Full Oyun

Torrent Oyun indir
OYUN ÇEKİLİŞİ BU AKŞAM 19:30'DA (18.10.2015) YAŞANAN GECİKME İÇİN KUSURA BAKMAYIN.

&

Kırık Link Bildirim Merkezi!

&

FullOyun'daki faaliyetler

Üst kısımdaki arama ile daha detaylı ve isabetli arama yapabilirsiniz..

Geri git   Full Oyun > FullOyun.Com Hakkında Genel > Full Geyik & Muhabbet & Her Telden

Full Geyik & Muhabbet & Her Telden Her telden konu açabileceğiniz faydalı ve eğlenceli olabilecek bir bölüm

Cevapla

 

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 10-10-2010, 13:28   #1 (permalink)
Konu Sahibi
lion VE ASHLEY
Üye
Yasal UyarıFullOyun
Bağımlılık Yapabilir!
Bilgiler
Üyelik tarihi: Jan 2010
Bulunduğu yer: gta san andreas
Mesajlar: 1.288
Konular: 295
Karizma
Rep Gücü : 9599
Rep Puanı : 933485
Rep Seviyesi : lion VE ASHLEY has a reputation beyond reputelion VE ASHLEY has a reputation beyond reputelion VE ASHLEY has a reputation beyond reputelion VE ASHLEY has a reputation beyond reputelion VE ASHLEY has a reputation beyond reputelion VE ASHLEY has a reputation beyond reputelion VE ASHLEY has a reputation beyond reputelion VE ASHLEY has a reputation beyond reputelion VE ASHLEY has a reputation beyond reputelion VE ASHLEY has a reputation beyond reputelion VE ASHLEY has a reputation beyond repute
Beğeniler
Aldığı Beğeni: 0
Beğendikleri: 0
Oyun Birinciliklerim
Standart Gta 4 Karakter Araba Silah ve Bazı Bilgiler


Karakterler

Niko Bellic:

Niko'nun işleri Doğu Avrupa'da iyi gitmiyordu, kuzeni ona ardarda e-postalar yolluyordu: "Kuzen burada çok zenginim, kızlarım, arabalarım, malikanelerim ve teknelerim var. Sana da yardımcı olabilirim"

Niko bu sözlere inanıp Liberty City'ye doğru yola koyuldu. Hayali çok zengin olmaktı, kuzeni bu amacını gerçekleştirebilecek birisiydi; en azından yaşadığı çöplükten çok daha iyi bir yere gidiyordu.

Liberty City'ye kuzeninin verdiği adrese geldiğinde herşeyin bir yalandan başka birşey olmadığını anlayan Niko kuzeninin borç içinde olduğunu öğrenince ona yardım etmeyi uygun gördü. Niko kendi yükünü kaldıramazken silahlı mafyalara borcu olan yalancı kuzeninin yüklü miktarda borcunu hangi yoldan ödeyebilirdi ki? Daha öncede seçtiği yoldan devam etmeliydi; yasadışı işler...
Roman:

oman, Liberty Şehrine amcasının oğlu olan Niko'dan daha önce yerleşmiş. Roman, Niko'nun tek bağlantısı, arkadaşı. Roman yalancı olması ile tanınıyor. Niko'yu yalanları ile ikna edip, Libery Şehrine gelmesini sağladı. Roman'ın yabancı mafyalara olan borcu kendi boyunu geçmiş durumda. Ayrıca Roman, Mallorie adında bir kız ile çıkıyor.

Manny

Manny eskiden bir çete mensubuydu ama kötü geçmişini unutarak yeni bir hayata başladı. Şimdi kendisi gibi olan insanlara yardımcı olmaya çalışıyor. Liberty Şehrinin sokaklarını yaşanabilir bir hale getirmek için savaşmaya karar vermiş bir insan. Ayrıca şimdiye kadar mücadele ettiği kişiler hakkında bir dosya tutuyor.

Brucie

Brucie görünüşüne dikkat eden birisi. Kendisini formda tutmak için elinden geleni yapıyor. Kendisini çok harika bir insan olarak görüyor. Ayrıca kendisine güveni sonsuz. Etrafta adının duyulmasından rahatsız olmuyor. Brucie müsrif bir hayat stili ile yaşıyor. Brucie'nin etrafı güzel kadınlar ve pahalı arabalar ile dolu.

