Full Oyun

Torrent Oyun indir
OYUN ÇEKİLİŞİ BU AKŞAM 19:30'DA (18.10.2015) YAŞANAN GECİKME İÇİN KUSURA BAKMAYIN.

&

Kırık Link Bildirim Merkezi!

&

FullOyun'daki faaliyetler

Üst kısımdaki arama ile daha detaylı ve isabetli arama yapabilirsiniz..

Geri git   Full Oyun > Oyun Bilgileri > Tam Oyun Çözümleri

Tam Oyun Çözümleri Oyun oynarken takıldığınız bir yer mi var? Buyrun çözümü içerde

Cevapla

 

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 14-04-2008, 02:12   #1 (permalink)
Konu Sahibi
Tomb Raider
CEM
Yasal UyarıFullOyun
Bağımlılık Yapabilir!
 
Tomb Raider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Bilgiler
Üyelik tarihi: Mar 2008
Bulunduğu yer: İstanbul
Mesajlar: 26.346
Konular: 2429
Yaş: 47
Karizma
Rep Gücü : 1453
Rep Puanı : 2147483647
Rep Seviyesi : Tomb Raider has a reputation beyond reputeTomb Raider has a reputation beyond reputeTomb Raider has a reputation beyond reputeTomb Raider has a reputation beyond reputeTomb Raider has a reputation beyond reputeTomb Raider has a reputation beyond reputeTomb Raider has a reputation beyond reputeTomb Raider has a reputation beyond reputeTomb Raider has a reputation beyond reputeTomb Raider has a reputation beyond reputeTomb Raider has a reputation beyond repute
Beğeniler
Aldığı Beğeni: 78
Beğendikleri: 0
Oyun Birinciliklerim Tournaments Won: 3

Standart Spıderman 3 - Tam Çözüm


Mahallenizin Yardımsever Dostu Spidey'den Herkese Sonsuz Selamlar...

Spidey aslında hep böyle demiyor mu? O mahallemizin dostu, kurtarıcısı kendisine göre. Ama o gerçekte tüm dünyada ün salmış bir çizgi roman kahramanı. Herkes ona hayran, çoğu küçük çocuk onun gibi olmak istiyor, olamasa da oyunlarını alıyor. Ben de şu ana kadar çıkan oyunlarını hiç kaçırmadım ama keşke Spider Man 2'yi kaçırsaydım diyorum. Bu rezaletin ardından 4 Mayıs'ta, bir yıl gecikmeyle geldi, ama geldi sonuçta. Spidey gibi olmak istiyenler bu oyuna saldırdı. Yine ben de saldıranlardan biri olarak oyunu iki günde bitirdim. Şimdi de bitiremeyenlere yardımcı olmak için bu tam çözümü hazırlıyorum. Tam çözümde ilk önce şehir görevlerini,daha sonra kostümlerin avantajlarını ve dezavantajlarını, asıl senaryo görevlerini, daha sonra da neler yaparsanız daha hızlı olursunuz ( binalara en hızlı çıkma şekli vb.), bunları anlatacağım. Ama şimdiden belirteyim, ben bu tam çözümü PS2'de oynayanlar için yaptım,diğer konsollarda ve PC'de oynayanlar için yapmadım, bir karışıklık olmasını istemiyorum.

New York'un Derdi Bitmiyor: The City Alerts and The City Patrol

Ana görevlerin dışında, şehirde huzuru sağlamanız için yan görevler de oyunda bulunmakta. Bunları şöyle listeleyebiliriz:

Kaçan Çete Üyelerini Bulma: Siz bu kadar yoğun iş altındayken polis de yakaladığınız çete üyelerini içeriye atıyor haliyle. Buradan kaçan üyeleri bir güzel pataklayıp yerine teslim ediyoruz.

Kaybolan Çocuğu Bulma: Sokakta çocuk kayboluyor. Amacımız çocuğu almak ve annesine ulaştırmak.

Kazazedeleri Bulup Canları Tükenmeden Ambulansa Ulaştırma: Siz NY sokaklarında gezinirken aniden bir kaza oluyor ve tüm ekiplere mesaj gönderiliyor. Siz de kaza alanını bulup oradaki kazazedeleri ambulansa taşıyorsunuz. Tabii can sınırı var ve işinizi çabuk bitirmezseniz yaralı ölüyor ve göreviniz iptal oluyor. Çabuk bitirmek için sokakları R1 ile geçmenizi tavsiye ederim.

Rehineyi Kurtarma: Çete üyeleri tarafından fidye için kaçırılan adamları bulup sağlık durumlarına bakılması için ambulanslara götürüyoruz. Burada can sınırı yok.

Gaz Bombasından Kurtarma: Çete üyeleri aldıkları rehineleri sokağa çıkarıp yanlarında gaz bombasını patlatıyorlar. Her nedense bu rehineler oradan kaçamıyor. ( herşeye de Spidey yetişiyor bu oyunda ) Oraya gitmek için oyun size bir zaman veriyor. O zaman içinde gidemezseniz göreviniz iptal oluyor, giderseniz de rehineleri kurtarıp polise teslim ediyorsunuz.

Yiyecek Taşıma: Spider Man 2'de hatırlarsanız ilk başlarda Spidey pizza taşıyordu. Biz de artık acıkanlara ve polislere verilen zaman diliminde taze yiyecekleri ulaştırmaya çalışıyoruz. Fkat polislerin de Türkçe karşılığı "Oh Spidey, buna çok ihtiyacımız vardı" gibisinden cümleler kurmasına da sinir olmamak elde değil. Açlıktan ölüyor muydun sanki:)

Kaçırılan Eşyaları Kurtarma: Çete Üyeleri insanları kendi üzerlerine çekip rehin alabilimek için onalrın bazı eşyalarını kaçırıyorlar. Bu insanlara polisler de dahil. Eşyaları saklanan mekânda bulup sahiplerine ulaştırıyorsunuz.

Polisleri Kurtarma: Bazen çete üyeleri isyan çıkartarak polislere saldırıyorlar. Siz de oraya zamanında gidip polisleri o kargaşadan kurtarmalısınız. Fakat buraya siyah kostümle girmenizi tavsiye ederim çünkü normal kostümünüzle arada kaynamanız olası. Gerçi oraya bir girince herşey karışıyor ve çete üyeleri kendilerine bile vurabiliyor.

