oyunu asıl güzel yapacak olan kısmı rpg'ye verdikleri değer olacaktır.Mesela bir bara girdiğimizde bize sataşan birini illa dövmek yerine ona bira ısmarlayıp,onunla sarhoş olup dövüşmekten kurtulmuş oluruz.Bara gidip biriyle kağıt oyunu oynayabiliriz.Bir kadınla aşk yaşayabiliriz.Veya sadece cinsel arzularımızı tatmin etmek için kadınlarla uğraşabiliriz.Bu arada son olarak oyundaki sex sahneleri toplam 16 saat olacaktır.

Evet arkadaşlar,oyun 19 Mayısta çıkacaktır.Fakat oyunun Türkçe yaması,oyunun çıkışına yetişmeyecektir.İngilizcesi iyi olmayan arkadaşların Türkçe yamayı beklemelerini tavsiye ederim.

Status
    Micro-ice - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Süper Mod
    Konular
    133
    Tecrübe Puanı
    47330
    Beğendim/Beğenmedim
    Received: 21/1
    Given: 26/0

Standart Cevap: The Witcher 3 Wild Hunt Ufak Bir Ön İnceleme

Eline sağlık güzel inceleme.Witcher 3 çok çok uzun bir süre idare edecektir oyuncuları. 100 saatlik senaryo,36 farklı son,muazzam grafikler,yükleme ekranı olmayan bir oyun.Sevmeyeninin bile saygı duyması gereken yapımlardan dır Witcher serisi.

Birde Witcher 3 haritası Skyrim den 3.5 kat, Gta V den 1.5 kat daha büyük. Aman kaybolmayın :)

İhbar Üzerine Düzenlenmesi Gereken Mesajlar ve Konular

Kırık Link Bildirim Merkezi..!

Yasaklı Sitelere Giriş İçin DNS Ayarlarınızı
    208.67.222.222 - 208.67.220.220
    Şeklinde Yapınız.

Status
    Razor58 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    нєιѕєηвєяg
    Yer
    Sivas
    Konular
    305
    Tecrübe Puanı
    32408
    Beğendim/Beğenmedim
    Received: 14/0
    Given: 4/0

Ufak bir inceleme demişsin ama incelemeni çok beğendim.Böyle incelemelerinin devamını bekliyorum.Ayrıca Witcher serisine ilerde başlayacağım.Şu sıralar oyun oynamıyorum.

-
    İhbar Üzerine Düzenlenmesi Gereken Mesajlar ve Konular

-
    Kırık Link Bildirim Merkezi..!

Yasaklı Sitelere Giriş İçin DNS Ayarlarınızı

208.67.222.222 - 208.67.220.220
    Şeklinde Yapınız.

Status
    daisy41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    FullOyun Mod.
    Konular
    15
    Tecrübe Puanı
    6129
    Beğendim/Beğenmedim
    Received: 57/0
    Given: 128/0

Oynamak istediğim bi oyun ama sisteminin çok yüksek olduğunu okumuştum.Hayat belli mi olur belki bigün nasip olur da geç de olsa oynarım:)

Alıntı daisy41 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Oynamak istediğim bi oyun ama sisteminin çok yüksek olduğunu okumuştum.Hayat belli mi olur belki bigün nasip olur da geç de olsa oynarım:)
    Eklemeyi unutmuşum.İnceleme güzel olmuş eline sağlık:)Tam incelemesini de yaparsın artık:)

Teşekkürler:)

Status
    burayc_101 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Üye
    Konular
    0
    Tecrübe Puanı
    328
    Beğendim/Beğenmedim
    Received: 0/0
    Given: 0/0

Gerçekten de oynadığım en iyi oyun serilerinden biri. Uzun bir süre sonra 3. oyun çıktı. Bana da ilk iki oyunu yükleyip tekrar oynamak ve sonra 3 e geçmek kaldı :) İnceleme güzel olmuş eline sağlık...