Full Oyun

Torrent Oyun indir
OYUN ÇEKİLİŞİ BU AKŞAM 19:30'DA (18.10.2015) YAŞANAN GECİKME İÇİN KUSURA BAKMAYIN.

&

Kırık Link Bildirim Merkezi!

&

FullOyun'daki faaliyetler

Üst kısımdaki arama ile daha detaylı ve isabetli arama yapabilirsiniz..

Geri git   Full Oyun > Oyun Bilgileri > Tam Oyun Çözümleri

Tam Oyun Çözümleri Oyun oynarken takıldığınız bir yer mi var? Buyrun çözümü içerde

Cevapla

 

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 13-03-2008, 22:51   #1 (permalink)
Konu Sahibi
Max Payne
Acemi Üye
Yasal UyarıFullOyun
Bağımlılık Yapabilir!
 
Max Payne - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Bilgiler
Üyelik tarihi: Mar 2008
Bulunduğu yer: Istanbul
Mesajlar: 11.122
Konular: 2901
Yaş: 53
Karizma
Rep Gücü : 1453
Rep Puanı : 156470051
Rep Seviyesi : Max Payne has a reputation beyond reputeMax Payne has a reputation beyond reputeMax Payne has a reputation beyond reputeMax Payne has a reputation beyond reputeMax Payne has a reputation beyond reputeMax Payne has a reputation beyond reputeMax Payne has a reputation beyond reputeMax Payne has a reputation beyond reputeMax Payne has a reputation beyond reputeMax Payne has a reputation beyond reputeMax Payne has a reputation beyond repute
Beğeniler
Aldığı Beğeni: 612
Beğendikleri: 197
Oyun Birinciliklerim Tournaments Won: 1

Standart Hopkins FBI oyun tam çözümleriBölüm 1: Heaven & Hell

1. Apartman

Pencerenin yanındaki masadan tornavidayı (screwdriver) alın. Sol ekrana geçerek kanepeyi araştırın ve Car Keys'i alın. Televizyonun yanındaki silahı alın ve apartmandan çıkın.

2. Sokak

Duvardaki afişleri okuyun ve envanter ekranından Car Key i tıklayarak onu kırmızı araba üzerinde kullanın. Karşınıza harita ekranı çıkacak. Buradan Bankaya gidin.

3. Bankanın Dışı

Inventorynizden FBI Card’ını seçip bunu Komiser Anderson’a gösterin. Onunla konuşun ve Megaphone u isteyin. Megaphone u kullanarak teröristlere ne istediklerini sorun. Onlara esir aldıkları insanlara karşı kendinizi almalarını önerin.

4. Bank

Çatıdaki kağıdı alıp okuyun. Aşağıya inin. Bankanın giriş ekranından sola gidin ve duvardaki rafları araştırın. Bir maket bıçağı (wire cutter) bulacaksınız. Soldaki çöp kutusunu itin ve arkasındaki kutuyu inceleyin. Tornavidayı kullanarak kutuyu açın. Maket bıçağını kullanarak sırasıyla sarı, yeşil ve kırmızı renkteki kabloları kesin. Bankada bulunan kişilerle konuşun ve bankadan çıkın. Arabanızı kullanarak sol taraftaki Empty Lot’a gidin.

5. Empty Lot

Doktorla konuşup cesede bakın. Ekranın ortasındaki kağıdı çekip altındaki Ayakkabı bağını alın (Piece of Shoelace). Helikoptere bakın ve boş şişeyi (Empt Bottle) alın. Çöplüğü karıştırarak et parçasını (Piece of Meat) alın.

6. FBI Laboratory

Emtpy Lot’dan çıkın ve FBI Laboratory’a gidin. Araştırmacıyla konuşun ve ona ayakkabı bağını verip FBI binasına gidin.

7. FBI Binası

Dışarıdaki punkçı ile konuşup içeri girin. santral memuresi ve resepsiyonun yanındaki iki kişi ile konuşun. Sonra kendi ofisinize gidin (ofisiniz sol ekranda). Çekmeceleri araştırıp Key’i alın. Anahtarı sağdaki dolabı açmak için kullanın ve Granade’i alın. Bilgisayarı açıp şifreyi “Hopkins” olarak girerseniz “Breakout” oyununu oynayabilirsiniz.