Bombayı İmha Etme: Çete üyeleri binaların tepesine bomba yerleştiriyor. O yüzden de aşağıda aval aval dolaşıp görevinizi sonlansırmayın. Binaların tepelerinde arayın bombayı. Bombayı bulduktan sonra sarı yuvarlağa gidin ve üçgene basın. Daha sonra imleç yeşil yerdeyken üçgene basın, bu olayı üç defa tekrarlayın. Spidey bombayı gökyüzüne doğru furlatacak ve onu imha etmiş olacaktır.

Aldatıcı Bombalar: Bazen çete üyeleri bombaları yere de koyabiliyorlar. O zaman çete üyelerini bir güzel pataklayıp görevi bitiriyorsunuz. Bomba kendiliğinden durmuş oluyor.

"City Patrol"'ü Atlamayalım

Bir de atlamadan şunu da söyleyeyim, oyunumuzda bir de City Patrol görevleri var. Bu görevleri üstte bahsettiğim görevlerin bir grubu olarak düşünebilirsiniz. Karışık olarak gruplanan bu görevleri DUB Edition'da bir yarışta olduğu gibi yerden göğe yükselen renkli borulardan anlayabilirsiniz. Bu görevleri ne kadar iyi yaparsanız, polisler de sizi o kadar rahatlatıyorlar. SELECT'e basıp çetelere karşı durumunuzu POLICE bölümünden öğrenebilirsiniz. Bu arada hemen oyundaki çetelerden bahsedelim:

Apocalypse, Dragon'dan sonra en güçlü çete. Sürekli saldırılar düzenliyor ve maçlarına ulaşıyorlar.
Dragon Tails, en güçlü çete. Hem izbandut gibi adamları, hem de puma gibi akrobatları var. Her saldırıdan başarıyla geri dönüyorlar.
H-Bombers, nükleer silah kullanan çete. Bir binayı yerle bir edebiliyorlar ama fazla yetenekleri olmadığı için en güçsüz çete.
Waste Tribe, en güçlü üçüncü çete. Çevreye zarar veriyorlar ve güçlü adamları var, ama Bombers gibi fazla yetenekleri yok.

The Races/Challenges

The Races, oyunda sıkılıp eğlenceli bir şeyler arayanlar için ideal. Sokakta çeşitli deliklerden geçip yarışları tamamlıyorsunuz. START'a basıp Game Progress'e girerseniz, derecenizi, Spidey'nin hangi zorluğa uygun olduğunu, diğer rekorları görebilirsiniz.


The Black Suited Spider-Man

Evet, oyunun kullanma kılavuzunda bu isimle geçiyor siyah kostüme bürünmüş Spidey. Bu kostümü tahmin ediyorum ki hepimiz diğerinden biraz daha fazla sevdik. Fakat oyunda flimdeki gibi belli bir sınırdan sonra bu keyif bitiyor.

İşte Siyah Kostümün Avantajları:

Siyah kostümü giydikten sonra müthiş bir güce sahip oluyorsunuz. Şehir görevlerinde karşınıza çıkan "izbandut" tabiriyle anlattığımız çete üyelerini birkaç vuruşla devirebiliyorsunuz. Spidey bu kostümü giydikten sonra eskisine göre daha iyi zıplıyor ve yüksek yerden yere düşünce yer çok güzel bir efektle çatlıyor. Ayrıca bı kostümle daha hızlı ilerleyebiliyorsunuz, R2 ile "Web Swing" yaparken daha iyi manevralar yapabiliyor, R1 ile de "Web Zip" yaparken de maksimum hıza ulaşabiliyorsunuz. Bir başka getirdiği artıda canımızın iki katına çıkması. Yani can barımız ikiye katlanıyor ve güçsüz rakiplerimize karşı ölümsüz olabiliyoruz. ( ölümsüz dediysem bir iki yumrukla hiç can kaybetmeden rakibini yere sermenizi kastettim ) Ayrıca siyah kostümlüyken "hero upgrades" açık olmuyor çünkü oyun tüm komboları açmış sayıyor. Bu da çok büyük bir zevk, denerseniz Spidey'nin kafa bile attığını görebilirsiniz...

Dezavantajları

Siyah kostümün maalesef ne kadar artı yönü varsa o kadar da eksi yönü var. Siyah kostüm özellikle oyunun %40'ından sonra etkisini göstermeye başlıyor. Bu etki en fazla olarak City Patrol'da belli oluyor. Verilen görevlere Spidey "artık bıktım ben bu milletin sorunlardan" gibi cümleler kurması, görevimizi iptal ediyor. İkinci dezavantajı ise çok oynadığınızda ve dediğim gibi +%40'da iseniz üstünüzden zor çıkıyor. Normalde ekranda gösterilen sırayla tuşlara basarken bu noktadan sonra üçgene hızla basmanız lâzım. Eğer hızlı parmaklarınız yoksa üzerinizde kalıyor ama "Çan" bölümünden sonra kostümünüzü elbette canımız ciğerimiz Eddie kardeşimize teslim ediyoruz:) Üçüncü dezavantajı ise can barımızın altında yer alan "adrenalin barı"mızı siyah kostümle doldurursak, ekran köşelerden başlayıp kararmaya başlıyor. Bu karartı çok fazla olursa ölüyorsunuz ve eğer görevdeyseniz göreviniz de iptal ediliyor haliyle.
- Feel The Burn

Oyunumuzun ilk bölümü. Bu bölümü H-Bombers tarafından harabeye çevrilmiş bir binada geçiriyoruz. Eğer Vibration özelliği açıksa çok daha keyifli dakikalar geçireceğinize eminim. Çünkü Dualshock2 çok sallanıyor, yani ço kpatlama var. Neyse, karşınıza çıkan adamı kare ve üçgen yardımı ile dövün. Bu arada ilk combo hareketiniz KARE-KARE-ÜÇGEN. Spidey iki tane yumruk savuruyor ve arkadan öne doğru takla atıp rakibe tekmeyi yapıştırıyor bu harekette. Daha sonra patlamayla sıkışıp kalanları kurtarıyoruz. Yaralının yanına ( yani sarı yuvarlağın içine ) giriyoruz ve üçgene basıp yaralıyı sırtımıza alıyoruz. Bırakmamız istenilen yere gidiyoruz, üçgen ile bırakıyoruz. İki yaralı var, bu işlemi iki kere tekrarlıyoruz.Bölümün ilerisinde rehineleri kurtarmak çıkıyor karşımıza. Tüm adamları dövdükten sonra rehinenin olduğu yere gidiyoruz ve üçgene basıyoruz, daha sonra yine üçgene seri olarak basıyoruz ve Spidey rehineyi kurtarıyor. Daha sonra birkaç adam daha dövdükten sonra sıra çıkışa geliyor. Binadan çıkıyoruz ve Spidey düşen kızı kurtarıyor ( bunu biz yapmıyoruz ara video olarak gösterilmiş ). Daha sonra da ilk bölümümüz sona eriyor.

