Full Oyun

Kırık link yok mu arkadaşlar? Tıklayın bildirin biz de düzeltelim..!

Üst kısımdaki arama ile daha detaylı ve isabetli arama yapabilirsiniz..

Geri git   Full Oyun > Oyun Bilgileri > Oyun Haberleri

Oyun Haberleri Son çıkan oyunlar hakkında haberler duyurular..

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 17-12-2010, 23:12   #1 (permalink)
V For.Vendetta
Misafir
Yasal UyarıFullOyun
Bağımlılık Yapabilir!
Bilgiler
Konular: 30
Karizma
Beğendikleri:
Oyun Birinciliklerim
Standart PROTOTYPE 2 Geliyor

PROTOTYPE HAKKINDA ;

2009'un Haziran Ayında Piyasaya Çıkartılan Prototype, Playstation 3 Ve Xbox 360 İçin 2.2 Milyon Adetten Fazla Satarak Yapımcısı Radical Entertainment'i Mutlu Etmeyi Başarmıştı. Sunduğu Açık Dünya Ve Eğlenceli Oynanış Bu Rakama Büyük Katkı Sağlamıştı. Yapımcı Radical'a Göre, Daha Büyük Bir Dünyaya Sahip Ve Daha İyi Bir Oyun Bizi Bekliyor..

PROTOTYPE 2 HAKKINDA ;

Alex Mercer İle Oyunu Bitiririp İntikamımızı Aldıktan Sonra Yeni Bir Oyunun Geleceği Tahmin Ediliyordu Aslında -Kİ O Noktadan Sonra Alex'e Ve Diğerlerine Ne Olacak Diye Düşündürüyordu.
Satış Rakamlarından Sonra İkinci Oyun İçin "Kaçınılmaz" Açıklamasını Yapan Ken Rosman (Yapım Ekibinin Başındaki İsim), Oyunun Detaylı Açıklamalarının EGM'nin Nisan Sayısında Yayınlanacağını Belirtti. Şimdilik, Yayınlanan İlk Trailerdan James Heller İsimli Bir Çavuşu Yöneterek Alex'in Peşine Düşeceğimizi Biliyoruz.

Diğer Yandan, Prototype'ın İlk Oyunu PSN Ve Xbox Live'da Dijital Olarak Satışa Sunuluyor..

Her Ne Kadar Bekleneni Tam Manasıyla Veremese De, İlki Büyük İlgi Gören Ve VGA Öncesinde Yer Alan Dedikodularda Adından Sıkça Söz Ettiren Prototype İçin Devam Oyunu Resmiyet Kazandı.

Duyuru Videosunda Bahsedilen Hikayeye Bakılırsa Yeni Ana Karakterimiz Bir Deniz Piyadesi. Savaştan Evine Döndüğünde Sahip Olduğu Herşeyi Kaybettiğini Anlayan Çavuş James, İntikamını İlk Önce Avladığı Yüzlerce Zombiyle Almak İster Ancak Kısa Süre Sonra Gerçekle Yüzleşecektir. Onun Esas Düşmanı, İlk Oyunda Ana Karakterimiz Olan Alex Mercerdir Ve Onun Gibi Bir Canavarı Öldürmek İçin Onun Gibi Bir Canavara Dönüşmesi Gerekir.

Evet Arkadaşlar ; Beni Bilen Bilir PROTOTYPE Sevdamı , Aşk'ımı Bilen Bilir Ki Tam Çözümünü FullOyun İçin Seve Seve Yaptığımıda Bilirler , Kısacası Çöyle Söylemeliyim ; 1 İyi Ve 1 Kötü Haberim Var Size..

İlk Önce İyi Haber ; Prototype'ın Devam Etmesi -Kİ Çok Mutlu Edici Ben İçin En Azından..

Kötü Haber İse ; Alex Mercer Bu Oyunda YOK !! Evet İlk Ana Karakterimiz Bu Oyunda Düşmanımız Olacak Arkadaşlar , Şimdiden Duyuyorum ;
'' Ben Onu Ne Güzelde Kullanıyordum , Benden İntikam Alırsa ? '' Veya
'' Alex'i Yenemeyiz Çok Hızlı Atik , Çevik Kuvvetli , Supreme Hunteri Ne Güzelde Benzetmiştik , Şimdi Olanlara Bak '' Demeyin :)

Hani Oyun Bu Ne Olacağı Belli Değil Elimizden Geldiğince , Kafamıza Uyan Oyunlar Oluyor Elbette Ama Ben İnanın Alex'in Yokluğundan Şikayetçiyim , Onu Nasılda Dans Ettirirdim :)

OYUN VİDEO

[PROTOTYPE] Severlere Zamanında Duyurmuştum Kendi Çapımda Ancak , PROTOTYPE Yönetimi Senaryoda Değişiklik Yapınca , Oyunun Çıkış Tarihi Uzadı Bi-Nevi İyi Olacak Kanımca Bu Uzama..