Ofisinizden çıkın ve sağdaki odaya girin. Samatha (kız arkadaşınız) ile konuşun. Asansörleri kullanarak patronunuzla görüşün.

FBI binasından ayrılmadan önce santral memuresi ile tekrar konuşun. Kadın size karakterimizi laboratuardan aradığını söyleyecek. Tekrar ofisinize çıkın ve laboratuarı arayın (56.25.15.36). Bilim adamı size ayakkabı bağının katillerin olduğunu ve katillerin büyük ihtimalle ormana saklandığını söyleyecek. FBI binasından çıkın ve “Forest”’e gidin.

8. Forest

Kayıktaki ipi alın. İpi şelalenin solundaki küçük dal parçasına atın. Karşıya geçtiğinizde envanterinizden silahınızı seçin çünkü burada katillerle karşılaşacaksınız (saveleyin). Sola doğru gidin. Burada katillerden birinle karşılaşacaksınız. Silahınızı seçip katilin üzerine tıklayın. Her zaman sola doğru gidin. Buralarda da katillerle karşılaşacaksınız. Bir kaç kez sola gittikten sonra sola doğru gidemiyoruz. Burada yukarı doğru çıkın. envanterinizden Granade’i (el bombası) seçip kulübeye atın. Adam ölmesi gerektiği halde kulübeden çıkıp bizi vuruyor ve ölüyoruz. Bir süre sonra kendimizi cennette bulacağız.

9. Heaven

Resepsiyonun arkasında duran adamla konuşun. Sağdaki bara gidin ve distributor’den fındık (peanuts) alın. Ayrıca dart’larıda alın. Tekrar sağa didin. Peruğu ve giysiyi alın ve bunları üzerinize giyin.

İlk ekrana geri dönün ve yukarıdaki kapıdan girin. Nöbetçiyle konuşun ve ona içki içmek isteyip istemediğini sorun. Size susamadığını söyleyecek. Fındığı adama verin ve tekrar sorun. Bu sefer kabul edecek ve bara gidecek. Kapıyı açın ve odaya girin.

Sağ taraftaki kolu çekin ve teleporter’a girin. Envanterinizden dartları seçin ve kolun yanında bulunan düğmeye atın.Bölüm 2: Bernie's Riddles

1. Forest

Tekrar ormana geri döndük. Parayı (Bill) alıp kulübden çıkın. Silahınızı seçip güneye doğru gidin ve hep sağa gidin. Önünüze çıkan katilleri öldürün. Ormandan çıkın ve Samatha’nın evine gidin.

2: Samatha’nın Evi

Mavi vazoyu araştırın ve sakızı (chewing-gum) alın. Envanterinizi açın ve sakızı çiğneyin. Sakızdan geriye sadece alüminyumu (aluminium foil wrapper) kalacak. Vazonun altındaki çekmeceyi açın ve çakmağı alın. Kapıya silahınızla ateş edin ve kapıyı açın. İçeri girmeden önce kapının yanında bulunan kutuyu (fuse box-sigorta kutusu) açın. Aluminium foil wrapper’i arızalanmış sigortanın yerine değiştirin.

Banyoda perdeyi açın ve cesedi inceleyin. Yazıyı okuyun. Aynayı alın. Çekmecenin yanındaki duster’ı alın. Çekmeceyi inceleyin ve uyku haplarını alın.

3: FBI

Evden çıkın ve FBI’daki ofisinize gidin. Masanın üzerindeki paketi alın ve onu açın. İçinden kaset çıkacak.

4: Samatha’nın Evi

Kız arkadaşınızın evine geri dönün. Televizyonu ve videoyu açın. Kaseti videoya takın ve seyredin.

5: Yüzme Havuzu

Swimming pool gidin. Köpeğe Chicken leg’i verin. Jerry Can’i alın. Aynayı havuzun içine atın. Cesede bakın ve sayfayı okuyun.

6: Müze

Havuzdan ayrılın ve Museum’a gidin. Sağa gidin. Envanterinizi açın ve aşağıdakileri sırasıyla yapın.