2- Life In The City

Bu bölüm iki tane "Training"'e ayrılıyor. İlk training sadece R2 ile, ikincisi ise R2+X ile geçiyor. İlk trainingde R2'ye basılı tutup bırakın, daha sonra tekrar basılı tutup bırakın, bir balmışsınız Spidey ağ ile dolaşıyor. İkinci trainingde bu ilemi gerçekleştirdikten sonra tam o deliğe girecekken X'e basın. Böylece tüm mavi deliklerden geçin. Bölüm böylece bitiyor.

3- H-Bombers Shakedown

Bölümümüz çok uzun. Bu nedenle hem sakin olmanız, hem de çok hızlı olmanız gerekecek. İlk önce gösterilen binanın tepesine çıkıp bombayı imha etmeniz gerekiyor. Fakat bombanın yanında H-Bombers üyeleri var. Onları önce dövün, fakat X+Kare kombinasyonunu kullanırsanız daha hızlı olabilrisiniz, yani tavsiye ederim. Bombayı imha etmek için yanındaki sarı yuvarlağa girin ve üçgene basın. Daha sonra yeşil yerdeyken bir daha üçgene basın, bu işlemi üç kere tekrarlayın. Spidey bombayı diğer şehire gönderiyor ve bir havuzun içinde bomba patlıyor. Sonra binanın duvarlarında O ile gezin. Binaya yapıştırılmış bombaları göreceksiniz. Bombaların yanıan gidin ve üçgene basın. Spidey bombalara vurup imha edecektir onları. Daha sonra görev sonlanıyor.

4-Breaking News

Görevimize bir video ile başlıyor. Peter J.J'in odasına giriyor ve J.J de Peter'ı iyice azarlıyor. Gerekçesi ise gazetenin artık rakiplerine göre sönük kaldığı iyi fotoğraflar bulamadığı. Peter da haber bulmak için dolaşırken görev bize kalıyor. Sokakta çeşitli yerlere yerleştirilmiş bombalar ve bu bombaların her birinin koruyucusu olarak başında duran bir H-Bombers üyesi var. R1 ile gitmenizi tavsiye ederim çünkü çok hızlı olmazsanız görev iptal ediliyor. Oyun dövülen her bir H-Bombers üyesi için bir bombayı imha etmiş sayıyor sizi. Yani dört tane H-Bombers üyesi dömelisiniz. Ama dediğim gibi hızlı olmanız şart.
5-Cold Blooded Candids

Bu bölümde kertenkeleler şehri sarıyor ve J.J bizden onların fotoğraflarını istiyor. Siz kertenkeleye 50 m kala yukarı ok tuşuna basarak fotoğraf bölümünü açıyorsunuz. R3 yakınlaştırmaya R1 çekmeye yarıyor. Daha sonra adama saldıran kertenkeleleri dövün ve ambulansa gidin. Oradan da kertenkele tarafından rehin alınan üç insanın yerine gidin. Sıra sıra kertenkeleleri dövün. Bölüm tamamlanacaktır.

6-A Harry Situation

Adı üstünde, Harry bize filmdeki gibi saldırıyor. Yapacağınız tek şey, R2 ve L2 ile birlikte arabalardan kaçmanız. Yani Harry sizi genellikel arabalara doğru sürüyor. Siz de sağa gitmek istediğinizde R2, sola gitmek istediğinizde L2 kullanacaksınız. Amacınız arabalar çarpmamanız. Önünüzde araba olmadığı zamanlarda ise Üçgen-X-Üçgen-X-Üçgen kombinasyonunu kullanacaksınız. Bu sayede planörün üzerinde kendinizi bulacaksınız ve oyun size tuşlar göstermeye başlayacak. O tuşlara basınca Harry'nin kafası karışacak. Bu işlemi üç kere tekrarlarsanız Harry bir ara sokağa dalıp başını demire vuruyor ve bir "NOOO" sesi yükseliyor Manhattan sokaklarına. Ve bu görevin en sonunda Peter akşam uyuyamıyor ve o anda Narrator gelerek kahramanımızı adeta siyah boyuyor. Daha sonra sokağa iniyorsunuz ve birkaç isyan çıkaran çete üyesini dövüyorsunuz. Ama sağ-sol ok tuşu ile kostümünüzü arada değiştirmeyi unutmayın oyun boyunca, köşelerden gelen karartı tüm ekranı kaplarsa, hayatınzı da gidiyor, göreviniz de.

7-Crank Collar

Oyunun en zor görevlerinden, bunu kabullenmek lâzım. Ama hızlı olunursa fazla problem kalmıyor. İlk başta helikopteri çok yakından takip edin. R1 ile ilerleyin. Spidey otomatikman J.J'i kaçıran helikopterden düşerken kurtarıyor. Daha sonra helikopteri takip edin ama o kadar da yaklaşmayın. Çünkü sürekli füze gönderiyor ve biri isabet alırsa ağınız o anlık işlemez duruma geliyor. En iyisi R1 ile o kadar havadan değil de, altlardan gidin. Çünkü havada daha çok isabet alabiliyorsunuz. Böyle devam ederken helikopter bazı yerlere adamlarını bırakıyor ve adamlarda bombayı o mekâna indiriyorlar. O alanlara geldikten sonra üçgen ile J.J'i sırtınızdan indirin ve adamları dövün. Bombayı anlattığım yeşil yere gelince üçgene bas taktiğiyle imha edin ve hiç zaman kaybetmeden J.J'i kucağınıza alın. En son durdukları alanda komutan da aşağı iniyor. Buraya siyah kostümünüzle gidin arada bir değiştirmeyi unutmayın. Çünkü her adama vuruşunuzda adrenalin artıyor ama dolunca karartı gelmeye başlıyor. Bu nedenle ara sıra kostümünüzü değiştirmeyi unutmayın. Bu arada kostümü giyerken ve çıkarırken hiç kimse size vuramıyor. Herkes Narrator'dan ürktüğü için çevredeki herkes yüzünü kapatıyor. Neyse,komutanın yardımcılarını sıra sıra dövün ve komutanın elbisesinden gelen füzeleri O ile geri çevirin. Kalkan bittiğinde ise hemen komutana koşun ve ona son hız vurmaya başlayın. Kare ile yumruk atmanızı tavsiye ediyorum çünkü her ne kadar tekme güçlü olsa da Spidey tekmeden zaman kaybediyor. Hem Narrator yumruğa daha fazla güç veriyor. Komutanı da öldürdükten sonra bölüm tamamlanıyor ve huzura kavuşuyoruz.