Vlad


Vlad kendisini güçlü ve korkutucu olarak görmekten hoşlanıyor. Broker'ın Hove Beach bölümünü demir bir yumruk ile yönetiyor. Ama gerçekte Vlad, büyük mafya liderlerinden saygı görmeye çalışan düşük seviyeli bir suçlu. Ayrıca kendisi Rus.
Elizabeta

Elizebeta 10 yıldır Bohan'da uyuşturucu ticareti yapan bir kadın. Elizabeta yaptığı işleri çok gizli tutup, suikast işleri için doğru adamları seçmesi ile tanınıyor. Ticaret sırasında yapılan baskınlara yüzünden Elizabeta çok tecrübeli bir karakter. Polis hala Elizabeta'nın suç işlemesi için izini sürüyor. Elizabeta tam bir paranoyak. Hersaniye onu birilerinin izlediğini düşünüyor.

Little Jacob
Karayipli silah satıcısı. Aynı zamanda Roman'ın iyi arkadaşı.

Lola


Oyunun artworklerinde gözüken lolipoplu kız. Hikayedeki rolü bilinmiyor.

Francis McCreary

McCreary kirlenmiş bir polis. San Andreas'taki Memur Tempenny'ye benzeyen bir karakter. Niko'ya "topla ve getir" türü görevler verecek.

Playboy X

Niko ile Elizebeta sayesinde tanışmıştır. Kendisi tam bir üçkağıtçıdır. Algonquin'de bir malikânesi var. Eskiden Dwayne Moore adındaki dostu ile birçok işe elini sürmüştür ama Dwayne hapsi boyladığı için yolun çoğunu kendi başına kathetmiştir.

Phil Bell


İtalyalı Mafya Patronu Mafya Niko'ya birisini bulması için yardım ediyor, Niko'da onların bazı ayak işlerini hallediyor. Ayrıca Phil'in, Ray adında bir patronu var.

- - - - - - - - - -
Diğer Karakterler

Tom Goldberg: Goldberg, Ligner & Shyster firmasında çalışan bir avukat.

Karen: Goldberg, Ligner & Shyster firmasında sekreter.

Bryce Dawkins Liberty City Başkan Yardımcısı

Dwayne Moore Playboy X'in hapishaneden yeni çıkmış arkadaşlarından birtanesi. Playboy X'in oldukça gelişme sağlayıp onu geride bıraktığını hissediyor.

Faustin bu resmi sanat işinde gözüken karakter Faustin ama hikayedeki rolü şu an bilinmiyor.

Mallorie Niko Bellic'in kuzeni olan Roman ile bir ilişkisi var (sevgilisi).

Ray (Başka bir İtalyalı Gangster) Niko'ya aradığı kişiyi bulması için karşılıklı yardım eden gangsterlerden birtanesi.


Silahlar
Glock

Kalibre: 9x19mm
Kapasite: 17

1980'lerde Avustralya'lı bir mühendis tarafından yapıldı., Gaston Glock olarak adlandırılan bu silah çok kısa bir sürede siviller ve polis kuvvetleri tarafından en çok kullanılan silah haline geldi. Glock orta ağırlıkta ve oldukça dayanıklıdır.

Desert Eagle
alibre: .357 Magnum, .44 Magnum, yada .50 AE
Kapasite: 9, 8, yada 7

1979 yılında, Magnum Research Inc. ilk gaz ile işletilen silah olan magnum-kalibre'ye başladı. Pratik çarpışma silahı olmasına rağmen çok ağır ve pahalı bir silahtır. Bu kadar ağır ve pahalı olmasına rağmen Holywood filmlerinde kötü adamlar tarafından en çok tercih edilen silahtır.


Micro Uzi
Kalibre: 9x19mm
Kapasite: 20

Uzi ailesinin en küçük üyesidir. Israil ordusu endüstrisi tarafından 1986'da tabanca ile standart makinelilerin ateş gücünün yerini doldurması için yapılmıştır. Kısa tetiği ile uç noktadaki ateş hızı nişan almayı zorlaştırır.

MP5

Kalibre: 9x19mm
Kapasite: 30

The Heckler & Koch MP5 orjinal olarak 1960'larda üretildi ama birçok modeli yaratıldı. Çok geniş seçenekli bir silah olması, emniyetli ve isabetli olması ile tam teşekküllüdür. Günümüzde en çok kullanılan ikincil taramalıdır.

