Full Torrent Oyun indir - Powered by vBulletin                                                                                             "
5 sonuçtan 1 ile 5 arası
 1. #1
  Status
  Offline
  Max Payne - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Acemi Üye
  Üyelik tarihi
  Mar 2008
  Yer
  Istanbul
  Yaş
  54
  Mesajlar
  10.874
  Konular
  2742
  Tecrübe Puanı
  1453
  Beğendim/Beğenmedim
  Received: 123/22
  Given: 108/1

  0 Not allowed! Not allowed!

  Standart Hopkins FBI oyun tam çözümleri


  Bölüm 1: Heaven & Hell

  1. Apartman

  Pencerenin yanındaki masadan tornavidayı (screwdriver) alın. Sol ekrana geçerek kanepeyi araştırın ve Car Keys'i alın. Televizyonun yanındaki silahı alın ve apartmandan çıkın.

  2. Sokak

  Duvardaki afişleri okuyun ve envanter ekranından Car Key i tıklayarak onu kırmızı araba üzerinde kullanın. Karşınıza harita ekranı çıkacak. Buradan Bankaya gidin.

  3. Bankanın Dışı

  Inventorynizden FBI Card’ını seçip bunu Komiser Anderson’a gösterin. Onunla konuşun ve Megaphone u isteyin. Megaphone u kullanarak teröristlere ne istediklerini sorun. Onlara esir aldıkları insanlara karşı kendinizi almalarını önerin.

  4. Bank

  Çatıdaki kağıdı alıp okuyun. Aşağıya inin. Bankanın giriş ekranından sola gidin ve duvardaki rafları araştırın. Bir maket bıçağı (wire cutter) bulacaksınız. Soldaki çöp kutusunu itin ve arkasındaki kutuyu inceleyin. Tornavidayı kullanarak kutuyu açın. Maket bıçağını kullanarak sırasıyla sarı, yeşil ve kırmızı renkteki kabloları kesin. Bankada bulunan kişilerle konuşun ve bankadan çıkın. Arabanızı kullanarak sol taraftaki Empty Lot’a gidin.

  5. Empty Lot

  Doktorla konuşup cesede bakın. Ekranın ortasındaki kağıdı çekip altındaki Ayakkabı bağını alın (Piece of Shoelace). Helikoptere bakın ve boş şişeyi (Empt Bottle) alın. Çöplüğü karıştırarak et parçasını (Piece of Meat) alın.

  6. FBI Laboratory

  Emtpy Lot’dan çıkın ve FBI Laboratory’a gidin. Araştırmacıyla konuşun ve ona ayakkabı bağını verip FBI binasına gidin.

  7. FBI Binası

  Dışarıdaki punkçı ile konuşup içeri girin. santral memuresi ve resepsiyonun yanındaki iki kişi ile konuşun. Sonra kendi ofisinize gidin (ofisiniz sol ekranda). Çekmeceleri araştırıp Key’i alın. Anahtarı sağdaki dolabı açmak için kullanın ve Granade’i alın. Bilgisayarı açıp şifreyi “Hopkins” olarak girerseniz “Breakout” oyununu oynayabilirsiniz.

  Ofisinizden çıkın ve sağdaki odaya girin. Samatha (kız arkadaşınız) ile konuşun. Asansörleri kullanarak patronunuzla görüşün.

  FBI binasından ayrılmadan önce santral memuresi ile tekrar konuşun. Kadın size karakterimizi laboratuardan aradığını söyleyecek. Tekrar ofisinize çıkın ve laboratuarı arayın (56.25.15.36). Bilim adamı size ayakkabı bağının katillerin olduğunu ve katillerin büyük ihtimalle ormana saklandığını söyleyecek. FBI binasından çıkın ve “Forest”’e gidin.

  8. Forest

  Kayıktaki ipi alın. İpi şelalenin solundaki küçük dal parçasına atın. Karşıya geçtiğinizde envanterinizden silahınızı seçin çünkü burada katillerle karşılaşacaksınız (saveleyin). Sola doğru gidin. Burada katillerden birinle karşılaşacaksınız. Silahınızı seçip katilin üzerine tıklayın. Her zaman sola doğru gidin. Buralarda da katillerle karşılaşacaksınız. Bir kaç kez sola gittikten sonra sola doğru gidemiyoruz. Burada yukarı doğru çıkın. envanterinizden Granade’i (el bombası) seçip kulübeye atın. Adam ölmesi gerektiği halde kulübeden çıkıp bizi vuruyor ve ölüyoruz. Bir süre sonra kendimizi cennette bulacağız.