8- Reptilian Rampage

Dr. Cannors'ın devasa bir kertenkeleye dönüştüğü bölüm. Doktor kendisine bir tür ilaç enjekte ederek başımızı derde sokuyor. Sonra çıkıyoruz bunu şehirde aramaya. Dr. Connors'ın adamları da kertenkeleler oluyor haliyle. Sıra sıra kertenkeleleri dövüyoruz ve yaraladıkları insanları kurtarıyoruz. Ve sonra da Dr.Connors'ın gizli sığınağına, yani yer altına giriyoruz.

9- Escape Under New York

Dr. Cannors'ın bulunduğu yerde, yer altında geçiyor tümüyle bu bölüm. Bu bölümde sıra sıra kertenkeleleri dövüp ilerliyoruz. Fakat daha devasa kertenkeleler karşımıza çıkıyor bu kez. Onları da ilk önce O ile ağ topu atarak şaşırtmanızı tavsiye ediyorum. Siyah kostümünüz olsa bile bir vurdular mı uçuyorsunuz. Bu bölümde o kadar abartacak bir şey yok, sadece dövüp ilerliyorsunuz. Bölümün sonunda yer altında gaz kaçağı oluyor birkaç yerden. Oralara O ile ağ topu atıp durduruyorsunuz ve kendinize uygun çıkışı buluyorsunuz.

10- Hunter or Hunted

9. bölümle birleşik bu bölüm, yani sadece arada oyun otomatikman "göreve devam mı etmek istiyorsunuz, yoksa bir mola verip şehirde ağ atmak mı?" şeklinde bir soru soruyor, karar sizin. Ama dolaşmayı seçerseniz o görev kaldığı gibi orada duruyor, istediğiniz zaman yapabiliyorsunuz. Bu bölümde aslında yer altının da altına iniyoruz ( sanki madenciyiz ha:). Neyse, burada da kertenkeleleri öldürüp insanları kurtarıyoruz. Bölüm de burada bitiyor.

11- Rumble Down Under

Evet arkadaşlar, bu bölüm doktorun o kertenkele haliyle son bölümü. Ama daha sonra başka bir yaratık daha oluyor, onu da ileride anlatacağım. Bu bölümde ilk önce adamları size bulaşıyor Connors'ın. Kendisi de arkada, en iyi zamanlamayı yapmak için bekliyor gibi duruyor. Daha sonra o da çullanıyor üzerimize. Size tavsiyem şudur:
Hiç diğer kertenkelelerle uğraşmayın. Direk doktora dalın, zaten iki üç tekme ve yumrukta yere seriliyor. Sonra da "bunun için o kadar zamana değdi mi be kardeşim" diye içimizden düşünmemek de elde değil. Daha sonra doktor bizim boş anımızı bularak yukarılara çıkıyor. Oyun da size basacağınız tuşları gösteriyor, ki bu tuşlar genellikle X ve O oluyor. Buradan sonra da artık videoya geçiyor ve doktor bir delikten aşağılara süzülüyor, Spidey bilmiyor ama siz yine de bilin, bambaşka bir yaratık olarak geri dönecek Dr. Connors.

12- The Unusual Suspects

Bu bölüm tümüyle Dragon Tails'i şehir kontrolünden uzaklaştırmak için. Dragon nererdeyse her yere birimlerini koyuyor. Siz Select'e basın, Dragon Tails simgesi olan yerleri X ile işaretleyin. Oradaki City Patrol görevlerini yapın. Dediğim gibi, yerden göğe yükselen ışık kümelerinden anlayabilirsiniz. En sonunda da "!" ile gösterilen yere gidin ve birbiriyle dövüşen Dragon üyeleri ile kertenkeleleri biraz da siz pataklayın. Yani birkaç kelimeyle özetlersek çok basit ama biraz zaman alıyor bu bölüm.

13- A Cornered Animal

Bu bölümün başında Dr. Cannors Puma Adam'ı tam adamlarından biri yaparken biz elindeki serumu çekip alıyoruz. Daha sonra işler tersine dönüyor ve Puma Adam doktora sırtından bıçağını sokuyor. Ve ne ilginçtir ki, doktorun dokuz canlı olmasından hâlâ ölmüyor. Doktorun ölümünden etkilenen Spidey Puma'ya dövüş teklif ediyor ve görev burada başlıyor. Dragon Tails üyeleri Puma'ya yardım ediyor, fakat siz onlara hiç takılmayın. Direk Puma'ya dalın, bir de üstünüze siyah kostümü giyin sağ ok tuşuyla. Daha sonra, yani Puma'nıon canını yarıya indirdiğinizde Puma sihirli bir iksir içerek daha fazla güç elde ediyor. Burada da Puma'ya hiç dokunmayın, hep çete üyelerini öldürün. Tüm çete üyelerini öldürünce Puma'nın gücü tükeniyor ve durmak zorunda kalıyor. Siz de kare ile onu yumruk yağmuruna ( burada yağmur olmadı ama neyse:) tutun. Yine iksir içerek güçlenek ve büyük bir ihtimalle siz de adrenalin modu dolduğundan ekranda karartı göreceksiniz. Hemen sağ ok tuşuyla normal kostümünüze dönün ve dövmeye devam edin. Canınız azaldığında köşede bulunan canı alın. 45 saniye dolduğunda, ( kostüm değiştirme süreniz minimum 45 saniye, bu da demek oluyor ki siyah kostüm 45 saniyede bir geliyor ) siz yine siyah kostüme dönün ve aynı işlemleri uygulamaya devam edin. Bölüm sonu yine videoya geçiyor ve Spidey Puma'nın kılıcını ağıyla çekerek onu cephanesiz bırakıyor, sonra da yerden bulduğu kacaman bir demir yığınını Puma'ya doğru furlatarak onu köşede sonsuza kadar hapsediyor.