M4 Carbine

Kalibre: 5.56x45mm NATO
Kapasite: 30

Vietnam savaşı sırasında kullanılan M16'nın geliştirilmiş bir modelidir. Eugene Stoner'ın 1958 AR-15 dizaynı dünyadaki en ünlü değişken silahı olmuştur. Orta ağırlıkta olması, küçük boyutta olması ve üstüne takılabilen tuhaf aksesuarlar ile M4 herkes için birşeylere sahipti.


AK-47

Kalibre: 7.62x39mm
Kapasite: 30

6 yıl içinde, Mikhail Kalashnikov'un efsanevi AK-47 tüfeği büyük bir ün kazandı. Büyük bir proje ile yaratılan ve basit bir dizaynı olan bu tüfek, Rus ordusunun resmi silahıdır.

G3SG/1

Kalibre: 7.62x51mm NATO
Kapasite: 20

The G3SG/1, H&K G3'nin nişancı tüfeklerine uygulanmış versiyonudur.

Sniper


Hepimizin bildiği o ünlü sniper...

SPAS-12

Ölçü: 12
Kapasite: 8

Bu İtalyan yarı-otomatik shotgun (av tüfeği) Luigi Franchi şirketi tarafından 70'lerin sonunda yapılmıştır. Orjinal olarak polis ve ordunun kullanması için tasarlanmıştır, SPAS-12 ateş edilirken kullanıcısının silahı tutabilmesi için pompasının altında, ateş kalkanı adında bir kalkan bulundurur. Çok ağır bir silahtır.

RPG-7


Kalibre: 40mm
Kapasite: 1

Bu klasik anti-tank, roket atar ilk önce Sovyetler tarafından 1961 yılında kullanıldı. Ucuz olmasına rağmen oldukça dayanıklıdır.

Remington 870

Remington 870
Kalibre: 12
Kapasite: 8

John Pedersen'ın dizayn ettiği bir modelden tasviye edilmiştir. John Moses Browning tarafından geliştirilen 1950 Model 870, Amerika tarihinde en çok satılan pompalı-tüfek haline gelmiştir. Başlangıçta av tüfeği olarak, daha sonra ise ordu ve polis güçleri ajanları tarafından benimsenmiştir.

Diğer Silahlar

Molotof Kokteyli


Kelebek


Falçata


Cep TelefonuCep telefonu bir silah olmasa da oyunda en büyük yardımcımız olacaktır. İnsanları kolay yoldan öldürmek için baskın düzenleyebiliriz. En zor görevlere başlamadan önce silah almak için buluşma ayarlayabiliriz. Kız arkadaşlarımızı arayabiliriz. "GTA IV'te insanlarla düzgün bir ilişki kurmalısınız yoksa size cevap vermeyebilirler". Eğer arkadaşınız sizi aradığında cevap vermezseniz size darılıyorlar. İsterseniz telefon ile taksi de çağırabilirsiniz. Ayrıca GTA IV'te telefon ile resim çekebillir, mesaj atabilirsiniz. Acil çağrı (polis, itfaiye, ambulans) yapabiliyoruz.


bilgiler

GTA IV'ün Special Edition'u metal ile korunmuş deposit kapak ve yeniden ayarlanmış kutu içeriği ile piyasaya çıkacaktır. Kutunun içerdikleri:

--Her iki konsol da (PS3, X360) aynı içeriklere sahip olacak.

--GTA IV Özel Sanat Kitabı ile daha önce görülmemiş artworkler (Sanat işleri)

--GTA IV oyununun radyosundaki şarkıları heryerde dinleyebilmeniz için en ünlü artistlerin şarkılarından oluşan GTA IV Soundtrack CD'si.

--Kutuları korumak için özel Rockstar Kilidi.

-- ve sınırlı sayıda verilecek olan kalın Rockstar Çantası.

Bu paket oyunun hayranlarına özel üretilmiş olup $89.99'a (Amerika fiyatı) satılacaktır.


2-Diğer Bilgiler

* Bilardo, bowling ve dart oynanabiliyor

* Headshot sayesinde insanları tek vuruşta indirebiliyoruz.

* Duvarlara sırtımızı yaslayarak kurşunlardan korunabiliyoruz.

* Oyunun haritası San Andreas'ın haritasının 3/4'ü:

* SWAT takımları oyunda yer alacak.

* Editörlere gösterilen ikinci demonun ismi, "Small Fish in a Big Pond" (Büyük Akvaryumdaki Küçük Balık)
Demoda girilen internet kafenin ismi Totally Wireless (TW@).