  9. Heaven

  Resepsiyonun arkasında duran adamla konuşun. Sağdaki bara gidin ve distributor’den fındık (peanuts) alın. Ayrıca dart’larıda alın. Tekrar sağa didin. Peruğu ve giysiyi alın ve bunları üzerinize giyin.

  İlk ekrana geri dönün ve yukarıdaki kapıdan girin. Nöbetçiyle konuşun ve ona içki içmek isteyip istemediğini sorun. Size susamadığını söyleyecek. Fındığı adama verin ve tekrar sorun. Bu sefer kabul edecek ve bara gidecek. Kapıyı açın ve odaya girin.

  Sağ taraftaki kolu çekin ve teleporter’a girin. Envanterinizden dartları seçin ve kolun yanında bulunan düğmeye atın.  Bölüm 2: Bernie's Riddles

  1. Forest

  Tekrar ormana geri döndük. Parayı (Bill) alıp kulübden çıkın. Silahınızı seçip güneye doğru gidin ve hep sağa gidin. Önünüze çıkan katilleri öldürün. Ormandan çıkın ve Samatha’nın evine gidin.

  2: Samatha’nın Evi

  Mavi vazoyu araştırın ve sakızı (chewing-gum) alın. Envanterinizi açın ve sakızı çiğneyin. Sakızdan geriye sadece alüminyumu (aluminium foil wrapper) kalacak. Vazonun altındaki çekmeceyi açın ve çakmağı alın. Kapıya silahınızla ateş edin ve kapıyı açın. İçeri girmeden önce kapının yanında bulunan kutuyu (fuse box-sigorta kutusu) açın. Aluminium foil wrapper’i arızalanmış sigortanın yerine değiştirin.

  Banyoda perdeyi açın ve cesedi inceleyin. Yazıyı okuyun. Aynayı alın. Çekmecenin yanındaki duster’ı alın. Çekmeceyi inceleyin ve uyku haplarını alın.

  3: FBI

  Evden çıkın ve FBI’daki ofisinize gidin. Masanın üzerindeki paketi alın ve onu açın. İçinden kaset çıkacak.

  4: Samatha’nın Evi

  Kız arkadaşınızın evine geri dönün. Televizyonu ve videoyu açın. Kaseti videoya takın ve seyredin.

  5: Yüzme Havuzu

  Swimming pool gidin. Köpeğe Chicken leg’i verin. Jerry Can’i alın. Aynayı havuzun içine atın. Cesede bakın ve sayfayı okuyun.

  6: Müze

  Havuzdan ayrılın ve Museum’a gidin. Sağa gidin. Envanterinizi açın ve aşağıdakileri sırasıyla yapın.

  1: Old Rag’i şişeye koyun.
  2: Şişeyi Jerry Can’le doldurun.
  3: Lighter’ı şişede kullanın.
  Şişeyi şömineye atın sonucu izleyin. Cesedi inceleyin ve yeni bilmeceyi okuyun.

  7: Movie Theater

  Movie Theater’a gidin. Bekçi ile konuşun. Bileti verin. Merdivenlerden yukarı çıkın ve sağdaki kapıyı açın. Kabloyu prize takın. Projektörün şalterini çekin ve soldaki makinede ki kolu ittirin.

  Odadan çıkın ve aşağıya inip sinemaya (?) girin.

  Cesedi inceleyin ve son bulmacanın yazdığı kağıdı okuyun. Yer gösteren kadınla konuşun ve oradan ayrılıp Shooting Range’e gidin.

  8: Atış Alanı

  5 nolu bölümü inceleyin. Envanterinizden silahı seçin ve hedefe ateş edin. Sağdaki kolu kullanıp hedefinize bakın. Kız arkadaşınızı öldürdüğünüzü göreceksiniz.

  Cesetten anahtarı ve Video Kasedin’i alın. Resepsiyonla konuşun ve oradan ayrılıp Samatha’nın evine gidin.

  9: Samatha’nın Evi

  Cesetten aldığınız video kasetini seyredin. Oradan ayrılın ve FBI binasına gidin.

  10: FBI Binası

  Samatha’nın ofisine girin. Sarı anahtarla dolabı açın. Dolabı araştırın. Üzerinde kod (328MHZA) yazan bir kağıt bulacaksınız. Smatha’nın bilgisayarını açın ve kodu yazıp tüm dosyaları okuyun. Ofisten ayrılın ve patronun ofisine gidin ve onunla konuşun. Görüşme bittikten sonra Aeroport’a gidin.

  11: Havaalanı

  Pilotla görüşün ve Condor Island’a gidin.

  KIRIK LİNK BİLDİR!

  Rar ismi "OYUNXXXX" ile başlayan tüm partların yedeği mevcuttur. Diğer isimlerle başlayan oyun partlarının yedeği yoktur linkleri kontrol edip öyle indiriniz ve bu oyun konularını kırık link bildirim merkezine iletiniz..

