Full Oyun

Kırık link yok mu arkadaşlar? Tıklayın bildirin biz de düzeltelim..!

Üst kısımdaki arama ile daha detaylı ve isabetli arama yapabilirsiniz..

Geri git   Full Oyun > Oyun Crack ve Patchleri > Oyun Crackleri ve Patchleri

Oyun Crackleri ve Patchleri Oyun Crackleri ve Patchlerini bulabileceğiniz bir bölüm

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 26-01-2010, 21:04   #46 (permalink)
Üye
Yasal UyarıFullOyun
Bağımlılık Yapabilir!
Bilgiler
Konular: 4
Karizma
Rep Gücü : 218
Rep Puanı : 2142
Rep Seviyesi : ilohan has a reputation beyond reputeilohan has a reputation beyond reputeilohan has a reputation beyond reputeilohan has a reputation beyond reputeilohan has a reputation beyond reputeilohan has a reputation beyond reputeilohan has a reputation beyond reputeilohan has a reputation beyond reputeilohan has a reputation beyond reputeilohan has a reputation beyond reputeilohan has a reputation beyond repute
Beğendikleri: 0
Oyun Birinciliklerim
Standart Cevap: Empire Total War Razor Update 8 (Update 1.5)

arkadaşlar bu patch benim pcdeki uyumluluk sorununu giderebilirmi
ilohan isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Alt 27-01-2010, 14:25   #47 (permalink)
Üye
Yasal UyarıFullOyun
Bağımlılık Yapabilir!
Bilgiler
Konular: 0
Karizma
Rep Gücü : 223
Rep Seviyesi : ugurcan0123 has a reputation beyond reputeugurcan0123 has a reputation beyond reputeugurcan0123 has a reputation beyond reputeugurcan0123 has a reputation beyond reputeugurcan0123 has a reputation beyond reputeugurcan0123 has a reputation beyond reputeugurcan0123 has a reputation beyond reputeugurcan0123 has a reputation beyond reputeugurcan0123 has a reputation beyond reputeugurcan0123 has a reputation beyond reputeugurcan0123 has a reputation beyond repute
Oyun Birinciliklerim

Bende bu oyunu cdden yükledim bunu kurarsam propilem olur mu ?

Hocam şöyle birşeyler diyor ne yapmalıyım ?
ugurcan0123 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Alt 27-01-2010, 18:41   #48 (permalink)
Konu Sahibi
xainox
Üye
Yasal UyarıFullOyun
Bağımlılık Yapabilir!
Bilgiler
Konular: 3
Karizma
Rep Gücü : 217
Rep Puanı : 3221
Rep Seviyesi : xainox has a reputation beyond reputexainox has a reputation beyond reputexainox has a reputation beyond reputexainox has a reputation beyond reputexainox has a reputation beyond reputexainox has a reputation beyond reputexainox has a reputation beyond reputexainox has a reputation beyond reputexainox has a reputation beyond reputexainox has a reputation beyond reputexainox has a reputation beyond repute
Oyun Birinciliklerim

Arkadaşlar yazılanları okudum.İki çeşit illegal empire var.Birisi razor diğerini bilmiyorum.Bu razorun çıkarmış olduğu illegal içindir.Diğer sürümde çalışmaz.Buna dikkat edin öncelikle.İkincisi gerçekten birçok sorunu gideriyor.Ben bu yamayı kurdduktan sonra 1800 leri gördüm.Birçokda patch olduğu halde bi hata almadım.Bazen oyun 8-9 saat açık kaldığı zaman oyundan ayıtor.Haberiniz olsun :)
xainox isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Alt 01-02-2010, 21:16   #49 (permalink)
Üye
Yasal UyarıFullOyun
Bağımlılık Yapabilir!
Bilgiler
Konular: 0
Karizma
Rep Gücü : 223
Rep Seviyesi : ugurcan0123 has a reputation beyond reputeugurcan0123 has a reputation beyond reputeugurcan0123 has a reputation beyond reputeugurcan0123 has a reputation beyond reputeugurcan0123 has a reputation beyond reputeugurcan0123 has a reputation beyond reputeugurcan0123 has a reputation beyond reputeugurcan0123 has a reputation beyond reputeugurcan0123 has a reputation beyond reputeugurcan0123 has a reputation beyond reputeugurcan0123 has a reputation beyond repute
Oyun Birinciliklerim

Peki hocambende otoman realism ve de ses dosyalrını netten yükledim problem bundan kaynaklanmış olabilir mi ? Yada ben cracksiz kurdum bundan olabilir mi ?
ugurcan0123 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Alt 02-02-2010, 15:25   #50 (permalink)
Üye
Yasal UyarıFullOyun
Bağımlılık Yapabilir!
Bilgiler
Konular: 2
Karizma
Rep Gücü : 227
Rep Puanı : 2164
Rep Seviyesi : asked has a reputation beyond reputeasked has a reputation beyond reputeasked has a reputation beyond reputeasked has a reputation beyond reputeasked has a reputation beyond reputeasked has a reputation beyond reputeasked has a reputation beyond reputeasked has a reputation beyond reputeasked has a reputation beyond reputeasked has a reputation beyond reputeasked has a reputation beyond repute
Oyun Birinciliklerim
Cevap: Empire Total War Razor Update 8 (Update 1.5)

Alıntı:
ugurcan0123´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Bende bu oyunu cdden yükledim bunu kurarsam propilem olur mu ?

Hocam şöyle birşeyler diyor ne yapmalıyım ?

İlk önce rardan çıkan razor dosyasını oyunu kurduğun kılasörün içine kopyalayıp öyle çalıstırmalısın.. Umarım yardımcı olmussundur.

olmusumdur. :)

Patchi kurdum ama oyuna girince direk atıyor. Empire ı razor olarak kurdum. Ama neden böyle bi sorun verdi anlamadım. Crackden kaynaklanan bi sorun olabilir mi ?

Patchi kurdum sorunsuz çalışıyor. Teşekkürler paylaşım için. Türkçe yamayı kurmayın yoksa oyuna girmeden atıyor. Ayrıca önceki kayıtlı oyunu yüklediğinizde para sorunu oluyor. Patchiz oyunda 30 000 gelir gelirken yeni patchde daima parayı 0 görüyor ne eksiliyor ne de artıyor her turnda aynı. bu konu hakkında bilgisi olan var mı ? Yardımcı olursa sevinirim.
asked isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla

Tags
empire, razor, total, update, update 8, war

Seçenekler
Stil