* Niko'yu herhangi bir kapıya doğru yürütürseniz elleriyle kapıyı açıyor. (San Andreas'taki CJ hatırlarsanız gövdesi ile açıyordu)

* Star Junction (Times Square'in GTA IV'teki ismi ) mekanında gösterime sunulan bir film var ismi ise T.S Pirate at the Thespian Theatre, aynı zamanda Liberty Cameras adında bir kamera dükkanı var. Editörler Rottherdam'a giden yolda (Jacob'un yaşadığı yer) Bahama Mamas adında bir bar görmüşler.

* Ekranin sağ alt köşesinde bulunduğumuz sokağın ismi beliriyor. Demo gösterime sunulurken, Niko şu bölgelerden geçmiş: Presidents City, Chinatown, Lancet, Hatton Gardens, Middle Park East, Lancaster, Ruby Street, Cod Row, Denver Avenue, Exeter Avenue, Northwood, East Holland, Silicon Street, Quartz Street, The Triangle, Easton, Diamond Street and Calcium Street.

* Elinizi taksiye salladiktan sonra, binmek icin Y tusuna basmamız gerekiyor (Xbox 360). Kontroller henüz tam ayarlanmamış. Taksinin arkasina binip yolculuğun keyfini çıkarma sansiniz var. Kamera her beş sanİyede bir değişiyor, radyoyu kendiniz değiştirebiliyorsunuz. İsterseniz yolculugu bir tusla gecebilir veya taksiciye 2 kati para vererek daha hızlı gitmesini sağlayabilirsiniz. Canınız sıkılırsa taksiciyle konuşabilirsiniz.

* Toplam aranma yıldızı eski GTA'lardaki gibi 6 yıldızdan oluşuyor.

* Arabaların içinde GPS sistemi var. GPS sayesinde ekranınızın sol alt köşesinde bulunan haritanızda sarı bir nokta beliriyormus. GPS sistemi gitmek istediğiniz yere yolunuzu kaybetmeden en kısa yoldan gitmenizi sağlıyor.

* Niko neredeyse herşeyin arkasına saklanarak kendisini kurşunlardan koruyabiliyor.

* Bazı görevlerimizde interneti kullanmamiz gerekecek. Niko internete neredeyse heryerden ulaşabiliyor.

* Niko ünlü bir avukat olan Goldberg'i öldürmesi gereken görevde aşşağıdaki resimde gördüğünüz internet kafeye gidiyor. İnternetten avukata bir e-posta yolluyor ve röportaj yapmak istediğini belirtiyor. Niko'yu birkaç saat sonra Goldberg'in sekreteri arıyor ve röportaj için yarın gelebileceğini söylüyor. Niko önce dükkana gidip şık bir takım elbise alıyor (Artık elbiselerimizi raftan seçip satın alıyoruz). Son olarak ise Niko silah satıcısı Jacob ile buluşarak silah satın alıyor. 1 gün geçtiğinde Niko ofise ulaşıyor ve Goldberg'i iki kaşının arasından vuruyor. Goldberg ölmeden önce şu sözleri söylüyor: "Silahlardan korkmuyorum çünkü silahlar can almaz, oyunlar can alır!"* Niko silahını çıkardığında ekrana siyah beyaz bir işaret geliyor ve kamera Nikonun omzuna yaklaşıyor. Nişan alma sistemi geliştirilmiş.

* Niko insanların arasında yürürken Assains Creed'deki gibi onları iterek kalabalıktan sıyrılıyor.

* Her sokağa girdiğimizde o sokağın ismi ekranımızda belirecek.

* Rockstar Xbox 360 ve PS3 arasındaki farkı olabildiğince aza indirmeye çalışıyor. Oyun iki platformda da görsel olarak aynı olacak.

* Yanımızdan araba geçerken arabanın içindeki herifin ne dinlediğini duyabileceğiz. Eğer SIXAXIS*'e ileride titreşim özelliği gelirse ses dalgalarını hissetmek çok hoş olacak (*: SIXAXIS Playstation 3 kolu)

* Arabaların sürüş sistemi çok geliştirilmiş. Eskisi gibi duvara arabamızı geçirmek yerine daha güzel sürmeyi tercih edeceğiz.

* Tek kişilik modu Cooperative (arkadaşınız ile ilerlemeli oynamak) oynamak imkansız. Ama bilinmeyen birçok multiplayer mod için birçok Co-op mod olacak.