14- My What Big Teeth You Have

Evet arkadaşlar, bu bölüm Dr. Cannors'ın evrim geçirdiği bölüm. Kendisini ilaç vererek büyük bir ejderhaya çeviriyor ve üstüne üstlük bölümün adı gibi kocaman dişleri var. Bu bölüm Spider Man 2'yi oynayanlara büyük kolaylık olacak. Hatırlarsanız son bölüme yakın bir Rhino bölümü vardı. Rhino buzlara gelince çift zıplama yapar, onu buzlara çarptırır, sonunda odadan kaçardık ve Rhino donardı. Bu bölümde de aynı şeyi ejderhaya karşı yapacağız. Ejderha size doğru gelirken zıplayın ve elektrik devresini bozarak ona elektrik çarpsın. Bunu iki kere tekrarlayın ( üçlü zıplama kullanın = X+X+X ) Daha sonra tam o size vururken yukarıda üçgen işareti çıkar. Ona basın ve daha sonra ekrana gelecek tuşlara basın ( bunlar büyük ihtimalle Kare ve O olacaktır. Ama sakın tuşlara basılı tutmayın, ejderha sizi yere atıyor öyle yaptığınızda. Sadece bir anlık basın ve sonra Sol Analog Stick'i sağa sola kaydırarak kendinizi dengede tutun. Denge barının köşelerine getirmemeye çalışın. Daha sonra ekranda O işareti çıktığı anda O'ya basın. Sonra ejderhaya yeniden elektrik çarpıyor ve siz de aşağı iniyorsunuz. İki tane elektrik şalterinden birini hızla üçgene basarak kaldırın ( ejderhaya dikkat edin, onun boş zamanını bekleyin ) ve yine vururken üçgene basarak anlattığım işlemi tekrarlayın. Elektrik çarptıktan sonra ejderhanın önüne gidin ve üçgene seri olarak basın. Daha sonra videoya geçiyor ve ejderha bir daha elektriği yiyince doktor haline geri dönüyor. Ama merak etmeyin, Dr. Connors ölmüyor ve ileride bizim en büyük yardımcılarımızdan biri haline geliyor. Fakat Spidey de bu bölümden itibaren kostümünden şikayet etmeye başlıyor, Narrator bizi daha fazla esir alıyor ve çıkarma süremiz 4 tuş iken 5 tuşa çıkıyor ( Son tuş üçgen oluyor ev çok seri basmak gerekiyor )

15- Lizard Leftovers

Bu bölüm oyunun en kolay bölümlerinden biri. Giyin siyah kostümünüzü, birkaç ayrı yerde bulunan kertenkele gruplarını sıra sıra öldürün. Sonra Save edin ( her bölümden sonra save edin, burada bölümü biraz daha uzatmak için söyledim

16- Wild Bit Chase

Daily Bugle'a gidin ve J.J'den görevi alın. Göreviniz Morbious'un ( hani şu vampir vardı ya Kingpin'e yardım ediyordu çizgi filmde ) fotoğrafını çekmek. Daha sonra oyun sizden polis arabasında binip vampiri bulmanızı istiyor ama siz sadece arabanın üstüne gelip üçgene basın, daha sonra da "!" işareti çıkınca X ile arabadan kalkıp vampiri sağ üst köşedeki süre bitmeden bulun. Daha sonra Spidey vampirin vesikalık fotoğrafını ( :P ) çekiyor ve görev burada sona eriyor.

17-By The Dawn's Early Night

Morbious ile savaştığımız bölüm. İlk önce vampir ( Morbious )den ve ataklarından kaçın. Belli süre aralıklarıyla binanın çevresinden uzaklaşıyor ve bir anda hızla Spidey'e doğru geliyor. Bu sırada önünüze sarı yuvarlağı alın ve üçgene basın. Spidey önüne ağı kuruyor ve vampir ağa takılıyor. Bu işlemi tam üç kez kerçekleştirin. Daha sonra vampirin gücü bitiyor ve uzun süre binanın çatısında kalıyor. Siz o sırada vampiri dövün ve gücü yerine geldiği zaman eğer canınız çoksa bırakın vursun. Çünkü ancak böyle gücünü tüketebiliyorsunuz. Canınız az ise gelirken zıplayın, bu işlem ibirkaç kez daha tekrarlayın, yine gücü bitiyor sonuçta. Böyle böyle gücünü bitirin. Daha sonra oyun size tuşları göstermeye başlayacak. Tuşlara zamanında basın ve vampirin canını bitirin. Bölümün sonunda vampir Spidey ile Dr. Connors'tan yardım istiyor, Spidey de dayanamayıp pencereden çıkıyor ve yeni görevine yelken açıyor.

18-Crowd Control

Bu sefer de derdimiz Morbious'ın karısı, yani Shriek ( Shrek ile karışmasın ilkgisi yok . Shriek şehrin altını üstüne getirirken Spidey de yerinde duramıyor haliyle. Bu görevde City Patrol gibi ama daha geniş çaplı. İlk başta Shriek'in yardımcılarını bir güzel dövün. Daha sonra Shriek binanın tepesine çıkacaktır, siz çıkmayın ve aşağıda gaz kaçağı olan aracın ( araçtan gerçekten de gaz çıkıyor ama yanındaki insanları ambulansa ulaştırın ve polisi kurtarın. Daha sonra tepeye çıkın ve savaşı başlatın. Shriek size çok dalgası atıyor. Siz çanak antenlerin önünde durun ve dalga gelirken zıplayarak hem kendinizi kurtarın, hem de dalganın çanak antene çarparak Shriek'e geri dönmesini sağlayın. Daha sonra Shriek'in gücü yerine gelmeden sarı yuvarlaklara gidin ve üçgene basın. Sonra ekranda gösterildiği şekilde seri olarak R1 ve L1'e basın. Bu anlattığım tüm işlemi birkaç kez tekrarlayın. Shriek sinirlenip " Bunu ödeyeceksin böcek" diyerek uzaklaşıyor ve görev sona eriyor. Fakat gerçekten sonra karşımıza çok güçlü bir şekilde geliyor.

19- Stunt Double

Evet arkadaşlar, bu bölüm forudma çok tartışıldı. Şimdi, ilk önce binalara fotoğraf makinesini üçgen ile yapıştırın, daha sonra yuvarlaklardan geçerek devam edin. Son yuvarlaktan geçmek için onun yakınındaki gökdelenin tepesinden aşağıya doğru kendinizi bırakmanız ve o deliğin içinden geçmeniz gerekiyor. Fotoğrafları elde ettikten sonra polis bizi uyarıyor, Spidey anlam veremiyor buna. O sırada "!" ile işaretli yere gidin. Orada bir kadın da bizi polise şikayet edince durumu anlıyor Spidey, bir alçak kendisini Spider-Man gibi tanıtıyor herkese. Spidey'nin kafası burada atıyor ve siz de sağ üst köşedeki süre bitmeden o alçağı buluyorsunuz. Uyduruktan dikilme bir Spider-Man kostümüyle herkesi rahatsız ediyor bu alçak, buna siz de tanık oluyorsunuz. Daha sonra istediğiniz artistiği yaparak adamı yere serebilirsiniz, çünkü bir yumrukta hemen gücü bitiyor. Spidey bir bakıyor ki bu alçak Eddie. Eddie yalvarıyor söyleme diye ama Spidey hiç dinler mi, hemen J.J'e söylüyor ve kadrolu işi kaparken Eddie de kovuluyor. Ve Eddie odadan çıkarken "Bu iş burada bitmedi Peter" diyerek Venom vs. Spidey kavgasını bir kıvılcımla başlatmış oluyor.

