Full Oyun

Kırık link yok mu arkadaşlar? Tıklayın bildirin biz de düzeltelim..!

Üst kısımdaki arama ile daha detaylı ve isabetli arama yapabilirsiniz..

Geri git   Full Oyun > FullOyun.Com Hakkında Genel > Full Geyik & Muhabbet & Her Telden

Full Geyik & Muhabbet & Her Telden Her telden konu açabileceğiniz faydalı ve eğlenceli olabilecek bir bölüm

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 22-08-2009, 03:23   #1 (permalink)
Konu Sahibi
xSoS
Üye
Yasal UyarıFullOyun
Bağımlılık Yapabilir!
Bilgiler
Konular: 8
Karizma
Rep Gücü : 225
Rep Puanı : 2270
Rep Seviyesi : xSoS has a reputation beyond reputexSoS has a reputation beyond reputexSoS has a reputation beyond reputexSoS has a reputation beyond reputexSoS has a reputation beyond reputexSoS has a reputation beyond reputexSoS has a reputation beyond reputexSoS has a reputation beyond reputexSoS has a reputation beyond reputexSoS has a reputation beyond reputexSoS has a reputation beyond repute
Beğendikleri: 0
Oyun Birinciliklerim
Standart Benim Bilgisayara Uygun Güzel Oyunlar ?

Arkadaşlar Full Geyik Bölümü Oldugu İçin Açıyorum Böle Bir Konu Lütfen Silinmesin ;

Arkadaşlar Ben Benim Bilgisayara Uygun Oyun Arıyorum Ancak Sitede Çok Zor Buluyorum Ve Benim Bİlgisayarın Özelliğinde Bilgisayar Kullanan Arkadaş Çoktur Ve Onlar Bana Belki Birkaç Oyun Önere Bilir Ve Ben BUrdan İndire Bİlirm ?

Boş Konu Diyip Geçmezseniz Birkaç Örnek Verirseniz ÇOOOK Sevinirim.

Bilgisayarımın Özellikleri ;

(Harbi Vasattır)

512 Ram

216 Ekran Kartı

2800+ Amd

Herhalde En Önemlileri Bunlar..

Evet Bu Özelliklerde En Güzel Oyunlar Neler Ola Bilir.

Sitede Çok Aradımda BUlamadım O YÜzden Size Soruyorum..

Şimdiden Çok Teşekkür Ederim..

Dip Not ; Hem Bu Bilgisyar Özelliklerine Yakın Arkadaşlarda Yardım ALır BU Konudan ?

xSoS isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Site Reklamları..
Alt 22-08-2009, 05:05   #2 (permalink)
Üye
Yasal UyarıFullOyun
Bağımlılık Yapabilir!

bulkathlos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Bilgiler
Konular: 9
Karizma
Rep Gücü : 6233
Rep Puanı : 600075
Rep Seviyesi : bulkathlos has a reputation beyond reputebulkathlos has a reputation beyond reputebulkathlos has a reputation beyond reputebulkathlos has a reputation beyond reputebulkathlos has a reputation beyond reputebulkathlos has a reputation beyond reputebulkathlos has a reputation beyond reputebulkathlos has a reputation beyond reputebulkathlos has a reputation beyond reputebulkathlos has a reputation beyond reputebulkathlos has a reputation beyond repute
Oyun Birinciliklerim
Standart Cevap: Benim Bilgisayara Uygun Güzel Oyunlar ?

Bütün Mario oyunlarını rahat bir şekilde oynarsın
bulkathlos isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Alt 22-08-2009, 09:19   #3 (permalink)
ߣ§Ţ H@©K€®
Yasal UyarıFullOyun
Bağımlılık Yapabilir!

hackersalim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Bilgiler
Konular: 43
Karizma
Rep Gücü : 223209
Rep Puanı : 22294739
Rep Seviyesi : hackersalim has a reputation beyond reputehackersalim has a reputation beyond reputehackersalim has a reputation beyond reputehackersalim has a reputation beyond reputehackersalim has a reputation beyond reputehackersalim has a reputation beyond reputehackersalim has a reputation beyond reputehackersalim has a reputation beyond reputehackersalim has a reputation beyond reputehackersalim has a reputation beyond reputehackersalim has a reputation beyond repute
Oyun Birinciliklerim

Benim PC ye yakın seninkinin özellikler.Sadece benim işlemci intel 3.0
hackersalim isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Alt 22-08-2009, 10:20   #4 (permalink)
Üye
Yasal UyarıFullOyun
Bağımlılık Yapabilir!

hitman123 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Bilgiler
Konular: 20
Karizma
Rep Gücü : 537
Rep Puanı : 32142
Rep Seviyesi : hitman123 has a reputation beyond reputehitman123 has a reputation beyond reputehitman123 has a reputation beyond reputehitman123 has a reputation beyond reputehitman123 has a reputation beyond reputehitman123 has a reputation beyond reputehitman123 has a reputation beyond reputehitman123 has a reputation beyond reputehitman123 has a reputation beyond reputehitman123 has a reputation beyond reputehitman123 has a reputation beyond repute
Oyun Birinciliklerim

ben bilgisayarı değiştimeden önce bilgisayarın durumu seninkiyle aynıydı şunlara bakabilirsin:
tombraider legend, tomb raider anniversary , hitman 1-2-3 , max payne 1-2 ,counter,half life 2 ama episode 1 ve 2 yi oynatmaz ,true crime new york city(gta gibi bi oyun), gta san , gta vicecity , punisher,MDK2,Mortal Combat 4 , Tekken 3,need for speed carbon,need for speed most wanted, fifa 2005, fifa 2007...vs

her türden oyun yazdım bi göz at hepside popülerdir. beğenmessen yaz kardesim
iyi oyunlar
hitman123 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Alt 22-08-2009, 12:06   #5 (permalink)
RoCk 'n RoLL
Yasal UyarıFullOyun
Bağımlılık Yapabilir!

ThePoTens - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Bilgiler
Konular: 42
Karizma
Rep Gücü : 141592
Rep Puanı : 14135537
Rep Seviyesi : ThePoTens has a reputation beyond reputeThePoTens has a reputation beyond reputeThePoTens has a reputation beyond reputeThePoTens has a reputation beyond reputeThePoTens has a reputation beyond reputeThePoTens has a reputation beyond reputeThePoTens has a reputation beyond reputeThePoTens has a reputation beyond reputeThePoTens has a reputation beyond reputeThePoTens has a reputation beyond reputeThePoTens has a reputation beyond repute
Oyun Birinciliklerim Defend Your Castle Champion!

Gta Vicecity ve Tombraider oynamanı tavsiye ederim...
ThePoTens isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla

Tags
benim, bilgisayara, gã¼zel, güzel, oyunlar, uygun

Seçenekler
Stil