* "San Andreas Stories ile ilgili bir projeniz varmı?" diye sorulduğunda Dan Houser şu cevabı vermiş: "Şu an için öyle bir planımız yok, PSP için yeni bir GTA projesine başlamadık"

*Yeni kamera açıları (arabayı artık tam ortada değil biraz sağda görüyoruz).

*Araba içi kamera modu sizi FPS görüş açısına getiriyor (Kaput üstünden görüyorsunuz ekranı).

*Arabadayken ekranı R3 tuşunu kullanarak 360 derece döndürebiliyorsunuz. Hatırlarsanız PS2'de bu özellik yoktu.

*Gece ve sabah hava koşulları karakterimizi her bakımdan etkiliyor.

*Gün boyunca araba ve insan sayısı artıyor. Geceleri ise azalıyor.

* Şimdiye kadar onaylanmış araçlar:
o Trenler
o Otobüsler
o Yeraltı Metro sistemi
o Helikopterler
o Motosikletler

* Niko 30 yaşında.


* Su yollarında sürat botu yarışları yapabileceğiz. - Multiplayer

* Niko çok yetenekli direklere, duvarlara tırmanabiliyor, yangın merdivenlerini kullanabiliyor.

* Cep telefonumuz çok işe yarayan bir araç olacak. Görevlerimizi ayarlamak için milleti arayabiliyoruz. Çoğu görev farklı sonlar ile bitebiliyor.

* Oyunumuz yatay olarak GTA SA'dan küçük olsa bile dikey olarak çok daha geniş. Harita şimdiye kadar görmediğiniz kadar detaylı.

* Dan Houser:
"Multiplayer modları hakkında şu an için yeterli bilgi veremem ama daha sonra açıklayacağız, şimdilik size oyunun MMO (Massive Multiplayer Online) olmayacağını söyleyebilirim. Birçok eğlenceli multiplayer modları üzerinde çalışıyoruz"

* Artık etrafta silahla gezersek insanlar bağırarak kaçacaklar.

* Dövüş sistemi çok geliştirilmiş. İnsanları sürüklemek veya dövmek artık çok daha gerçekçi.

* Oyunun detaylı olması en önemli özellik. Dan Houser oyunu çok detaylı yaptıklarını söylüyor.

* Central Park'ın oyunda olacağı onaylandı. (New York'un ormanı).

* GTA IV'te televizyon izleyebiliyoruz.

* Radyo istasyonlarının birisi Doğu Avrupa Stili şarkıları çalıyor (Vladivostok FM- DJ Ruslana).

- New York’daki Özgürlük Heykeli’nin yerini, Liberty City’de Mutluluk Heykeli alıyor. Ayrıca, DUMBO (Down Under the Manhattan Bridge Overpass- "Manhatten Köprüsü Üstgeçidi’nin Altı") ise, BOABO (Beneath the Offramp of the Algonquin Bridge Overpass- Algonquin Köprüsü Üstgeçidi Yokuşunun Altı, isminden de çıkarabileceğiniz gibi tincercilerin yuvalanacakları mekan) olmuş durumda.

- Yayalar da GTA IV’de değişime uğruyor. Artık çok daha gerçekçiler. Banklara oturup kitap okuyorlar, sigara içiyorlar. Genel olarak bir yayanın sokak ortasında yapması gereken neyse onu yapıyorlar.

- Daha önce yayınlanmış ekran görüntüleri oyunun son halini yansıtmıyor. Tahmin edebileceğiniz gibi, oyunun son hali çok daha kaliteli görselliğe sahip olacak.

- Bellic yürüdükçe, attığı her adımın ağırlığı hissedilebilecek. Karakter animasyonları çok daha gerçekçi.

- Daha önceki GTA oyunlarından farklı olarak, kendimizi diğer insanlardan emir alan bir köle gibi hissetmeyeceğiz. Bu tip görevler GTA IV’de de olacak ama zamanı nasıl geçireceğimizi daha fazla kontrol edebileceğiz. Liberty City’de çok daha özgür olabileceğiz.

- Oyunu daha özgürce yönlendirebileceğiz. Rockstar, oyunseverlere oyundaki kaderleri üzerinde daha fazla kontrol olanağı sağlayacak. Bir karakterle yüz yüze konuşabileceğimiz gibi, cep telefonundan da konuşabileceğiz veya bir karakteri bilgilendirmenin daha farklı yollarını kullanabileceğiz. Yani, karakterlerle ve oyun dünyasıyla daha farklı yollardan ilişki kurabileceğiz.

