Full Oyun

Kırık link yok mu arkadaşlar? Tıklayın bildirin biz de düzeltelim..!

Üst kısımdaki arama ile daha detaylı ve isabetli arama yapabilirsiniz..

Geri git   Full Oyun > FullOyun.Com Hakkında Genel > Full Geyik & Muhabbet & Her Telden

Full Geyik & Muhabbet & Her Telden Her telden konu açabileceğiniz faydalı ve eğlenceli olabilecek bir bölüm

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 01-06-2011, 14:16   #1 (permalink)
Konu Sahibi
harrypotter001
Üye
Yasal UyarıFullOyun
Bağımlılık Yapabilir!

harrypotter001 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Bilgiler
Konular: 102
Karizma
Rep Gücü : 19230
Rep Puanı : 1899454
Rep Seviyesi : harrypotter001 has a reputation beyond reputeharrypotter001 has a reputation beyond reputeharrypotter001 has a reputation beyond reputeharrypotter001 has a reputation beyond reputeharrypotter001 has a reputation beyond reputeharrypotter001 has a reputation beyond reputeharrypotter001 has a reputation beyond reputeharrypotter001 has a reputation beyond reputeharrypotter001 has a reputation beyond reputeharrypotter001 has a reputation beyond reputeharrypotter001 has a reputation beyond repute
Beğendikleri: 0
Oyun Birinciliklerim
Standart Ders Çalışma Rekoru Kırdım - 18 Saat !

2 gün önce Tarih yazlım vardı.Hocamız 100 sayfa ezberlememizi söyledi.Bende kolay olur heralde falan dedim.Ezberlemeye başladım durmak bilmedim.Yemek bile yemedim.Sadece 2 kez tuvalete gittiğimi hatırlıyorum.2 gün geçmesine rağmen başım çatlıyor.Duvarlara vuruyorum artık o şekilde.Daha öncede '' Nedir Bu Yazılılardan Çektiğim '' diye bir konu açmıştım.O zaman 13 saat çalışmıştım.Bu yeni rekorum ama hiç memnun değilim.Sağlığıma çok zararlı.Daha önceki konumda bana 2-3 saat çalışmamı söylemişlerdi ama 2-3 saatte 100 sayfa ezberlenmez ki ! Ben hayatımda böyle birşey görmedim.Bilgisayar oynama rekorum bile sadece 12 saat olmuştur.Düşünün yani.Sadece bu değil birde okula gidip yazılı olacağım zaman bi baktım sorulara o yüz sayfanın içinde bazı yerlerde küçük yazılar yazıyordu.Gitmiş oralardan sormuş.Sinir oldum.Hepsini doldurdum ama boşş..18 saati boşuna çalıştım.Uyukusuz kaldım,aç kaldım.Olanlara bak. :((

harrypotter001 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Site Reklamları..
Alt 01-06-2011, 14:21   #2 (permalink)
FullMetalJacket
Yasal UyarıFullOyun
Bağımlılık Yapabilir!

BornToKill - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Bilgiler
Konular: 29
Karizma
Rep Gücü : 25632
Rep Puanı : 2542811
Rep Seviyesi : BornToKill has a reputation beyond reputeBornToKill has a reputation beyond reputeBornToKill has a reputation beyond reputeBornToKill has a reputation beyond reputeBornToKill has a reputation beyond reputeBornToKill has a reputation beyond reputeBornToKill has a reputation beyond reputeBornToKill has a reputation beyond reputeBornToKill has a reputation beyond reputeBornToKill has a reputation beyond reputeBornToKill has a reputation beyond repute
Oyun Birinciliklerim
Standart Cevap: Ders Çalışma Rekoru Kırdım - 18 Saat !

18 saat mi ben ömrüm boyunca toplasan 10 saat çalısmamısımdır :D
BornToKill isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Alt 01-06-2011, 14:39   #3 (permalink)
Üye
Yasal UyarıFullOyun
Bağımlılık Yapabilir!

semisemse - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Bilgiler
Konular: 137
Karizma
Rep Gücü : 554032
Rep Puanı : 55379479
Rep Seviyesi : semisemse has a reputation beyond reputesemisemse has a reputation beyond reputesemisemse has a reputation beyond reputesemisemse has a reputation beyond reputesemisemse has a reputation beyond reputesemisemse has a reputation beyond reputesemisemse has a reputation beyond reputesemisemse has a reputation beyond reputesemisemse has a reputation beyond reputesemisemse has a reputation beyond reputesemisemse has a reputation beyond repute
Oyun Birinciliklerim

Ömrünün en büyük hatalarından birini yapmıssın :D herşeyin çoğu zarar bu iyi bişey bile olsa
semisemse isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Alt 01-06-2011, 15:25   #4 (permalink)
Üye
Yasal UyarıFullOyun
Bağımlılık Yapabilir!

Kont Siryus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Bilgiler
Konular: 30
Karizma
Rep Gücü : 6753
Rep Puanı : 658597
Rep Seviyesi : Kont Siryus has a reputation beyond reputeKont Siryus has a reputation beyond reputeKont Siryus has a reputation beyond reputeKont Siryus has a reputation beyond reputeKont Siryus has a reputation beyond reputeKont Siryus has a reputation beyond reputeKont Siryus has a reputation beyond reputeKont Siryus has a reputation beyond reputeKont Siryus has a reputation beyond reputeKont Siryus has a reputation beyond reputeKont Siryus has a reputation beyond repute
Oyun Birinciliklerim

Ünite özetlerini okusana ben onları okuyorum yetıyor ama senın durumun uzucu :(
Kont Siryus isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Alt 01-06-2011, 15:32   #5 (permalink)
Üye
Yasal UyarıFullOyun
Bağımlılık Yapabilir!

farul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Bilgiler
Konular: 7
Karizma
Rep Gücü : 16145
Rep Puanı : 1585547
Rep Seviyesi : farul has a reputation beyond reputefarul has a reputation beyond reputefarul has a reputation beyond reputefarul has a reputation beyond reputefarul has a reputation beyond reputefarul has a reputation beyond reputefarul has a reputation beyond reputefarul has a reputation beyond reputefarul has a reputation beyond reputefarul has a reputation beyond reputefarul has a reputation beyond repute
Oyun Birinciliklerim

Son günde ezberlemeye çalışırsan böyle olur.
farul isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla

Tags
çalışma, ders, kırdım, rekoru, saat

Seçenekler
Stil