Full Oyun

Kırık link yok mu arkadaşlar? Tıklayın bildirin biz de düzeltelim..!

Üst kısımdaki arama ile daha detaylı ve isabetli arama yapabilirsiniz..

Geri git   Full Oyun > Oyun Crack ve Patchleri > Oyun Eklentileri ve Modları

Oyun Eklentileri ve Modları Oyun eklentileri ve modlarını bu bölümde bulabilirsiniz

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 11-06-2009, 10:39   #6 (permalink)
Üye
Yasal UyarıFullOyun
Bağımlılık Yapabilir!
Bilgiler
Konular: 2
Karizma
Rep Gücü : 135287
Rep Puanı : 13508540
Rep Seviyesi : caglet5 has a reputation beyond reputecaglet5 has a reputation beyond reputecaglet5 has a reputation beyond reputecaglet5 has a reputation beyond reputecaglet5 has a reputation beyond reputecaglet5 has a reputation beyond reputecaglet5 has a reputation beyond reputecaglet5 has a reputation beyond reputecaglet5 has a reputation beyond reputecaglet5 has a reputation beyond reputecaglet5 has a reputation beyond repute
Beğendikleri: 0
Oyun Birinciliklerim
Standart Cevap: Sims 3 BETA Sürümü Tam Sürüme Çevirme

seri 1 le 2 arasında ne fark var
caglet5 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Alt 11-06-2009, 11:29   #7 (permalink)
Üye
Yasal UyarıFullOyun
Bağımlılık Yapabilir!
Bilgiler
Konular: 0
Karizma
Rep Gücü : 219
Rep Puanı : 2142
Rep Seviyesi : ebru__051 has a reputation beyond reputeebru__051 has a reputation beyond reputeebru__051 has a reputation beyond reputeebru__051 has a reputation beyond reputeebru__051 has a reputation beyond reputeebru__051 has a reputation beyond reputeebru__051 has a reputation beyond reputeebru__051 has a reputation beyond reputeebru__051 has a reputation beyond reputeebru__051 has a reputation beyond reputeebru__051 has a reputation beyond repute
Oyun Birinciliklerim

İndiririqen saten çoq usun sürüyodu bide bunu indirmek daha da uzatıo işi ama napalım indiricass :S

İndiririqen saten çoq usun sürüyodu bide bunu indirmek daha da uzatıo işi ama napalım indiricass :):p:D
ebru__051 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Alt 11-06-2009, 14:15   #8 (permalink)
Üye
Yasal UyarıFullOyun
Bağımlılık Yapabilir!
Bilgiler
Karizma
Rep Gücü : 218
Rep Puanı : 2142
Rep Seviyesi : psikomusti has a reputation beyond reputepsikomusti has a reputation beyond reputepsikomusti has a reputation beyond reputepsikomusti has a reputation beyond reputepsikomusti has a reputation beyond reputepsikomusti has a reputation beyond reputepsikomusti has a reputation beyond reputepsikomusti has a reputation beyond reputepsikomusti has a reputation beyond reputepsikomusti has a reputation beyond reputepsikomusti has a reputation beyond repute
Oyun Birinciliklerim

saol admin...
psikomusti isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Alt 11-06-2009, 16:06   #9 (permalink)
Üye
Yasal UyarıFullOyun
Bağımlılık Yapabilir!

MinDFreaK55 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Bilgiler
Karizma
Rep Gücü : 0
Rep Puanı : -112887
Rep Seviyesi : MinDFreaK55 is infamous around these partsMinDFreaK55 is infamous around these partsMinDFreaK55 is infamous around these partsMinDFreaK55 is infamous around these partsMinDFreaK55 is infamous around these partsMinDFreaK55 is infamous around these partsMinDFreaK55 is infamous around these partsMinDFreaK55 is infamous around these partsMinDFreaK55 is infamous around these partsMinDFreaK55 is infamous around these partsMinDFreaK55 is infamous around these parts
Oyun Birinciliklerim

Ya ben bısey anlamadım admın yardım et lutfen sımdı ben 16. partı ındırdım seri 1den simdi nabayım seri 2 den 17 mi indireyim acık acık anlat kımse bırsey anlamadı

Ben bu sıteye guvenıp ındırmıstım ama sız boyle yaparak guvenımı de kırdınız bende duzgun bır sıte buldum dıye sevınmıstım 30 part ındırdık sımdı bı 29 part dahamı ındırcez bunu demek ıstıorsun
MinDFreaK55 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Alt 11-06-2009, 16:26   #10 (permalink)
Konu Sahibi
Max Payne
Acemi Üye
Yasal UyarıFullOyun
Bağımlılık Yapabilir!

Max Payne - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Bilgiler
Konular: 2794
Karizma
Rep Gücü : 1453
Rep Puanı : 155989325
Rep Seviyesi : Max Payne has a reputation beyond reputeMax Payne has a reputation beyond reputeMax Payne has a reputation beyond reputeMax Payne has a reputation beyond reputeMax Payne has a reputation beyond reputeMax Payne has a reputation beyond reputeMax Payne has a reputation beyond reputeMax Payne has a reputation beyond reputeMax Payne has a reputation beyond reputeMax Payne has a reputation beyond reputeMax Payne has a reputation beyond repute
Beğendikleri: 7
Oyun Birinciliklerim

Alıntı:
MinDFreaK55´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Ya ben bısey anlamadım admın yardım et lutfen sımdı ben 16. partı ındırdım seri 1den simdi nabayım seri 2 den 17 mi indireyim acık acık anlat kımse bırsey anlamadı

Ben bu sıteye guvenıp ındırmıstım ama sız boyle yaparak guvenımı de kırdınız bende duzgun bır sıte buldum dıye sevınmıstım 30 part ındırdık sımdı bı 29 part dahamı ındırcez bunu demek ıstıorsun

Arkadaşım fransız mısın sen? Eğer Seri1'den indirdiysen tamam sorun yok indir oyunu kur. Daha sonra bu üstteki 6 partı da indirip denilenleri yap..

Seri 2 yeni indirecekler için geçerli. Ayrıca Seri 2 indirenler üstteki 6 partı indirmek zorunda kalmayacak zaten Seri 2'de mevcut bu üsttekiler.

Seri 1 bağlantılarında mevcut olmadığı için extradan verdik burda işte.

Dediğim gibi eğer Seri 1'den indirdiysen tamamla seri1'den ve oyunu kur. Son olarak bu konunun en üstündeki 6 partıda indir ve denilenleri yap ok?

İmza

Tüm konuları malum takip edemiyorum o sebepten sorunlarınızı "Kırık link bildirim merkezine" iletiniz..

Rar ismi "OYUNXXXX" ile başlayan tüm partların yedeği mevcuttur. Diğer isimlerle başlayan oyun partlarının yedeği yoktur linkleri kontrol edip öyle indiriniz ve bu oyun konularını kırık link bildirim merkezine iletiniz..

Bilgi : FullOyun.com ve Camiası indirdiğiniz oyunların hiçbirine çalışma garantisi vermez. İndirip açamadığınız oyunlardan FullOyun.com ve Camiası sorumlu tutulamaz.

©Copyright FullOyun & Since 2003
█║▌│ █║▌ ║││█║█║

Max Payne isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla

Tags
beta, Çevirme, sims, sürüme, sürümü, tam

Seçenekler
Stil