- Rockstar, oyunu hazırlarken eski polis şeflerinden de yardım aldı ve görülen 2000′lerde suçlu olmanın 90′lar veya 80′lerde suçlu olmaktan daha zor olduğuydu. Oyunda da bunun izlerini görebileceğiz.

- GTA IV’de uçak süremeyeceğiz. Rockstar bunun nedenini, sadece tek şehir olmasına ve eğer uçak olursa bunun gerçekçiliği zedeleyeceğine bağlıyor. Yani bu jetpack gibi ekipmanın da olmayacağı anlamına geliyor.

- Rockstar, seslendirmeler için de çok özenli davranmış. Aynı yaklaşım, oyun müziklerinin seçiminde de kullanılmış.

- Oyunun X360 ve PS3 için çıkacak iki versiyonu da benzer olacak. Fakat, X360 versiyonu için indirilebilir içerik de sunulacak.

* Kalabalık çok gerçekçi: İnsanlar gazete alıyor, köşelerde sigara içiyor

* Taksiciler, elinizi kaldırıp hemen indirdiğinizde gerçek hayattaki gibi binmeyeceğinizi anlayıp uzaklaşıyor. Taksinin arkasına bindiğinizde kamera FPS moduna geçiyor ve etrafı izleyebiliyorsunuz.

* GTA serilerinde ilk defa takvim oyunda kaydediliyor ve tatil günleri, iş günleri gibi oynanışa etki ediyor.

-Etrafta çoğu şey için bir billboard bulabiliyoruz "Shark Credit Cards," "Pirate Music," ve Niko'nun kullandığı telefonun markası olan "Whiz Wireless" örnek olarak verilebilir.

-Dergide HUD (Can, Armor, Saat, Para, Harita) hakkında şunlardan bahsedilmiş: Oldukça küçük ve ekran çok temiz gözüküyor. Köşede küçük bir harita var ve küçük harfler paramızı gösteriyor.

-Roket Atar kullanabileceğiz.

-Niko taksiye bindiği an taksimetre açılıyor ve gideceğimiz yere göre fiyat değişiyor.

-Taksi hareket ettiğinde FPS kamera modu ile etrafa bakabiliyoruz.

-Oyunda çok ünlü isimlerin müziklerini duyacağız ama Rockstar bunları dergide yayınlamamaları için dergicilere herşeyi tembih etmiş.

-GTA IV'te heryerin bir adresi var.

-Aranma modunda polisler arabasında ise haritada beyaz noktalar halinde gözüküyor.

-Korunma sistemi Gears of War, ve Rainbow Six: Las Vegas'a benziyor. Ayrıca nişan alma sistemi Res 4'teki gibi omuz üstü kamerası ile gerçekleştiriliyor.

* Broker ve Algonquin şehirlerinde metro sistemi olacağı onaylandı. Niko metroyu kullanarak yolculuk yapabilecek.

* Algonquin'in yarısını hız botu ile geçmek 5 dakika sürüyor. Bu bilgi bize haritanın büyüklüğü hakkında büyük bir ipucu veriyor.

* Playboy X olarak çağrılan yeni karakter, Niko ile Elizabeta sayesinde tanışıyor. Playboy X bir malikânede yaşıyor, neticede Niko'ya görev veren kişilerden birtanesi. Dwayne Ford olarak çağrılan ikinci yeni karakter ise hapishaneden yeni çıkmış bir suçlu. Playboy X bildiği herşeyi Dwayne Ford'dan öğrendiğini söylüyor. Üçüncü görevde Ray ve Bell isimli iki kişi daha tanıtılıyor. İkiside mafyadan ve Niko'ya birisini bulmak için yardım ediyorlar. Tabi bu yardım bedava değil.

* Brucie olarak adlandırılan karakteri Niko'ya kuzeni Roman tanıştırıyor. Brucie'nin bir garajı var ve arabalar ile uğraşıyor. Bu garaj Roman'ın Broker'da bulunan taksi durağının hemen köşesinde.

* Karakterler giysilerini oyun boyunca değiştiriyorlar (arada sırada desek tam olur).

* Radardaki kırmızı ve mavi arama bölgesi nerede suç işlediğinizi gösteriyor. Büyük bir suç işlediğinizde haritada büyük bir daire oluşuyor ve bu daireden kaçıp polislere gözükmemeniz gerekiyor. Yeniden suç işlediğinizde yada polislere gözüktüğünüzde polisler bulunduğunuz yere gelip sizi arıyor ve yeniden dairenin içinden kaçmaya çalışıyorsunuz.