  ÖNEMLİ NOT : Şuan sadece Turbobit ve Torrent yüklemesi yapıyoruz. Nitroflare veya başka bir siteden kırılan linkleri yenilemiyoruz. Premium alırken ona göre davranın lütfen..!

  ÖNEMLİ NOT 2 : Bazı oyunlarda "bit" farklılıkları olabilir. Lütfen oyunu indirmeden önce oyunun 32bit mi 64bit mi olduğunu araştırın. Sisteminiz 32bit ise 64bit olan oyunları çalıştırmaz. Veya sisteminiz 64bit ise 32bit olan oyunları çalıştırmaz. Sitemizde yer alan sistem bilgilerinde bu bilgi yer almayabilir. O sebepten araştırın indirin. Bilginize.

  Bilgi : FullOyun.com ve Camiası indirdiğiniz oyunların hiçbirine çalışma garantisi vermez. İndirip açamadığınız oyunlardan FullOyun.com ve Camiası sorumlu tutulamaz.

  ©Copyright FullOyun & Since 2003
  █║▌│ █║▌ ║││█║█║


 2. #2
  Status
  Offline
  D-WaDe3 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  2+0+1+0=3
  Üyelik tarihi
  Apr 2009
  Yer
  Napacan gelcen mi?
  Mesajlar
  3.087
  Konular
  230
  Tecrübe Puanı
  139279
  Beğendim/Beğenmedim
  Received: 1/0
  Given: 0/0

  0 Not allowed! Not allowed!

  Standart Cevap: Hopkins FBI oyun tam çözümleri

  teşekkürler

 3. #3
  Status
  Offline
  ozan26 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üye
  Üyelik tarihi
  Dec 2008
  Yer
  Anonim (:
  Yaş
  24
  Mesajlar
  1.063
  Konular
  37
  Tecrübe Puanı
  7437
  Beğendim/Beğenmedim
  Received: 0/0
  Given: 0/0

  0 Not allowed! Not allowed!

  Standart Cevap: Hopkins FBI oyun tam çözümleri

  teşekkürler

 4. #4
  Status
  Offline
  nature - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üye
  Üyelik tarihi
  Jan 2009
  Yer
  Adanalayık..
  Yaş
  25
  Mesajlar
  3.795
  Konular
  1006
  Tecrübe Puanı
  21475293
  Beğendim/Beğenmedim
  Received: 0/0
  Given: 0/0

  0 Not allowed! Not allowed!

  Standart Cevap: Hopkins FBI oyun tam çözümleri

  Eline sağlık.


  - Sorunlarınızın çözümü için lütfen özel mesaj atmayınız. -

  ''Ölümün bizi nerede bekledigi belli degil, iyisimi biz onu her yerde

  bekleyelim. 5. #5
  Status
  Offline
  gothiclord - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üye
  Üyelik tarihi
  Jan 2009
  Mesajlar
  30
  Konular
  0
  Tecrübe Puanı
  329
  Beğendim/Beğenmedim
  Received: 0/0
  Given: 0/0

  0 Not allowed! Not allowed!

  Cevap: Hopkins FBI oyun tam çözümleri

  herşeyi anladımda bu sonlara dogru sarı anahtar nerede tam alıntı yaparak insanların kafasını karıstırıyorsunuz

  ve neyse anahtarı buldum hava alanına gittim ama oyun hala devam ediyo alıntı yapmayın kendiniz çözün ve yayımlayın :mad:

Benzer Konular

 1. CRYSIS oyun tam çözümleri
  By Max Payne in forum Tam Oyun Çözümleri
  Cevaplar: 26
  Son Mesaj: 02-02-2015, 12:24
 2. Settlers IV oyun tam çözümleri
  By Max Payne in forum Tam Oyun Çözümleri
  Cevaplar: 15
  Son Mesaj: 09-02-2012, 12:51
 3. CSI: Miami oyun tam çözümleri
  By Max Payne in forum Tam Oyun Çözümleri
  Cevaplar: 2
  Son Mesaj: 08-03-2010, 12:15
 4. Sanitarium oyun tam çözümleri
  By Max Payne in forum Tam Oyun Çözümleri
  Cevaplar: 1
  Son Mesaj: 08-03-2010, 11:51
 5. Diablo II oyun tam çözümleri
  By Max Payne in forum Tam Oyun Çözümleri
  Cevaplar: 5
  Son Mesaj: 24-11-2009, 15:50

Ziyaretçilerin arayarak bu sayfada buldukları

Henüz arama motoru araması yok!

Bu Konudaki Etiketler

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •  

SEO by vBSEO 3.6.0

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36