20- Tribal Takedown

Bu bölüm 12. bölüme çok benziyor. Yine Select'e basıp ? işareti olan yerleri X ile işaretleyin. Yapılmış yerler üzerinde / olacaktır. Oyun bazen iyi performans sergilediğinizde birkaç ? otomatikman kapatıyor. Bölümün en sonunda aralıksız meteorları topluyorsunuz ( birkaç tanesi köprüyü geçtikten sonra diğer şehirde ) Fakat bu meteorlar maalesef oyunu bitirmek için topladığımız meteorlara yazılmıyor ve bu görevdeki meteorlar gerçek meteorlarla aynı yerde değil maalesef.

21- Family Reunion

Gerçekten çok uzun bir bölüm ama hızlı parmaklar bunun üstesinden gelecektir. Bu bölümde saat meydanına gidip Morbious'ı alıp karısına götürüyoruz ( Shriek karşı şehirde ) Zamanında ulaştıramazsak vampir güneşten ölüyor. Neyse, ulaştırdınız ve sonra "keşke ulaştırmasaydım" diye içinizden söyleniyorsunuz. Shriek Morbious'ı yeniden vampir halien getiriyor ve bizim de bu durumdan faydalanmamız lâzım. İlk önce ikisinin de ataklarından zıplayarak kaçın. Daha sonra Morbious'u açık pencerenin ışığına doğru çekin. Morbious'un canı ancak böyle gidiyor. Böyle devam ederek Morbious'un canını azaltın. ( üçgen ile sarı yuvarlapa gelip pencere tahtasını çekin, sadece kısa bir süreliğine açık kalıyor çünkü Shriek hemen kapatıyor, ayrıca Morbious'u o ışık altında döverken ışıktan kaçırmayın, ışık içinde tutun yoksa gücü geri gelir) Bu işlemi yaklaşık 20 kez tekrarladıktan sonra ( Morbious'un canı ne zaman az olsa Shriek ona canından bir parça veriyor, bu yüzden bu kadar uzuyor, ikisinin de canının bitmesi gerekiyor) Bölümün ilerisinde korkmadan Shriek'in gittiği yere doğru gidin ve sevdiklerinize karşı yaşama mücadelesi verin. Fakat bir dokunuşunuzda onalr buhar oluyor ve yeniden doğuyorlar. Siyah kostümü giydiğinizde ise Shriek'in bulunduğu ortama dalıyorsunuz ve burada da sadece Shriek'e saldırın. Şok dalgalarından zıplayarak kurtulun ve vurmaya devam edin. Fakat o ince sesi çıkarınca siyah kostüm gidiyor ve yeniden 45 saniye beklemek zorunda kalıyorsunuz. Bu işlemleri devam ettirin, görev bitiyor.

22- My Way Or The Subway

Sonunda Kumadam ( Sandman )şehre gelmiş durumda bu bölümde. Göreve video ile başlıyoruz, ki videoda kumadam polisin yanında durduğu arabadan paraları çalıp gidiyor. Peter bunu farkediyor ve savaş başlıyor. İlk olarak iki tane tren yolunun ortasında göreve başlıyoruz. Hep Kumadam'dan kaçın ve ona vurmayın. Çünkü hiç bir anlamı yok, yani Kumadamın o anda canı gitmiyor. Bu arada bu görevde siyah kostümü giyemiyoruz. Daha sonra ekranda üçgen işareti çıkınca üçgene basın ki Spidey rakibini trene doğru fırlatsın. Her trene girişince bir alttaki yola düşüyor. Bu işlemi üç kere tekrarlayın. Kumadam kaçarken Spidey yakalıyor ve yerin altına gizli sığınağa gidiyorlar. Birkaç kez Kumadama'a vurun ve siyah kostümü giyin ( yukarıda giyebilirsiniz demeden giyemezsiniz ). Giydikten sonra ona vurmaya devam edin. Bu sefer tekme tuşuyla da ( üçgen ) yumruk vuruyor. Yumruklarınızı geçirirken arada kum fırtınası yapabiliyor rakibiniz. O zaman da "!" ile gösterilen sarı yuvarlağa gidin ve üçgene basın. Spidey bu sayede su vanasını açıyor ve Kumadam yavaş ayavaş çamurlaşıyor. Anlattığım işlemi yaklaşık olarak üç kere tekrarlayın. Kumadam aynı filmdeki gibi çamur olup demir parmaklıklardan diğer tarafa geçiyor ve görev bitiyor.

23- My Dinner With M.J.

Bu bölüm çok küçük ama sonu da çok büyük. Mary Jane'nin beklediği yere gidin. Peter anlamsız davranışlarıyla yemekte M.J'i rezil ediyor ve M.J'de hemen eve gitmek istiyor. Siz de onu eve götürün ve üçgen ile M.J'i yere bırakıp evin önündeki çete üyelerini temizleyin, daha sonra M.J'i üçgen ile yien sırtınıza alın ve evine bırakın. Peter daha sonra neden böyle yaptığını anlatmak istiyor ama M.J. bunu zaten biliyor. "Üstündekini çıkar ve öyle çalış kaplan" diyor ama istemese de Peter'ın yüzünü bir süre göremeyeceğini belirtiyor. Peter'ın canı bu işe sıkıldığı için kiliseye gidiyor ve Narrator'dan kurtuluyor, aslında tam olarak kurtulmuyor, karşısına yeniden geleceğini hepimiz biliyoruz ama o an Peter tabii ki bilmiyor. Altta bekleyen Eddie'ye Narrator bulaşıyor ve oluyor Venom. E Peter, M.J'e böyle davranmayacaktın, kendin ettin kendin buldun

24- THE FINAL SHOWDOWN

Evet arkadaşlar; az gittik uz gittik dere tepe düz gittik, yüzdük yüzdük yılanın kuyruğuna geldik. Bu bölümü dört göreve ayırıp öyle anlatacağım fakat belirtmek isterim ki bu bölümün giriş videosunu izleyip hayran kalmamak elde değil, filmin enredeyse tıpa tıp aynısı arkadaşlar:

Venom vs. Spidey

Bu bölümde ilk rakibimiz Venom yani bir bakımdan Eddie. Harry bizi yuakrıdan kontrol ediyor ve biz de dövüşe başlıyoruz. İlk önce Venomun gücü aynı bir çete üyesi gibi. O yüzden sürekli R2 ile Venom'un üzerinden yönünüzü değiştirin ve Venom'u yumruklayın.( tekme atmanızı tavsiye etmem, çünkü hem yavaş hem de fazla etki etmiyor ) Daha sonra, yani atabileceğiniz kadar yumruk attıktan sonra, Venom'un gücü ikiye katlanıyor. Bu güç zamanında ise arada bir ( Venom'un boş zamanlarını dikkatle izleyin ) X+Kare apın ve zıplayıp ağ ile kendinizi Venom'a çekerek yumruklayın, o vuracağı zırada da üçlü zıplama kullanın = X+X+X. Daha sonra Venom'un gücü üçe katlanıyor ve siz hiçbir şey yapamıyorsunuz. Ekranda üçgen çıktığı anda üçgene basın ve Venom'u Harry'e atın. Harry de biraz pataklasın ve yere geri atsın. Bu sırada venom'un gücü ilk baştan başlıyor. Bu işlemi devam ettirin ve Venom'u yenin ki Harry de MJ'i kurtarsın.

Sandman vs. Spidey

Bu bölüm e J.J'in kaçırıldığı bölümü anımsattı bana. Bu bölüm gerçekten çok basit, Kumadam hep kum fırtınası yapıyor. Size doğru gelirse hemen kaçın ve fırtına bitmeden ona yaklaşmamaya çalışın. Ekranda O işareti çıktığında O'ya basın ve gelen tüpü ağınızla döndürerek geri gönderin. Bu sırada kum fırtınası sonra eriyor ve hemen oraya gidip yumruklamaya başlayın.( tekme için ne düşündüğümü zaten biliyorsunuz ) Bu işlemi 5-6 kez tekrarlayın ve normal boyuttaki ( :D ) Kumadam ile işinizi bitirin.

Incredeble Sandman vs. Spidey

Sıra dev boyuttaki Kumadam'da İlk önce rakibiniz iki elini birbirine vuruyor ve bu sırada siz de hemen sarı yuvarlaklardan birine gidin. ( sarı yuvarlakların yerleşimi şöyle : Kumadam'ın sağında, solunda, önünde ve alanın tam ortasında yani geride ) Bundan sonra Kumadam'ın çeşitli hareketlerini farkedebiliyorsunuz. Örneğin elini kumun içine sokuyor ve sizin bulunduğunuz yerden çıkarıyor. Siz bU sırada sürekli zıplayın ki size gelmesin o kocaman el. Canınız bittiğinde rakibin yanındaki canı alabilir ve göreve böyle devam edebilirsiniz. Bu sarı yuvarlakları tekrar çıkarmak için rakibin yanına sokulun ve onun gelen kolunun üzerinden atlayın. Bu işlemleri tekrarlayın ve sarı yuvarlaklarda Harry'den gelen bombaları döndürerek rakibinize fırlatın. Tam dört bombayı fırlatırsanız görev sona eriyor.

Venom vs. Spidey

Bu göreve geçmeden Kumadam maalesef ölürken Harry'i de yanında götürüyor çünkü Harry kumun içine giriveriyor. Biz de sinirimizle Venom'a karşı savaşıyoruz. Yaptınız birinci savaşın aslında aynısı bu ama bir farkı var. Venom'un gücü üçe katlanınca köşedeki sarı yuvarlağa gidin ve ince bir ses çıkararak gücünün azalmasını sağlayın. Bu işlemi ve birinci dövüşte anlattıklarımı devam ettirin

İpuçları:

Binalara tırmanma:

1. Tırmanma şekli: X+X+X+X+R1+X+X+X+X+R1

2. Tırmanma şekli ( tavsiye ederim çok hızlı çünkü ): R1+R1+R1+R1+R1+R1+R1

3. Tırmanma şekli: O+ yukarı ok tuşu

Meteor Bulma:

Hatırladığım bir meteorun yeri: köprünün direğe bağlanan demirlerinden yukarı doğru çıkın ve ana direğe gelin. Ana direğin üzerine çıkın: Orada bir tane meteor olacaktır.

Dövüş Stilleri:

Benim tavsiyem tahmin ettiğiniz gibi hep yumruk kullanmanız. Ama işin içine siyah kostüm girince düşüncem tersine dönüyor. Siyah kostümle şu hareket çok hoşuma gidiyor. Adama doğru gidin ve R2 ile üçgene aynı anda basın, Spidey adamın boynuna dolanacaktır. Daha sonra yine üçgene basın, bu sefer de boynundan itip kendisini çapraz veya düz ağ yaparak rakibine doğru çekip tekme atacaktır. Siyah kostümle ayrıca Kare+Kare+Kare+Kare+Kare'i kullanırsanız, Spidey dört yumruk attıktan sonra bir de kafa geçiriyor rakibine.

Dualshock 2 Kontrolleri:

R1- Web Zip- Sokak boyunca dümdüz ilerlemek ve hızlanmak için ideal.

R2- Web Swing- Sokaklarda binalara ağ atarak dolaşmak için ( ağaç ve bina olmayan yerde kullanamazsınız )

R2+X- Salıncak mantığı kısaca. Ayaklarınız R2 kullanırken öndeyken X'e basın ve iki kat hızlanın.

L2- Rakibin altından takla atma veya üstünden geçerek yön değiştirme

X- Zıplama

O- Adamları ağ ile döndürme veya ağ topu atma

L1+ O- Ölümcül ağ topu saldırısı

Üçgen- Tekme

Kare- Yumruk
This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 1022x773.

...VE SON...

Evet arkadaşlar, geldik yazının sonuna. Bir de eklemek istiyorum, ana bölümleri bitirip tüm Spider Man amblemlerini toplarsanız, sizi sevindirecek bir sürpriz olacak oyunun sonunda. Ama ben söylemiyorum, yoksa sürprizi kaçar değil mi


İmza
FİLEFACTORY LİNKLERİNE ULAŞMAK İÇİN DNS AYARLARINIZI AŞAĞIDAKİ DNS KODLARI İLE DEĞİŞTİRİNİZ

156.154.70.22

156.154.71.22


♦♦♦♦♦

UYGUNSUZ GÖRDÜĞÜNÜZ VE DÜZENLENMESİ GEREKEN MESAJ YADA KONULARI AŞAĞIDAKİ ADRESE KONU ADRESİNİDE
YAZARAK LÜTFEN BELİRTİN.

