Full Oyun

Üyelerimiz bi bakabilir mi?:)

Üst kısımdaki arama ile daha detaylı ve isabetli arama yapabilirsiniz..

Kırık link yok mu arkadaşlar? Tıklayın bildirin biz de düzeltelim..!

Geri git   Full Oyun > FullOyun.Com Hakkında Genel > Full Geyik & Muhabbet & Her Telden

Full Geyik & Muhabbet & Her Telden Her telden konu açabileceğiniz faydalı ve eğlenceli olabilecek bir bölüm

Ağaç Şeklinde Aç1Beğeni

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 02-08-2009, 23:01   #1 (permalink)
Konu Sahibi
Petrelli
Üye
Yasal UyarıFullOyun
Bağımlılık Yapabilir!

Petrelli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Bilgiler
Konular: 23
Karizma
Rep Gücü : 2898
Rep Puanı : 268746
Rep Seviyesi : Petrelli has a reputation beyond reputePetrelli has a reputation beyond reputePetrelli has a reputation beyond reputePetrelli has a reputation beyond reputePetrelli has a reputation beyond reputePetrelli has a reputation beyond reputePetrelli has a reputation beyond reputePetrelli has a reputation beyond reputePetrelli has a reputation beyond reputePetrelli has a reputation beyond reputePetrelli has a reputation beyond repute
Beğendikleri: 0
Oyun Birinciliklerim
Full Oyun - GTA 4 Türkçe Yama Yapımı (Oğuz Gürsel'in kaldığı yerden)

Beyler ben diyorum ki, Oğuz Gürsel'in kaldığı yerden GTA 4'ü türkçeleştirelim.

Eğer sitede ileri derecede İngilizcesi olan biri varsa, başlayabiliriz

Bir de Full Oyun diye reklam yaptık mı... ooo.:D

Destekleyenler ve yardım edecekler konuya mesaj atsın, lütfen!

Petrelli isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Site Reklamları..
Alt 02-08-2009, 23:12   #2 (permalink)
Üye
Yasal UyarıFullOyun
Bağımlılık Yapabilir!

Bıll Gates - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Bilgiler
Konular: 90
Karizma
Rep Gücü : 21475092
Rep Puanı : 2147483647
Rep Seviyesi : Bıll Gates has a reputation beyond reputeBıll Gates has a reputation beyond reputeBıll Gates has a reputation beyond reputeBıll Gates has a reputation beyond reputeBıll Gates has a reputation beyond reputeBıll Gates has a reputation beyond reputeBıll Gates has a reputation beyond reputeBıll Gates has a reputation beyond reputeBıll Gates has a reputation beyond reputeBıll Gates has a reputation beyond reputeBıll Gates has a reputation beyond repute
Oyun Birinciliklerim
Standart Cevap: Full Oyun - GTA 4 Türkçe Yama Yapımı (Oğuz Gürsel'in kaldığı yerden)

Dostum benim İngilizcem çok iyi yardım edebilirim.
Bıll Gates isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Alt 02-08-2009, 23:20   #3 (permalink)
Üye
Yasal UyarıFullOyun
Bağımlılık Yapabilir!

Just Cause - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Bilgiler
Konular: 97
Karizma
Rep Gücü : 1459
Rep Puanı : 119933
Rep Seviyesi : Just Cause has a reputation beyond reputeJust Cause has a reputation beyond reputeJust Cause has a reputation beyond reputeJust Cause has a reputation beyond reputeJust Cause has a reputation beyond reputeJust Cause has a reputation beyond reputeJust Cause has a reputation beyond reputeJust Cause has a reputation beyond reputeJust Cause has a reputation beyond reputeJust Cause has a reputation beyond reputeJust Cause has a reputation beyond repute
Oyun Birinciliklerim
Standart Cevap: Full Oyun - GTA 4 Türkçe Yama Yapımı (Oğuz Gürsel'in kaldığı yerden)

Ben boş olduğıum bir zaman uğraşa bişirim...ama bu günlerde değil:S
Just Cause isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Alt 02-08-2009, 23:23   #4 (permalink)
"İTİRAZIM VAR"
Yasal UyarıFullOyun
Bağımlılık Yapabilir!

gundi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Bilgiler
Konular: 66
Karizma
Rep Gücü : 21475116
Rep Puanı : 2147483647
Rep Seviyesi : gundi has a reputation beyond reputegundi has a reputation beyond reputegundi has a reputation beyond reputegundi has a reputation beyond reputegundi has a reputation beyond reputegundi has a reputation beyond reputegundi has a reputation beyond reputegundi has a reputation beyond reputegundi has a reputation beyond reputegundi has a reputation beyond reputegundi has a reputation beyond repute
Oyun Birinciliklerim

ingilizce kosunuda iddalı değilim ama destek amaçlı varım :)
gundi isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Alt 02-08-2009, 23:44   #5 (permalink)
Üye
Yasal UyarıFullOyun
Bağımlılık Yapabilir!

*Silenter_Fox* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Bilgiler
Konular: 42
Karizma
Rep Gücü : 17258
Rep Puanı : 1701897
Rep Seviyesi : *Silenter_Fox* has a reputation beyond repute*Silenter_Fox* has a reputation beyond repute*Silenter_Fox* has a reputation beyond repute*Silenter_Fox* has a reputation beyond repute*Silenter_Fox* has a reputation beyond repute*Silenter_Fox* has a reputation beyond repute*Silenter_Fox* has a reputation beyond repute*Silenter_Fox* has a reputation beyond repute*Silenter_Fox* has a reputation beyond repute*Silenter_Fox* has a reputation beyond repute*Silenter_Fox* has a reputation beyond repute
Oyun Birinciliklerim

Bnm ingilizcem kötü sayılmaz ama programlamadan hiç anlamam.Ama yardım edeceğim bir husus varsa bnde varım.Yalnız hazırlayanlar bölümünnnde isimmi isterim ona göre :D ...
*Silenter_Fox* isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla

Tags
full, gta, gürselin, kaldığı, oğuz, oyun, türkçe, yama, yapımı, yerden

Seçenekler
Stil