1: Old Rag’i şişeye koyun.
2: Şişeyi Jerry Can’le doldurun.
3: Lighter’ı şişede kullanın.
Şişeyi şömineye atın sonucu izleyin. Cesedi inceleyin ve yeni bilmeceyi okuyun.

7: Movie Theater

Movie Theater’a gidin. Bekçi ile konuşun. Bileti verin. Merdivenlerden yukarı çıkın ve sağdaki kapıyı açın. Kabloyu prize takın. Projektörün şalterini çekin ve soldaki makinede ki kolu ittirin.

Odadan çıkın ve aşağıya inip sinemaya (?) girin.

Cesedi inceleyin ve son bulmacanın yazdığı kağıdı okuyun. Yer gösteren kadınla konuşun ve oradan ayrılıp Shooting Range’e gidin.

8: Atış Alanı

5 nolu bölümü inceleyin. Envanterinizden silahı seçin ve hedefe ateş edin. Sağdaki kolu kullanıp hedefinize bakın. Kız arkadaşınızı öldürdüğünüzü göreceksiniz.

Cesetten anahtarı ve Video Kasedin’i alın. Resepsiyonla konuşun ve oradan ayrılıp Samatha’nın evine gidin.

9: Samatha’nın Evi

Cesetten aldığınız video kasetini seyredin. Oradan ayrılın ve FBI binasına gidin.

10: FBI Binası

Samatha’nın ofisine girin. Sarı anahtarla dolabı açın. Dolabı araştırın. Üzerinde kod (328MHZA) yazan bir kağıt bulacaksınız. Smatha’nın bilgisayarını açın ve kodu yazıp tüm dosyaları okuyun. Ofisten ayrılın ve patronun ofisine gidin ve onunla konuşun. Görüşme bittikten sonra Aeroport’a gidin.

11: Havaalanı

Pilotla görüşün ve Condor Island’a gidin.


İmza

Tüm konuları malum takip edemiyorum o sebepten sorunlarınızı "Kırık link bildirim merkezine" iletiniz..

Rar ismi "OYUNXXXX" ile başlayan tüm partların yedeği mevcuttur. Diğer isimlerle başlayan oyun partlarının yedeği yoktur linkleri kontrol edip öyle indiriniz ve bu oyun konularını kırık link bildirim merkezine iletiniz..


Bilgi : FullOyun.com ve Camiası indirdiğiniz oyunların hiçbirine çalışma garantisi vermez. İndirip açamadığınız oyunlardan FullOyun.com ve Camiası sorumlu tutulamaz.

©Copyright FullOyun & Since 2003
█║▌│ █║▌ ║││█║█║

Max Payne isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Site Reklamları..
Alt 28-04-2009, 15:20   #2 (permalink)
2+0+1+0=3
Yasal UyarıFullOyun
Bağımlılık Yapabilir!
Bilgiler
Üyelik tarihi: Apr 2009
Bulunduğu yer: Napacan gelcen mi?
Mesajlar: 3.124
Konular: 230
Karizma
Rep Gücü : 139226
Rep Puanı : 13885923
Rep Seviyesi : D-WaDe3 has a reputation beyond reputeD-WaDe3 has a reputation beyond reputeD-WaDe3 has a reputation beyond reputeD-WaDe3 has a reputation beyond reputeD-WaDe3 has a reputation beyond reputeD-WaDe3 has a reputation beyond reputeD-WaDe3 has a reputation beyond reputeD-WaDe3 has a reputation beyond reputeD-WaDe3 has a reputation beyond reputeD-WaDe3 has a reputation beyond reputeD-WaDe3 has a reputation beyond repute
Beğeniler
Aldığı Beğeni: 1
Beğendikleri: 0
Oyun Birinciliklerim
Standart Cevap: Hopkins FBI oyun tam çözümleri


teşekkürler

D-WaDe3 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Alt 28-04-2009, 19:09   #3 (permalink)
Üye
Yasal UyarıFullOyun
Bağımlılık Yapabilir!
 
