Full Torrent Oyun indir - Powered by vBulletin

"
Sayfa 1/3 123 SonSon
13 sonuçtan 1 ile 5 arası
    Status
    digimon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hard Boiled
    Konular
    374
    Tecrübe Puanı
    216982
    Beğendim/Beğenmedim
    Received: 0/0
    Given: 0/0

0 Not allowed! Not allowed!

Bılmedıgınız yabancı müslüman ünlüler

FRANK BILAL LIBERY

michael jackson

Başı çocuklara istismar davalarından kurtulmayan pop müziğinin ilahi şahsiyeti Michael Jackson'un Müslüman olduğu iddia edildi.

The Sun gazetesinin haberine göre ünlü yıldız Los Angeles'taki bir arkadaşının evinde geleneksel İslami kıyafetler giyerek din değiştirdi ve Kelime-i şahadet getirerek Kuran'a bağlılık yemini etti.

Jackson'un din değiştirmesinde İslama geçerek Yusuf İslam adını alan ünlü şarkıcı Cat Stevens'ın da büyük yardımı olduğu belirtildi.

SNOP

Ünlü rapçi Müslüman oldu
    04 Mart 2009 Çarşamba 15:08
    Rap müziğin dünyaca ünlü ismi Snoop Dogg Müslüman olduğunu açıkladı. Uyuşturucu kullanımı ve sıradışı hayatı ile yeni müslüman bakalım hayatında neleri değiştirecek.

Rap müziğin ünlü ismi Snoop Dogg Müslüman olduğunu açıkladı. Müziğinin yanı sıra uyuşturucu kullanması hapis hayatı ve sıradışı hayatı ile gündemden düşmeyen Snoop bu kararını Chicago'da yapılan İslam Ulusu Topluluğu Kurtarıcılar gününde hayranları ile paylaştı.

Batı yakasının yaramaz çocuğu Snoop Dogg yaptığı şarkılar ile müzik listelerinin zirvesinde yer alıyor... Para içinde yüzen Snoop Dogg aykırı hayatı ile sık sık gündeme geliyor...

Rap aleminin aykırı ve yaramaz çocuğunun Müslüman olduğuna dair daha önce de iddialar ortaya atılmıştı. Şimdiye kadar bu haberler doğrulanmamıştı. Bu kez Snoop Dogg Müslüman olduğunu hayranlarına kendisi duyurdu.

KENDİSİ İLAN ETTİ

Chicago’da gerçekleşen "İslam Ulusu Topluluğu Kurtarıcılar Günü Toplantısı"na katılan Dogg hem para bağışında bulundu hem de İslam dinine geçtiğini açıkladı.

ONU ETKİLEYEN İSİM...

Ünlü haber ajansı AP'nin haberine göre ABD'li siyahi Müslüman liderlerden 'Vaiz Farrakhan’ın konferanslarını dinlediğinde çok etkilendiğini söyleyen rapçiMüslümanlığa onun etkisi ile geçtiğini söyledi.

Snoop Dogg"Vaiz Farrakhan’ın bir konuşmasını dinlediğinizde kendinizi onun aynasında görüyorsunuz. Bir şeyleri düzeltmek için neler yapabileceğinizi görüyorsunuz” dedi.

Uyuşturucu kullanması ve hapis hayatı ile gündeme gelen ünlü rapçinin bakalım hayatında bundan sonra neler değişecek...

NIcola ANelka

Sonradan müslüman olan ünlüler
    Nicolas Anelka
    Fenerbahçe'nin yıldız oyuncusu Nicolas Anelka ya da Müslüman adıyla Bilal Abdüsselam, Fransa'da birçok insanın İslam'ı seçtiğini belirtiyor. Anelka'nın Türkiye Diyanet İşleri Başkanlığı'nın misyonerlik karşıtı kampanyalarında da yer alacağı iddia ediliyor....

