Full Torrent Oyun indir - Powered by vBulletin

"
Sayfa 24/24 İlkİlk ... 1415161718192021222324
120 sonuçtan 116 ile 120 arası
    Status
    Balcs06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Üye
    Yer
    Türkiye
    Konular
    47
    Tecrübe Puanı
    9171
    Beğendim/Beğenmedim
    Received: 1/0
    Given: 0/0

0 Not allowed! Not allowed!

Standart Cevap: Nerede bu millet ve Admin ?

Zamanında fulloyunda çok takılmış ve uzun süre sonra tekrar bir dönüş yapmış biri olarak şunu söyleyim zaman ilerledikçe forum sitelerinin eski popülerliği yok oldu eskiden samimi güzel bir ortam vardı cevap yazınca sayfayı yenileyip hemen diğer üyenin cevabını görürdük.2009 ve 2011 arasında site inanılmaz hareketliydi diye hatırlıyorum pek çok kişi mod adayı olmak için deli gibi resimli anlatım yapıp dururdu :) Bol bol oyun etkinlik düzenlenirdi oyunlar kısmında herkes rekor kırmaya çalışırdı.O eski çekirdek kadro büyüyüp başka alanlara yönelince haliyle kimse kalmamış yeni nesilin zaten internette forumlarda takılmak yerine çok daha farklı uğraşları var Let's play videoları izlemek gibi.Belki bir gün eski haline dönebilir ama gerçekten site yöneticilerinin ve şu anki aktif üyelerin bir şekilde aktif üye çekmeleri gerek :\ bu nasıl yapılır bilemiyorum ama Fulloyun'u eski yoğunluğunda görmeyi çok isterdim.

Status
    daisy41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    FullOyun Mod.
    Konular
    15
    Tecrübe Puanı
    6125
    Beğendim/Beğenmedim
    Received: 46/0
    Given: 121/0

Alıntı Balcs06 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Zamanında fulloyunda çok takılmış ve uzun süre sonra tekrar bir dönüş yapmış biri olarak şunu söyleyim zaman ilerledikçe forum sitelerinin eski popülerliği yok oldu eskiden samimi güzel bir ortam vardı cevap yazınca sayfayı yenileyip hemen diğer üyenin cevabını görürdük.2009 ve 2011 arasında site inanılmaz hareketliydi diye hatırlıyorum pek çok kişi mod adayı olmak için deli gibi resimli anlatım yapıp dururdu :) Bol bol oyun etkinlik düzenlenirdi oyunlar kısmında herkes rekor kırmaya çalışırdı.O eski çekirdek kadro büyüyüp başka alanlara yönelince haliyle kimse kalmamış yeni nesilin zaten internette forumlarda takılmak yerine çok daha farklı uğraşları var Let's play videoları izlemek gibi.Belki bir gün eski haline dönebilir ama gerçekten site yöneticilerinin ve şu anki aktif üyelerin bir şekilde aktif üye çekmeleri gerek :\ bu nasıl yapılır bilemiyorum ama Fulloyun'u eski yoğunluğunda görmeyi çok isterdim.
    Sosyal ağlar kapanırda yada bi süre engellenirse belki olur artık,yeni nesil forumlarda gezinmiyor ki bu forumda da haber yada farklı başka içerik de yok yani...Bu biraz doksanlı nesil ile ikibinli nesilin farklılığı gibi yani forumlar da böyle artık malesef...Oyunlar,üyelerin açtığı konular ve yazışmalar,atışmalar vs...Ben hala bu şekilde seviyorum ama herkesin ki bir değil sonuçta:))

Status
    mürse42l - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Üye
    Konular
    25
    Tecrübe Puanı
    215363
    Beğendim/Beğenmedim
    Received: 1/0

Yaa. Geyik bölümünde ne muhabbet olurdu. Özellikle o forum oyunları yokmu =)
    Kelime türetmece vesaire bir sürü oyunlar vardı hatırımda yok şuan ama.
    Komik muhabbetler olurdu gülmekten yerlere yatardım. Bunları gerçekten hatırlıyorum.
    Fulloyunu görünce eski evimizi hatırlıyorum, onu görüncede Fulloyunu. O yüzden unutamıyorum. Bilgisayar olan salonda soba yoktu, ufo çalıştırarak bilgisayar oynardım...

Status
    daisy41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    FullOyun Mod.
    Konular
    15
    Tecrübe Puanı
    6125
    Beğendim/Beğenmedim
    Received: 46/0
    Given: 121/0

Alıntı mürse42l Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yaa. Geyik bölümünde ne muhabbet olurdu. Özellikle o forum oyunları yokmu =)
    Kelime türetmece vesaire bir sürü oyunlar vardı hatırımda yok şuan ama.
    Komik muhabbetler olurdu gülmekten yerlere yatardım. Bunları gerçekten hatırlıyorum.
    Fulloyunu görünce eski evimizi hatırlıyorum, onu görüncede Fulloyunu. O yüzden unutamıyorum. Bilgisayar olan salonda soba yoktu, ufo çalıştırarak bilgisayar oynardım...
    O bahsettiğin oyunlar konu olarak hala var aslında ama aktif üye olmadığından pek sarmıyor artık.:)) Soba,soğuk,oyun dedin ya benimde anılarım depreşti sayende.Bende aynen soğuk odada tüm gün oun oynardım.Ellerim buz keserdi ya ama çok zevkliydi yani şimdi öyle değil artık...Biraz da biz büyüdük,şimdi varlık içinde,o eski yokluğu özledik sanırım...(zenginlik yada fakirlikten bahsetmiyorum yanlış anlaşılmasın)

Status
    No_Fear_Riddick - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Üye
    Yer
    İstanbul
    Konular
    13
    Tecrübe Puanı
    3446
    Beğendim/Beğenmedim
    Received: 7/0

hele şükür biraz canlanmış forum :D