* Liberty Şehrindeki bütün polis araçlarının bilgisayarı var. Bu bilgisayarlardan polis veritabanına giriş yaparak suç işlemiş kişiler hakkında bilgi edinebiliyoruz. Ayrıca bilgisayar bize suçluyu resim veya isim ile aramamızı sağlıyor. Cep telefonumuzla çektiğimiz resimleri veritabana yükleyerek kişinin siciline bakabiliyoruz.- (Sadece görevlerde)

* Araba sürerken pencereyi kırarak önümüzdeki hedeflere sağ analogla nişan alıp L1 tuşu ile ateş edebiliyoruz.

* Liberty Şehrinde John F. Kennedy Havaalanından temel alınarak yapılan "Francis International Airport" bulunuyor.

* Görevi tamamladığınızda oyun otomatik olarak ilerlemenizi kayıt ediyor.

* Oyunu ilk aldığımızda Badger marka telefona, ilerlediğimizde ise Whiz Wireless marka bir telefona sahip oluyoruz.

* Oyunda IF999 adında bir radyo var.

* Oyun saati artık eskisi gibi değil (1 dakika = 1 saat). Artık 2 dakika oyunda 1 saat ediyor. Günler artık daha uzun.

* Niko'ya oyun boyunca telefon çağrıları yapılıyor. Eğer birisinin sizinle acilen görüşmesi gerekiyorsa durmadan telefonunuzu çaldırıyor. Önemsiz bir çağrı ise 1 kez arayıp çaldırmayı bırakıyorlar.

* Yeni nişan alma sistemi tanımlandı. Nişan aldığınız kişinin üstünde 8 dilim mor işaret çıkıyor. Bu parçalar rakibinizin sağlık barı oluyor. Bu mor parçacıklar sadece otomatik nişan aldığınızda ortaya çıkıyor.

* Pahalı araçlar çok daha iyi bir GPS sistemine sahip. İyi bir araca binerseniz size yolu tarif eden bir kadın sesi ile karşılaşıyorsunuz.

* GTA IV'te mevsimler yok. Ayrıca oyunda karın olmayacağı onaylandı.


resimleri bulamadım

lion VE ASHLEY isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Site Reklamları..
Alt 10-10-2010, 13:57   #2 (permalink)
Üye
Yasal UyarıFullOyun
Bağımlılık Yapabilir!
 
Lets q0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Bilgiler
Üyelik tarihi: Sep 2010
Bulunduğu yer: www.FullOyun.com
Mesajlar: 2.800
Konular: 47
Yaş: 23
Karizma
Rep Gücü : 258783
Rep Puanı : 25847980
Rep Seviyesi : Lets q0 has a reputation beyond reputeLets q0 has a reputation beyond reputeLets q0 has a reputation beyond reputeLets q0 has a reputation beyond reputeLets q0 has a reputation beyond reputeLets q0 has a reputation beyond reputeLets q0 has a reputation beyond reputeLets q0 has a reputation beyond reputeLets q0 has a reputation beyond reputeLets q0 has a reputation beyond reputeLets q0 has a reputation beyond repute
Beğeniler
Aldığı Beğeni: 0
Beğendikleri: 0
Oyun Birinciliklerim
Standart Cevap: Gta 4 Karakter Araba Silah ve Bazı Bilgiler


eyw. teşekkürler

Lets q0 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Alt 10-10-2010, 14:08   #3 (permalink)
Üye
Yasal UyarıFullOyun
Bağımlılık Yapabilir!
 
кяαтσѕ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Bilgiler
Üyelik tarihi: Jun 2010
Bulunduğu yer: Eryaman
Mesajlar: 912
Konular: 52
Yaş: 20
Karizma
Rep Gücü : 2925
Rep Puanı : 268920
Rep Seviyesi : кяαтσѕ has a reputation beyond reputeкяαтσѕ has a reputation beyond reputeкяαтσѕ has a reputation beyond reputeкяαтσѕ has a reputation beyond reputeкяαтσѕ has a reputation beyond reputeкяαтσѕ has a reputation beyond reputeкяαтσѕ has a reputation beyond reputeкяαтσѕ has a reputation beyond reputeкяαтσѕ has a reputation beyond reputeкяαтσѕ has a reputation beyond reputeкяαтσѕ has a reputation beyond repute
Beğeniler
Aldığı Beğeni: 0
Beğendikleri: 0
Oyun Birinciliklerim
Standart Cevap: Gta 4 Karakter Araba Silah ve Bazı Bilgiler


Ya şu Lola'yı bulamadım bir türlü :D

кяαтσѕ isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Alt 10-10-2010, 14:24   #4 (permalink)
Üye
Yasal UyarıFullOyun
Bağımlılık Yapabilir!
 
