Full Oyun indir Download

Kırık link yok mu arkadaşlar? Tıklayın bildirin biz de düzeltelim..!

Üst kısımdaki arama ile daha detaylı ve isabetli arama yapabilirsiniz..

Geri git   Full Oyun indir Download > Bilgisayar Teknik Servisi > Güncel Sürücü (Driverlar)

Güncel Sürücü (Driverlar) Anakart , ekran kartı , modem ve ses kartı sürücüleri.

Facebook'ta Paylaş LinkBack Seçenekler Stil
Alt 17-03-2010, 19:27   #1 (permalink)
Konu Sahibi
-VataN-
Üye
Yasal UyarıFullOyun
Bağımlılık Yapabilir!

-VataN- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Bilgiler
Konular: 154
Karizma
Rep Gücü : 20071
Rep Puanı : 1974032
Rep Seviyesi : -VataN- has a reputation beyond repute-VataN- has a reputation beyond repute-VataN- has a reputation beyond repute-VataN- has a reputation beyond repute-VataN- has a reputation beyond repute-VataN- has a reputation beyond repute-VataN- has a reputation beyond repute-VataN- has a reputation beyond repute-VataN- has a reputation beyond repute-VataN- has a reputation beyond repute-VataN- has a reputation beyond repute
Beğendikleri: 0
Oyun Birinciliklerim
Standart Windows 7 Ekran Kartı Driver'ini Yükleyemedim.. Hata Çıkıyor Bakarmısınız?

Lütfen Yardım ...

Ekran Kartının Adını Bilmiiorm Bu Arada :S

-VataN- isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Site Reklamları..
Alt 19-03-2010, 09:20   #2 (permalink)
Üye
Yasal UyarıFullOyun
Bağımlılık Yapabilir!

NighTiL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Bilgiler
Konular: 0
Karizma
Rep Gücü : 163
Rep Puanı : 1
Rep Seviyesi : NighTiL is an unknown quantity at this point
Oyun Birinciliklerim
Standart Cevap: Windows 7 Ekran Kartı Driver'ini Yükleyemedim.. Hata Çıkıyor Bakarmısınız?

windows 7 tum drıverlerı otomatik olarak tanımlar ayrıyetten yaıcı wepcam fılan varsa onları tanımaz sadece senın kurdugun dvdde problem var bence ekran karti driverini bul indir yukle olmazsa bastan format at :d
NighTiL isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Alt 28-03-2010, 00:10   #3 (permalink)
Electronic Arts
Yasal UyarıFullOyun
Bağımlılık Yapabilir!

By CrAzY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Bilgiler
Konular: 38
Karizma
Rep Gücü : 9137
Rep Puanı : 890506
Rep Seviyesi : By CrAzY has a reputation beyond reputeBy CrAzY has a reputation beyond reputeBy CrAzY has a reputation beyond reputeBy CrAzY has a reputation beyond reputeBy CrAzY has a reputation beyond reputeBy CrAzY has a reputation beyond reputeBy CrAzY has a reputation beyond reputeBy CrAzY has a reputation beyond reputeBy CrAzY has a reputation beyond reputeBy CrAzY has a reputation beyond reputeBy CrAzY has a reputation beyond repute
Oyun Birinciliklerim
Standart Cevap: Windows 7 Ekran Kartı Driver'ini Yükleyemedim.. Hata Çıkıyor Bakarmısınız?

On board sa da hata verebilir.eğer ekran kartın yoksa w7 gerek yok xp de dewam ekran kartı var ise yüklemede sorun yaşıyorsan da kasanın kapağını aç ekran kartının marka ve modeline bakarak resmi sitesinden indirebilirsin..!
By CrAzY isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Alt 03-04-2010, 18:12   #4 (permalink)
Üye
Yasal UyarıFullOyun
Bağımlılık Yapabilir!

Metinow44 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Bilgiler
Konular: 4
Karizma
Rep Gücü : 2002
Rep Puanı : 177567
Rep Seviyesi : Metinow44 has a reputation beyond reputeMetinow44 has a reputation beyond reputeMetinow44 has a reputation beyond reputeMetinow44 has a reputation beyond reputeMetinow44 has a reputation beyond reputeMetinow44 has a reputation beyond reputeMetinow44 has a reputation beyond reputeMetinow44 has a reputation beyond reputeMetinow44 has a reputation beyond reputeMetinow44 has a reputation beyond reputeMetinow44 has a reputation beyond repute
Oyun Birinciliklerim
Cevap: Windows 7 Ekran Kartı Driver'ini Yükleyemedim.. Hata Çıkıyor Bakarmısınız?

Bilgisayar a sağ tıklayıp özellikler dedikten sonra sol üst köşedeki aygıt yöneticisine tıkla görüntü bağdaştırıcılarına gel orda yazar ekran kartının modeli onun driver ını indirebilirsin ama benim sana tavsiyem programlar ve özelliklerden ekran kartı ile ilgili herşeyi silip otomatik güncelleştirmelerden win7 nin kendisinin indirip kurmasına izin vermen:D
Eğer kendi işimi kendim görürüm diyorsan önce yine ekran kartı ile ilgili herşeyi sil ve modeline göre en son sürücüyü indir ve kur
Metinow44 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Alt 20-08-2010, 01:13   #5 (permalink)
Üye
Yasal UyarıFullOyun
Bağımlılık Yapabilir!

berkgurdal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Bilgiler
Konular: 0
Karizma
Rep Gücü : 225
Rep Puanı : 2142
Rep Seviyesi : berkgurdal has a reputation beyond reputeberkgurdal has a reputation beyond reputeberkgurdal has a reputation beyond reputeberkgurdal has a reputation beyond reputeberkgurdal has a reputation beyond reputeberkgurdal has a reputation beyond reputeberkgurdal has a reputation beyond reputeberkgurdal has a reputation beyond reputeberkgurdal has a reputation beyond reputeberkgurdal has a reputation beyond reputeberkgurdal has a reputation beyond repute
Oyun Birinciliklerim

cevap olsun die yazorum 100 mesajı geçmem lazım
berkgurdal isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla

Tags
bakarmısınız, çıkıyor, driverini, ekran, hata, kartı, windows, yükleyemedim

Seçenekler
Stil