Mike Tyson

Tyson İslam'ı tanıtacak
    Eski ağır siklet dünya boks şampiyonu Mike Tyson, hayatını boşa harcadığını fark ettiğini ve bundan sonra en büyük amacının misyoner olup İslam'ı tanıtmak olduğu açıkladı

Eski dünya şampiyonu boksör Mike Tyson, misyoner olarak tüm dünyaya İslam'ı tanıtmak istediğini açıkladı.

1991 yılında tecavüz suçundan hüküm giyerek hapse giren Tyson, hapiste Müslüman olmuştu. Altı çocuk babası 38 yaşındaki boksör, "Bugüne kadar çok acılar çektim. Birçok yanlış iş yaptım. Bundan dolayı da çok üzgünüm. Bundan böyle artık hiç kimse için bir tehdit unsuru olmayacağım" diye konuştu. Her fırsatta Malcolm X'i kendine örnek aldığını belirten Tyson, ilk olarak henüz 20 yaşındayken dünya şampiyonu olmuştu.

PARA MUTLULUK GETİRMEDİ

Müslüman olduktan sonra Malik Abdülaziz adını alan Tyson, "Milyonlarca dolarım vardı ama mutlu değildim. Hapiste İslam'ı tanıdım ve Müslüman olmaya karar verdim. Artık insanlara, bunun ne kadar önemli olduğunu anlatmak istiyorum" şeklinde konuştu.(Sabah Gazetesi)

ABIDAL

KAKA

Brezilya asıllı yıldız futbolcu Ricardo Kaka İslam"ı seçti. Geçen Kuveyt"e yaptığı bir gezi esnasında Müslüman olduğunu ilan eden Kaka, İslam"ı seçmeden önce birçok kitap okuduğunu belirtti. Kaka yaptığı açıklamada, "Ben Müslüman olmak için doğdum" dedi. Brezilya futbolunun yakın zamanda yetiştirdiği yıldızlardan bir tanesi olan Milanlı Kaka, Brezilya"da genellikle fakir ailelerin çocukları futbolcu olurken Kaka"nın ailesi Brezilya"nın önde gelen ailelerinden birisi.

Almanyanin Bir Numarali Rap Sarkicisi BUSHIDO

ALMANYADA BIR MTV PROGRAMMA KATILAN ÜNLÜ RAPCI MÜSLÜMAN OLDUGUNU ACIKLADI

LOON

Amerika’nın en ünlü şarkıcılarından Loon takma isimli Chauncey Hawkins, umre ibadetini yerine getirmek için gittiği Suudi Arabistan’da neden Müslüman olduğunu anlattı. Yıllardır şan şöhret ve paranın getirmediği huzur ve mutluluğu İslam’da bulduğunu ifade eden ünlü şarkıcı Kabe’nin karşısına dikeldiğinde ayaklarının tutmadığını ve gözyaşlarına boğulduğunu söyledi.

Status
    Discovery_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Üye
    Yer
    Adana
    Konular
    80
    Tecrübe Puanı
    5458
    Beğendim/Beğenmedim
    Received: 0/1

Standart Cevap: Bılmedıgınız yabancı müslüman ünlüler

vay bee diğerlerini biliyodumda Kaka yı duymamıştım +rep

Status
    tuywa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Üye
    Yer
    İçinden/Eskişehir
    Konular
    67
    Tecrübe Puanı
    3041
    Beğendim/Beğenmedim

kaka gerçekten Müslüman mı ? İnternette araştırdım çelişkili sonuçlar var acaba hangisi?

Status
    Matte77 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Üye
    Yer
    U.S.A / NeW YoRK / aLBaNY
    Konular
    88
    Tecrübe Puanı
    4151
    Beğendim/Beğenmedim

SANA helal Olsunn :) iştee Bu yüzdenn ELHAMDULILLAH MUSLUMANIZ !!

Status
    hyoid - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Üye
    Konular
    7
    Tecrübe Puanı
    368
    Beğendim/Beğenmedim

kaka bilmiyodum ve bi yerde görmüştüm t.henry;ibrahimoviç için de müslüman yazıyordu

Sayfa 1/3 123 SonSon