DÜZENLENMESİ GEREKEN KONU YADA MESAJ ADRESİ İÇİN TIKLA

♦♦♦♦♦

FORUM İÇERİSİNDE KIRIK LİNKE RASTLARSANIZ LÜTFEN AŞAĞIDAKİ ADRESTE BELİRTİN,UNUTMAYIN Kİ HER DAKİKA LİNKLERİ KONTROL ETMİYORUZ,YARDIMCI OLURSANIZ EN KISA ZAMANDA KIRIK LİNKLER YENİLENECEKTİR.

KIRIK LİNK İHBAR ADRESİ İÇİN TIKLA©Copyright FullOyun & Since 2003
█║▌│ █║▌ ║││█║█║

Konu kararda101 tarafından (07-10-2009 Saat 13:20 ) değiştirilmiştir..
Tomb Raider isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Site Reklamları..
Alt 19-09-2008, 12:48   #2 (permalink)
Üye
Yasal UyarıFullOyun
Bağımlılık Yapabilir!
Bilgiler
Üyelik tarihi: Sep 2008
Mesajlar: 3
Konular: 0
Karizma
Rep Gücü : 284
Rep Puanı : 2142
Rep Seviyesi : çağrı85 has a reputation beyond reputeçağrı85 has a reputation beyond reputeçağrı85 has a reputation beyond reputeçağrı85 has a reputation beyond reputeçağrı85 has a reputation beyond reputeçağrı85 has a reputation beyond reputeçağrı85 has a reputation beyond reputeçağrı85 has a reputation beyond reputeçağrı85 has a reputation beyond reputeçağrı85 has a reputation beyond reputeçağrı85 has a reputation beyond repute
Beğeniler
Aldığı Beğeni: 0
Beğendikleri: 0
Oyun Birinciliklerim
Standart


Bu Oyunu Nasıl ındırcem Tam Olarak Yardımcı Olurmusunuz

çağrı85 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Alt 31-01-2009, 17:48   #3 (permalink)
Üye
Yasal UyarıFullOyun
Bağımlılık Yapabilir!
Bilgiler
Üyelik tarihi: May 2008
Mesajlar: 2
Konular: 0
Karizma
Rep Gücü : 299
Rep Puanı : 2142
Rep Seviyesi : 17491990 has a reputation beyond repute17491990 has a reputation beyond repute17491990 has a reputation beyond repute17491990 has a reputation beyond repute17491990 has a reputation beyond repute17491990 has a reputation beyond repute17491990 has a reputation beyond repute17491990 has a reputation beyond repute17491990 has a reputation beyond repute17491990 has a reputation beyond repute17491990 has a reputation beyond repute
Beğeniler
Aldığı Beğeni: 0
Beğendikleri: 0
Oyun Birinciliklerim
Standart Cevap: Spıderman 3 - Tam Çözüm


Tomb Raider=EDİT

17491990 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Alt 12-03-2009, 12:07   #4 (permalink)
Üye
Yasal UyarıFullOyun
Bağımlılık Yapabilir!
Bilgiler
Üyelik tarihi: Mar 2009
Mesajlar: 1
Konular: 0
Karizma
Rep Gücü : 267
Rep Puanı : 2142
Rep Seviyesi : keles.38 has a reputation beyond reputekeles.38 has a reputation beyond reputekeles.38 has a reputation beyond reputekeles.38 has a reputation beyond reputekeles.38 has a reputation beyond reputekeles.38 has a reputation beyond reputekeles.38 has a reputation beyond reputekeles.38 has a reputation beyond reputekeles.38 has a reputation beyond reputekeles.38 has a reputation beyond reputekeles.38 has a reputation beyond repute
Beğeniler
Aldığı Beğeni: 0
Beğendikleri: 0
Oyun Birinciliklerim
Standart Cevap: Spıderman 3 - Tam Çözüm


saolun arkadaslar

keles.38 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Alt 12-03-2009, 23:01   #5 (permalink)
Üye
Yasal UyarıFullOyun
Bağımlılık Yapabilir!
 
nature - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Bilgiler
Üyelik tarihi: Jan 2009
Bulunduğu yer: Adanalayık..
Mesajlar: 3.831
Konular: 1006
Yaş: 23
Karizma
Rep Gücü : 21475241
Rep Puanı : 2147483647
Rep Seviyesi : nature has a reputation beyond reputenature has a reputation beyond reputenature has a reputation beyond reputenature has a reputation beyond reputenature has a reputation beyond reputenature has a reputation beyond reputenature has a reputation beyond reputenature has a reputation beyond reputenature has a reputation beyond reputenature has a reputation beyond reputenature has a reputation beyond repute
Beğeniler
Aldığı Beğeni: 1
Beğendikleri: 0
Oyun Birinciliklerim
Standart Cevap: Spıderman 3 - Tam Çözüm


Eline sağlık.

nature isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Cevapla

Tags
Çözüm, spıderman, tam

Seçenekler
Stil

Yetkileriniz

Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-KodlarıKapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık

Benzer Konular

Konu Konuyu Başlatan Forum Cevaplar Son Mesaj
PC HIZLANDIRMA YOLLARI VE PROGRAMLARI OYUNLARDA KASMA SORUNUNA ÇÖZÜM Ram yetmeme sorununa çözüm.En iyi antivirüs programı albayrak123 Windows Xp 49 14-10-2014 21:15
Gta 4 - Tam Çözüm -LeonidaS- Tam Oyun Çözümleri 13 19-08-2012 23:33
The Walking Dead Episode 2 Starved for Help Tam Çözüm - Videolu Tam Çözüm baba_kinq Tam Oyun Çözümleri 0 06-08-2012 01:42
Spıderman 3 oyununda gecelerı bınaların ışığının yanmama sorunu burakasd Oyun Hakkında Sorunlarınız 1 04-06-2011 18:34
birlikte aç sorunu kesin çözüm (C veya D ye tıkladınız ama birlikte aç çıkıyo çözüm içerde) ŞİZOFRENİ Bilgisayar Sorunları 8 07-09-2010 19:32


Bütün Zaman Ayarları WEZ +2 olarak düzenlenmiştir. Şu Anki Saat: 08:48 .


Powered by vBulletin® Version 3.8.3
Copyright ©2000 - 2015, Jelsoft Enterprises Ltd.
SEO by vBSEO 3.6.0
www.FullOyun.com
Yandex.Metrica

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258