ozan26 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Bilgiler
Üyelik tarihi: Dec 2008
Bulunduğu yer: Anonim (:
Mesajlar: 1.076
Konular: 37
Yaş: 22
Karizma
Rep Gücü : 7384
Rep Puanı : 708757
Rep Seviyesi : ozan26 has a reputation beyond reputeozan26 has a reputation beyond reputeozan26 has a reputation beyond reputeozan26 has a reputation beyond reputeozan26 has a reputation beyond reputeozan26 has a reputation beyond reputeozan26 has a reputation beyond reputeozan26 has a reputation beyond reputeozan26 has a reputation beyond reputeozan26 has a reputation beyond reputeozan26 has a reputation beyond repute
Beğeniler
Aldığı Beğeni: 0
Beğendikleri: 0
Oyun Birinciliklerim
Standart Cevap: Hopkins FBI oyun tam çözümleri


teşekkürler

ozan26 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Alt 29-04-2009, 17:27   #4 (permalink)
Üye
Yasal UyarıFullOyun
Bağımlılık Yapabilir!
 
nature - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Bilgiler
Üyelik tarihi: Jan 2009
Bulunduğu yer: Adanalayık..
Mesajlar: 3.831
Konular: 1006
Yaş: 23
Karizma
Rep Gücü : 21475241
Rep Puanı : 2147483647
Rep Seviyesi : nature has a reputation beyond reputenature has a reputation beyond reputenature has a reputation beyond reputenature has a reputation beyond reputenature has a reputation beyond reputenature has a reputation beyond reputenature has a reputation beyond reputenature has a reputation beyond reputenature has a reputation beyond reputenature has a reputation beyond reputenature has a reputation beyond repute
Beğeniler
Aldığı Beğeni: 1
Beğendikleri: 0
Oyun Birinciliklerim
Standart Cevap: Hopkins FBI oyun tam çözümleri


Eline sağlık.

nature isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Alt 23-05-2009, 05:22   #5 (permalink)
Üye
Yasal UyarıFullOyun
Bağımlılık Yapabilir!
Bilgiler
Üyelik tarihi: Jan 2009
Mesajlar: 31
Konular: 0
Karizma
Rep Gücü : 275
Rep Puanı : 2142
Rep Seviyesi : gothiclord has a reputation beyond reputegothiclord has a reputation beyond reputegothiclord has a reputation beyond reputegothiclord has a reputation beyond reputegothiclord has a reputation beyond reputegothiclord has a reputation beyond reputegothiclord has a reputation beyond reputegothiclord has a reputation beyond reputegothiclord has a reputation beyond reputegothiclord has a reputation beyond reputegothiclord has a reputation beyond repute
Beğeniler
Aldığı Beğeni: 0
Beğendikleri: 0
Oyun Birinciliklerim
Cevap: Hopkins FBI oyun tam çözümleri


herşeyi anladımda bu sonlara dogru sarı anahtar nerede tam alıntı yaparak insanların kafasını karıstırıyorsunuz

ve neyse anahtarı buldum hava alanına gittim ama oyun hala devam ediyo alıntı yapmayın kendiniz çözün ve yayımlayın :mad:

gothiclord isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Cevapla

Tags
çözümleri, fbi, hopkins, oyun, tam

Seçenekler
Stil

Yetkileriniz

Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-KodlarıKapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık

Benzer Konular

Konu Konuyu Başlatan Forum Cevaplar Son Mesaj
CRYSIS oyun tam çözümleri Max Payne Tam Oyun Çözümleri 26 02-02-2015 13:24
Settlers IV oyun tam çözümleri Max Payne Tam Oyun Çözümleri 15 09-02-2012 13:51
CSI: Miami oyun tam çözümleri Max Payne Tam Oyun Çözümleri 2 08-03-2010 13:15
Sanitarium oyun tam çözümleri Max Payne Tam Oyun Çözümleri 1 08-03-2010 12:51
Diablo II oyun tam çözümleri Max Payne Tam Oyun Çözümleri 5 24-11-2009 16:50


Bütün Zaman Ayarları WEZ +2 olarak düzenlenmiştir. Şu Anki Saat: 11:09 .


Powered by vBulletin® Version 3.8.3
Copyright ©2000 - 2015, Jelsoft Enterprises Ltd.
SEO by vBSEO 3.6.0
www.FullOyun.com
Yandex.Metrica

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36