Tarih ; 2012 İlk Çeyreği

Umarızki Bu Oyunda İlki Kadar Oyuncu Kitlesini Toplamayı Başarır , Sorular Yöneli Ve Yine Ben Tam Çözüm Hazırlarım :)

Şimdilik Bu Kadar Arkadaşlar Konuyu Her Geçen Gün Alınan Haberler İle Güncelleyeceğim..

Saygılarım İle ; Vendetta

Site Reklamları..
Alt 18-12-2010, 18:45   #2 (permalink)
Üye
Yasal UyarıFullOyun
Bağımlılık Yapabilir!

emo11 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Bilgiler
Konular: 15
Karizma
Rep Gücü : 258
Rep Puanı : 2142
Rep Seviyesi : emo11 has a reputation beyond reputeemo11 has a reputation beyond reputeemo11 has a reputation beyond reputeemo11 has a reputation beyond reputeemo11 has a reputation beyond reputeemo11 has a reputation beyond reputeemo11 has a reputation beyond reputeemo11 has a reputation beyond reputeemo11 has a reputation beyond reputeemo11 has a reputation beyond reputeemo11 has a reputation beyond repute
Beğendikleri: 0
Oyun Birinciliklerim
Standart Cevap: PROTOTYPE 2 Geliyor

Gerçekten harika bir oyundu bıçaklarımla insanları doğruyodum hep.Ama üzücü olay Alex olmamamız.Gerçekten hayallerim suya düştü.Şimdi kendimize karşı savaşacaz :) . Acaba multiplayer olup olmadığını açıkladılar mı senden haber bekliyorum...
emo11 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Alt 19-12-2010, 00:11   #3 (permalink)
Üye
Yasal UyarıFullOyun
Bağımlılık Yapabilir!

kama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Bilgiler
Konular: 23
Karizma
Rep Gücü : 2014
Rep Puanı : 175610
Rep Seviyesi : kama has a reputation beyond reputekama has a reputation beyond reputekama has a reputation beyond reputekama has a reputation beyond reputekama has a reputation beyond reputekama has a reputation beyond reputekama has a reputation beyond reputekama has a reputation beyond reputekama has a reputation beyond reputekama has a reputation beyond reputekama has a reputation beyond repute
Oyun Birinciliklerim

oyun 2012 çıkıyomuş resimdende anlaşılabilecegine göre daha 1 yıl daha beklicez işallah eskisinden daha da güzel olucak eminim paylaşım için saol
kama isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Alt 20-12-2010, 15:53   #4 (permalink)
Üye
Yasal UyarıFullOyun
Bağımlılık Yapabilir!

EzioAuditore_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Bilgiler
Konular: 0
Karizma
Rep Gücü : 143
Rep Puanı : 54
Rep Seviyesi : EzioAuditore_ will become famous soon enough
Oyun Birinciliklerim

Haber İçin Tşkler...Umarım Grafikler ve Oynayış Üzerinde Biraz Farklılık Yaparlar...
EzioAuditore_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Alt 20-12-2010, 18:39   #5 (permalink)
Üye
Yasal UyarıFullOyun
Bağımlılık Yapabilir!

linkinpark2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Bilgiler
Konular: 37
Karizma
Rep Gücü : 214
Rep Puanı : 2142
Rep Seviyesi : linkinpark2 has a reputation beyond reputelinkinpark2 has a reputation beyond reputelinkinpark2 has a reputation beyond reputelinkinpark2 has a reputation beyond reputelinkinpark2 has a reputation beyond reputelinkinpark2 has a reputation beyond reputelinkinpark2 has a reputation beyond reputelinkinpark2 has a reputation beyond reputelinkinpark2 has a reputation beyond reputelinkinpark2 has a reputation beyond reputelinkinpark2 has a reputation beyond repute
Oyun Birinciliklerim

multisi olur mu acaba ya??
linkinpark2 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla

Tags
geliyor, prototype

Seçenekler
Stil