Half Life 3 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Bilgiler
Üyelik tarihi: Mar 2010
Bulunduğu yer: |FullOyun|
Mesajlar: 1.873
Konular: 73
Yaş: 20
Karizma
Rep Gücü : 8065
Rep Puanı : 778138
Rep Seviyesi : Half Life 3 has a reputation beyond reputeHalf Life 3 has a reputation beyond reputeHalf Life 3 has a reputation beyond reputeHalf Life 3 has a reputation beyond reputeHalf Life 3 has a reputation beyond reputeHalf Life 3 has a reputation beyond reputeHalf Life 3 has a reputation beyond reputeHalf Life 3 has a reputation beyond reputeHalf Life 3 has a reputation beyond reputeHalf Life 3 has a reputation beyond reputeHalf Life 3 has a reputation beyond repute
Beğeniler
Aldığı Beğeni: 0
Beğendikleri: 1
Oyun Birinciliklerim
Standart Cevap: Gta 4 Karakter Araba Silah ve Bazı Bilgiler


saolda ne işe yarıcak bu ;)

Half Life 3 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Alt 10-10-2010, 14:30   #5 (permalink)
Üye
Yasal UyarıFullOyun
Bağımlılık Yapabilir!
 
ĐΣЯώ¿§ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Bilgiler
Üyelik tarihi: Mar 2010
Bulunduğu yer: evet özel üyeyim ve konu açmadım ..;)
Mesajlar: 2.581
Konular: 0
Yaş: 21
Karizma
Rep Gücü : 23099
Rep Puanı : 2278732
Rep Seviyesi : ĐΣЯώ¿§ has a reputation beyond reputeĐΣЯώ¿§ has a reputation beyond reputeĐΣЯώ¿§ has a reputation beyond reputeĐΣЯώ¿§ has a reputation beyond reputeĐΣЯώ¿§ has a reputation beyond reputeĐΣЯώ¿§ has a reputation beyond reputeĐΣЯώ¿§ has a reputation beyond reputeĐΣЯώ¿§ has a reputation beyond reputeĐΣЯώ¿§ has a reputation beyond reputeĐΣЯώ¿§ has a reputation beyond reputeĐΣЯώ¿§ has a reputation beyond repute
Beğeniler
Aldığı Beğeni: 0
Beğendikleri: 0
Oyun Birinciliklerim
Standart Cevap: Gta 4 Karakter Araba Silah ve Bazı Bilgiler


bunu okumak yerine oyunu oynamak daha bir zevkli.............:D

ĐΣЯώ¿§ isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Cevapla

Tags
araba, bazı, bilgiler, gta, karakter, silah

Seçenekler
Stil

Yetkileriniz

Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-KodlarıKapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık

Benzer Konular

Konu Konuyu Başlatan Forum Cevaplar Son Mesaj
Connor: Yeni Bir Suikastçı – Şimdiye Kadarki Tüm Bilgiler+Karekterler+Silah xEDZİOx Oyun Anlatımları ve İncelemeleri 2 12-03-2012 10:08
Gta san andreas araba-silah- dragon26140 Oyun Eklentileri ve Modları 6 29-06-2010 08:54
Windows da ip uçları ve bazı yararlı bilgiler [CpT.MacTavish] Windows İşletim Sistemi 3 15-12-2009 19:08
Modern Warfare 2'den bazı yeni bilgiler nature Oyun Haberleri 4 27-06-2009 03:02
BlizzCon 2009'dan bazı bilgiler fb_hunter1907 Oyun Haberleri 0 19-02-2009 20:31


Bütün Zaman Ayarları WEZ +2 olarak düzenlenmiştir. Şu Anki Saat: 23:49 .


Powered by vBulletin® Version 3.8.3
Copyright ©2000 - 2015, Jelsoft Enterprises Ltd.
SEO by vBSEO 3.6.0
www.FullOyun.com
Yandex.Metrica

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36